Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15851) scapegt válasza HUTCHDB (#15848) üzenetére


scapegt
senior tag

Olvasd el akkor az én hsz-eimet is, de ne csak az utolsót, hanem azokat is amik előtte voltak. Először is szépen megkérdeztem, hogy segít-e valaki, ha rootolni és romozni szeretnék. Azt is leírtam, hogy nem érthető az 1. hsz. egy laikus számára, és hogy a kernel keresésénél elvéreztem, nem tudtam mit és hol keressek. Emiatt egyszerűen értelmetlen volt tovább mennem, gondoltam rákérdezek. Ennyi volt csupán a bajom, aztán ez kerekedett belőle. Nem ezzel kéne tele lennie a topiknak, ha segítőkész vagy te is fikázás helyett...és akkor itt tényleg fejezzük is be mert ennek semmi értelme. Aki normálisan válaszolt és segített privátban, azoknak köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15852) MaCS_70 válasza tesopapa (#15822) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szuper!

Most egy csomó dolog tiszta lett! Mondhatni, amit leírtál, mind értem.

Egyébként baromi érdekes, hogy mennyira más, mennyivel bonyolultabb, mint a Leónál.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15853) MaCS_70 válasza scapegt (#15835) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Attól, hogy valóban más itt a hangulat (nem rosszabb, más), mint egy csomó egyéb topicban, még éppen annyira segítőkész itt is a társaság. Csak kérni kellett őket, és látod, máris segítenek ezerrel!

Női mivoltod meg csak emeli a lista fényét -- komolyan! :K :K :K

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15854) Macka válasza Psytech (#15834) üzenetére


Macka
veterán

:K :K

Mivel én nem rootolok, nem olvastam el az 1. hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#15855) Rotate válasza Macka (#15854) üzenetére


Rotate
veterán

sokra nem is mennél vele a G-vel :D vagy legalábbis letöltőlink biztos nincs hozzá :D

(#15856) zack válasza csaabz (#15820) üzenetére


zack
nagyúr

Alapból kezeli a Lossless-t, de én PowerAmp-ot használok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15857) MaCS_70 válasza HUTCHDB (#15848) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Ezt egy kicsi t azért érdemes lenne árnyalni. Mármint azt, hogy mi az a "normális" utánanézés.
Mert egy bizonyos fokú erőfeszítésnek mi értelme lenne, ha itt vannak a szakemberek, akik egy perc alatt megadják azt az információt, aminek normálisan utána nézni egy tájékozott kezdőnek is több óra lehet.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15858) Szelley válasza scapegt (#15845) üzenetére


Szelley
senior tag

saját magadnak mondasz ellent...
"Tudom, hogy idegesítő, ha valaki alap dolgot kérdez, ami ráadásul az 1. hsz-ben benne van. Épp ezért írtam, hogy aki tízezerhatszázhuszonharmadszor is megkérdez valamit, vagy egy totál bagatel és triviális dolgot kérdez, annak segítenek sokan, engem meg lehurrogtok."
Szerinted a download/recovery mód nem triviális kérdés? :U Az meg hogy "teleszemeteljük" a topicot az ilyen-olyan romok tesztelésével, végülis...kinek mi a szemét :)
Az meg hogy már rég elérted a célod (rootolt lett a készüléked),de még mindig azt magyarázod nekünk hogy sz*r szemét sz*ralakok vagyunk, érdekes dolog!

Más: Wanam 10.9, 190órája megy a telefon, lassulás nem észlelhető, memória nem szemetelődik tele mint gb alatt. Úgy néz ki ez a rom marad nekem vizsgaidőszak végéig :C

[ Szerkesztve ]

(#15859) Arcanis válasza tesopapa (#15822) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem is jó lett az összefoglaló szép munka!

(#15860) Arcanis válasza MaCS_70 (#15849) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szia!
Az "LPQ", "LP7", stb a gyári frissítések amolyan rendszáma/típusjele. (Megtalálható a kernel, alapsáv, build nevében, többnyire két X karakterrel megtoldva. ) Magyarul amolyan rövid tulajdonneve egy gyári frissítésnek (rom, kernel), mely a szakmai körökben használatos.
De javítsatok ki, ha tévedek :-)
Pl LPQ = 4.0.3 ics, KI4 = 2.3.5 gb

[ Szerkesztve ]

(#15861) Apol


Apol
csendes tag

Sziasztok!

