Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Ősember válasza rien (#693) üzenetére


Ősember
őstag

megkérdezhetem miért nem megy? :)) mert ezt hallani a legtöbb dohányostol, hogy nem megy, de megindokolni "nem szokás" :D
miért nem ilyen egyszerü az ember? ha nem rakod az orra elé, nem szivja el. belehalni meg nem fogsz, ha nem kárositod tovább a tüdöd és egyebeket.
hagyjuk ezt a fogyás témát, rossz példa volt, teljesen rossz iránybol közelited meg.... elmondom én hogy látom ezt, aztán tessék nyugodtan megcáfolni, ezért vagyunk itt .D szoval tegyük tel tulsulyos vagy. egészségtelen? nagyon relativ, mint ahogy Emosz is mondta... 10kg lehet hogy meglátszik rajtad, de nem hinném, hogy tul káros lenne. 30-40kg és ilyenek már persze hogy különbözö betegségek kialakulásához vezet. tehát a sulyfeleslegnek van egy "egészséges" határa, ellentétben a cigivel. de vissza a témához.
mit kell tenni tulsulynál? lefogyni. és hogyan? diétával, edzéssel vagy rendszeres mozgással, esetleg életmodváltással. következtetést majd késöbb vonok le, de most jöjjön a cigi.
mit kell tenni, ha le akarsz szokni a dohányzásrol? nem venni, nem elfogadni másoktol, nem szivni.
most összevetném a kettöt. a fogyásnál cselekedni kell, tenni kell valamit érte, idöbe és energiába kerül, nem mellesleg pénzbe. és a dohányzás? nem kerül idöbe, nem kerül pénzbe, nem kerül energiába.
ezek után ne mondd már, hogy nehezebb leszokni... pont hogy semmit nem kell tenni érte, passzivan kell elenállni és ennyi. ebböl következik, hogy ha fizikailag nem kell hozzájárulni a leszokáshoz, akkor szellemileg igen, mert ráforditások nélkül semmi sme jön össze, tehát marad, hogy teljesen szellemi tevékenység a leszokás. és akinek ez nem megy az ebböl következetesen szellemlieg gyenge lesz (érts ugy, hogy akaratgyenge).
megprobáltam logikus következtetéseket levonni. várom a te álláspontod :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#702) hanee válasza Ősember (#701) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Fogyózásnál is van olyan, hogy ha valaki nem enne annyit (tehát egyszerűen csak nem eszi meg, nem veszi meg, kevesebbet tesz maga elé), akkor sokat lefogyna. És pont azoknál az embereknél, akik kaja-függőség miatt híznak meg olyan brutálisan. Azok az emberek, akiknek kisebb súlyfölöslegtől kell megszabadulniuk, azoknál igaz ez, hogy tenni kell érte komoly erőfeszítéseket.. szerintem!

hanee

(#703) Vandit. válasza hanee (#702) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt már leírtam,hogy attól,mert nem eszed meg nem fogsz fogyni(vagyis fogsz,de nem zsírból).
Egyszerűen el kell osztani a kaját 6 egyenlő részre és nem cukrot kell zsírral enni,valamint nem ártana mozogni sem(lustaság fél egészség :DD ) és mindjárt mennének le a kilók.Amúgy szerintem nem diétázni kell,hanem egészséges életmódot követni egész életében az embernek.1 kiló zsír 8000 kalória. :) Off vége

A cigi letételéhet:Ha nem veszel nem lesz mit szívni.Ha kínálnak nem kell elfogdani(na itt jön be az akarat).Belegondolsz mennyit költöttél rá(na itt én is kicsit ideg lettem) és mérlegeled van-e haszna számodra.Mivel én nem tudok róla,hogy lenne innentől kezdve nincs is értelme.Legalábbis az én felfogásom szerint.
Ha mindezeket betartja az ember,akkor hamarosan észreveszi,hogy nem dohányzik.

