Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hi!

2,5 év dohányzás után (napi 6-10 szál Arany Marbi, bulikon 1-1,5 doboz) egyik napról a másikra eldobtam a cigit (elhatározás kérdése + nem kell felspanolni magad)

Én nem akarok 600 pénzt 2-3 naponta csak úgy kidobálni az ablakon, meg jobban is érzem magam, a legjobb az volt, amikor 1-2 hét után elkezdtem érezni az illatokat;)

Szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinálni, nem kell előre beharangozni és menni fog. A ''csodatapaszok'' semmit sem érnek, higyjétek el nekem, aki nem akar határozottan leszokni, az nem is fog. (a környezetemben sokan ezzel próbálkoztak, én meg csak mosolyogtam)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#252) Motion_Blur válasza bibimad (#241) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Erről van szó. Én 2-3szor próbáltam azt, hogy most akkor ezen a héten még napi 3 szál, köv. héten már csak 2, stb., de jött egy buli és...

Nekem ez első 4-5 nap volt nehéz, de nem annyira...2-3 hét után nálam megszűnt a fizikai függőség.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#253) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Az nagyon negativ ebben atotyikban ha bevallom hogy eletemben meg egy sluck-ot se szittam??? es erre buszke vagyok:- ))))

udv

neduddki

p.s. es hogy mindnet kikel probalni??? hata bago nemerdekel meg ey raks mas dologmelelt:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#254) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Egyébként egy buli után szoktam le, ahol egy éjszaka alatt elment 2,5 doboz Piros Marbi...reggel alig kaptam levegőt, rosszul éreztem magam (szerintem megundorodtam tőle) és eldöntöttem, hogy itt én befejeztem. És éreztem, hogy sikerülni fog. Azóta sem gyújtottam rá, pedig barátnőm, barátaim is (a legtöbb) szívja.

Remélem segítettem vmit, mindenkinek sok szerencsét a leszokáshoz;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#255) pampika válasza neduddki (#253) üzenetére


pampika
őstag

Örülj neki,így nem kell a leszokással foglalkoznod :) Nekem is van sok haverom,aki sose gyújtott még rá,de köszönik,jól megvannak.Mi meg nem nézzük le/ki ezért őket.
Sajnos van olyan társaság,ahol nem vagy (menő,haver) ember,ha nem pöfögsz.Száni kategória :U

(#256) #57764352 válasza Esmein (#247) üzenetére


#57764352
törölt tag

Ebben hasonlítunk, én is így csinálom... :))

(#257) #57764352


#57764352
törölt tag

Bár még tavaly indítottam a topikot, egy hete megint neki álltam. Elég jól megy, tegnap voltunk focizni és utána egy kis összejövetel volt a haverokkal. Bnőm és az egyik srác cigizett mellettem. Volt, hogy meghaltam egy szál cigiért, volt, hogy nem hiányzott.
Egy biztos, zavarni nem zavar, max. csak hiányzik. :))

Bár sztem. egy hónap után már nem fog. Ez meg más, hogy bulikba elszívsz egy dobozzal, főleg ha nem minden hétvégen van ilyen ominózus bulej!

