Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34251) Rotate válasza greencard (#34248) üzenetére


Rotate
veterán

2-3 perces folyamat, míg az Odin végez, utána egyből restartol a telefon :)

(#34252) greencard válasza C.Brigante (#34247) üzenetére


greencard
tag

nem tudom, ki az a Piwi, de nem. Én őszintén felvállalom, hogy buta vagyok ehhez, és nem merek variálni... Ehhez hülye vagyok (magamtól mindenképpen).

(#34253) kmisi99


kmisi99
addikt

Valaki megtenné azt nekem akinek még nem volt szétszerelve a telefonja, hogy a hátlapot leszedve a csavarok hogy vannak becsavarva? Mind mérnöki pontossággal ugyan úgy áll az összes vagy össze vissza vannak pl egyik egy picit erre néz a másik emberre stb. Ez azért kell mert már volt szétszedve a telóm és most hogy gariztatni viszem nem lenne jó hogy észrevennék a piszkálást.

Előre is kösz az infót.

(#34254) C.Brigante válasza Piwi (#34249) üzenetére


C.Brigante
veterán

ne haragudj főnök, nem tudtam, h itt vagy!!!! :R

(#34252) greencard: dehogy, én nem arra mondtam!!! nincs ezzel gond, azért van a fórum, h segítsünk!!! :)

(Piwi kolléga használta sokáig a ginger rendszert, semmi extra!) :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#34255) Piwi válasza C.Brigante (#34254) üzenetére


Piwi
addikt

Kellene haragudjak? :) még nem vagy modkerbe, szóval no para :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#34256) Rotate válasza kmisi99 (#34253) üzenetére


Rotate
veterán

szép precízen áll az összes csavar

(#34257) kmisi99 válasza Rotate (#34256) üzenetére


kmisi99
addikt

Értem kösz akkor szerintem ez ami a garit buktatná. Beviszem majd egy telóboltba hogy cseréljék már ki full újra meg ugyan úgy csavarják be aztán viszem gariztatni.

(#34258) Rotate válasza kmisi99 (#34257) üzenetére


Rotate
veterán

nincs valami kis fejű csavarhúzód? lehet az is elég lenne, ha meg lennének lazítva, és rendesen visszacsavargatva :) egy próbát megér :)

(#34259) killmix válasza kmisi99 (#34253) üzenetére


killmix
tag

Nem áll ugyanúgy az összes csavar. :)

Más:
Nektek nincs olyan Salmanromon (v4), hogy az app drawerből eltüntet néhány alkalmazást? Konkrétan sehogy nem tudom megnyitni, csak Play-ből. És így random visszarakja néha, aztán megint eltűnik. :F
Ötlet?

Van olyan app, ami tud olyat, hogy 3 naponként ugyanabban az időpontban értesít? Mert a naptár alkalmazásban nincs ilyen opció, hogy három naponként ismételje, amit beállítottam neki.A lényeg, hogy ugye van egy olyan opció, hogy ismétlődés. ( szülinap= évente stb.) Na nekem ez kéne, hogy 3 napos legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#34260) profi91


profi91
tag

Sziasztok!

Most lettem egy SGS2 tulajdonosa.

Szeretnék kicsit megismerkedni a dolgokkal, örülnék, ha valaki pár sorba össze tudná foglalni, milyen romot tegyek rá, miért jó az, stb.

Régen SGS1-el bűvészkedtem egy keveset, utána olvasok, hogy miként lehet ráapplikálni a romokat, de ahhoz nincs időm, hogy xda-n olvassam el a kismillió különféle rom leírását.

Legszebb/leggyorsabb romot keresném, lehetőleg official google ICS kinézettel, de a gyári időjárás widgettel, mert az kurvára tetszik. :B

Illetve egyéb apró ötlet/tipp/tanács/észrevétel/javaslat úgy általánosságba a telóval kapcsolatba?