Ősember: :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#704) hanee válasza Vandit. (#703) üzenetére


hanee
senior tag

Ez azért így nem teljesen igaz. Annak, aki napi 10 ezer kcal-t megeszik egy nap, nem elég csak 6 felé osztani. Ha figyelmesen olvasod amit írtam, akkor észreveszed, hogy azt írtam, egyes embereknek, akik a sok kajálástól kövérek elegendő, hogy CSÖKKENTIK az adagot. Nem írtam azt, hogy koplalnak, vagy hogy nem esznek semmit. Csak hogy csökkentik. És csökkenteni ésszerűen is lehet. Csodák viszont nincsenek, kalóriadeficittel fogysz, többlettel hízol. Más kérdés, hogy az egészséges életmód alapelvei azt diktálják, hogy napi 4-5x egyél (6x már sok), és hogy ne egyél cukrot és fehérlisztet. Ettől függetlenül az, aki eddig 20x-t ette a napi szükségletének, ha csak a 10x-re csökkenti, már fogyni fog. Ennyi.

hanee

(#705) Vandit. válasza hanee (#704) üzenetére


Vandit.
addikt

Igazad van ebben egyetértünk,de a 10x-re csökkentés hatására történő fogyás sem fog örökké tartani.Idő után hozzászoksz és ugyanott tartasz.Napi 6 étkezés meg nem sok,mert 2-3 óránként kéne táplálkozni csak ebben a ronaó világban elég nehéz ezt tartani.
"Csodák viszont nincsenek, kalóriadeficittel fogysz, többlettel hízol."
Na azért ne egyszerűsítsük le ennyire.Nem is erre a topikra tartozik,de szívesen megvitatnám veled a témát,ha akarod. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#706) hanee válasza Vandit. (#705) üzenetére


hanee
senior tag

Ebben akkor egyetértünk teljesen, nem is írtam, hogy nem áll majd meg a fogyás, de ez sokkal bonyolultabb téma, hogyan lehet teljesen lefogyni: itt nikább csak az elhatározá / akarat miatt up-oltam a témát, mert ennyiben hasonlít a dohányázsra, annak aki függő, nagyon nehéz változtatni a szokásain.

hanee

(#707) Emosz


Emosz
tag

Ősember elég ügyesen levezette a dolgot, azthiszem ellenvetésnek nem sok helye van :K

Viszont ez a fogyós dolog már más tészta.... Tényleg nincsenek csodák, ki kell menni a szabadba és mozogni.... Elhatároztam, hogy ma én is kimegyek egy kicsit futni mert alapból sem vagyok egy könnyű eset és nem volt egyszerü hetem, le kéne vezetni a feszültséget :) Csak ne lenne hideg+hó...

mod.: fogyitéma off

[ Szerkesztve ]

(#708) Vandit. válasza hanee (#706) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem függőség nincs,csak gyengeség van megszokással karöltve. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#709) Emosz


Emosz
tag

Ami viszont a témához tartozik: jön a hétvége és kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.... egész hétvégén sajna offline leszek, nincs otthon most netem....
Viszont ki fogok tartani és hétfő reggel újra jelentkezem! :K

(#710) darnellsmith válasza Vandit. (#708) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ebbe maximálisan egyetértek :K
amúgy sok kitartás minden leszokóba lévőnek ill egyenlőre szünetelőnek :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#711) Kazimír válasza Ősember (#701) üzenetére


Kazimír
őstag

Előrebocsájtom - csak, hogy félreértés ne essék -, sosem dohányoztam, remélhetőleg nem is fogok, de dohányzó munkahelyen tartózkodok, és számos embert láttam már a környezetemben, aki a leszokással küzdött.

A mondanivalód nagy részével egyetértek, de egy részt kiragadok belőle mégis:
"és a dohányzás? nem kerül idöbe, nem kerül pénzbe, nem kerül energiába.
"

Ezt azért nem gondolnám. Mármint, hogy nem kerül energiába. Ha ez alatt a fizikai igénybevételt érted, akkor valóban nem, de a leszokók többségének - úgy láttam - igencsak nagy szevedést okoz a füstölnivaló utáni vágyakozás, ami egyben nagy - szellemi - megterhelést és nagy energiafelhasználást is jelent. A nem éppen rózsás kedélyállapotukról nem is szólva.
Úgy vettem észre, hogy valamilyen cél vagy motíváló dolog általában segít a leszokásban. Ezen nem azt a napi 500-1000 Ft-ot értem, hanem mondjuk az illető szerelembe esik, de a kedvese nem állhatja a cigifüstöt, akkor érte azért mégicsak megteszi. Illetve le.

