Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Akybron válasza Custer (#5800) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ütős :))

73&DX HA5OJN

(#5802) Ferdzsoo válasza Custer (#5800) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Viccen kívül szerintem jól nyomja a srác... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5803) gamerpeter válasza Custer (#5800) üzenetére


gamerpeter
tag

lol :DD hát igen.ez ubi!vagy azUbi?na mind1.de lehet pont azért kattant be igy mert hiányzik neki,de legyalább visz valami szint a játékba.és sztem is jol tolja csak te vársz töle mindig tul sokat :)

(#5804) old gray válasza Custer (#5799) üzenetére


old gray
addikt

Rám mindig a 2. verzió érvényes, főleg ha para halu is befigyel. ;] :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5805) Custer válasza gamerpeter (#5803) üzenetére


Custer
tag

mért várnék tőle sokat??? ezt nem értem :O

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5806) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#5750) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Elvileg egyik sennheiserrel sem nyúlsz mellé. Nekem pl egy teljesen alap HD201-es van, de semmi zajt nem hallok, baromi tisztán szól, irányokat is jól visszaadja. Igaz nincs rajta miki, de bőven 10K alatt megkapod. (most nem nézek konkrét árat mert az enyém ajándékba volt...)

hopp nem lapoztam... így elég off lett namind1! :U

amúgy az új szerveretek publikus? vagy csak klántagoknak? mert akkor benéznék néha. kár hogy ma összevissza fagyott a gamma, utána meg a gépem is... :(((

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#5807) gamerpeter válasza Termigáßor (#5806) üzenetére


gamerpeter
tag

public a szeró csak nagyon lagos sajnos,de pár kommenttel feljebb minden cimet megtalálsz old gray irásában

(#5808) Custer


Custer
tag

Elég jól összehoztátok a dolgokat, meg látom kezd kialakulni a teamwork is. Ami nagyon meglepett minket az az volt, hogy együtt mozogtok (amire mi képtelenek vagyunk:( ), szal gratula, jó irányban haladtok :)

gg

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5809) Tisztogato válasza Custer (#5808) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

köszi a csapat nevében de van még mit tanulni bőven :)

(#5810) Termigáßor válasza gamerpeter (#5807) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

igen látom (közben visszaolvastam :B )

Jobbára ártalmatlan...

(#5811) G Bedtime St válasza Custer (#5808) üzenetére


G Bedtime St
tag

:R :R Köszöjük! tényleg van mit tanuli!!! De nem hazudok ha az mondom nem voltunk formában :)

[ Szerkesztve ]

(#5812) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én is mentem volna szívesen, de ha velem is számolni szeretne a csapat előbbre kell hoznunk az ilyen meccseket, én sajnos 10 körül már alszok, reggel korán kelek és ilyenkor este már semmit sem tudok érdemben szerepelni, ill. erőm sincs...
Hétvégén meg este nem UT-zok szinte soha... :U

A szeró egy kalap fos, az enyémen kevesebb volt a lag.
Ilyen 100-130-as out lossjaim vannak, konkrétan megyek és egyszercsak be vagyok ragadva egy fallal szemben, van olyan hogy mindeen 3-. lövésem lő csak, a stinger használhatatlan, folyamat az ellenen tartom a keresztet, lő is, el is megy a golyó, de találat nincsen mert nem hallom.
Vicc...
Kellene írni nekik hogy ez nem állapot..., ill. már régen rossz ha tesztidőszak alat ez az egész így megy... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5813) Akybron válasza Ferdzsoo (#5812) üzenetére


Akybron
aktív tag

Amilyen jó volt az első este, olyan pocsék az összes többi :((
A gametracker lekérdezései mennyire terhelhetik a szervert?
Az különbség a lagos és nam lagos időszak között mindössze a gametrackerbe regisztráltság.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5814) old gray


old gray
addikt

Nem lehet, hogy maga a vas a gyenge a játék alatt? Értem ez alatt, ha bent van 8-10 ember akkor jobban laggol mint ha csak 1-2 ember van bent? Igazából én nem figyeltem ilyen szempontból a szervert, az ilyen apróságokat mint lag meg packet loss már fel sem veszem, mindez nekem a nordtelekom miatt az életem szerves része. :DDD

