Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) fero02 válasza Emosz (#900) üzenetére


fero02
veterán

:D :D

Nekem ez a hét, aztán erre az évre befejeztem a munkát. Kezdődik az egésznapos oltári nagy döglés sorozatom:DDD :B

(#902) Emosz válasza fero02 (#901) üzenetére


Emosz
tag

Ne is mondd :D Alig várom már én is.... Csütörtöktől csak a hobbi: kaja,pia,pihi etc. :DD
Rámfér már nagyon de most nem vettem ki január első hetét...

(#903) fero02 válasza Emosz (#902) üzenetére


fero02
veterán

"kaja,pia,pihi etc" Jó is az... :DDD

(#904) Emosz válasza fero02 (#903) üzenetére


Emosz
tag

Bizony, hogy jó... Szombaton lesz az egyik cimborám szülinapi bulija, jön az első nagy berugás teszt :DDD

(#905) #27070592


#27070592
törölt tag

23. nap

Lehet hogy ezek elvonási tünetek?? Reggel négykor felpattant a szemem, nem tudtam visszaaludni (ez nálam tízévente egyszer fordul elő), és mintha fel lennék húzva csörgőre...és erős felindulásból melózni akarok menni pedig idén már szabin leszek végig. És felhívtam a pénzügyes fószert a cégnél, hogy szerintem kevesebbet utaltak egy huszassal...nem vagyok normális :B

(#906) Emosz válasza #27070592 (#905) üzenetére


Emosz
tag

Én hétfőtől péntekig reggel 4:30-kor kelek és amikor otthon vagyok hétvégén akkor sem tudok olyan sokáig aludni, max 7-ig... Szóval nem hiszem, hogy elvonási tünetek lennének... 23 nap :C (egyébként én is 23 napja no smoke)

(#907) #27070592 válasza Emosz (#906) üzenetére


#27070592
törölt tag

Szóval mindketten nov28-án kedden bagóztunk utoljára? 2008 nov 28-án összefuthatnánk egy sörre. :DD

visszahívott a pénzügyes csávó, menjek be a céghez, pénztárban ott van egy boríték 20k-val ;] megéri telefonálgatni

(#908) Emosz válasza #27070592 (#907) üzenetére


Emosz
tag

Úgy tűnik! :DDD Hajnalban, pontosabban 4:35-kor elszívtam az utolsó cigim... Ma voltam orvosi vizsgálaton is, gratulált a doktornő is, nagyon jólesett... A sörben benne vagyok csak nekem egy sör nem sör :D helyes, hogy odaadják a pénzed, még jó hogy utánanéztél, mindig résen kell lenni a mai világban sajna :(

(#909) #27070592 válasza Emosz (#908) üzenetére


#27070592
törölt tag

Egy sör - nem sör
Két sör - fél sör
Négy sör - egy sör
Egy sör - nem sör... :DDD

(#910) Emosz válasza #27070592 (#909) üzenetére


Emosz
tag

Régi versecske de igaz :DDD
Azon gondolkodtam, hogy történhet-e bármi ha szilveszterkor szivarozom? A társaságom nem szokott le és énmiattam nem fognak tizenixen kinnt dohányozni a gangon, pláne mikor közösen vettünk ki egy lakást a bulira....

(#911) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Megosztanám személyes tapasztalatomat a leszokással kapcsolatban. 16 éves koromtól 28ig folyamatosan és elég erősen dohányoztam, volt napi 2 doboz is. Már leszoktam lassan egy éve, de azt meg kell mondanom, hogy elképesztően hosszú időt időt vett igénybe a leszokás és tényleg, nagyon fájdalmas volt. Alig hittem, hogy ez ilyen hosszú ideig tarthat. Amíg eltartott semmi mással nem tudtam foglalkozni, nem tudtam se dolgozni, se beszélgetni, egyszerűen minden kapcsolatom megszűnt a "külvilággal". De utána kész voltam, leszoktam, vége volt, nem szoktam vissza, nem is fogok soha.

Ez a borzalmasan hosszú életszakasz, bizony majdnem 3 másodpercig tartott!!!

Egészen biztos vagyok benne, hogy akinek még ennél is hosszabb ideig tart a leszokás, az nem gondolja komolyan és -tényleg ne hülyéskedjünk már- ne szokjon le, mert nem fog menni.

Testi függőség nincs, azt csak a dohányosok és a dohánygyárak találhatták ki és sokan bevették. Baromság!

Csak ennyit akartam mondani.

Üdv és csináljuk komolyan, amit csinálunk!