További füstmentes napot! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#712) Emosz válasza Kazimír (#711) üzenetére


Emosz
tag

Igazad van, tényleg kicsit küzdelmes a dolog, elég sokszor kell elterelnem a gondolataim a cigiről... De szerintem megéri.... Nem érzem most azt sem, hogy idegesebb lennék az átlagosnál... Másrészt szerintem elég nagy motiváció havi 15K a mai világban, ahol mindenki csak panaszkodik :) Persze a plusz motiváció mindig jól jön de szerintem magunkért is le lehet szokni!

(#713) Ősember válasza Kazimír (#711) üzenetére


Ősember
őstag

igy van, amugy én is ezt irtam a végén :K nem fizikai hozzájárulás kell, hanem szellemi, tehát akaraterö és lélekjelenlét kérdése. egyre gondolunk :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#714) rien válasza Ősember (#701) üzenetére


rien
senior tag

Olvastalak, jövök majd, de most ünneplünk és csak cigi közben kuksizom be, mert nem fújom másra a füstöt és nem akarom félvárról adni a választ.
Isten éltessen minden Andrást!

De addig áruld már el nekem légyszi, hogy ne fussunk hosszú köröket miért zavar az téged, hogy nekem szükségem van valamire a leszokáshoz? Téged érdekel mit vitt véghez az a nő akinek a képén gyönyörködsz a Legszebb nők topikban pl. Érdekel, hogy koplalt, updatelt, elválaszotott, beachelt és hosszú a repertoár amikkel megcsinálhatta - a photoshopot leszámítva - hogy így nézzen ki?
Nem a végeredmény a fontos? Miért olyan nagy baj az, hogy én pl. a biorozonanciára eszküszöm, mert a fizikai függőséget megszünteti, de onnantól ugyanúgy kell majd az akaratom, hogy már pedig nem akarok dohányozni :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#715) Ősember válasza rien (#714) üzenetére


Ősember
őstag

excuse me? :F ki mondta hogy baj az ha valami segédeszközt használsz a leszokáshoz? irtam én ilyet? az a nagy helyzet, hogy egyáltalán nem értem mire irtad azt amit irtál :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#716) Polesz válasza #57764352 (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Tedd le és kész... Nekem 2 hónapra sikerült, utána megint gyenge voltam és újra füstölök.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#717) Nightmare válasza rien (#688) üzenetére


Nightmare
senior tag

Már vártam azt is...jönnek az ellenpéldák. Azért, mert valakinek erős a szervezete, nem jelenti azt, hogy bagózhat szakadásig. Bizony, sok olyan van, aki rákosként hal meg, akár kisgyerekek is. :( Van akinek vastüdeje van, de olyan is akad(saját családomban is), akik bizony hajlamosabbak a betegségre. Ezt Te honnan tudod eldönteni? Honnan tudhatnád azt, hogy melyik csoportba tartozol? És azért, mert az xy-nak a valakije 100 évesen még bagózott, az nem jelenti azt, hogy Te is addig fogsz élni cigivel a szádban. Ennyi erővel mondhatnám, hogy van aki kútba ugrik, mégsem hal meg. Akkor go, és ugorj egy tarajost. Meri, vagy nem meri? Megmagyarázni mindent meglehet, mellébeszélni, de a biológiai törvényeken senki sem fog változtatni.

Én nem győzködök senkit sem, csupán arra próbálok rávilágítani, hogy sok ember a dohányzást "mint nem káros szenvedélyt" állítja be, és ez bizony nem így van. Az, hogy ki eszi a cigarettát, és ki nem, az nem tartozik rám. Csupán az dühít, hogy egyesek még megmagyarázni akarják a dolgokat. Ezen nincs mit!

