Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Janoska26 válasza Eagl3 (#1442) üzenetére


Janoska26
addikt

Az menni fog :DD

(#1452) fero02 válasza benyo (#1450) üzenetére


fero02
veterán

Szerintem meg ez a mágneses hókamóka is egy nagy humbuk.

Ha igazán le akarod tenni a bagót, akkor le lehet minden ilyen értelmetlen hülyeség nélkül.

7000 Ft/alkalom. :Y Anyám borogass. :O :W Ez is csak az akaratgyengéknek egy kapaszkodó.
Aztán ha meg már nem fog járni és visszaszokik, akkor erre fogja az ürge, merthogy már milyen rég volt és elmúlt a rezgés hatása. :o

LoL!

(#1453) benyo válasza fero02 (#1452) üzenetére


benyo
tag

szerintem meg nem, lehet vmi placebo is, de nekem bejött:)
nem légből kapott hülyeségeket dumálok...ez szubjektíve az én véleményem.
persze ha így állna hozzá az ember, mint te persze akkor biztos az éd tuti igazad van.
mondom leraktam már ennélkül is és pont azt a számomra kiborító 3hete lőttem ki ezzel.
meg egy kis matek. én csak egy alkalomról vakerálok, 1x voltam...1x 7000ft.ha nagyon rápörögsz, hy akaraterő megvan menni fog elsőre,, több haverom is megcsinálta és már több mint egy éve nem cigizik egyik sem...
na számoljunk.
asszem most egy dobi átlag magyar cigi 500ft. én magamat ismerve 1doboz/nap elment 7vége ugye többis, de maradjunk 1doboz/napnál. 7000/500=14. szóval ha azt veszed 14nap alatt visszajön az ára...akkor már megérte...de persze ha úgy áll hozzá az ember, h hülyeség, akkor tuti nem fog menni...

akaratgyengeség? lehet. kapaszkodó?tuti.
én mondom személy szerint bevállaltam ezt, h elkerüljem azt a nálam ált. 3hétig tartó idegbetegséget :DDD
de ez persze szubjektív vélemény mondom és az egész hozzáállás kérdése..
és gondolom te is azért adod itt a nagy igazságot, mert már többször voltál ilyenen és nem jött be...

HAÉRTMIGO

(#1454) fero02 válasza benyo (#1453) üzenetére


fero02
veterán

Nem a véleményed, szubjektív meggyőződésed akartam babrálni, hanem az én véleményem mondtam el erről. Placebo az egész.

Én már november óta nem bagózok és semmi segédeszközt nem használtam. Előtte is voltak kudarcba fulladt próbálkozásaim, de azokat a lehetőségeket is én csesztem el.

Na asszem ennyi. Megyek reggelizni.

Üdv!

(#1455) benyo válasza fero02 (#1454) üzenetére


benyo
tag

na akkko zsír
a lényeg, h nem bagózunk...

HAÉRTMIGO

(#1456) #27070592 válasza benyo (#1453) üzenetére


#27070592
törölt tag

Én sem akarom itt adni a nagy igazságot, de placebo minden külső hókuszhumbug. Ha tudat alatt nem akarsz leszokni a nikotinról, akkor nem fog menni. Ez az elhatározás sem egy nap alatt születik meg. Én hat év dohányzásom alatt jópárszor próbáltam abbahagyni. Nem sikerült mert nem akartam. Jólesett, hiányzott, kellett és kész.

Fél éve nem szívom. Nem hiányzik. (csak néha :B ) De az elhatározás is kb fél év alatt született meg. Szerintem akkor kell ténylegesen abbahagyni, amikor már egy-két hónapja mondogatod magadnak a különböző érveket pro és kontra. Mondogatod, beépül az életedbe de mégis dohányzol. Még jobb érveket keresel, még többször körüljárod a dolgot de mégis dohányzol. Én így eljutottam egy olyan tudati állapotba hogy nem okozott idegbetegséget amikor egyik napról a másikra leraktam.
Akkor a legszarabb abbahagyni valamit amikor nagyon jól esik. Amikor elfogyott a cigarettám és fél napig nem jutottam hozzá, én is idegbeteg voltam. Nem kicsit.

