Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33051) Szelley válasza dancsuri (#33049) üzenetére


Szelley
senior tag

dafuq?! :U
Order & Chaos megint le volt értékelve 1 dollárra...megint lemaradtam róla! :W

(#33052) znagy69


znagy69
őstag

MIUI társak kövezzetek meg, de cMIUI sajnos az én gépemen jobb. És számít az alap. ICS vs CM. Be sem lakom, mert az elején kiderült a különbség. Nálam az is számít mint írtam ki készíti, ezért is próbáltam ki. :(

Szelley Ez tökéletes választás. Nem fogod megbánni.

[ Szerkesztve ]

(#33053) zack válasza znagy69 (#33052) üzenetére


zack
nagyúr

2.7.20 a legújabb cMIUI? Van benne magyar?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33054) Rotate


Rotate
veterán

nálunk sincs 2000-es aksi, de angol amazonon találtam most 7500-ért, ebben már benne van a posta, kb 1 hét a szállítási idő, és van nekik most raktáron :)

Szelley-nek már linkeltem, vigyétek amíg van :)

[link]

BigT:

kétlem, hogy jó lenne, ilyen alapon akkor bármilyen aksi jó lenne? :D az eleve nagyobb aksi mint a miénk, akkor hol lenne jó? meg teljesen másik telefon...

zack, pzstm, F-ECT$:

második töltés után nálam eddig még mindig ugyanúgy teljesít az LPO, kb úgy, mint az LQ5... 1 óra 16 perc kijelzővel, 8 óra készenlét, és még van 83%... wifi megy állandóan...

[ Szerkesztve ]

(#33055) BigT válasza Rotate (#33054) üzenetére


BigT
senior tag

bocs, hogy duplázom, de lejár lassan ebay-en az aukció...
ez jól gondolom, hogy nem barátja a mi telefonunknak? vagy ez OK?
1800mAh Li-ion Battery For Sprint Samsung Galaxy S 2 EPIC TOUCH SPH-D710

Samsung S7 edge

(#33056) znagy69 válasza zack (#33053) üzenetére


znagy69
őstag

Igen van benne, de egy dolgot észre vettem a backup-ot P... nem szereti. Újra kell MIUI-n installálni. W-n is nem csak c-n.

(#33057) dancsuri válasza Szelley (#33051) üzenetére


dancsuri
veterán

hát ez mellé ment :R
az igazi cimzett: (#33038) bagly

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#33058) zack válasza znagy69 (#33056) üzenetére


zack
nagyúr

A progikat nem szereti ha visszapakolod, vagy a progik adatait, beállításait? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#33059) Petii88


Petii88
tag

Sziasztok , mostanában szeretnék ilyen telót venni, és fehér színben nagyon megtetszett, a kérdésem csupán annyi lenne hogy vajon fehér színben a hátlap sokkal jobban koszolódhat mint feketében, vagy esetleg egy vizes kendővel ha letörlöm el fog róla tűnni minden szennyeződés ? Bocs ha hülye kérdés, csak érdekel :D

S7 Edge

(#33060) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Üdv,
Van egy 4gb-os sandisk sd kártyám amivel semmi baj nem volt a régi telefonomba (LG viewty), de most, hogy a galaxy s-ben próbálnám használni egy idő után kiírja, hogy sérült az sd kártya. Ezek után már a kártyaolvasó is sérültnek látja. Használat előtt a telefonnal leformáztam. Van ötletetek miért van ez?

(#33061) gezatata válasza zack (#32427) üzenetére


gezatata
aktív tag

most szeretném feltenni GB rol az LPQ -t, kell pit-et használni és ha igen melyiket?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#33062) BigT válasza Rotate (#33054) üzenetére


BigT
senior tag

köszönöm, jogos... Nagyon "okosan" a méreteket nem is néztem, csak hogy s2, meg a mAh-t. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#33063) znagy69 válasza zack (#33058) üzenetére


znagy69
őstag

Ezt nem próbáltam, mert minden ment vissza a saját backup progival. TB-t nem tudom szereti-e. Gondom a P... progival volt csak. Ha valamivel gondod van tudd be ennek. Nekem könnyű, mert nem játszom, sms-re smsb+, A többi meg pár perc. Lehet van akinek ez a gondja, hogy nem tökéletes a mentés helyreállítás. De majd a többiek csak nyilatkoznak.