A telenor legfrissebb ICS romját szeretném leszedni.
Valamiért mindíg megszakad a letöltés.
Szeretnék egy közvetlen linket kérni hátha úgy sikerül.

Köszi: Apol

[ Szerkesztve ]

(#15862) F-ECT$ válasza MaCS_70 (#15787) üzenetére


F-ECT$
titán

Attól hogy itt nem forog egy adott rom, még lehet nagyon jó.

Dive ever, work never.

(#15863) MaCS_70 válasza Arcanis (#15860) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Köszönöm, ez világos, bár az "alapsáv"-ot is inkább csak sejtem, mint tudom (magyarázni bármikor :)).
Csak azt lenne jó tudni, hogy mitől függ, hogy LP????? (mi a betű, mi a szám) van a miben, ha érted.
Miért nem jó az LPQ, eleve miben volt az?

Egyébként nagyon jól összeállt a kép -- a sok eddig zavaros mozaikdarabot nagyon klasszul összerendeztétek nekem! :R :R :R

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15864) agabe


agabe
addikt

minden topic kicsit mas (sokban voltam mar aktiv, es van tobb amit kovetek jelenleg is), de mindenhol (itt is) vannak segitokesz tagok, csak esetleg ok epp most nem nagy letszammal voltak jelen.
az elso hozzaszolas nem tokeletes valoban (bar perpill nem erzek kesztetest, hogy probaljak egy szerintem jobbat irni, es persze boven lehet, hogy nem is sikerulne), mert nem eleg "szajbaragos" nekem pl.
jopar tipus fordult mar meg nalam (tobbek kozott sgs1 is ami igencsak hasonlo, de sokkal tobb volt a kulonbozo gyartmany) es bizony nem volt nekem sem minden kapasbol egyertelmu (s2 elott kozvetlenul mas gyarto keszuleke volt igy sokat felejtettem is ami konnyebb mint gondoltam), es nem volt eleg egyszer elolvasni, sot nem csak ezt olvastam, hanem mas forumokat, leirasokat is (xda, pdafanclub, blogok) mert nem akartam nekiallni addig en sem amig nem tiszta minden, es erre emlekeim szerint rament eleg sok ora (nem 2-3).
ezek utan meg mindig akadt olyan problema ami felmerult (szolgaltatofuggo allapot visszaallitasa), de par oran belul igen kimerito valszt, sot kulon osszedobott romverziokat is kaptam, szoval azt tudom mondani, hogy bizony itt is sok a segitokesz ember, csak nem mindig vannak jelen.
kicsit en is erzem, hogy el van tolodva jelenleg a topic a romolatas szendvicses iranyaba...de most ez az ujdonsag, es ezt probalgatja majdnem mindenki, es emellett van aki csak siman atmenetileg besokallt a segito leirasok esetleges ismetlesebe.

[ Szerkesztve ]

(#15865) MaCS_70 válasza F-ECT$ (#15862) üzenetére


MaCS_70
félisten

Persze, persze!
Csak az lepett meg, hogy páran mintha írták volna, hogy milyen jó, meg hogy használják, aztán semmi folytatás.
Ez persze egy superslim GB ROM, úgyhogy már nem az aktuális téma része, csak gondoltam, hátha megtudok valami érdekeset. Érintemi közvetlenül nem érint, egy darabig még nem akarok ROM-olni, a rootolásra is nehezen veszem rá magam. :)

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15866) F-ECT$ válasza Bagoly81 (#15846) üzenetére


F-ECT$
titán

Tovább kellene bírnia, ez elég gyenge üzemidő ezzel a használattal.

Dive ever, work never.

(#15867) MaCS_70 válasza agabe (#15864) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Annyit tennék hozzá, hogy az #1-gyel nem az a baj, hogy szájbarágós, hanem éppen az, hogy két alapos-részletes-szájbarágós tétel között triviálisnak vesz, ezért nem magyaráz el olyan dolgokat, amik még egy nem teljesen analfabétának is ismeretlen területet jelentenek.

Sok mindent megértettem belőle, a lista olvasása is sokat hozzátett, csak valahogy nem állt össze az egész.