Amúgy a kutyát nem érdekli, hogy mi miatt laggol a szerver, ha nem csak nekem van így akkor csináljanak valamit, bármit, akárhogyan, nem a mi dolgunk kideríteni hol a hiba. És mindez a teszt-időszakban! Utána mi lesz? pH!acket loss lesz a szerver neve? Lassan nekünk kell hálálkodni a szolgáltatóknak, hogy szerverhez jutottunk. :((( Van egyáltalán normális game-hosting cég MO-on? Mert az FPS central már leírta magát, most itt ez a helyzet, a bermuda szerverek szintén laggolnak és furcsák. :U Mi lenne ha csak tárhelyet adott sávszéllel és havi adatforgalommal bérelnénk és mi alakítanánk ki a szervert? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5815) Akybron válasza old gray (#5814) üzenetére


Akybron
aktív tag

Kevés embernél is megvan a lag sajnos.
A gametracker "kiregisztrálás" egy próbát azért megérne.

73&DX HA5OJN

(#5816) old gray válasza Akybron (#5815) üzenetére


old gray
addikt

Egy próbát megér. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5817) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5814) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát egy 100/100-as Seed-szerverrel lehet jobb lenne a helyzet... :DDD

sz: Ma este, ha hazaérek reptérről, felnézek a team szeróra.

Látom írogatjátok, hogy nem frankó valami...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5818) old gray


old gray
addikt

Ebben a percben léptek le a szerelők, 6/1MBites netem van mostantól (igaz még a nortelekom is üzemel május végéig) :DD Most húzok vissza melóba, délután UT3 teszt ezerrel. Remélem lagmentes leszek ezentúl. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5819) Ferdzsoo válasza old gray (#5814) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A bermudára nem emléxem mi volt a gáz... :U
Amúgy létszámfüggetlen a lag, 3-an ugyanúgy laggolunk mint 10-en.
Illetve a hostingos csóka azt mondta a vasat tutti nem eszi meg mert 7%-on figyel a CPU usage...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5820) @rglaaf


@rglaaf
veterán

szerintem csak simán szar ip-re tették a servert mi lassan 3 éve vagyunk a serverükön de eddig szinte semmi problem bár igaz volt egy időszak amikor lagos volt akkor kértük hogy rakják át másik ip-re meg is tették utána rendbe jött nem tudom nálatok ez megoldaná e a problémát ,a gametracker semmiben nem rontja a servert ez biztos mivel csak az ip-t monitorozza

server tickrate rendben van? az is be tud kavarni ha a nem a megfelelő érték van belőve

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5821) old gray válasza @rglaaf (#5820) üzenetére


old gray
addikt

Ez a tick rate beállítás elég bonyolultnak tűnik. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5822) nosferatue válasza old gray (#5814) üzenetére


nosferatue
tag

Német szervert béreltek, totalhostingtól?

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5823) old gray válasza nosferatue (#5822) üzenetére


old gray
addikt

Nem, magyar szerver. De miért? :U

Basszus megrázott az áram, lezsibbadt a bal karom. :o

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5824) @rglaaf válasza old gray (#5821) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát nem egyszerü az biztos az a baj hogy ut3-t nem vágom de 2k4 ben 35-40 az ideális tickrate, egyébként én irnék egy mailt a totalhostingnak lehet hogy valami alacsony prioritású ip-re tették a servert