Ne írjátok kérlek, hogy go to ->1.hsz, elolvastam, nem ez a része érdekel. :)

(#34261) kmisi99 válasza Rotate (#34258) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát az a baj hogy csak szar van meg a teló boltba szerintem jobb minőségű csavarhúzó van mert pont azt akarom hogy a csavarok tökéletesen legyenek becsavarva és a gagyi csavarhúzó csak szét izélné a csavarokat. Ezért is találtam ki hogy veszek ilyen vadi új csavarokat aztán kicseréltetem [link]

És így aztán nézhetnék nagyítóval észre nem veszik hogy volt hozzányúlva. :C

(#34262) Rotate válasza killmix (#34259) üzenetére


Rotate
veterán

rakjon jobb romot :D

profi91:

először ismerkedj, utána romolj :)

[ Szerkesztve ]

(#34263) greencard válasza Rotate (#34251) üzenetére


greencard
tag

Mindenkinek köszönöm, aki segített. Mentem le a képeket a telefon belső memóriájából...

Nem tudjátok elképzelni, mennyit segítettek.

Köszönöm.

(#34264) profi91 válasza Rotate (#34262) üzenetére


profi91
tag

HTC Sensation XE-m volt mostanáig, ismerem a rendszert. :D

(#34265) barnaki


barnaki
aktív tag

Hali!

Nektek kapcsolódik a telefon kies-el?

Reggel óta nem tudom használni, csak a kapcsolódás forog és semmi.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#34266) Rotate válasza greencard (#34263) üzenetére


Rotate
veterán

gondolom a rendszer is gyorsabb lett :D

profi91:

azért még olvass sokat Samsung romolás előtt :) volt már itt pár delikvens, aki "tapasztalt" volt, meg "értett hozzá", aztán 3. nap már a szervizben volt a telefonja :) szóval kérdezz, olvass, tanulj... és amikor már mindent értesz, hogy miért és hogyan, akkor állj neki :)

egyébként én valami 4.0.4 alapút ajánlok, csak azokkal vigyázni kell a brickbug miatt :)

barnaki:

mit szeretnél Kiesszel? frissítésen kívül másra használhatatlan, és akkor is inkább OTA-n frissíts, mint Kies-szel :)

[ Szerkesztve ]

(#34267) HardRic válasza barnaki (#34265) üzenetére


HardRic
addikt

Ezen a fórumon KIES-ről kérdezni :D

(#34268) greencard válasza Rotate (#34266) üzenetére


greencard
tag

Nem tudom még. A smile annak szól, hogy "te hülye, már régen ezt kellene használnod!" ?

(#34269) Rotate válasza greencard (#34268) üzenetére


Rotate
veterán

hát, nem akartalak lehülyézni, de a többi stimmel :D nagyon régen ezt kellene használnod :)

(#34270) maki12 válasza kmisi99 (#34261) üzenetére


maki12
senior tag

Nekem is öszze-vissza vannak a csavarok,szerintem ne izgulj ez miatt :)

HTC U11 & Nikon D5300

(#34271) kmisi99 válasza maki12 (#34270) üzenetére


kmisi99
addikt

És nem volt semmi gariztatásod full gyári a teló fizikailag? Mert akkor lehet nem problémázok csak nem lenne jó hogy visszadobnák a telót azért mert már volt szétszedve. Bár nagyítóval nézegettem a csavarokat nem igazán volt rajtuk sérülés.

(#34272) yimm válasza kmisi99 (#34253) üzenetére


yimm
aktív tag

Az én csavarjaim is össze vissza vannak :C
És még nem látta szerviz

[ Szerkesztve ]

(#34273) maki12 válasza kmisi99 (#34271) üzenetére


maki12
senior tag

Nekem nem volt szervízbe,és itthon sem kaptam (még) szét a telót,így volt gyárilag! :K

HTC U11 & Nikon D5300

(#34274) kmisi99


kmisi99
addikt

Kösz mindenkitől az infót akkor nem aggódok ezek miatt. :R Már csak még alaposabban átnézem és kicsit áttisztítom a csavarokat és beadom gariba. Tudom kicsit túlbonyolítom de nem akarok veszteséget. Még szerencse hogy van pár T-s ismerősöm (köztük egy elég nagy beosztású) akik ha gond van lehet tudnak segíteni :D . Ja mert Tmobilba adom be szervizbe ott csak nem olyan alaposak mint a Samsungnál, mert elvileg ott nagyítóval vizslatják a csavarok állapotát.