Persze lehet, hogy csak én vagyok nehéz felfogású.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15868) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Nem emlékszem, de a készülék jelez hanggal alapból, ha 100%-ra van töltve az aksi? Mert mióta ICS-es rom van fent nem jelez és nem tudom, hogy azért e mert a rom hibája, vagy valami más gond van esetleg.

Mercury

(#15869) F-ECT$ válasza MaCS_70 (#15863) üzenetére


F-ECT$
titán

A betűk a verziót és a kijövetel idejét jelzik. A Gb romok K-val, az ics romok L-lel kezdődnek. A második betű a hónapot jelenti kb, innen látszik, hogy a KF romnál újabb pl a KH rom. A harmadik karakter is nő az idő előre haladtával az adott kiadáson belül.

Más: eddig szinte mindenki kapott választ itt, max várnia kellett egy kicsit...

Dive ever, work never.

(#15870) zack válasza MaCS_70 (#15867) üzenetére


zack
nagyúr

Én egyébként átolvastam az egész topikot januárban, de a ROM cserénél még így is kellett segítség. :U
Azért nem vauztam bele, mert akkora spíler én sem vagyok benne, hogy felelőségteljesen segítsek másoknak a romolgatás témában. Ha meg nem tudok 100%-ban segíteni inkább nem segítek sehogy, főleg ilyen fontos kérdéskörben, mert ha valamit rosszul mondok, elég ciki ha balul sül el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15871) hdman


hdman
őstag

Most már tényleg unalmas a téma...

Az első hsz pedig úgy jó, ahogy van, aki az alapján nem tudja megcsinálni a dolgokat, az ne is kezdjen bele, hanem olvasgasson még...

Szerintem több 10-100 ember frissitett romot vagy rootolt hasonló leirások után, és érdekes mindenkinek jó lett...

Az meg hogy nő volt-e vagy nem, egy kutya :)

Sopron city :)

(#15872) MaCS_70 válasza hdman (#15871) üzenetére


MaCS_70
félisten

Vagy kérdezgessen, ugye.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15873) zseko válasza MaCS_70 (#15849) üzenetére


zseko
veterán

Azok csak a változások, kb. mint az xp-nél az sp1 - sp2 - sp3, vagy a GB-nél a KG1-KG4-KH3-KK5 stb. Ahogy fejlesztik, kap újat, kb ennyi :) Aztán lehet én se tudom jól :)
Ám most látom mennyi hiba maradt a mobillal írt szövegemben..

Egyébként baromi érdekes, hogy mennyira más, mennyivel bonyolultabb, mint a Leónál.

Nem tudom a Leo milyen, de ez egyáltalán nem bonyolult :) Csak elsőre (meg másodikra..:) ), aztán már megy mint az ágybasz.. izé, szóval könnyen :)

HR24.hu

(#15874) zack válasza hdman (#15871) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy mennyire szájbarágós az 1-es hsz., mint látod több régi tag is vitatja.
Én inkább úgy fogalmaznék vannak olyan pontok, ahol meg lehet akadni, de egy kicsit türelmesebben, nem adj uram de azonnal, mindenre megkaphatja a választ a fórumozó.
Lehet nem ma, de nem hiszem hogy össze fog dőlni a világ ha nem azonnal sikerül, hanem másnap. Én végig úgy voltam vele az elején, inkább várok vele napokat amig megtudom a tutit, mint hogy elkúrjam.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15875) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Sziasztok!

Regen jartam errefele. Felhuztam a CM9 nightly-t, mert eleg stabilnak tunik az utobbi idoben, nem jonnek az error reportok. Viszont van par app, ami hianyzik a samsung rombol, az egyik a swype a masik pedig a samsung telefonkoveto alkalmazasa. Esetleg tud valaki linket ahol el eleht erni a stock samsung appokat?

Koszi

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15876) Cathulhu válasza Cathulhu (#15875) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem aktualis megsem, nem megy az APN beallitas, igy nem marad a ROM :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15877) zseko válasza MaCS_70 (#15867) üzenetére


zseko
veterán

Egyébként ami még a gondja az a sorrend, mint írtam is már ide mikor módosítva lett. Nem az hogy nincs jól (bár én néhány dolgot máshogy gondolok), hanem hogy egyszerre több dolog is van, van ami párhuzamosan fut, és még többedik olvasásra sem biztos hogy összeáll fejben az egész, hát még elsőre
Elférne oda még egy sűrített összefoglaló is talán, de már így is sok és sűrű az egész.