(#1457) benyo


benyo
tag

nekem ez jött be,
volt már többször "sikeres" leszokásom régebben, saját hülyeségem miatt sikeresen elbuktam 5, 9, 14hónapot, ha jól emlékszem... simán egyik napról a másikra, tuti többet nem ilyenek.... munkatársam 2év után gyújtott rá....ez emberfüggő. most elég kemény az elhatározás(családalapítós), és hiszek benne h menni fog.

a legkönnyebben a koliban ment, mert egyik szobatársam sem bagózott. de ott is aza 3hét kínszenvedés volt(répazabálás :D ), volt minden matek szigcsi majd 40fokban, a kocsim előtte való nap beadta az unalmast.. akkor majdnem megtörtem , de nem kibírtam és nem gyújtottam rá...
kinek mi én most nem akartam kínlódni...
és igen hinni kell benne evvel vagy ennélkül mindegy csak hidd el, és menni fog

[ Szerkesztve ]

HAÉRTMIGO

(#1458) Déta


Déta
tag

40 nap... 40 éjszaka... :DD :)) :D :DDD :) :C

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1459) fero02 válasza Déta (#1458) üzenetére


fero02
veterán

Ne aggódj, hnapra elmúlik! ;] :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#1460) Janoska26 válasza Déta (#1458) üzenetére


Janoska26
addikt

jóvan csak így tovább, má nekem ma 8 hete hogy tiszta vagyok :U :DD

(#1461) #27070592


#27070592
törölt tag

No mi van Déta? Rágyújtottál? :DDD

(#1462) Déta válasza #27070592 (#1461) üzenetére


Déta
tag

47
Nem, de ismét azt álmodtam, hogy cigizem... :((( Bazz' de xar volt, mer' félig tudatomnál voltam, s felötlött bennem a felismerés, h NEM SZABAD!!! Aztán zihálva ébredtem. Totál rémálom volt az egész... :O

De amúgy már nem is gondolok a cigire. Mit mondjak? Fantasztikus érzés... :K

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1463) fero02


fero02
veterán

Aggyon' vki egy cigit! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1464) Déta


Déta
tag

Félszáz!!! :DD

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1465) pajinka válasza fero02 (#1463) üzenetére


pajinka
tag

Destruktív vagy. Nekem tíz nap, de már szinte az összes kísértésen túlestem alatta egyszer: reggeli kávé, munkahelyi haverok, EB-sörözés, MUNKA (viszonylag ez volt a legnehezebb, most inkább netezek helyette :DDD ). Ami jó, hogy szinte egyáltalán nem kattogok. Ami rossz, hogy dohányos szobában vagyok, és hogy a mai a második délelőtt, amikor xarul vagyok (sápadás, kiver a víz) de ez lehet leesett vércukortól vagy vérnyomástól is.

Viszont meccsnézés közben röhögve tekertem már egy órát is a szobabicajon, a 40 perc megvan heti 4x. Muszáj is neki, mert sorozatos sérüléseim, a jojózás, a sok ülés miatt már 95 kila vok. (Jó, zabálni is szeretek).

Mia tapasztalat, érdemes a leszokás mellett bepróbálni egy diétát is, vagy az túl sok kísértés egyszerre?

MOD: Na megnéztem a blogodat is fero02, nagyon szép. Mindenkinek nagyon ajánlom, milyen mélyenszántó tartalmakat tár a világ elé az önkéntes mérvadó. :C

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1466) fero02 válasza pajinka (#1465) üzenetére


fero02
veterán

Nah, nem beszól! :DDD

Sztem nem kell semmilyen diéta. Csak most tűnik soknak a kilók száma, mert hirtelen megugrik, de nem megy sokáig, sőt, a végén még csökkeni is fog kicsit.