Emosz: cigiztem egyszer! :) Elég volt. És mint írtam, járhat minden bagós szája, hogy Te nem szívsz. De Ő sem szívott, tehát ugyanott volt, mint most én. Nem kell rászokni, aztán annyi. Igazából nem is értem hogyan lehet... :F

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#718) rien válasza Ősember (#701) üzenetére


rien
senior tag

Na itt vagyok :)
Először is #715-re akkor lehet, hogy mi egymás mellé beszélünk, mert én letudok szokni, csak önerőből nem megy, többször kudarcot vallottam és nekem kell a rásegítés. De bővebben kifejtem lentebb.

701-re: szerintem nagyon nem jól vezeted le, illetve jó az csak a legfontosabb dologot kihagyod.
Szóval dohányzásnál ugye van egy bizonyos nikotinadag amihez hozzá van szokva a szervzet és kéri........ez a függőség, tudod :) nikotinfüggőség. Ha leszokok egyik napról a másikra ezt a dózist 100%-ban megvonom a szervezetemtől, míg egy diétánál kapsz enni csak kevesebbet avagy másképp.
Mondjuk te mint átlag férfiember beengedsz magadnak napi 3500 kalóriát, ehhez van szokva a szevezeted és ezt kéri is, de holnaptól nem kapsz enni , avagy levesszük az adagod 500 kalóriára (ami kb. reggel egy tejeskávé, egy 10 szeletes puffasztott rizs és víz) hidd el nem fogsz belehalni, de kiváncsi lennék mit reagál rá a szervezeted, milyen elvonási tüneteid lennének nem mondok sokat csak 1 hét múlva. Biztos, hogy csülökkel meg zsíroskenyérrel álmodnál és nap közben is csak a kaján járna az eszed. Ha kaját látnál / éreznél meglennél bolondulva, úgy éreznéd most azonnal megpusztulsz ha nem ehetsz.
Na kb. ezt érzi egy leszokó is (bár szerintem ez is függőségi szintől függ).

Tehát én ezen nem jutottam túl soha, mindig nagyobb volt a vágy mint bárminemű észérv.
Áprilisban mikor a kezelésen voltam ezt a függőséget szüntették meg nálam, nem kínzott a vágy, onnantól már tényleg csak az a hozzáállás kellett, hogy nem dohányzom amit korábban lapa nagyon jól megfogalmazott. De én elb....tam, egy-két szálat elszívtam és ennyi elég is volt, nem bírtam vissza leállni. Tehát levontam a megfelelő következtetéseket, megyek újabb kezelésre és nincs 1-2 szál cigi se.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#719) hanee válasza Vandit. (#708) üzenetére


hanee
senior tag

Van függőség: pl. cukorhoz. Ez nem vicc.. persze nem olyan, mint a nikotinfüggőség, de leszokni róla éppen olyan nehéz.

hanee

(#720) rien válasza Nightmare (#717) üzenetére


rien
senior tag

Miért én ezzel: Szóval a példák itt feleslegesek szerintem, mert ilyen is és olyan is van és szerintem a hajlam sokkal mérvadóbb. talán nem ezt mondtam :U
Nem tudom melyik csoportba tartozom, de nem is állítottam semmi ilyesmit, simán lehet, hogy én leszek az első aki rákban hal meg a vérszerinti családomban.
És tőlem szerintem nem igazán hallottál olyat, hogy nem lenne káros a dohányzás.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#721) rien válasza rien (#718) üzenetére


rien
senior tag

Az elejéhez a #715-re válaszhoz hozzátenném még mert elég káoszosra sikeredett :) hogy én úgy értettem a hsz-eid alapján, hogy te is azt szajkózod, hogy leteszed és kész, ez ilyen egyszerű és erre föl írtam a választ. Ha nem így gondoltam akkor bocsánat én néztem be.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#722) fero02


fero02
veterán

Na megvolt a 19. anti bagós napom :DD

(#723) Ősember válasza rien (#718) üzenetére


Ősember
őstag

kár hogy alapvetö élethez szükséges dolgokat vetsz össze cigizéssel :D na de ha ezen a szálon elindulunk, akkor az adag csökkentésével le lehetne szokni mindenkinek, nem? :) szintén akarat kérdése, hogy betartjuk-e hogy mondjuk ezen a héten csak 186 szálat szivok, következö héten meg 184-et... :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#724) fero02 válasza Ősember (#723) üzenetére


fero02
veterán

Tapasztalataim alapján az efféle "beosztásos" módszerek nagyon ritkán vezetnek eredményre.