(#33064) Rotate válasza Petii88 (#33059) üzenetére


Rotate
veterán

a fehér hátlap nem olyan mint a fekete, nem recés, hanem csillogós :) szerintem jobban meglátszanak rajta a karcok, maszatok, de nekem feketém van, majd azok megmondják akiknek fehér van :)

(#33065) toto0569 válasza znagy69 (#33063) üzenetére


toto0569
addikt

nálam minden rendben van a Miui backup visszarakásával,nekem is csak azt a bizonyos 3bötüst kell újra telepítenem minden alkalommal mert azt nem teszi vissza.Egyébként kíválóan működik. :C

(#33066) znagy69 válasza toto0569 (#33065) üzenetére


znagy69
őstag

Az az igazság, hogy ugyan apró hibái vannak WIUI-nak, de ha van tökéletes akkor azt inkább. És talán simább cMIUI.

(#33067) Petii88 válasza Rotate (#33064) üzenetére


Petii88
tag

Aha, értem, hát akkor lehet fekete lesz, abban is tetszik végül is :) De azért megvárok egy fehérrel rendelkező fórumtárs véleményét :)

S7 Edge

(#33068) toto0569 válasza Petii88 (#33067) üzenetére


toto0569
addikt

nekem fehér van...imádom...és nagyon könnyű tisztán tartani,esztergályos vagyok,körülöttem minden olajos és koszos.Ha tetszik nyugodtan vegyél olyat,nem bánod meg. :K

(#33069) Petii88 válasza toto0569 (#33068) üzenetére


Petii88
tag

Értem, hát ha nálad nem látszik meg akkor talán nálam se fog :D Köszönöm szépen a választ :)

S7 Edge

(#33070) turika86 válasza Petii88 (#33069) üzenetére


turika86
aktív tag

Nekem is fehér van, és meg vagyok vele elégedve igaz egy ideje már alu hátlappal használom,de a gyárival sincs semmi probléma...

"Time is the fire in which we burn"

(#33071) maki12 válasza turika86 (#33070) üzenetére


maki12
senior tag

Alu hátlapot hol vettél?És nicsen vele semmi problémed?(Karcok,térerő stb..)
Ja és mennyiért?:)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#33072) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#33027) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nálam tökéletesen működik, de egy-két bugot utólagos telepítéssel ki kellett küszöbölni. A lockscreen cserével nekem tökéletes a fogyasztása, nincs battery drain. Volt még LBE Guard probléma, ami SuperSU telepítéssel orvosolható, valamint volt még a GPS hiba ami FasterFix programmal javítható mégpedig úgy, hogy átállítod europe-ra vagy magyarországra a location-t. Igazából ennyi. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#33073) MunezXBK válasza maki12 (#33071) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Navigációval nem jó párost alkot a fém hátlap.

(#33074) maki12 válasza MunezXBK (#33073) üzenetére


maki12
senior tag

Nekem nem fontos a navigáció,van az autómban.Engem csak a hálozat térereje érdekel! :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#33075) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#33072) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én most tettem vissza a 2.6.29-es WIUI-t.
egyszerűen gyönyörű, ahogyan működik...ja és minden jól megy a GPS-től kezdve a fogyasztásig.
gyorsabb és smooth-abb, mint a 2.7.20-i miuiandroid.com-os verzió volt.
a mai kiadásról meg kaptam beszámolót vagyula kollegától, így azt egyenlőre fel sem teszem.
nem kell nekem mindig a legújabb verziót használnom..... :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#33076) paulovitsd


paulovitsd
tag

sziasztok
elkeztem használni a 3g-t a telomon es most nagyon melegszik, néha olyan meleg h az akksit is ki kell vennem.
ez normális?

(#33077) znagy69


znagy69
őstag

Valaki segítsen. A facebook miért csak wifin frissít automatán?

(#33078) Weeman1 válasza HUTCHDB (#33075) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem meg a Wiui 2.7.6 jött be legjobban.
Neked volt vele valami gondod?
Egyenlőre hagyom most a cMiui-t fent,
míg Wajk ki nem ad valami újabbat. :)

Láttam már téged is megemlített az XDA-n az 1. hsz-ben. :)

Xiaomi 11T Pro

(#33079) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Szerintetek mennyibe kerül mindennel együtt samsung szervízben egy középsőkeret csere?

