Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15251) ERPY


ERPY
őstag

Ha már makró volt a téma a múltkor, valaki nagyon nem volt megelégedve vele.
Nyomattam 1080p-be egy makró vodeót egy cserebogárról, azt hiszem nem sok panasz lehet rá. Igaz guggoltam, szal nem volt túl kényelmes a pozíció, de az LgCamera igencsak hozta a minőséget, mint mindig. A feltöltés előtt a videót átnyomattam Xvidbe, hogy kisebb legyen a méret, mert a 100k-s feltöltési sebességemmel ne kelljen sokat várni, mindjárt Forma1.
A videó teljesen érintetlen, csak mivel a gyerek folyamatosan magyarázott inkább beraktam alá valami zenét.

Itt megtekinthető a videó

[ Szerkesztve ]

(#15252) R2D20208 válasza Jadro (#15245) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem is merek már válaszolni ;] Na a következőket teszteltem eddig. Ugynazok a feltételek, ugyanaz a szög a telónak stb stb. Persze lehet attól más a vétel, de órákat hagytam. És érdekes dolgok történnek. KL1 alap, LA4 alap. Tök mindegy. És eddig KL1 MOdemet teszteltem, és LPB ! ( ugye ez ha jól emlékszem már ICS ) És inden okés. Tehát ICS Modemmel is oké. HMM. Most fogok tovább haladni és LPS modempróba jön , majd a többi ICS Modem próbája. És ha mind okésak lesznek, újra vissza ICS. És reménykedek. ( hogy tegnap szar hálózati viszonyaim voltak ) Ha..ICS nem fog menni, akkor bebizonyosodok, hogy nem "csak" Modemfüggő a dolog. Úgyhogy most tesztelgetek, mert már különösen érdekel a dolog.. :U

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15253) C.Brigante válasza ERPY (#15251) üzenetére


C.Brigante
veterán

f@sza lett!!! :)

más: 6400-at meglöki antutuba a 10.9 cf root-al is.... üt!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15254) zseko válasza Rotate (#15250) üzenetére


zseko
veterán

Megoldható lenne, de mint épp te is írtad bár más kontextusban, a 'szom fog ezért kínlódni programokkal, kísérletezéssel :) Egyébként is a net ment eddig is rendesen, és most a play és a google cuccok megjavultak valamitől, már csak a reklámok azok amik nem. Ám a RedBull oldalakat ritkán szoktam látogatni, akkor meg kibírom hogy kézzel átkapcsolom :), de ami jobban izgat és majd rá is kérdezek a Telenornál (bár a következő számlán úgyis kiderül majd.. :D) hogy ér-e valamiféle hátrány attól, hogy nem a díjcsomagomnak megfelelő beállításon használom.

Most leszedtem gyorsában a mérges madarakat, kipróbáltam pár pályát és nem volt reklám, pedig folyamatosan neten lógott wifivel. Még majd a mobilnettel is megnézem.

(#15251) ERPY: szerintem is igen jó lett :) Az xvid beállítások milyenek? Én telibe 550MB-ban tettem fel a videót a youtubra, úgyis van elég tárhelyük ;], bár több mint két óra volt ~70-80kB-al :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#15255) Szelley válasza ERPY (#15251) üzenetére


Szelley
senior tag

ezt aztán jól meggyömöszölte :DDD
Nem lehet panasz a kamerára...főleg ha pl megnézzük a fát is. gyönyörű szép :))

(#15256) Altair77


Altair77
tag

CM9 alatt az automata fényerő beállitás nagyjából semmit sem ér kb 1 perc mire átáll és tök mindegy mit állitok be neki van erre valami megoldás?

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#15257) Piwi válasza C.Brigante (#15212) üzenetére


Piwi
addikt

azért ezen el lehetne vitatkozni :)
akksiidőben,térerőben a GB megeszi az ICS-t
nem beszélve arról hogy a hidden SSID wifi hálózatokat egyáltalán nem kezeli az ICS,ezért is léptem vissza GB-re és nem bántam meg :) semmi újat nem hozott számomra az ICS

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15258) Rotate válasza Piwi (#15257) üzenetére


Rotate
veterán

aksiidővel vitatkoznék, minimális csak a különbség, nálam nagyjából ugyanazt a 4-5 óra netet hozza kijelzőben, mint a GB... nem hinném, hogy órákat ráverne a GB...

a térerő passz, én 2G-zek, megy is jól szóval nem tudom...

az is lehet, hogy tényleg a 3G térerővel szarabbul bánik, és sokat váltogat, és akinél jobban merül mint a GB, annál azt is pont ez okozza... de ez csak tipp...