(#258) Sátán44 válasza Motion_Blur (#254) üzenetére


Sátán44
addikt

Milyen érzés olyan lányt csókolni,aki cigizik? Soha nem volt még ilyen b.nőm,mert szándékosan elkerülöm őket.
Én sem szívtam még soha életemben egy szál cigit sem,nem érzem a kényszert,hogy nekem már pedig mindenféleképpen ki kellene próbálni :(
Van egy olyan barátom (cigizik),aki velem edz (4 éve) és szándékosan átváltottam olyan edzéstervre,hogy tudtam ha utánam csinálja készen lesz.A gyúrósok ismerik óriás köredzésnek hívják :D A végén saját maga mondta,hogy le fog szokni a dohányzásról :DDD Ha láttátok volna szegényt sajnáltam,de az egészsége többet ér.Ja közben folyamatosan azt hajtogatta,hogy szadista állat vok :),mert nem volt elég a gyors tempó + úgy csináltam a gyakorlatokat,mint amikor nagy súlyokkal dolgozunk (nagy súlyok kevés pihenő,max 1perc lehetett)Utána meg egy kicsit megfuttattam 10 perc 10km/h-val srácot úgy kellett felsegíteni :) Én így szoktam edzeni,igaz őt beledobtam a mélyvízbe,de végigcsinálta.Azóta nem cigizik :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#259) Esmein válasza #57764352 (#256) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát én elszívtam a napi doboz piroslmet vagy piros pallmallt, de letettem és a második nap már nem is hiányzott. El kell foglalni magad ennyi, mióta itthon vagyok egyáltalán nincs rá igényem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#260) #57764352 válasza Esmein (#259) üzenetére


#57764352
törölt tag

Jaja.
Ha elfoglalja magát az ember, akkor nincs para. Tegnap mikor összekoccantunk haverokkal nehéz volt tartani magam, lenn tartani a füstöt, karikát fújni, stb..
De nem.
Most büszke vagyok magamra, hogy nem gyújtottam rá!

(#261) Flashback válasza #57764352 (#260) üzenetére


Flashback
addikt

Helyes, holnap akkor meg sem kínállak! :D

[Szerkesztve]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#262) #57764352 válasza Flashback (#261) üzenetére


#57764352
törölt tag

Kínálhatsz nyugodtan! :))

[Szerkesztve]

(#263) Flashback válasza #57764352 (#262) üzenetére


Flashback
addikt

A helyzet az hogy a torkom most nagyon kész van... Csak csökkentet módban szívok én is :DDD

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#264) #57764352 válasza Flashback (#263) üzenetére


#57764352
törölt tag

LOL!

A gáz az, hogy ezalatt a nem dohányzós hét alatt felszedtem 2 kilót. Asszem most talán bevesszük a fogyót is a repertoárba!!

(#265) ipgirl


ipgirl
tag

nem tudom volt-e már...


A dohányzás összege Ft-ban:

10 évi dohányzás költsége /napi 1 doboz/, ha 380 Ft-ot veszünk alapul /mivel az évek során változnak az árak/:

1 év esetében: 138.700 Ft
10 év esetében: 1.387.000 Ft

A mai árakat véve alapul /460 Ft/:

1 év esetében: 167.900 Ft
10 év esetében: 1.679.000 Ft

DE! ha figyelembe vesszük a dohányáruk folyamatos drágulását, és átlagban 510 Ft-ot veszünk alapul, akkor az elkövetkező 10 év egy dohányos számára,/ amennyiben napi 1 doboz cigarettát vásárol a középkategóriás áruból/

1.861.500 Ft-ba kerül.

Amennyiben a dohányos 20 évig dohányzik, az körülbelül :

3.248.500 Ft!

Amennyiben a dohányos nem csak egy doboz cigarettát vásárol, hanem minden második nap 2 dobozzal /460 Ft- 1 db/, az

1 év esetében: 251.620 Ft
10 év esetében/ hozzávéve az esetleges dágulást- 510 Ft-ot véve alapul/:

2.808.000 Ft

Ezen az összegen vásárolhat:
156 db jól felszerelt, márkás kerékpárt
187 db vastag aranyláncot
3123 db kilós pulykamellfilét
112 db középkategóriás digitális fényképezőgépet
23400 liter tejet
47 db síkképcsöves televíziót

vagy segíthetne néhány éhező gyermeken....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#266) thaler2


thaler2
senior tag

A szentségit, most tartok 2 napnál, hogy nem gyújtottam rá. Asszem eljött az idő, hogy én is lerakjam a cigit, 3 éve dohányzom rendszeresen. Egész jól bírom, itthon még elvagyok, de este egyik havercsajjal fogok talizni, és tuti, hogy nem fogom kibírni, hogy ne gyújtsak rá...:( ő ugyanis cigizik.

