Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Motion_Blur válasza Kevo (#1100) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sport + cigi ment együtt?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1102) Pecc válasza Motion_Blur (#1096) üzenetére


Pecc
őstag

Amiota leszoktam, beKO-ztam magam én is jópárszor, bizony 1-2szer rá is gyujtottam.:)
De ettöl függetlenül nem hiányzik és nm minden berúgásnál történik velem ilyen:)
Szerencsére egyáltalán nem hiányzik.

(#1103) Kevo válasza Motion_Blur (#1101) üzenetére


Kevo
tag

Fucsa, tudom, de igen :U

(#1104) szasanyi válasza Pecc (#1102) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, erre mondtam már korábban is, hogy itt a lehetőség: mind2 káros szenvedélytől egyszerre meg kell szabadulni. Hidd el, hogy sem a szervezetednek, sem a pénztárcádnak nem fog rosszat tenni. ;)
Szerk.: ja, és lehet még egy pozitív mellékhatása: megtanulsz józanon szórakozni! :D

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1105) Eagl3 válasza Kevo (#1100) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem kell félni tőle... miért félnél? :D
Max az első héten leszel egy kicsit ingerlékenyebb, de abszolút nemvészes, nem fogsz nekimenni késsel a barátnődnek neaggódj. Ő pedig örülni fog, hogy nem dohányzol, nem vagy büdös.
A sport is jobban fo menni, hamarabb eléred amit akarsz ha nem szívod ezt a sz@rt mivelkapsz LEVEGŐT. :)

(#1106) Eagl3 válasza Pecc (#1102) üzenetére


Eagl3
veterán

Énis berúgtam párszor mióta nem cigizek, mégsem gyújtottan rá. Sőt másnapos sem vagyok (csak néha, de akkorsem annyira mintha végig bagóztam volna az éjszakát).

(#1107) Pecc válasza szasanyi (#1104) üzenetére


Pecc
őstag

Ja ja igazad lehet, de a hébe hóba buliban ivászat annyira nem mérvadó, mint a cigi volt.
(minden hó elején vettem sorra a csíkokat).Sok sok pénz.

(#1108) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

26 nap :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1109) Sipi16 válasza Motion_Blur (#1108) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én már nem számolom, de lematekozva 25 nap! :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1110) nike_ válasza Sipi16 (#1109) üzenetére


nike_
addikt

Az szép! Grat Motion_Blur-nek és neked is! :R

(#1111) m3tr0 válasza nike_ (#1110) üzenetére


m3tr0
senior tag

úgy van...ne adjátok fel..küzdjetek...és nyugodtan számoljátok a napokat! :R

(#1112) Sipi16 válasza m3tr0 (#1111) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az igazi leszokás onnan kezdődik amikor már a napokat sem számolod...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1113) #27070592


#27070592
törölt tag

Sziasztok gyerekek

Hogy vagytok mostanság? Én hízok...hízogatok...de nem vészes. :) Nagyjából két hónapja nem gyújtottam. Furcsának tűnik hogy régebben száraz növényhullával töltött kis papírcsövet tartottam a számban, ami ráadásul egyik végén parázslott. nooormális?

(#1114) Motion_Blur válasza Sipi16 (#1112) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem ez úgy, ahogy van hülyeség :) Ha én dec. 31-én beírom, hogy 365 napja nem gyújtottam rá, akkor még el sem kezdődött az igai leszokásom? ;]

Ha már nem gondolsz cigire a "holtidőben" (pl: buszra várásnál), akkor vagy jó úton szvsz :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1115) Sipi16 válasza #27070592 (#1113) üzenetére


Sipi16
senior tag

És speckó megvagyok cigi nélkül. Nagyon zavar a füst és sajnos nagyon zavar ha dohányos ember ül mellém pl a buszon. Mert büdös...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1116) Motion_Blur válasza Sipi16 (#1115) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Tegnap voltam "bulizni" (nagyon szar hely volt, sok kokszos panelos suttyóval + kurvákkal), majdnem behánytam a füsttől, meg a tömegnyomortól, asszem a bulizást is hanyagolom egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1117) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Jó estét!