(#15259) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok.

Valaki használ gyári autós tartót ehhez a telóhoz?
A tartó hátulján van egy audió csatlakozó. Azt lehet valahogy a kicsi fejegységéhez csatlakoztatni?

Logitech hardware tester

(#15260) Piwi válasza Rotate (#15258) üzenetére


Piwi
addikt

1 hónapot volt fent nekem ICS és igencsak utól sem érte a mostani összeállitásom.
amig ICS-es melóban 5 órát birt addig GB-el úgy jövök haza hogy van még 40% az akksiban,ez azért nem lehet véletlen :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15261) Rotate válasza Piwi (#15260) üzenetére


Rotate
veterán

tehát GB-vel 5 óra net után még marad 40%? ezt valahogy nehéz elhinni :)

(#15262) Piwi válasza Rotate (#15261) üzenetére


Piwi
addikt

nem gyári akksi hanem 2A ,wifivel és opera mobile-al ennyit tud :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15263) Rotate válasza Piwi (#15262) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, hogy 2A-s, nekem is az van, de még így is nehéz elhinni...

(#15264) C.Brigante válasza Piwi (#15257) üzenetére


C.Brigante
veterán

ááhh, én az ilyen fajta vitába bele nem megyek.. :) úgy vagyok vele, amíg jobb érzéssel tölt el, h ics van rajta és ezzel még elégedett is vagyok, addig esélytelen, h egy idejétmúlt fw-t visszategyek! egy 100k-s telefonon ne fusson már gb! :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15265) Piwi válasza C.Brigante (#15264) üzenetére


Piwi
addikt

ahogy érzed :) nekem a lényeg hogy minden működjön,ne csak súlynak legyen a zsebemben a készülék :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15266) rjg válasza Altair77 (#15256) üzenetére


rjg
őstag

Nálam nincs ilyen gond, de el tudsz vele játszani a Megjelenés - Automatikus fényerő - Finomhangolás és szűrők menüjében.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#15267) C.Brigante válasza Piwi (#15265) üzenetére


C.Brigante
veterán

...hogy stílusos legyek, kissé túlzol!! :) Minden funkciója működik az ics-nek! (nálad lehet nem így volt)

mod: az 5 óra netezés + 40% számomra is hihetetlen eredmény.. :)

(#15268) Rotate: ja értem, hát így még nem jártam azért! :)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15268) Rotate válasza C.Brigante (#15267) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem úgy értette, hogy működjön, hogy nem lemerülve holtan fekszik a zsebében :)

(#15269) Altair77 válasza rjg (#15266) üzenetére


Altair77
tag

Már túlvagyok rajta viszont az érdekelne neked milyen beállitásokkal megy?

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#15270) csabicska válasza rjg (#15266) üzenetére


csabicska
senior tag

CM9 képernyő forgatás lassú. Nehezen vagy nem fordul vissza.
Ezzel lehet vmit kezdeni?
:-)
Az előbb irt fenyero ötletet tesztelem.

-Galaxy S20 - The best-

(#15271) the radish


the radish
senior tag

TB-t használók!
ERRE valaki?

Köszi.

(#15272) Snücü válasza csabicska (#15270) üzenetére


Snücü
tag

Kalibrálj szenzorokat... nálam se nem lassú, se nem akad be.

(#15273) Rotate válasza the radish (#15271) üzenetére


Rotate
veterán

az nem a RAM, az a rendszernek lerekesztett tárterület, itt vannak a rendszermappák/fájlok, pl system, meg ezek... nincs ezzel semmi gond, alapból így kell kinéznie :)

(#15274) the radish válasza Rotate (#15273) üzenetére


the radish
senior tag

Köszönöm!

