Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33901) Muffi válasza dani993 (#33900) üzenetére


Muffi
aktív tag

jaaah oké... bocsi! :$

na én most teszem fel :D
aksiba remélem kímélőbb egy picit mint elődjei..

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#33902) dani993


dani993
senior tag

több kérdésre ma már nem válaszolok, a fejem is fáj, úgyhogy alszok :D

(#33903) pzstm


pzstm
titán

Újra üdvözlet képernyőnél vagyok....meglátjuk kifagy-e megint beállítások varázsló....

Siyah kernel baja lehetett...most Dream-et választottam azt hiszem és hibátlan és kegyetlen gyors.....kernelt tudok esetleg majd cserélni teljes újrahúzás nélkül?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33904) zack válasza bigmasterg (#33869) üzenetére


zack
nagyúr

Tegyél fel gyári 4.0.4-et (LPO). Ez a tuti.
Ha főzöttet akarsz, nehéz lesz megmondani, melyik hogy fog viselkedni nálad. Mert nekem nem volt hasonló gondom Wanam rommal még, pedig igen sokat használtam. Bár az utsó jó Wanam talán a 10.9 volt...Próbáld ki azt, ha maradni akarsz Wanam-nál.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33905) Rotate válasza C.Brigante (#33897) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk simán ha Odinnal rányomod, nagy változás nem lesz, leginkább semmiben :D lehet felrakom, és megnézem Total Commanderben a system mappákat, hogy melyik fájloknál van a legfrissebb dátum :D és akkor azok változtak értelemszerűen :D

mellesleg állítólag nálunk is kivették a local search-öt korábban, és az LPT hozza vissza :) mondjuk nekem fel sem tűnt mert sosem használtam :D

le is csapatom Checkfus-szal, aztán majd valami lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#33906) korpicschess válasza pzstm (#33903) üzenetére


korpicschess
veterán

Jaja, simán tudsz... Siyah az amit nem próbáltam... Dream is ment, Dorimanxra váltottam.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33907) Muffi


Muffi
aktív tag

na nekem most bootol... a kis CM figura remélem betölt majd :DD

na háát nekem bejött minden most végeztem a beállításokkal :P
eddig semmi baj nincs vele :) és Siyah van rajta

ehh Siyaht mégse szereti.. -.- Akkor ha nem Siyah akkor melyik kernel ami még jo? :$

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#33908) pzstm válasza korpicschess (#33906) üzenetére


pzstm
titán

hol tudok váltani? illetve apex vagy nova legyen a launcher? (amúgy összefo*om a bokámat annyira gyors eddig:D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33909) pzstm válasza pzstm (#33908) üzenetére


pzstm
titán

az ugye nem komoly hogy se galéria se kamera nincs ebben az izében...mert akkor már dobom ki a picsuba az egészet :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33910) korpicschess válasza pzstm (#33909) üzenetére


korpicschess
veterán

Ja lehet nincs. korpi mester megoldotta, mindjart adom. amugy a romodban kell lennie.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33911) pzstm válasza korpicschess (#33910) üzenetére


pzstm
titán

nah azt azért még megvárom mielőtt legyalulnám. ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33912) korpicschess válasza pzstm (#33911) üzenetére


korpicschess
veterán

Ittvan: mobilrol linkelek
Ezt rakd fel.
szerk: Muffi itt van. Remelem meg tudjatok nyitni.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33913) Muffi válasza korpicschess (#33910) üzenetére


Muffi
aktív tag

akkor kérlek nekemis majd! :)

mert nálam sincs :O

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#33914) pzstm válasza korpicschess (#33912) üzenetére


pzstm
titán

pöccre. Siker. THX

Eszméletlen gyors ez a cucc amúgy.