(#267) fLeSs


fLeSs
nagyúr

2003. nov. 30-ától szoktam le a cigiről, azóta 1 szál se, előtte napi 1-2 doboz piros hosszú multi ment, néha szofi, stb, amire épp volt pénz. :D
Ma gondoltam egyet, és elcsórtam hugomtól egy szál cigit, gondoltam gond nem lehet belőle.
Az első pár slukk egész jól esett, de aztán egyre kevésbé, mégis elszívtam azt az egy szálat. Most hányingerem van, izzadok és szarul vagyok. Hát ennyit a cigiről. Végeredményben örülök, hogy így reagáltam rá, mert legalább még a legminimálisabb esélye sincs a visszaszokásnak. Bűzlik a pofám, szar az íze, a konyha szintén tiszta büdös, és még rosszul is vagyok tőle.
Ez kell nektek?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#268) badamoa válasza fLeSs (#267) üzenetére


badamoa
tag

Szerintem a következő cigit nem kell meggyujtani (elővenni). Meg kell állni. Kész. Nekem bejött.

Nincs más hátra - mint előre

(#269) tildy válasza fLeSs (#267) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen , aki nem cigizik, az beszédüla cigitől:U Én is. pl.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#270) fLeSs válasza tildy (#269) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én nem csak beszédültem, hanem rosszul lettem tőle.
Kb. 1 órán keresztül minden bajom volt. Mostanra már jobb, de még mindig érzem belülről a cigiízt, pedig 3szor mostam fogat és ettem is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#271) Loretto válasza fLeSs (#270) üzenetére


Loretto
veterán

Én ezért nem gyüjtöttam rá húúú naon sok ideje.

Soirée...

(#272) Jenő válasza ipgirl (#265) üzenetére


Jenő
aktív tag

Ez nevetséges, ezzel az ''egetrengető'' (pff..) statisztikával akarják elrémeszteni a függőket a dohányzástól? Hagyjuk már, aki napi egy dobozzal szív, az egy ilyenen meg se hökken, nem, hogy leszokik.. Aki meg nem dohányzik az meg egyből elkezdi fikázni a dohányosokat, hogy minek dobnak ki ennyi pénzt..
Bocsi az OFFért


Nekem az a véleményem, hogy a leszokáshoz csupán akaraterő kell, meg, hogy legyen valami, amiért leszokik (okosabb embereknél ez a saját és közvetlen környezetük egészsége). Ha egy hónapot kibír, amit egy kis idegbajjal azért csak át lehet vészelni, akkor utána, már nem lesz akkora a kísértés, és vége lesz. (Jó néhány ismerősöm leszokási története alapján mondom ezt.)

(#273) CuKoR válasza ipgirl (#265) üzenetére


CuKoR
senior tag

''''156 db jól felszerelt, márkás kerékpárt''''

Akár hogy is számolom 18000 Ft ból alig jön ki egy tesco bringa :D nemhogy egy jól felszerelt márkás bringa ;)
Az én Magellán Craterem csutka üresen 80k volt... most ugy 110 k nál járok de még 1-2 dolgot tudnék rátenni :D

Szval ezek a statisztikák jók meg minden de nagyon televannak hibával

Valamint a tej sem 120 Ft... 900Ft ért nem vennék pulykamellfilét... meg hasonlók :)

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#274) joysefke válasza fLeSs (#270) üzenetére


joysefke
veterán

Nem dohányzom.
Apám tüdőrákban halt meg.
nem fogok rászokni sohasem.

Mégis:

Pár éve, még egyetemista voltam, elmentünk haverral bulizni.
Voltunk mi mindenhol aznap este, sokféle piát kevertünk, úgy be kurtunk, mint az állat.
Valahol találtunk 1 doboz erős cigit.
Elszívtuk ketten.
Elötte nem dohányoztam soha, de ''profi'' módon letüdőztem az egészet.