Nos akkor az én történetem:

Világéletemben a dohányzás ellen voltam. Még csak 19 éves vagyok, de korábban mindig azt kérdeztem a haveroktól, hogy mi a fenéért szívják azt a szart. Két évvel ez elött még elmondhattam magamról azt, hogy én szöges ellentétje vagyok mindazoknak, akik dohányoznak. A közmondás is azt tartja, hogy a kutyából nem lesz szalonna. Ebben a történetben azonban nincs helye közmondásnak. Történt egyszer, hogy 2006 nyarán megbuktam Történelemből. Az év utolsó tanítási napján, képes volt a tanár feleltetni, és én ezt jól be is néztem. Életem első bukása volt, és igen csak ideges voltam. Elképzelni sem tudom, hogy hogyan is jött az az érzés, amit akkor éreztem, de azt mondtam, hogy "akkor most vegyünk egy doboz cigit." Ez volt az a pillanat, mikor is a sulink egyik legnagyobb anti-dohányosából, dohányos lett...

Másfél év telt el azóta, és most elhatároztam, hogy leteszem. Szóval a lényeg az, hogy mostantól én is elkezdem számolni az órákat/napokat/heteket,stb...

p.s.: Jah igen! 0 nap 0 óra 27 perc

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#1118) Motion_Blur válasza Hasek (#1117) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mit toltál és mennyit? Remélem semmitérő tapaszok helyett akaraterővel küzdesz, sok sikert! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1119) Hasek válasza Motion_Blur (#1118) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Normális bolti cigit(Pall Mall; Marlboro; stb...) és napi fél doboz min... :(
Akaraterő ;)

Üdv. H

(#1120) #27070592 válasza Hasek (#1119) üzenetére


#27070592
törölt tag

Döntöttél?

Csak azon múlik. Nem kell hozzá görcsölés, falkaparás, fogadalmak, tapaszok, hókuszpókusz terápiák, levegőváltozás, lottóötös. Csak egy DÖNTÉS.

Üdv a körben. :)

(#1121) fero02


fero02
veterán

78...

Hamarosan nek kell írkálom. :DD

(#1122) KMan


KMan
őstag

le kene raknom ezt a szart is.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1123) fokukac


fokukac
nagyúr

szokajtok már le!
(ma éjjel nagyon segítőkész kedvemben vagyok :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1124) fokukac


fokukac
nagyúr

szokajtok már le!
(ma éjjel nagyon segítőkész kedvemben vagyok :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1125) fokukac


fokukac
nagyúr

szokajtok már le!
(ma éjjel nagyon segítőkész kedvemben vagyok :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1126) Eagl3 válasza #27070592 (#1113) üzenetére


Eagl3
veterán

"Furcsának tűnik hogy régebben száraz növényhullával töltött kis papírcsövet tartottam a számban, ami ráadásul egyik végén parázslott. nooormális?"

Egytértek, ugyan ezt érzem ;] Amúgy énis hízogatok rendesen. Szilveszter óta 3-4 kiló de legalább arányosan... asszem mozogni kéne valamit :D

(#1127) Eagl3 válasza KMan (#1122) üzenetére


Eagl3
veterán

Mi tart vissza :F
csak annyi, hogy nem kéne hanem kell.... siránkozással sajnos nem sok mindent lehet elérni ;)

(#1128) Kazimír válasza Eagl3 (#1126) üzenetére


Kazimír
őstag

kéne -> kellene! ;)

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1129) Sipi16 válasza Kazimír (#1128) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem is kellene valamit... Nem tudok egy 45 perces meccset végigfutni... :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1130) fero02 válasza Eagl3 (#1127) üzenetére


fero02
veterán

De el lehet...szánalmat. ;] :DDD

És mi lenne, ha nem rögtön egy meccsett akarnál végigfutni. Esetleg fokozatosan hozzászoktatni a szervezeted a terheléshez? ;)