(#725) Chili7 válasza fero02 (#724) üzenetére


Chili7
őstag

Ez nekem sem ment soha! Márhogy az adag-csökkentős módszer.
Neked meg gratula, csak így tovább!

(#726) fero02 válasza Chili7 (#725) üzenetére


fero02
veterán

Kösz! :R

Te dohányzol? :DDD :U

(#727) Chili7 válasza Chili7 (#725) üzenetére


Chili7
őstag

2,2 éve szoktam le! Kb 10 évig szívtam, a végén már elment napi 1,5 doboz. A 'niqvitin c' vagy mi - segített!

mod: Saját magamra nyomtam, de igazábol Neked szántam fero02!

[ Szerkesztve ]

(#728) Ősember válasza fero02 (#724) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem is hülyeség :DDD ezért is irtam ugy, hogy "ha ezen a szálon indulunk tovább" :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#729) fero02 válasza Chili7 (#727) üzenetére


fero02
veterán

Szép teljesítmény! Gratula! :R

Ősember: :DDD :DDD

Már kérdeztem, de megkérdezem mégegyszer: nincs véletlen elfekvőben DDR1 ramod?

(#730) Ősember válasza fero02 (#729) üzenetére


Ősember
őstag

sajna nincs, csak az ami meg van hirdetve :B

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#731) fero02 válasza Ősember (#730) üzenetére


fero02
veterán

Francba. :(( Nem tudod, h hol lehetne olcsón ddr1 ramhoz jutni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#732) rien válasza Ősember (#723) üzenetére


rien
senior tag

szerintem én semmi ilyesmit nem sugalltam
a levezetésedhez tettem hozzá, mint dohányzó és többször sikertelenül leszokni vágyó, hogy szerintem a legfontosabb dolgot figyelmen kívül hagytad és egyben megkaptad a választ a miértre amire azt írtad nem szokták megválaszolni

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#733) Emosz


Emosz
tag

Mégsem tűnök el egész hétvégére....

Nightmare: Nehéz megmagyarázni ezt a rászokós dolgot... Nekem is mint sok más emberkének a suliban indult a cigis pályafutásom... Először csak egy két szálat szívsz.... Aztán már egyre többet, egyre több szünetben... Mindezek után az egyik nap arra ébredsz, hogy már hiányzik a cigi.... Szóval ez a gáz benne.... De sohasem késő abbahagyni (kivételek persze vannak :( )

[ Szerkesztve ]

(#734) Emosz


Emosz
tag

Közben eszembe jutott mégvalami: a legnagyobb probléma az, hogy fogyasztói társadalomban élünk és a negatív csoportnyomás... Arra gondolok, mennyire más lenne ha a legnagyobb kereskedelmi adókon nyakra-főre jelennének meg a cigiellenző kampányok, minden nevesebb szórakozóhelyről kitiltanák a cigit... A legfontosabb talán mégis az lenne, hogy el kéne azt érni a fiatalok körében, hogy "ciki" legyen rágyújtani...

(#735) #27070592 válasza hanee (#719) üzenetére


#27070592
törölt tag

Az emberek jó része krónikus oxigénfüggőségtől szenved... :)

De hogy témánál maradjak, amióta apámat ismerem, dohányzik, napi egy doboz. Amikor tizennégy lettem, kijelentette hogy dohányozhatok ha akarok, nem tiltja meg (persze nem is támogatja), az én döntésem.
Kicsit lassú volt a felfogásom, mert csak tíz évvel később kóstoltam meg az első szál cigarettámat :) egy Camelt. Pestországban laktam éppen albérletben, szakadt hippitársasággal akik valamennyien füstöltek. Nem hibáztatom őket, én asszimilálódtam, az is az én döntésem volt hogy leballagtam az első non-stop boltba egy piros Marbiért. Átmenet nélkül napi fél-egy doboz lett az adag, hozzájött egy kis brand-imádat (átálltam piros Lucky-ra) és máris függő lettem. Gyakorlatilag metrón és templomokon kívül mindenhol dohányoztam. No job-no school fázisban voltam, este leültem egy könyvvel és egy csomag Lucky-val olvasni. Általában mindkettő kitartott hajnalig...Ez ment hat évig.
Háromszor próbálkoztam lerakni a cigarettát, ebből egy volt komoly, másfél évig tartott. Másfél év után melóhelyet váltottam, és visszaszoktam. :O Most újra próbálkozom, nem azért mert zavar a dohányzás. Kifejezetten szeretek dohányozni, a rabja vagyok, még pénzem is van rá. De próbálkozom, mert huszonnégy évig nem szívtam és újra érezni akarom milyen az ha föl sem merül a rágyújtás gondolata. Hat napja nem gyújtottam...