HR24.hu

(#15878) belashx válasza scapegt (#15845) üzenetére


belashx
senior tag

Ha neked ebből ez jött le, akkor nagyon sajnálom.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#15879) Ironing


Ironing
tag

Az miért van, hogy Wanam 10.9 alatt van, hogy nem tudok APK-kat installálni? Még PLAY-ről sem. Csak folyamatosan írja, hogy telepítés :F

Azt vettem észre, hogy kapcsolatban áll az USB hibakeresési móddal, mert ilyenkor nem tudok belépni a "fejlesztői beállítások"ba. Abban a pillanatban lefagy :F Többszöri újraindítás után tudok csak belelépni, kikapcsolom, és tudok installálni. Ki tudom kapcsolni valahol az USB hibakeresési módot, mert szerintem a ROM-nak ez a default beállítása, és mindig visszapipálja magát, szóval a menüből semmiképpen sem jó :(

(#15880) Varszegig válasza Arcanis (#15860) üzenetére


Varszegig
veterán

Az L az 2012-t jelent Samsungéknál, a K kezdetűek 2011-et. Régebben a számozás úgy folytatódott, hogy A a január, B a február, aztán jött egy hexadecimális futóindex.
ICS óta már nem így számozzák, az L az 2012, a P azt nem tudjuk mi, az utolsó meg mindenféle betű, meg szám, és a fene se tudja, mi a sorrend:)

(#15881) F-ECT$ válasza zseko (#15877) üzenetére


F-ECT$
titán

Írj úgy útmutatót, hogy te vágod az adott dolgot, de olyannak írod, aki nem. Elég nehéz a "tudatlan" fejével gondolkozni. Másrészt az emberek különbözőek, így eltérő az iq szintjük, a korábbi tapasztalataik, a türelmük, stb így sosem lesz olyan 1. hsz, ami mindenkinek jó.

Dive ever, work never.

(#15882) Rotate válasza F-ECT$ (#15881) üzenetére


Rotate
veterán

amúgy Chainfire topicjában érthetőbben van leírva :) azt kéne magyarba átültetni, és kész... :)

(#15883) zseko válasza F-ECT$ (#15881) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem félreérthetted mit akartam írni, nem azt mondom hogy rossz. Úgyse lehet olyat írni ami mindenkinek megfelel. A Spica leírása sokkal rosszabb, 4-5 különböző leírást kell letölteni, azokból összeolvasni mi merre, nincs sehol egyértelműen összefoglalva, stb..

HR24.hu

(#15884) Kanczy


Kanczy
veterán

Hogy tudok csak egy bizonyos modult leszedni a telefonról? Most épp a külön, cwm-ből felrakott akkujelzőt szeretném kilőni, mivel csak 15%-onként jelez csökkenést.

köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15885) zack válasza F-ECT$ (#15881) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem az egész titka csak annyi hogy türelmesen kell hozzáállni és nem pedig hisztizni. :U De egyébként egyetértek azzal amit írtál. :)
A topik hangulata így, hogy már lassan 5 hónapja járok ide nem vészes, de tény hogy az elején feltünt nekem is hogy ennél eddig csak jobb hangulatú topikokban jártam.
Valami biztos nem stimmel itt, ha ez nekem is feltünt. :U
Tudtommal igen sok régi tag már csak "read only"-ban van aminek megint csak oka van, és van miértje. Van 1-2 aktív tag, akik amiben tudnak segítenek, de ők sincsenek mindig itt, és sokszor én sem kapok választ a kérdéseimre, amik aztán el is sikkadnak a nap folyamán...
De ezt szerintem te is látod, hogy a topik méretéhez és pörgősségéhez képest kevés a szaki.
Kupálódom én is, és sok témához már érdemben is hozzá tudok szólni, de ez az első Androidos telefonom és az összesített tudásom még mindig kevés sok mindenhez.

Egy elsikkadt kérdésem:
Pl. Tudtok egyszerűen kezelhető lehetőleg magyar nyelvű ToDo list progit? ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15886) doongoo válasza zack (#15885) üzenetére


doongoo
addikt

Gtask-ot próbáltad már

(#15887) pzstm


pzstm
titán

no feldobom a wanam-féle stock deodexed XWLP9-et. Meglátjuk mit tud :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15888) ibenny válasza zack (#15885) üzenetére


ibenny
senior tag

Bar magyarul nem beszel, de szamomra nagyon bevalt a Due Today, egy probat talan szamodra is meger.