(#15275) ERPY válasza zseko (#15254) üzenetére


ERPY
őstag

Mindegy mekkora videót töltesz fel, átlesz konvertálva, és az marad náluk. Szal tévhitben élsz azt hiszem, pont ezért is fölösleges a kamerázott videót alapban feltölteni. Én olyan minőségre nyomom át a feltöltendőt, hogy az eredetihez képest ne legyen észrevehető minőségromlás.
A cserebogaras videóm feltöltési mérete 90 mega volt (direkt hagytam magas bitrátán mivel kiszámolható a kész méret, és ennyi időm volt a forma1-ig feltöltéssel együtt). Most leszedtem a youtube-ról amit ők konvertáltak át, vagyis ami nézhető a linken, és lepődni fogsz, 26 mega mindösszesen az 1080p-s mp4.

Szal bátran tölts fel 550 megákat ha van időd, de az átkonvertálás 1 perc, és rögtön csak fele a kapott méret, vagy még kisebb, ami feltöltésben ugye nem mindegy ha neked is lassú. Nekem is 16 mbit le a netem, fel meg csak 0.9mbit.

[ Szerkesztve ]

(#15276) myke01


myke01
senior tag

Kb. 10 napja vettem egy új Galaxy S2-t ,melyen alapból a 2.3.4-es ROM volt (akkor ez is maradt rajta,és root-olva sem lett) . A vásárlás után pár nappal feltűnt ,hogy "random" felvillan a kijelző egy-egy pillanatra,5-10 percenkenként , fél/egy óránként ,stb. (mikor hogy) . Semmi olyan alkalmazás nem lett telepítve , ami ezt kiváltaná ,és nem is akksi lemerülése miatt ( teljesen feltöltött akksinál is csinálja) .
Gondoltam a szoftverfrissítés megoldja a gondot ,és KIES-el feltelepítettem a 4.0.3-as (hivatalos) szoftververziót. Sajnos a hiba továbbra is fennállt ezután . Ekkor visszaállítottam teljesen gyárira a telót a "Gyári adatok visszaállítása" menüpontban , ami minden alkalmazást törölt,és minden beállítást alapra tett. Mindent manuálisan beállítottam ,plusz újra telepítettem a szükséges alkalmazásokat . Ekkor "megjavult" pár napra ,és nem "villant fel" spontán "teljesen magától" a kijelző . Tegnap viszont ismét elkezdte sajnos,és bizonyos időközönként bekapcsol a kijelző világítás pár mp-re, de van amikor 20-30 mp-re is . A felvillanás teljesen spontán, tehát nem időhöz kötött.

Más találkozott már ehhez hasonló hibával ? Mitévő legyek ezzel kapcsolatban ?Hogyan orvosolható a hiba ?

(A teló gyári kártyafüggetlen , gyári 4.0.3-as ROM-al , Root-olva sincs .)

(#15277) mZoleee


mZoleee
senior tag

őőő ICS Play (Market) alól nem lehet letölteni a shazamot?

(#15278) Bilux válasza myke01 (#15276) üzenetére


Bilux
veterán

Szerviz, volt már itt pár embernek ilyen hibája...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#15279) Lsilent


Lsilent
tag

tudja vki, mennyi idő rom csere után az indítás? Már percek óta áll a bekapcsolás után a galaxy felirat. Köszi

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#15280) ERPY


ERPY
őstag

Most nézem, hogy az új Siyah kernelbe új wifi driver kerül. Hátha ezzel sokaknak jobb lesz a teljesítmény, mint eddig. Csak rosszabb ne legyen, mert nálam minden okés a wifi erősséggel. :))

(#15281) myke01 válasza Bilux (#15278) üzenetére


myke01
senior tag

Ez elég szomorú :( , esetleg tudnál valakit ,aki hasonló gondokkal "küszködött" ?

(#15282) C.Brigante válasza myke01 (#15276) üzenetére


C.Brigante
veterán

szerviz!!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15283) ERPY válasza myke01 (#15281) üzenetére


ERPY
őstag

Na akkor valamit próbálj ki. Reseteld le a telót gyári állapotra, állítsd be, szinkronizáld be a névjegyzékedet, és használd a telót 1 napig. Ha minden okés, akkor tegyél fel 5 appot a marketből vagy ahonnan akarsz, és teszteld egy napig. Ha minden okés, akkor még 5 app 1 napig, stb.
Ezt sztem valami app okozza, de látom még nemrég van ilyen telód, és passz hogy mikkel tömted tele a készüléket, elég nehéz kitalálni. Max ha dobsz ide egy listát mit használsz, többekkel ki tudjuk szűrni hogy másoknál mi nem okoz ilyen problémát. Azokat persze teheted is vissza.