Én 61-62 kg-ról indultam, a maxom 72 volt, most olyan 66-68 között mozgok. Sztem télire kicsit be fogok fókásodni, de nem bánom, a 185 centim mellé elfér.

(#1467) #27070592 válasza fero02 (#1466) üzenetére


#27070592
törölt tag

Akkor én a 85 kilómmal már disznó vagyok? (193 centi...) :D

(#1468) fero02 válasza #27070592 (#1467) üzenetére


fero02
veterán

Dehogy. Pont optimális. :K

(#1469) pajinka válasza fero02 (#1468) üzenetére


pajinka
tag

Sajnos én viszont a 178 centimhez 74-gyel érettségiztem, és amikor írtam, 95 voltam. Elkezdtem kicsit tudatosabban enni, úh már csak 94 :DD . Megy a szobabicaj, meg ha a kettlebell guruk rábólintanak, azt is elkezdem. A gyúrás már nem motivál, 4-5 év alatt egyszerűen meguntam+nem hegyomlás akarok lenni.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1470) fero02 válasza pajinka (#1469) üzenetére


fero02
veterán

Sztem még így is jó vagy... ;)

Nekem ehhez a 18X centihez kellene vagy 90-95 Kg. Akkor jól érezném magam.

(#1471) pajinka válasza fero02 (#1470) üzenetére


pajinka
tag

Én szívesen adnék kölcsön most vagy tizenötöt...

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1472) fero02 válasza pajinka (#1471) üzenetére


fero02
veterán

Jöhet, hely adott neki. :R :DDD

(#1473) Déta


Déta
tag

Ide is!!! :))

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1474) pajinka válasza Déta (#1473) üzenetére


pajinka
tag

Nah, akkor ez kipipálva, le is fogytam :DDD. Majd jelentkezzetek érte. De akkor mi a péróért tekertem én tegnap este 50 percet :F

Ps: gyorsan gyertek, mert ma reggel csak 93 :DD . Na jó, mundjuk a víz megy le elsőnek, és nem szabad túl gyorsan fogyni, de azé' örülök ám!

Benyo : répazabálás rulez!

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1475) benyo válasza pajinka (#1474) üzenetére


benyo
tag

jóságosan betoltam 1-2kg naponta :DDD :DDD
ja és kibéreltem a klotyót, azé hagytam abba, le kellett arró is szokni.

HAÉRTMIGO

(#1476) Makaveli


Makaveli
senior tag

Melyik a legfinomabb cigaretta? Tehát aminek íze is van, nem csak füst...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1477) Tomics válasza Makaveli (#1476) üzenetére


Tomics
addikt

Djarum Cherry a legjobb amit szívtam
vagy ami még jó
Mangos, pontosan nem tudom a nevét. Zöld doboza van MANGO felirattal :)

Előbbi 1000 ft fölött van (legalább ebben nem 19 hanem 20 szál van), utóbbi 500 körül.

De én azt mondom szokj le te is! :DDD
Bár egy-egy próbát megér mindkettő :U

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1478) Makaveli válasza Tomics (#1477) üzenetére


Makaveli
senior tag

Ilyeneket hol lehet kapni? Gondolom ABC-be nem. :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1479) Tomics válasza Makaveli (#1478) üzenetére


Tomics
addikt

Mind a kettőt a Westendben vettem (pest). Van egy dohányárú/újságos az aluljáró szinten, ott. Egy pesti ismerős Mangosat akart, ő is csak itt talált, pedig pesti :DDD Én máshol nem próbálkoztam még, de gondolom hogy dohányárúra szakosodott boltokban lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1480) Theodolit


Theodolit
tag

hi!
nem tudja valaki hogy a téma inditónak sikerült-e? azota kb 4 év telt el.
Kiváncsi lennék... :))
Amugy sok sikert mindenkinek aki próbál leszokni! :R :R

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#1481) Déta


Déta
tag

72...
Subidubisálálá. :DDD

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#1482) fero02 válasza Déta (#1481) üzenetére


fero02
veterán

Sok...én nyertem :P :DDD

(#1483) pajinka


pajinka
tag

Fogyás leállt, viszont nem gyújtottam rá hat hete, és többé nem is akarok! A fogyi majd csak beindul, ha megy a sport, amihez újra kedvem van, mert jobban bírom tüdővel.