(#912) #27070592 válasza Emosz (#910) üzenetére


#27070592
törölt tag

Nem hiszem hogy történne bármi ha szivarra gyújtanál. Vagy mire gondolsz? Hisztérikus visszaszokási rohamra? ;] Egyik hawerom kb három éve nem cigarettázik, de ha nagyobb buliban vesz részt akkor pipára gyújt... :D

(#913) Emosz válasza #27070592 (#912) üzenetére


Emosz
tag

Okés, így 3 hét után nem igazán van olyan dolog ami vissza tudna vetni ;]
zeorsdfd: köszönjük a tapasztalataid megosztását :)

[ Szerkesztve ]

(#914) gban válasza Emosz (#913) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ha a szilvesztert túléled, már célnál vagy. :)

Postázást nem vállalok.

(#915) fero02


fero02
veterán

39... :P :DDD

(#916) #27070592


#27070592
törölt tag

Elsüllyedt a topik.
26. napja dohányoztam utoljára aktívan. Az így megspórolt pénzből vettem három üveg Jack Daniels'-t. :DDD

(#917) fero02 válasza #27070592 (#916) üzenetére


fero02
veterán

LoL! :DDD :DD

Nekem ma van a 43. füstmentes napom...

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#918) Sipi16 válasza fero02 (#917) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi, estére én is ilyen fát szeretnék. Hol lehet megrendelni? :DD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#919) old gray válasza #27070592 (#916) üzenetére


old gray
addikt

Végül is erős dohányos helyett alkesz leszel, nem rossz alternatíva. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#920) Sipi16 válasza old gray (#919) üzenetére


Sipi16
senior tag

Valamitől azért kell az a kellemes kis bizsergés. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#921) fero02 válasza Sipi16 (#920) üzenetére


fero02
veterán

Nyúlj bele a konnektorba ha bizseregni akarsz. ;) ;]

(#922) #27070592


#27070592
törölt tag

Emosz! Egy hónapja nem dohányzunk! :))
Kitartás mindenkinek!
:)

(#923) Olasza


Olasza
aktív tag

Most oltottam el a (remélhetőleg) utolsó szál cigit. Délben beszámolok meddig jutottam.

(#924) Sipi16 válasza fero02 (#921) üzenetére


Sipi16
senior tag

De az az utolsó bizsergés... :DD Még kaja után rágyújtok és utána megpróbálunk leszokni. Alakul egy kapcsolat és szeretnék ennél fogva leszokni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#926) Woodslave válasza feel good (#925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

20. alkalommal is ugyanolyan elrettentő, mint elsőre :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#927) feel good válasza Woodslave (#926) üzenetére


feel good
aktív tag

pontosan :K

(#928) Woodslave válasza feel good (#927) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pontosan, tehát mivel már láttuk 20X csak az utóbbi 5 oldalom, tehát nem is kellene annyira visszaolvasnod, el lehetne tekinteni az ismételt linkelésétől...

De látom van akinek újdonság, akkor nem szóltam, bocs.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#929) Sipi16 válasza feel good (#925) üzenetére


Sipi16
senior tag

Köszi, hogy ebédidőbe linkelsz ilyeneket... :D Mondjuk az étvágyam nem ment el de nem volt a legszebb videó.

Woodslave: Valahogy neki is fel kell lépnie a lelkes újonc rangba.

Olasza: Én ebéd után kezdem és ma még koncertre is megyek. Nem könnyű a kezdet de muszáj lesz.

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#930) feel good válasza Sipi16 (#929) üzenetére


feel good
aktív tag

Ennek mi köze az ebédidőhöz?
Semmi gusztustalan nincs benne. Hogy megnyugodjon a kicsi lelked: a rang nem izgat. :)

(#931) Sipi16 válasza feel good (#930) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor sem szép látvány... Főleg úgy, hogy most ettem...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#932) Sipi16


Sipi16
senior tag

Tegnap dél óta nem gyújtottam rá pedig este koncerten is voltam!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#933) fero02 válasza Sipi16 (#932) üzenetére


fero02
veterán

:D

(#934) feel good válasza Sipi16 (#932) üzenetére


feel good
aktív tag

ez aztán a teljesítmény :DDD

(#935) Eagl3


Eagl3
veterán

Szevasztok!