(#1131) Eagl3


Eagl3
veterán

Nah most akkor ki kinek mit? :U :D

(#1132) csudri


csudri
őstag

Szevasztok. Én leraktam 6 év dohányzás után leraktam több, mint egy évre, de aztán csak visszajött a dolog. Lassan megint érik a leszokás, ezuttal véglegesen, de még vívódom, túlságosan szeretek pofékelni. :D

(#1133) fero02 válasza csudri (#1132) üzenetére


fero02
veterán

Akkor ne tedd le, szükséged van rá! ;] :DDD

(#1134) #54715584 válasza Sipi16 (#1129) üzenetére


#54715584
törölt tag

en a dokinal nem tudtam felmaszni a hatodik emeletre, a vegen mar olyan rosszul voltam, azt hittem kidobom a taccsot :D
szoval nem kell semmifele kezeles meg tapasz meg ilyenek, csak egy dontes?

(#1135) fero02 válasza #54715584 (#1134) üzenetére


fero02
veterán

Magadnak köszönheted, h így lett... ;)

Akaraterőn és kitartáson kívül semmi más nem kell.

(#1136) Eagl3 válasza #54715584 (#1134) üzenetére


Eagl3
veterán

Felejtsd el a tapaszokat, a nikotinrágót, kezeléseket. Semmi értelme egyiknek se. Ne gyújts rá és kész. Az első pár nap hiányérzetben fog eltelni, sóvárogsz néha egy kicsit, de szép lassan elmúlik. A lényeg, hogy egy árva slukkot se szívj többé, akkor ugrik minden, de miért is szívnál ha a büdös cigi nélkül minden szebb és még levegőt is kapsz? ;)

(#1137) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

29 nap, már gondolat szintjén is kezdem hanyagolni a témát :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1138) Sipi16 válasza #54715584 (#1134) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nekem csak egy döntés volt... Ha már valam "segédezköz" kell akkor ott már valami gond van...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1139) Hasek


Hasek
Közösségépítő

2 nap! meghalok... :DDD akkor sem adom fel!

Üdv. H

(#1140) fero02


fero02
veterán

80

Éééééééés már csak 20 napig kell írkálnom :DDD :DD

(#1141) #27070592 válasza fero02 (#1140) üzenetére


#27070592
törölt tag

Grat!!

Nálam nemrég volt két hónap (tegnapelőtt) Emosszal pariban. Tényleg ő hol a francban van?

(#1142) Eagl3 válasza #27070592 (#1141) üzenetére


Eagl3
veterán

Bagózik... ;]

(#1143) #27070592 válasza Eagl3 (#1142) üzenetére


#27070592
törölt tag

:DDD

(#1144) fero02 válasza #27070592 (#1141) üzenetére


fero02
veterán

Az a lényeg, h jó úton jársz és tartod is magad hozzá! :R

Eagl3: Jó nagy joint-ot tekerhetett a srác... :DDD

(#1145) fero02


fero02
veterán

nyócvankettő :DDD :DD

(#1146) kavicssli


kavicssli
addikt

Egy kis ösztönzés pffff én sose bagóztam és sosem fogok...inkább elbulizom

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1147) fero02 válasza kavicssli (#1146) üzenetére


fero02
veterán

Jajjjj, már megint ez? :O :W :o :((( Lerágott csont...de nagyon. :B

(#1148) kavicssli válasza fero02 (#1147) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem még új.... :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1149) fero02 válasza kavicssli (#1148) üzenetére


fero02
veterán

Ne aggódj, hnapra elmúlik... :DDD :DD

(#1150) #27070592 válasza fero02 (#1145) üzenetére


#27070592
törölt tag

Azért száznál igyál egy sört! :D

Én most is iszom egyet (tizet) Pedig még hetvennél sem vagyok... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.