Hol tudok utólag kernelt cserélni/módosítani?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33915) korpicschess válasza pzstm (#33914) üzenetére


korpicschess
veterán

Ha kilèpesnel felvillan a vaku, meg amugyis, inkabb ezt tedd fel, bocs csak telon eltartott mig kikerestem a legfrissebben meg felraktam, korabbi fent volt.
katt

Kernelt cwm-ben siman zipkent fel tudsz rakni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33916) pzstm válasza korpicschess (#33915) üzenetére


pzstm
titán

és mobilnet miért nem megy rajta??? semmi APN nincs előre beállítva? Valaki tud segíteni T-s beállításban?

kilépésnél ennek is felvillan a vakuja :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33917) [DE2JAY] válasza pzstm (#33916) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

ilyen esetekre mentettem el magamnak ezt:
http://www.de2jay.hu/mert-kell-nekem/

ja fakk ez az MMS beállítás... az apnnél csak ezt írd be és mennie kell: "wnw" a többi default... de itt egy PDF is

Hú de rég jártam itt... látom azért nincs kihalva a cucc :D Megpróbálkozok ezzel a CM10-el én is szerintem...

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33918) pzstm válasza [DE2JAY] (#33917) üzenetére


pzstm
titán

ez MMS....nekem mobilnet kellene.....anélkül nem tudok holnap létezni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33919) [DE2JAY] válasza pzstm (#33918) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Na akkor még egyszer ;)

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33920) pzstm válasza [DE2JAY] (#33919) üzenetére


pzstm
titán

fain....új APN-t felveszek, mentésre kattintok majd kilép de nem hoz létre új APN-t.....marhajó.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33921) Rotate válasza pzstm (#33920) üzenetére


Rotate
veterán

C. Brigante meg jókat röhög a markában :D

(#33922) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Ennek a felrakása előtt nem kell mókolni semmit??

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33923) pzstm


pzstm
titán

no én belekóstoltam CM10-be. JB valami hihetetlenül gyors lesz. Brutális mondhatni. Nekem viszont ennyi elég volt belőle. :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33924) [DE2JAY] válasza pzstm (#33923) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

bootol...
nem fogadja el a pint LOL Most meg valami passwordot kér a storegehez ez mi a lófakk?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33925) pzstm válasza [DE2JAY] (#33924) üzenetére


pzstm
titán

az a régi kerneleknél volt. v4-esnél már nincs ilyen. Nem véletlenül félrekattintottál és V1-et szedtél le?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33926) [DE2JAY] válasza pzstm (#33925) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

nem... :( mind1 rányomok valami másik kernelt
valami nem franyesz... nem fut le az install újra... GRRRRRR

na most jó... valamiért behülyült az előbb :Y

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33927) pzstm válasza [DE2JAY] (#33926) üzenetére


pzstm
titán

ha visszaolvasol láthatod, hogy hasonlóakat átéltem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33928) [DE2JAY] válasza pzstm (#33927) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Na most azt csinálja mint neked :D Elszáll a beállítás varázsló :D

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33929) pzstm válasza [DE2JAY] (#33928) üzenetére


pzstm
titán

JB-s CM-re szerintem én majd legközelebb RC körül nézek fel :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33930) rauley válasza pzstm (#33925) üzenetére


rauley
tag

Nem, nekem is kérte a kódot a storacehoz.
De csakis Dorimanx kernellel! Siyah-al újrahúzva jó lett

Ráadásul nekem is leállt a beállítás varázsló,restart kellett. Ez a kiadás megintcsak el lett kapkodva úgy érzem. Egyelőre kuka.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#33931) znagy69


znagy69
őstag

Nekem nem volt gond a telepítéssel, a launcher fc, de csere egyszerű volt. Gyors stb, de nincs net csak wifi-n. Kipróbáltam és nem vágyom erre sem.

(#33932) kungzi


kungzi
veterán

srácok

most melyik a legfrissebb cwm?