PSN:BiZzare_0 ️

(#5825) nosferatue válasza old gray (#5823) üzenetére


nosferatue
tag

Volt két szerverem tőlük, akkor még obinet volt, azóta átalakultak totalhostinggá. Az egyik egy magyar cs:s később egy német dod:s (a dod-ot játszottam komolyaban és kellett a warokhoz, a külföldiek is tudtak rajta játszani). Mindkettővel nagyon meg voltunk elégedve, ha valami gond volt meg lehetett velük beszélni. A server konfigot nézzétek meg, mert sokat számít. Pár nap elég elsajátítani, meg kell nézni néháy fórumot server parancsokkal, beállításokkal kapcsolatban. Ha esetleg az sem segít akkor az ip csere jó ötlet, simán meg tudjátok majd beszélni velük.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5826) old gray válasza @rglaaf (#5824) üzenetére


old gray
addikt

Nem én vagyok a kapcsolattartó személy, de remélem a többiek határozottan fognak intézkedni és hamar helyreáll a rend.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5827) gamerpeter válasza Custer (#5808) üzenetére


gamerpeter
tag

köszönjük az elismerő szavaidat,de reálisan értékelve az eseményeket:nagyon csúnya volt :W :O eszméletlen sok gyakorlás és remélhetőleg fejlődés áll még elöttünk.de megigérem én addig nem nyugszok míg legalább annyira el nem verünk titeket mint ti tegnap minket. :)) (majd egyszer)

[ Szerkesztve ]

(#5828) old gray válasza gamerpeter (#5827) üzenetére


old gray
addikt

"de megigérem én addig nem nyugszok míg legalább annyira el nem verünk titeket mint ti tegnap minket. (majd egyszer)"

Ez a beszéd! :) :C

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5829) Custer


Custer
tag

helyes hozzállás ;)

Nyáron lesz időtök rá, mi ugyis inaktivitásba vonulunk szeptemberig kb...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5830) Custer


Custer
tag

ilyen korán már ágyban vagytok? v mért üres a szerver?

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#5831) TESCO-Zsömle válasza Custer (#5830) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem tudtam felcsatlakozni (ide se), és ma már sehova máshova se... :W

Kinéz egy reinstall a gépnek... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5832) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Látom tegnap nemcsak én nem voltam! :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5833) old gray válasza Ferdzsoo (#5832) üzenetére


old gray
addikt

Baba, Aky, Tisztogato, Deathoat és én voltunk. :U Deathgoat-al toltam volna egy 2 vs 2 tdm-et 2 külföldi ellen, de az agyam eldurrant amikor egy full bio töltetet kapott az ellenfél a hátába, szépen cipelte tovább (mint amikor egy csapattársra dobod rá véletlenül), úgy, hogy shield sem volt rajta, és semmi sebzést nem okozott. :( Ekkor volt egy rage quit részemről és hamar leléptem mert az új net ellenére egy csomó szever laggolt. A nickem lassan átírhatom lagman-ra. :W Komolyan nem tudom már mi a gond, új net, a fél gép lecserélve, próbaképpen tűzfal/antispyware/vírusirtót is kikapcsoltam, eredménytelenül. Igaz az alaplapom bios-a is gyanússá vált, mert kölföldi fórumokon olvastam, hogy néha az egész rendszer "belaggol", játékok, desktop...minden. Vagy tényleg szar a Vista x64.... :U

Beszélt v.ki a totalhostingos emberkével?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5834) Tisztogato válasza @rglaaf (#5820) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

ezek az értékek bár szerintem jók mert beszéltem Fiber-el és átküldte az unr.hu értékeit és nem igazán tér el csak ebben InitialConnectTimeout=200.0 de ennek meg nincs köze a lag-hoz
[IpDrv.TcpNetDriver]
AllowDownloads=True
ConnectionTimeout=30.0
InitialConnectTimeout=60.0
AckTimeout=1.0
KeepAliveTime=0.2
MaxClientRate=15000
MaxInternetClientRate=10000
RelevantTimeout=5.0
SpawnPrioritySeconds=1.0
ServerTravelPause=4.0
NetServerMaxTickRate=30
LanServerMaxTickRate=35
IdleServerTickRate=30

[ Szerkesztve ]

(#5835) old gray válasza Tisztogato (#5834) üzenetére


old gray
addikt

Most komolyan, nekünk kell ezzel foglalkozni? Adjanak egy kész, a paramétereknek megfelelően (és normálisan) bekonfigurált szervert és pont. Nekem már kb. kivan a faszom ezekkel a szerencsétlen hostingcégekkel. :(((