Másnap úgy éreztem meghalok...

Lötyögött az agyam a koponyámban, és nagyon fájt hátul a tarkóm.

(#275) fokukac válasza ipgirl (#265) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez egy dohányost nem érdekel... ;)

Ui. Angliában 5,5 font egy doboz cigi. (360 x 5,5 = 1980 Ft)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#276) fLeSs válasza fokukac (#275) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hát, amikor leszoktam a dohányzásról, akkor lett asszem a hosszú piros multi 400 vagy 410 forint, és én akkor asszontam, hogy ennyi mostmár elég lesz, napi majdnem 1000 ft a cigi, kicsit sok lesz már.
Végeredményben egy dohányos a saját és mások életének megrövidítésére költi a pénzét.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#277) Loretto


Loretto
veterán

Elő kell venni egy ''malacot'' és azt etetni a cigi árárval.Egyik ismerősöm igy csinált---> 3 hónap múlva vett egy zsír új szekrénysort. :U

Soirée...

(#278) Florida


Florida
tag

Annak,aki le akar szokni a dohányzásról,itt egy iszonyat brutális videó.
Boncolás.A kamera előtt veszik ki a halott tüdejét.Fekete.
Bővebben: link

Én majdnem elhánytam magam,de a hatás garantált.A maradék cigimet a folyóba szórom.

(#279) ladybug válasza Florida (#278) üzenetére


ladybug
őstag

Túl sokáig nézegetted az oldalt. Lépj tovább.:U Amúgy tényleg sok gusztustalan és szívtépő dolog van ott.

Tudom, hogy témába vág, de a léleknek nem tesz jót ennyi szörnyűség.:(

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#280) Florida válasza ladybug (#279) üzenetére


Florida
tag

Szvsz témába vág.

Nem érdekel a lélek,nem gyilkolhatja magát mindenki ezzel a szarral.Én egy kisebb vagyont költök rá.

[Szerkesztve]

(#281) ladybug válasza Florida (#280) üzenetére


ladybug
őstag

Ha a cigire gondolsz, akkor hidd el, én is elítélem, és jónak tartom, ha v.ki fel akar vele hagyni. Sok erőt és kitartást hozzá.

A lélek pedig igenis fontos.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#282) Florida válasza ladybug (#281) üzenetére


Florida
tag

Persze,hogy arra gondolok.Fizetünk ezért,hogy így nézzünk ki?Huuu

(#283) ipgirl


ipgirl
tag

hallott már valaki valamit a nikotinmentes cigiről?
mi most vettünk egy dobozzal. ''herbal'' cigi. Rózsszirom, méz, alma juice, ziliz van benne. nincs benne se dohány, se nikotin. igaz olyan, mintha rózsás füstölőt szívnánk, de attól még a mozdulat miatt nemrossz. Vajon ez is káros? ha igen, mennyire?

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#284) Woodslave válasza ipgirl (#283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az a baj, hogy a cigiben pont nem a nikotin a gáz, hanem a többi méreganyag, ami meg gondolok a papír égésekor is keletkezik. Én is szívtam vmi hasonlót még nagyon régen, arra talán jó hogy megutáltatja veled az egészet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#285) Gregorius válasza Woodslave (#284) üzenetére


Gregorius
őstag

Pont nem? A nikotin amellett, hogy rákkeltő, még függőséget is okoz. Persze attól még van más is a cigiben, amitől megmurdelhet az ember.