(#33080) HUTCHDB válasza Weeman1 (#33078) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem hivaskezelessel volt gondom a 7.6-nal.
egyebkent azert vagyok megemlitve, mert en tesztelem ERPY kollegaval a kiadas elott a romjait...:l

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#33081) Weeman1 válasza HUTCHDB (#33080) üzenetére


Weeman1
veterán

Olvastam. :)

Nekem semmi gond nem volt a híváskezelővel.
Minden jól szuperált. :)

Xiaomi 11T Pro

(#33082) Endless


Endless
aktív tag

Összességében most végülis melyik a legjobb LPO amit fel lehetne tenni gyári rendszerre? Olvastam GOA valakinél nagyon leszerepelt pedig azt akartam felrakni.Szerintetek?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#33083) kungzi


kungzi
veterán

(#33084) ToMmY_hun válasza HUTCHDB (#33075) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Mi a gond a maival? Csak azért kérdem, mert szeretném összeírni a fellelhető hibákat hogy tudjam értesíteni a fejlesztőket. Egyébként a lockscreen probléma meg lett oldva, szóval most már mindegyik használható :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#33085) Weeman1 válasza kungzi (#33083) üzenetére


Weeman1
veterán

Biztos sokat vittek vissza gariban. :D

Xiaomi 11T Pro

(#33086) kungzi


kungzi
veterán

(#33087) RedCat válasza Endless (#33082) üzenetére


RedCat
senior tag

nekem a goa van fent, egyenlore tokeletes. mi volt a gond vele?

(#33088) Endless válasza RedCat (#33087) üzenetére


Endless
aktív tag

[link] ez akkor csak nála jelentkezett? :F

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#33089) turika86 válasza maki12 (#33071) üzenetére


turika86
aktív tag

Ebay-ről rendeltem... gps-t kicsit visszafogja(lassabban talál jelet)

"Time is the fire in which we burn"

(#33090) znagy69 válasza Endless (#33088) üzenetére


znagy69
őstag

Nagy hiba nincs benne, de próbálj ki egy MIUI-t és megtudod. Persze az ízlés az ízlés marad.

(#33091) trobi28 válasza paulovitsd (#33076) üzenetére


trobi28
addikt

Az a nem normális hogy kiveszed az aksit,az hogy melegszik az igen.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#33092) Endless válasza znagy69 (#33090) üzenetére


Endless
aktív tag

Neem :) Mindenképpen LPO-t szeretnék csak nem döntöttem még el melyik legyen...

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#33093) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#33084) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ahogy irtam, nincs tapasztalatom, csak vagyula jelezte, hogy nincs erdemi valtozas a 20-i verziohoz kepest.
gondolom, hogy tuzetesen megnezte, hiszen o az, aki forditja... :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#33094) korpicschess


korpicschess
veterán

Nagyon várós az új Siyah...
Még nincs kint, de: [link]
"added Jellybean support"
:))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#33095) pzstm válasza korpicschess (#33094) üzenetére


pzstm
titán

:C :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33096) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

segítségre lenne szükségem. török rom van a telón siyah kernellel. ezekkel nincs is gond, csak lehet, hogy fontos lehet amiatt írtam le. 2 napja állandóan újraindul valamitől a telefon. kb minden 5. képernyőfeloldáskor megáll és magától újra indul. semmit nem telepítgettem mostanában és nem szeretném a rendszert újra rakni, ha megoldható. valakinél nem jelentkezett ilyesmi a napokban? szerintem valamelyik program frissítése után akad valami. nekem mindent autómatikusan frissít. facebook, opera,stb...másra nem tudok gondolni, mivel nem csináltam semmit mostanában. valami szöveges fájlban nem tárolja esetleg a telcsi a hibakódokat amik történnek? vagy hol tudom megnézni, hogy mi mikor lett frissítve. go sms-t is láttam frissülni valamelyik nap.
nincs valami tipp esetleg? mi okozhatja?
köszi!!!

(#33097) amondi


amondi
csendes tag

Sziaszok, segitsetek kerem, hogy hogyan tudom visszaa
litani azt, hogy a hangero gombbal halkitaskor a leghalkabb szint utan a csak rezeg, de nema es utana a nem rezeg, nema uzemmodokat tudjam beallitani. ez a mai napig igy volt, de a gyari beallitasok visszaallitasa utan, a leghalkabb szint utan eltunt a rezges allapot es egybol full nema modra kapcsol... :W

(#33098) malibu válasza malibu (#33096) üzenetére


malibu
tag

ja és azóta gyakran kiírja, hogy wifi hálózat elérhető. tehát ledobja. kb azóta tapasztalom ezt is mióta újraindulgat a teló. lehet összefüggés? amúgy minden tökéletes, csak képernyőzár feloldásánál fordul elő, de nagyon gyakran.

(#33099) Szelley


Szelley
senior tag

2Ah-s akksi fekete hátlappal megrendelve, aug 9-15 között várható az érkezése! 7500ből szállítással együtt kijön! :C
Hatalmas köszönet Rotate kollégának!

[ Szerkesztve ]

(#33100) zso73


zso73
veterán

Gyári 4.04 mikorra várható? Van hír róla?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.