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5836) Tisztogato


Tisztogato
csendes tag

egy kis elmélet itt

(#5837) old gray válasza Tisztogato (#5836) üzenetére


old gray
addikt

Ezt linkeltem tegnap, igaz angolul: [link] ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5838) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

AZ új tickrate-el valamivel jobb a szerver, nem akkora mértékűek a laggok.
De még mindig szinte használhatatlan.
1 fokkal jobb...
De ez így nem állapot... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5839) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#5838) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

hát igen, ha besűrűsödnek az események, akkor hirtelen több embernek is aktiválódik a teleport... pedig ilyen powerup-ról ebben játékban nem tudok... :DDD

Viccen kívül szerintem ha nem tudjátok belőni, felesleges bérelni a szerót. Egyébként még ha szarul van beállítva akkor sem szabadna ekkora lagoknak lenni.

Jobbára ártalmatlan...

(#5840) Akybron válasza Ferdzsoo (#5838) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mivel első nap tökéletes volt, és nem állítottunk el semmit, biztosan nem az ini-kből kéne tüneti kezelést nyújtani :-)
(Ma a céges nettel se stimmelt valami, kifele 200-300ms-es pingek voltak.)

73&DX HA5OJN

(#5841) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Még tegnap irtam a Totalhostingnak, hogy használhatatlan a szero de nem válaszolnak. :( Ha holnapig nincs válasz akkor irok még 1x. Viszont ha a TS-el megvagytok elégedve akkor meghosszabitanám a szerzödést 3 hónapra.

(#5842) old gray válasza G Bedtime St (#5841) üzenetére


old gray
addikt

Ma különös napom volt, az összes szerver laggolt. :DDD De mindegyiken panaszkodtak mások is! :U Igaz még a vista van fent, az xp ghostom nem találom telepíteni meg lusta voltam.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5843) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5842) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs mese. Mostmár biztos, hogy te rontod el a szervereket... :DDD :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5844) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5843) üzenetére


old gray
addikt

Ezt már mondták páran. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5845) old gray


old gray
addikt

UT3 tweak guide - kötelező olvasmány adminok részére. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5846) Akybron válasza old gray (#5845) üzenetére


Akybron
aktív tag

Első ránézésre Inkább a játékosok részére szerintem. (Legalább is a grafikai cuccok nem fogják meghatni a szervert :)) )
Át kell nézni részletesen is.
De még mindig azt mondom, nem a beállításainkon múlik, mivel hogy volt már jó is az alapparaméterekkel.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#5847) old gray válasza Akybron (#5846) üzenetére


old gray
addikt

Igazad van, csak felületesen néztam meg a linket.

Egy kérdés: észrevettetek már olyat, hogy csak akkor kezd el laggolni a szerver amikor én belépek? Már kezdek paranoiás lenni. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5848) TESCO-Zsömle válasza old gray (#5847) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem azóta nem enged fel egy szerverre sem, mióta veled játszottam... :P

sz: Szerintetek lesz sebességbeli javulás, ha:
1 - Win7 alól megy majd DX 10.1-ben.
2 - Csökkentem a mem késleltetéseit.

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5849) old gray válasza TESCO-Zsömle (#5848) üzenetére


old gray
addikt

A hátsó ajtót nézd meg, hogy be van-e zárva. Lehet valaki kinyitotta és/vagy kicserélte a zárat? ;]

1: jó kérdés, a DX10.1-et az engine nem támogatja (még most, lehet egy patch formájában megkapjuk azt a fejlesztést amit a GDC-n mutattak be, a light mass system stb...). A win7-et passzolom, egyelőre nincs időm és kedvem tesztelni, így is downgrade lesz xp-re.
2: Minimális mértékben valószínűsíthető. De inkább magasabb órajel mint alacsonyabb késeltetés.

De mindezek a kérdések mire fel? A konfigod bőven elegendő a játék futtatásához még max. részletességgel is, nem? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#5850) Ferdzsoo válasza old gray (#5847) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. Nem. Tennap se voltál és szar volt.
De lehet már az is elég ha rágondolsz a szeróra!

URI 2!!! :Y :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.