(#15889) zack


zack
nagyúr

Megnézem mind a kettőt. Köszönöm! :R
Az kimaradt, hogy az se baj ha drága, nem kell feltétlen ingyenes.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15890) delbarta


delbarta
senior tag

Sziasztok. Egy olyan szállodába megyek, ahol nincs wifi csak kábeles internet csatlakozás a szobában. Hogyan tudok hozzáférni az internethez SGS2-vel? Van rá mód? Kösz.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#15891) F-ECT$ válasza delbarta (#15890) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem sehogy :U

Dive ever, work never.

(#15892) Piwi válasza delbarta (#15890) üzenetére


Piwi
addikt

mobil internettel :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15893) kali válasza delbarta (#15890) üzenetére


kali
legenda

viszel magaddal; wifi router vagy access point!
vagy ha viszel notit/netit, abba a kábeles internet, és a noti/neti wifi moduljával is megosztható az internet!

(#15894) F-ECT$ válasza kali (#15893) üzenetére


F-ECT$
titán

A wifi routert hogy állítod be (pl: név/jelszó) számítógép nélkül? Gondolom ha pl notit is vinne, akkor nem lenne gond a net elérés, és nem az sgs2-vel használná.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#15895) delbarta válasza F-ECT$ (#15894) üzenetére


delbarta
senior tag

Így van. Wifi routert tudnék vinni, ez nekem is eszembe jutott, de hogyan állítom be? És igen, ha vinnék laptopot nem is tettem volna fel a kérdést. :)

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#15896) kali válasza F-ECT$ (#15894) üzenetére


kali
legenda

a szállodákban általában nem kell azonosítás, csak bedugod a kábelt a csatlakozóba, és már kapod is az ip címet, ebben az esetben pedig a routeren a dhcp még otthon kikapcsol, majd a router lan(!) portjára a szállodai net rádug - így a szállodai eszköz dhcp funkciója oszt ki ip címet -, és már szórja is a router a wifi útján (is) a netet, semmilyen extra beállítás nem szükséges!
a noti vitele, szerintem nem zárja ki a mobiltelefon internetre történő használatát, például ha a feleségemmel elmegyünk egy szállodába, akkor csak az egyikünk notiját visszük, kettőt feleslegesnek tartunk hurcolászni, de amellett mind a kettőnknek wifi képes okostelefon van, és amíg az egyikünk notin netezget, addig a másik miért ne tegye szintén azt, csak mobiltelefonon? más kérdés, hogy mind a két telefonra van normális mobilinternet, a többi már csak mobilinternetes sebesség kérdése, de ebben még nem okés az egész ország...

[ Szerkesztve ]

(#15897) delbarta válasza kali (#15896) üzenetére


delbarta
senior tag

Külföldre megyek, így a mobilinternet kizárva. :) Szóval azt mondod, hogy csak bedugom a routert (upc kábelnet van otthon) és minden beállítás nélkül menni fog? Most a dhcp server engedélyezve van a beállításokban. Ezt kell kikapcsolni?

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#15898) charlie1975


charlie1975
aktív tag

sziasztok érdemes lp8 ról lp9 re váltani?mi a különbség?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#15899) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

akinek ics van a gépén leírná, hány % on van a telo menyi ideje és a képernyő menyit volt bekapcsolva??

(#15900) kali válasza delbarta (#15897) üzenetére


kali
legenda

dhcp kikapcsol, és a szállodás net a router valamelyik lan portjába menjen - nem pedig a wan -, így csak amolyan switch módban megy majd a router, de wifi útján is szórja majd a netet! amennyiben csak rádug és használ net van a szállodában, úgy menni fog, és csak rákapcsolódsz a routered által szórt wifi hálózatra az sgs2 telefonoddal!
a wifi gondolom alapban titkosítva van otthon is, amennyiben nincs, úgy előre beállítható valamilyen wifi titkosítás, hogy más ne tudja használni!

doongoo; wifi esetén jellemző, de kábeles net esetén én még nem találkoztam jelszavas hozzáféréssel!
mondjuk sokszor wifi esetén sem kérem el külön a jelszót, a leggyakoribb; akármilyenhotel vagy hotelakármi :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.