(#736) fero02 válasza #27070592 (#735) üzenetére


fero02
veterán

És a nick-eddel mi lesz? camelferr :DDD

Ha egyszer sikerült ennyi ideig megállnod a bagót, akkor az menni fog most is. Tudod, h mik a buktatók, miket nem szabad ilyenkor csinálni, stb.

Sok sikert! ;)

(#737) fero02


fero02
veterán

3 hét :P :B :K ;) :DDD

(#738) Emosz válasza fero02 (#737) üzenetére


Emosz
tag

Gratula :DD Én még csak 7 nap.....

(#739) #27070592 válasza Emosz (#738) üzenetére


#27070592
törölt tag

Szintén hét nap...vállvetve küzdünk a nikotin fronton... ;]

fero02nek gratu, egy év múlva igyunk egy sört!

(#740) hanee


hanee
senior tag

Hajrá srácok! Én innen küldöm a pozitív energiákat!! :C

(#741) Emosz válasza #27070592 (#739) üzenetére


Emosz
tag

Szerintem már fél év múlva is megihatjuk azt a sört ;]

(#742) Emosz válasza hanee (#740) üzenetére


Emosz
tag

Köszönjük hanee, érzem már a bizsergést :D

(#743) fero02 válasza Emosz (#738) üzenetére


fero02
veterán

Kösz, kösz! :R Csak így tovább! ;) :K

camelferr: nem szeretem a sört :B :DDD De az ivászat attól mehet(ne)

hanee: köszönjük, sztem mindenkire ráfér :K :DDD :R

(#744) rien


rien
senior tag

Szerdán én is beállok a sorba, akkorra kaptam időpontot :)
Addig :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#745) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na most szombaton volt 6 hét. Illetve 5, mert az első héz szombatján berugtam és rágyújtottam. :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#746) #27070592 válasza hanee (#740) üzenetére


#27070592
törölt tag

Szia Hanee

Most küldj egy kis pozitív energiát, apám itt dohányzik mellettem... :(( bár ha jobban belegondolok már zavar a bagófüst :))

(#747) Sipi16 válasza rien (#744) üzenetére


Sipi16
senior tag

Visszaszoktál... Nem szép dolog... :(
Én is próbálkoztam a leszokással ha jól emlékszem Rientől kértem el ezt a mágneses valaminek a webcímét is. Sikerült letenni de a munkahelyen olyan nagy volt a megszokás, hogy rágyújtottam. Azóta váltottam. Nem dobozos cigit veszek hanem magamnak csinálom itthon. (Nem füves.) Nem is a nikotin hiányzik hanem reggelenként és esténként az az 5 perc csend amikor kiviszem a kutyát. Nem szól hozzám senki és közbe cigivel a számban elgondolkodok az aznapi tetteimen. Jó lenne leszokni mert a szülők is állandóan csesztetnek, hogy szokjak le de nem megy. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#748) hanee válasza #27070592 (#746) üzenetére


hanee
senior tag

Megy.. már érzed? :D

(#749) S-one


S-one
csendes tag

Ma este 6 -ig nem tudtam rágyujtani, olyan ideges voltam, má majdnem elkezdtem zúzni... Na mostmár biztos, hogy jól rávagyok szokva. :(

A pénznek nincs szaga, csak annak, akinek nincs pénze.

(#750) Sipi16 válasza S-one (#749) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mióta cigizel?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.