(#34275) m4rc! válasza kmisi99 (#34271) üzenetére


m4rc!
őstag

Ilyen miatt biztos nem fognak garit vonni... :U

We are analog players in a digital world

(#34276) kmisi99 válasza m4rc! (#34275) üzenetére


kmisi99
addikt

Akkor lehet csak én reagálom túl. :D Csak az előző tulaj házilagosan már szedte szét és azért problémázgatok itt.

(#34277) maki12 válasza kmisi99 (#34274) üzenetére


maki12
senior tag

Én úgy todom hogy ez a szervizelés menete:

Független: Felhasználó-->Szakszervíz
Függő: Felhasználó-->Szolgáltató-->Szakszervíz

Tehát nem lesznek a T-sek kedvesebbek :)
Bár lehet hogy itt a toppikba vannak hozzáértöbbek is mint én :)

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#34278) barnaki válasza Rotate (#34266) üzenetére


barnaki
aktív tag

Tudom csak azért akartam rádugni, mert valami a driverekkel van és leakartam ellenőrizni :D

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#34279) m4rc!


m4rc!
őstag

Kaffee4Eck v3 elkezdett bugos lenni, eldobálja a SIM-kártyát, ma már haramadjára... :(
v4-ről vmi infó? Azzal minden rendben?

We are analog players in a digital world

(#34280) 72mviktor válasza maki12 (#34277) üzenetére


72mviktor
senior tag

Az enyémet sem kűldték szakszervizbe.Bevittem a t-be ,megnézte a szervízes,bólintott hogy aham...és kicserélték.

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#34281) tamasgal


tamasgal
senior tag

Ha gariztatom a kijelzőbeégést akkor a fekete eloxált keret is cserére kerül szerintetek? El kezdett kopni és ez a halálom.

(#34282) maki12 válasza tamasgal (#34281) üzenetére


maki12
senior tag

Igen,kijelzőt és keretet eggyüt cserélik!

Szerk.: Én is bedobom majd eladás elött egy kijelző cserére :B

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#34283) Laraxior


Laraxior
titán

Asszem jövök ide vissza, mert fertelmes suttyó banda van az S3 topikban....
Megint be kellene állítanom az e-mail-t.
Esetleg nem tudja valaki hogy az smtp szerver nevét honnan tudom meg?
Vodafoneos vagyok és gmail.hu-t használok. Mindig beleszaladok ebbe a mókába és sosem sikerül belőni, ha meg igen, akkor nem emlékszem hogy hogyan sikerült :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34284) C.Brigante válasza Rotate (#34269) üzenetére


C.Brigante
veterán

megnéztem a töltős mókot, nem marad bekapcsolva a kijelző!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#34285) znagy69 válasza Laraxior (#34283) üzenetére


znagy69
őstag

smtp.gmail.com

erre gondoltál?

(#34286) Rotate válasza C.Brigante (#34284) üzenetére


Rotate
veterán

hát, akkor értetlenül állok a dolog előtt :D

Laraxior:

pedig a nagyja innen ment oda :D

(#34287) nggabi válasza Laraxior (#34283) üzenetére


nggabi
nagyúr

o_O [link]

"szenyor dzsíííí"

(#34288) pzstm válasza Laraxior (#34283) üzenetére


pzstm
titán

gmail.com-ot használsz csak elgépelted nemde? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34289) Laraxior


Laraxior
titán

Ti tényleg hülyének néztek..... :Y
2-en *.com-ot írtok, és a nagy kopoltyúval megáldott nagyúr googlet linkel...

Hogy tudnám érthetően leírni? 7 éve van az adatlapomon, hogy LaraXioR@gportal.hu vagy LaraXioR@gmail.hu. Mindkettő egy helyre fut be. :))

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34290) nggabi válasza Laraxior (#34289) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt használod? [link] jééézusf***miez? :DDD

"Bármilyen levelezőprogrammal használhatja G-Mail postafiókját, a POP3 protokollt használva.