(#286) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Leszokni nekem még nem sikerült, viszont teljesen visszaszorítani az adagot igen.
A módszerem ''földrajzi'' módszer volt, ami persze egyénenként változik, és voltak szerencsés tényezők, de azért leírom:

- először a barátnőmnél nem gyújtottam rá, ő nem cigizik, és utálja (így könnyű)
- majd amikor hazaköltöztem, akkor otthon sem, egyedül nem akartam füstölni
- ezután munkahelyváltásnál az új munkahelyen sem

A kényes terület: haverok, buli, fanta. Ha a fentieket leküzdötted, akkor a baráti társaságban kell vkit meggyőzni, hogy szokjunk le együtt, így kölcsönösen motiváljátok egymást. Persze ehhez másnak az ''akaraterejére'' is támaszkodsz, ami eltérő lehet, mint a tied. A fenti módszerrel így is napi 1-1.5 dobozról 5-6 szálra ment le a fogyasztásom 3 hónap alatt, és volt utána 2 hónap, amikor abszolút nem gyújtottam rá... csak hát a bulik... ha azt kibírod, akkor nyert ügy.

Mindezt tapasz/áramütés/szűrővizsgálat gyászos eredménye nélkül sikerült elérni, és egy idő után nem is kívánod annyira (talán - de tényleg csak talán - a nikotint, de a füstöt és a bűzt, amit egy idő után már érzel, azt nem). Nekem a fekete gitanes(kemény)-világoskék(légiós)gauloises(legkeményebb)-sötétkék gauloises(közismert) trióról sikerült váltani először 6os kent-re, most pedig már csak goló ultrát (c.sárga, 0.4) szívok. Szóval nem hiszek a nikotinban.

Nálam a cigizés teljesen szociális tevékenységgé vált, ha cigiznek körülöttem, megkívánom, egyébként nem. Ha rendszeresen sportolnék, biztos még jobban érezném a leszokás szükségességét.

Tehát a módszer: új csaj, új lakás, új meló, remeteség, no buli :D

21 éve a PH-n

(#287) Woodslave válasza Gregorius (#285) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értettem nem a leggázabb, függőséget a nikotin okoz, és hozzájárul egyéb járulékos betegségek kialakulásához, pl az érfalakon könnyebben áthatolnak a koleszterinsszállító akármik. Nem vagyok nagy szakértő, csak most olvastam vhol.
A leszokásnál sztem az a lényeg hogy akarod-e igazán. A függőséget le lehet gyűrni, csak azt kell legyűrni, hogy a reggeli kávéd mellé ne gyújts rá, este ne ülj ki egy teraszra, egy jól sikerült vacsora után ne gyújts rá stb. Nekem ezeket nehéz megállni, nem a buszmegállóban való rágyújtást.
Mondjuk nálam egy életstílushoz kapcsolódik a dohányzás. Ha eljárok edzeni, normálisan kajálok, szauna stb, akkor megállom hogy ne gyújtsak rá hetekig. Ha ezek nincsenen, akkor meg bagózok. Mondjuk ez is csak napi 5-6 szálat jelent.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#288) #57764352


#57764352
törölt tag

Újra neki estem. Már több mint 2 hétnél tartok, csak a zabálást kell megállni :D

(#289) boszizsu válasza #57764352 (#288) üzenetére


boszizsu
tag

Egyek vagy cigizzek? Az orális kielégülés két lehetséges verziója. (Gondolj csak bele, hogy megszületésedkor a legelső szeretetélményed a szádon keresztül ért, meleg volt és édes.) :P

Jó, ha ezzel számol, ki belép a körbe: lesz kölyök-órjásból komoly felnőtt törpe.

(#290) mefistofeles válasza boszizsu (#289) üzenetére

A cigi az sok minden, de nem édes......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#291) mefistofeles