Kitartást mindenkinek! Megéri.

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1484) Vladi


Vladi
nagyúr

:O :(((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1485) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

A rövid történetem annyi, hogy 5 évig cigiztem (napi kb. 14-15 szál). Aztán egyszer csak letettem.
Egy évig nem szívtam. Aztán eljött a fősuli utolsó féléve, és akkor tudjátok, 1-2 buliban cigi, aztán azon vettem észre magam, hogy egy éve megint cigizek.
Most elhatároztam magam (nem először azóta), és tegnapelőtt este óta nem gyújtottam rá. Még nagyon az elején vagyok, de csak nem lesz para....

(#1486) icecave


icecave
nagyúr

Uff, király ez a topik...

Most vagy mindenki leszokott, vagy mindenki visszaszokott és nem mer jönni...
Még birom.

(#1487) #27070592 válasza icecave (#1485) üzenetére


#27070592
törölt tag

Én mindent összeszámolva hat évig dohányoztam aktívan. Tavaly nov.28-án hagytam abba, főleg anyagi megfontolásból, és azt veszem észre hogy jóval több pénzem megmarad így, nem is csak a cigaretta ára, hanem az egyéb járulékos dolgok miatt. Tíz hónap az annyi mint 10x15000 Ft + a többi kényszerű és értelmetlen kiadás.

(#1488) icecave válasza #27070592 (#1487) üzenetére


icecave
nagyúr

Zsíros :)

REmélem nekem is sikerül. Még bírom, annyira nem is rossz, de sokszor gondolok rá.
Majd kiváncsi leszek az első ivós bulira...

(#1489) Brent válasza icecave (#1488) üzenetére


Brent
aktív tag

Majd kiváncsi leszek az első ivós bulira...

Bulin úgyse fogod tudni megállni hogy ne gyútjsrá :) a haverok úgyis rávesznek majd de szerintem ha bulin elszívsz 4-5 szálat attól nem lehet semmi ha -amúgy- nem bagózol...

Én is ilyen vagyok csak bulin szoktam meg esetleg ha presszózunk a haverokkal... de amúgy a szürke hétköznapokban nagyonnagyon ritkán..

(#1490) icecave válasza Brent (#1489) üzenetére


icecave
nagyúr

De ki kell bírni...
Mikor először volt, hogy 5 év után egy évig nem szívtam, akkor egy szál sem csattant el...
Aztán utána, mikor elszivtam eget, akkor már mindig sürübben :(
Szal kibirom, és kész. Akkor voltam hülye, hogy egy év után visszaszoktam.

(#1491) Brent válasza icecave (#1490) üzenetére


Brent
aktív tag

Szal kibirom, és kész.

Rendben, én elhiszem ! Csak rajtad áll ! Most kiderül milyen akaraterőd van ! :K

(#1492) icecave válasza Brent (#1491) üzenetére


icecave
nagyúr

Az tuti...
Régen, pont egy hét mulva az abbahagyás után volt buli.... para volt, de olyan sokszor még soha nem ölelgettem a barátnőmet (mostmár menyasszonyom)...
Szóval, ha nagyon rossz lesz,majd "bújok" :D :D

(#1493) pajinka válasza icecave (#1492) üzenetére


pajinka
tag

Nagyon helyes, ha egyszer leszoktál, utána mindig meg kell állni, és egy szálra sem szabad rágyújtani (kicsit olyan, mint a halál - örökre szól, csak ezt nehezebb betartani ;] ) Én is leszokhattam volna már 6 éve: ott rontottam el, hogy 9 hónap után egyszer rágyújtottam. A másnapi öt szál, és egy hét múlva a napi doboz csak a logikus folytatás volt.