Beérkező levelek kiszolgálója (POP3 server): mail.gmail.hu
Felhasználónév: felhasználónév@gmail.hu (itt helyettesítse be a saját felhasználónevét)
Jelszó: postafiókjának jelszava
Port: 110

Kimenő levelek kiszolgálója (SMTP server): ezt az internetszolgáltatójától kapja
Felhasználónév: az internetszolgáltatójától kapott felhasználónév
Jelszó: az internetszolgáltatójától kapott jelszó
Port: 25 (alapértelmezett)

Fióknév (felhasználónév): a teljes e-mail címet kell megadni (felhasználónév@gmail.hu)"

nyilván ezt az Email-be írod be és nem a gmail appba ;)

de ha jól olvasom a gmail.hu-nak nincs saját smtp-je, így ezt buktad ;)

a kopoltyúsért még f@szolsz :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#34291) Laraxior válasza nggabi (#34290) üzenetére


Laraxior
titán

Olvasni tudok... :))
Akkor ezt kellene értelmezni, mert én bizony végignyálaztam mind a 3 Vodás mappámat de semmit sem találtam ilyesmi adatokkal..kivéve a vodamail-t, de ahhoz nincs köze.
S2-n valahogy beállítottam ez hót ziher, mert oda pittyegett mindig ha privátot kaptam pH!-n, vagy hasonló, csak küldeni nem tudtam, de az nem is zavart nagyon.

Kimenő levelek kiszolgálója (SMTP server): ezt az internetszolgáltatójától kapja
Felhasználónév: az internetszolgáltatójától kapott felhasználónév
Jelszó: az internetszolgáltatójától kapott jelszó
Port: 25 (alapértelmezett)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34292) pzstm válasza Laraxior (#34289) üzenetére


pzstm
titán

komolyan azt hittem csak elírás :DDD :R :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34293) Laraxior válasza pzstm (#34292) üzenetére


Laraxior
titán

Már máskor is leszólták. Megszűnt a chello fiókom, és ez volt az első amit dobott a google, hát megcsináltam :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34294) pzstm válasza Laraxior (#34291) üzenetére


pzstm
titán

ez így elég macera lesz. Mivel saját SMTP-t nem adnak (úgy mint google), így ha vodás mobilneten vagy akor vodafone smtp szervere kell, ha viszont wifin vagy máshol akkor annak a szolgáltatónka a szervere....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34295) nggabi válasza Laraxior (#34293) üzenetére


nggabi
nagyúr

csinálj egy gmail.com-ot annak van smtpje és azt be tudod állítani.

"szenyor dzsíííí"

(#34296) Laraxior válasza pzstm (#34294) üzenetére


Laraxior
titán

nah végre valami konkrétum. Akkor ezért nem tudtam levelet írni.Ez eddig tiszta. De fogadni tudtam és ez most is elég lenne. :K Valahogy ha át tudnám ugrani ezt az opciót, amit csak azzal tudok, ha kitöltöm. Most WiFin vagyok , akkor UPC-s smtp kell ugye? :B

(#34295) nggabi: Van, de azt nem használom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34297) nggabi válasza Laraxior (#34296) üzenetére


nggabi
nagyúr

most se kell használnod, csak küldésre. bejövőnek a gmail.hu-t adod meg, kimenőnek meg a gmail.com-ot. ez legalább működni fog wifin meg mobilneten is.

"szenyor dzsíííí"

(#34298) Weeman1 válasza znagy69 (#34169) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszi az infókat.
Aksival amúgy hogy bánik?

Xiaomi 11T Pro

(#34299) Laraxior válasza nggabi (#34297) üzenetére


Laraxior
titán

na asszem ezt a hszt elmentem :DDD üzemképes... mondtam én hogy működik :DDD :B
Köszönöm! :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34300) nggabi válasza Laraxior (#34299) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit. egyébként a legegyszerűbb mindkettőről a leveleket átirányítani a gmali.com-osra, utána ha be kell állítani akkor az email appba elég csak egyszer beírod a felhnév/jelszó párost és működik magától, nem kell semmit állítgatni.

üdv, kopoltyús :DDD

"szenyor dzsíííí"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.