Úgydöntöttem énis abbahagyom a bagózást. Szerintem nem lehet úgy leszokni, h. csökkentjük az adagot, gyengébb cigit veszünk, tapaszosszuk magunkat stb. le kell tenni és kész. Épp most szívom az utólsó szál cigimet miután elnyomtam nem fogok rágyújtani. Nagyon kíváncsi vagyok mennyire mbertpróbáló feladat lesz :) szaladok is a barátnőmhöz, h. lekösse az agyamat úgy 1 hónapra ;)

(#936) Sipi16


Sipi16
senior tag

Túl vagyok az első 24órán. Bízzunk benne, hogy megy ez még tovább is...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#937) fero02 válasza Sipi16 (#936) üzenetére


fero02
veterán

Na majd ha "az első" 24 napon leszel túl! ;)

Kitartás! :R

Eagl3: Neked is! ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#938) rien válasza Sipi16 (#936) üzenetére


rien
senior tag

Hajrá :K max. három nap és én is beállok a sorba.

szerk: adtam magamnak még egy napot :D

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#939) fero02 válasza rien (#938) üzenetére


fero02
veterán

Ez így nem sok eredményre fog vezetni... :DDD

(#940) Emosz válasza #27070592 (#922) üzenetére


Emosz
tag

Visszatértem a karácsonyi szabadságos-degeszreevős-pihizős read-onlyból :DDD

camelferr: nagyon jó érzés nekem is, hogy több mint egy hónapja nem dohányzunk, reggel eszembe se jut, hogy rá kéne gyújtani, szóval nagyon remélem, hogy a legnehezebb időszakon túl vagyunk :)
fero02: utólag is köszönöm a karácsonyi jókívánságokat :)
Sipi16Eagl3Olasza: örülök az elhatározásotoknak, kitartás-akaraterő és még töb kitartást kívánok!
rien: szilveszter után, azaz január elsején, mikor majd felkelsz az éjszakai "buli" után, feltételezem, hogy mindenképp tovább maradsz fennt és többet fogsz cigizni mint szoktál szóval reggel ne gyújts rá, fogjál bele valami dologba amivel el tudod terelni a figyelmed!

Van egy cimbim, aki már 4 hónapja leszokott a dohányzásról és már nem is érdekli ez az egész dohányzásos dolog, szóval kitartás!!! :)

(#941) Sipi16 válasza rien (#938) üzenetére


Sipi16
senior tag

Bízom benne mindenkinek összejön. Most vagyok a 46 óra fele. Bírom még és szeretném is csak az a gond, hogy a dohányzó társaság így feledébe fog merülni. A nagyobb gond az, hogy minden hawerom cigizik. Erősnek kell lennem.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#942) feel good


feel good
aktív tag

Ez így komolytalan.
Az eszetek tudja, hogy nem kéne, de a szokás rabjai vagytok.
Vagy elhatározzátok, hogy innentől nem, és többet rá se gondoltok, vagy inkább ne is álltassátok magatokat.
(ezt én már egyszer végigcsináltam.. három év után mintha elvágták volna, annyi, és azóta eszembe nem jutott, hogy rágyújtsak. mára már erőszakkal se lehetne rávenni)

(#943) rien válasza Emosz (#940) üzenetére


rien
senior tag

hát én is valami ilyesmire gondoltam, mondjuk úgy gondoltam elsején reggel lefekvés előtt iszok pezsgőt, nagyon nem bírom :( attól leszek olyan beteg ébredés után, hogy tuti nem kell cigi és már ez első nikotinmentes 24 óra meg is lesz :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#944) fero02 válasza rien (#943) üzenetére


fero02
veterán

Ezt a 24 órát összehangolod egy kis takarítással, amitől megint csak undorod lesz és tényleg el fog röppeni az a pár óta! :DDD

Ma 49 napja nem bagózok. Az már 7 hét...Hmmm, nem is olyan rosz! :DDD

(#945) rien válasza fero02 (#944) üzenetére


rien
senior tag

ja :)
49? jó lenne már ott járni, bár ha arra gondolok, hogy tavaly 160 napnál jártam :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#946) fero02 válasza rien (#945) üzenetére


fero02
veterán

Látod látod...

És akkor miért gyújtottál rá újra? :U

(#947) rien válasza fero02 (#946) üzenetére


rien
senior tag

hát ez van :( hülye voltam, kezdem újra

# 945 akkor mondani az idén

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#948) fero02 válasza rien (#947) üzenetére


fero02
veterán

Pasi volt a dologban? :DDD :U

Sok sikert! Mi itt leszünk, ah egy kis virtuális támogatásra vágysz! ;) :K

(#949) qdak válasza rien (#947) üzenetére


qdak
addikt

hello :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#950) rien válasza fero02 (#948) üzenetére


rien
senior tag

nem :) illetve az is volt benne, volt egy-két iszonyat hónapom ősszel minden összejött....

qdak: szia :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.