Tehát kitartás, és nem gyújtani - én két hónapja nem teszem :-D

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#1494) maxlanders


maxlanders
tag

Erő és kitartás.
Én ma 2 hete és egy napja nem gyújtottam rá. Ez már a második alkalom hogy abba hagytam a cigit és mindezt egyik napról a másikra.
Az első az nagyon nagyon könnyű volt, nem éreztem semmi késztetést hogy rágyujtsak.
Egészen 2 évig.

Aztán egyszer ''a buli kedvéért'' pár slukk. Mi az nekem, gondoltam én.
Másnap nekem is 2-3 szál egy hét múlva meg 3/4ed doboz cigi.
Sokáig nem éreztem semmi késztetést rá hogy megint abbahagyjam.
Egyre többször voltam kutyául. A fejem fájt, a gyomrom...
Tudtam én azt hogy ez mind mind attól van.
Na az utolsó ilyen alkalommal már olyan vacakul lettem, hogy 2 napig feküdtem.
Aztán felébredve a második nap után tapasztaltam, hogy a szappannak amivel mosom a kezem, olyan finom illata van. :) És jött a többi illat és íz.

Eszembe jutott hogy még mikor gyerek voltam milyen jó illatok voltak, most meg! Most meg az asszony büdös cigiét éreztem a teraszról.
Ha 2 napig kibírtam akkor többet is kibírok. Csak attól féltem mi lesz majd a munkahelyen, mert azt hittem hogy a cigivel csökkenthetem a stresszt amiben az embernek néha része van. Nem vagyok olyan ideges ember, csak csak mindig megmondom a véleményem.
Na de semmivel nem volt nehezebb mint előtte, sőt! Könnyebb az egész.

Nem kell eljárnom cigizni, nem vagyok büdös, megérzek olyat amit mások nem, jobb a közérzetem, a kedélyállapotom és többet eszek, de ez nem annyira káros mint az a nyomorult cigaretta. Csak a jó belakások utáni cigi hiányzik néha, de túl lehet élni.
Ha ment egyszer, megy másodjára is, de most már ha agyon vernek sem fogok rágyujtani még poénból sem!

Üzenem a most abbahagyóknak, nincsenek egyedül és kitartás, megérik majd az a gyümölcs amit olyan nehezen érlelgetnek!

(#1495) knifemaster


knifemaster
tag

Nem tudom ki hogy van vele,nekem ezen a téren elég gyenge volt az akaratom,vagy 15x szoktam le egy évben.
Aki nem akar szenvedni, 5 rongyért elmegy egy biorezonanciás kezelésre.Csökkenti a stresszt,ami ilyenkor kialakul,és csak az első 3 nap nehéz,aztán egyre könyebb lesz.
15 év után napi másfél 2 doboznál tartva hagytam abba.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#1496) icecave


icecave
nagyúr

Hát, nekem a bulidohányzás még megmaradt... De 2 hét mulva műtik a szemem, akkor abba kell hagyni, mert 2 hónapig nem kellene füstre vinni a szemeimet....

(#1497) fero02 válasza icecave (#1496) üzenetére


fero02
veterán

Csukott szemmel is lehet cigizni. :DDD

Bocs, nem bírtam kihagyni. Nem volt szándékom gúnyoskodni, vagy köcsögözni. :R

(#1498) icecave válasza fero02 (#1497) üzenetére


icecave
nagyúr

Hátde csaknem kellene kockáztatni. Főleg, hamár nemkis pénzt hagyok ott :D
MEG legalább lesz ürügy, hogy miért ne cigizzek.
Bár, arra is mindig van ürügy, hogy miért cigizzek :D

(#1499) fero02 válasza icecave (#1498) üzenetére


fero02
veterán

Ördöki kör...nem kell bemutani. :DDD

Korrekciós műtét lesz?

(#1500) icecave válasza fero02 (#1499) üzenetére


icecave
nagyúr

igen. Egész életemben szarul láttam eddig. Most, -6ról lenullázzák :DD :DD
Még 2 hetem van, addig buli :D
Holnap sütés-főzés-ivás a munkatársakkal. Hajrá :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.