Leszokni cigiről, piáról, narkóról szerintem csak akaraterővel lehet. Nem a levegőbe beszélek, keményen ittam, vagy 10 évig. Aztán mikor már túl sok volt a figyelmeztető jel, akkor egyszerűen megálltam és kész. Nem volt könnyű, és nem lettem absztinens, de a napi egy sör az még belefér..........Akiben nincs meg a VALÓDI elhatározás, az aztán kipróbálhat mindent, lehet 1000 haver mellette aki segít és akkor sem fog leszokni. Sok ismerősöm van aki már 10x ''leszokott'', aztán mégis füstöl mint a gyárkémény, és szintén sok olyan akinek tényleg sikerűlt a dolog. Az, hogy sikerül e tökéletesen megmutatja, hogy igazán akartad e a dolgot vagy csak magadat, a környezetedet ámítottad. Ez egy nagyon kemény probléma, és csak nagyon keményen lehet ellene tenni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#292) fLeSs válasza mefistofeles (#291) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ez így van.
én a leszokásra rá is készültem idegileg, agyban, minden szinten kb. 2 hónapon keresztül. :D emellett elhíreszteltem minden ismerősömnek, hogy nov. 30-tól nem fogok rágyújtani (ekkor van a születésnapom), úgyhogy kétszeres nyomás nehezedett rám. :D emellett a gyomorproblémák és a reflux rákényszerített a leszokásra, és le is szoktam elsőre egyik pillanatról a másikra.

azóta egyszer rágyújtottam 1 vagy 2 hónappal ezelőtt, és jól is tettem, mert most mégjobban utálom a cigit, mint valaha. egy száltól rosszul lettem, hányingerem lett, izzadtam, nemtom miért. utána akárhányszor mostam meg a fogam/számat még aznap, a dohányízt nem tudtam kimosni belőle, és tiszta ideg voltam, hogy még lefekvéskor is érzem a füstízt. másnapra azért elmúlt, szerencsére kileheltem éjjel alvás közben.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#293) Nimda válasza fLeSs (#292) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem elég nagy lelkifurdalásom lenne,ha rágyújtanék...közel egy éve hagytam abba és az álmaimban bizony kisért és rágyújtok...még mindig megkivánja a szemem néha,pedig nem voltam erös dohányos...mikor felkelek óriási megkönnyebbülést érzek...

(#294) fLeSs válasza Nimda (#293) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én nem szoktam kívánni, de kb. 2 hónapja egy kiadós edzés után egy kiadósat zabáltam :D és gondoltam egyet egész jól esne most egy cigi. már tudom magamról, hogy bármikor képes vagyok leszokni róla, bármikor képes vagyok hízni vagy fogyni, akár a drogról is le tudnék szokni bármikor (ha drogoznék), bármiről le tudok mondani bármikor, mert már elég komoly önkontrollom van. :D ez így alakult az utóbbi 2 évben.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#295) Markgx10 válasza fLeSs (#294) üzenetére


Markgx10
őstag

''akár a drogról is le tudnék szokni bármikor'' :D Ezt egyébként honnan veszed, ha nem drogozol? ;]

(#296) fLeSs válasza Markgx10 (#295) üzenetére


fLeSs
nagyúr

csak sejtem. mostanra brutálisan erős akaraterőm van. ;) :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#297) Boxer001 válasza fLeSs (#296) üzenetére


Boxer001
veterán

figy, kezd el nyomatni... :D
csak nehogy temetni kelljen :D

(#298) Nimda válasza fLeSs (#294) üzenetére


Nimda
addikt

Hát igen!:DKajálás után bizony milyen jól is esett!:D...de ne kisértsük,mert még lelejmolom a húgomat..:)
Jó neked hogy erös az önkontrollod...

(#299) Boxer001 válasza Nimda (#298) üzenetére


Boxer001
veterán

Ne is mondjátok, barátnőmnek is hiába könyörgöm már vagy 2 éve, szarik a fejemre, csak bagózik. :( Amikor összejöttünk (3éve), abba hagyta a cigit. (haverom eleve ilyenekkel indított, hogy én szóba sem állok a cigisekkel), aztán eltelt egy év, elkezdte egy-két szálakkal naponta, aztán azóta bármit mondhatok neki, nem érdekli, hagyjam békén. Én még soha életemben nem szívtam még csak bele sem egyetlen szálba sem...marha jó tolerálni ezt. :(

(#300) iwu


iwu
addikt

leszokni nem lehet csak abbahagyni, szerintem.
fater napi másfél doboz szifit tett le 1ik napról a másikra (18éve). csak így lehet.
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.