(#33933) [DE2JAY] válasza rauley (#33930) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

mingyn tök gyors... de ez a lockscreen... örök élet mire bejön... 100 éve csak gyári és a közeli verziókat használok... mit lehet még ezen mókolni? (Trebucet launcser se megy...)

Az a másik hogy szerintem teli van rakva szeméttel...

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#33934) R2D20208


R2D20208
addikt

(#33935) turika86 válasza pzstm (#33929) üzenetére


turika86
aktív tag

Apn beállítást elvileg egy reboot megoldja...

"Time is the fire in which we burn"

(#33936) korpicschess


korpicschess
veterán

En nem cserelem le. Ugy tunik az akku is rendben van. :)) (mondjuk Artu szerint "Piwi telefonja" GB fuggo, szal az ICS azert nem volt olyan jo :D)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33937) Rotate


Rotate
veterán

érdekes... NEE (Nordic Countries) régióba 1 hete jött ki az LPO, erre ma kijött erre is az LPT :)

lehet ezt már felrakom, úgyis ennek az elődje van fenn :)

(#33938) pzstm válasza turika86 (#33935) üzenetére


pzstm
titán

izé...most toltam egy restartot telefonnak és samsung felirat bejön de nem megy tovább..... :F

Download mód van, de nincs hozzá laptopom...CWM nem jön be....WTF?:S:S:S:S
XWLPO van alatta...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33939) C.Brigante válasza Rotate (#33905) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem azert, h rabeszeljem magam de en lecserelem ezt a romot mert tegnap ota erdekesen merul mint a titanic. tobbszori restart sem segit neki es batterystat sem tudja mi van. semmilyen plusz alkalmazas nem kerult fel a jo mukodes ota. az android okoz meglepeteseket szo se rola! :)

ja, es ugye melegszik is a dragam! :) es full wipe lesz elotte.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#33940) Rotate válasza C.Brigante (#33939) üzenetére


Rotate
veterán

nem lehet, hogy kikapcsolt képernyővel vetted le töltőről? nekem egyszer ezután volt valami fuel-es kernel wakelock, és kikapcsolás, aksi ki, vissza, és utána tűnt el... lesd meg lehet nálad is ez van...

szerintem este felrakom a Nordic LPT-t :)

(#33941) C.Brigante válasza Rotate (#33940) üzenetére


C.Brigante
veterán

jol van ranezek...

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#33942) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

Eldobálja a hálózatot a Goa.....
Másnak nem?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#33943) pzstm válasza Rotate (#33940) üzenetére


pzstm
titán

valaki dobna egy direct linket XWLPT-hez??? nem akar bejönni sammobile oldalon:S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33944) korpicschess


korpicschess
veterán

Uj Dorimanx: link
Lehet kesobb lesz S3 camera appunk. :) Szep a changelog.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33945) pzstm válasza pzstm (#33943) üzenetére


pzstm
titán

találtam...töltöm...remélem Odinnal menni fog :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33946) C.Brigante válasza pzstm (#33943) üzenetére


C.Brigante
veterán

[link]

javasolnék egy könyvjelzőbe mentést is erre: [link] :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#33947) Rotate válasza pzstm (#33943) üzenetére


Rotate
veterán

de miért nem Checkfus-szal töltöd? sokkal gyorsabban lejön :)

(#33948) pzstm válasza Rotate (#33947) üzenetére


pzstm
titán

köszi mindkettőtöknek. Most nem olyan gépnél vagyok amire felraknék checkfus-t....remélem menthető lesz a dolog és nem téglásítottam...mondjuk download mód az van...akkor elvileg okés nemde?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33949) C.Brigante válasza pzstm (#33948) üzenetére


C.Brigante
veterán

az, h van dl az fél siker! amit felteszel róla rom, az menjen is végig!!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#33950) pzstm válasza C.Brigante (#33949) üzenetére


pzstm
titán

XWLPT-t akarom neki PDA-ba betolni és meglátjuk mi van :S:S

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.