(#15284) C.Brigante válasza ERPY (#15283) üzenetére


C.Brigante
veterán

háááát, nem sok esélyét látom ennek, 2.3.4 alatt csinálta majd gyalu után ics alatt is ue. a jelenség.... legyen szerencséje, de ez lehet alaplap hiba is! Ráadásul napokra abbahagyta majd megint jelentkezett!? :F miért?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15285) ERPY válasza C.Brigante (#15284) üzenetére


ERPY
őstag

Mert felrakhatta ugyanazokat a cuccokat, amiket azelőtt is használt. A képernyőt appok élesztgethetik, ha magától villanna fel (hardver hiba miatt), akkor azzal nem bírná napokig vagy sokáig sztem, hanem egyszer csak reccs, és vége.

Természetesen remélem hogy csak app felelős ezért, és nem más a hiba forrása. Azért is írtam, hogy ha app kilehetne szűrni. Már az is elég ha 1-2 napig alapban mint telefon használja. Ha nem jön elő, akkor valami app okozta. Ha hw-es a hiba akkor napokra nem múlik el, majd jön elő. Szerintem.

(#15286) C.Brigante:
Ha ezzel tudunk segíteni, és esetleg meglenne ezzel oldva a dolog, rajtunk ne múljon. Ha meg hw-esen szar, akkor még mindig viheti szervíbe.

[ Szerkesztve ]

(#15286) C.Brigante válasza ERPY (#15285) üzenetére


C.Brigante
veterán

kérdezzük meg tőle co-operálva, hogy pontosan milyen appokat rakott fel?

Ez a hiba bejelentő fiatalembernek szól, írd le az appokat!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15287) rjg válasza Altair77 (#15269) üzenetére


rjg
őstag

Nálam simán engedélyezve van és rendesen működik. Egyedül a kijelző fényerő szintet vettem le a default 20-ról 18-ra. Milyen kernellel használod és melyik build-et? Nálam most a legutolsó, 0421-es van fent, a saját kernelével, de előtte a 0419-es is jól működött siyah-hal.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#15288) kmisi99


kmisi99
addikt

Heló! Készülök használtan venni egy ilyen telót és az eladó azt mondja hogy teljes áron vette a telót 102990Ft ért a Telenornál küldött utánvéti levlélről képet is. Azt mondta azért ennyiért mert már régóta tag és kedvezményesen vehetett telefont. Szerintetek? Aki telenoros az le tudná írni hogy mit gondol hogy tényleg lehetséges e így? Mert nem akarok egy előfizetéses telóval orosz rulettet játszani és meg akarok bizonyosodni hogy valóban teljes áron vette e a telót.

(#15289) pestibenji


pestibenji
senior tag

Átlátszó statusbart keresek amit cwmből fel tudok rakni, tud valaki ajánlani egyet? (Sensation rom 3.4-hez kéne)

(#15290) myke01 válasza C.Brigante (#15286) üzenetére


myke01
senior tag

Bocs a késedelemért ! Nem rövid a lista !

App-ok:
-Gravity Project
-Age Of War II
-Facebook
-R-Tech Commander:Galaxy
-Line Runner
-Arma2: Firing Range
-Mass Effect 3 wallpaper
-Zombie Lane
-iGunZombie
-Talking Roby Free
-Santa & Ginger
-Talking Gina
-Talking News
-Tom Letters
-Talking Pierre
-Talking Santa
-Talking Ben
-Battery Disc
-DJ Wallpaper
-Duke Nukem 3D
-FLCommando
-Polaris Office
-BIA2 Free+HD
-Assasins_Creed
-Inferno Galaxy
-Falling Stars
-Speed Gun
-Hangvezérlő
-Apndroid
-Talking Tom2
-MW3 Guns
-Fénykép-szerkesztő
-Sound effects
-Friut Ninja Free
-DH3
-AirAttack HD Part 1
-Ninjump
-SvZ
-CK Zombies
-Crime City
-Minecraft - Pocket Edition demo
-Lighter Free
-iBerer Free
-Angry Birds
-Temple Run
-Torch -Lámpa
-Torch -Lámpa
-Made in Hungary
-Skype
-Twitter
-Swiss army Knife
-Időjárás szélmalommal
-Swype
-IM
-Időjárás tengerrel
-Kies Air

Ennyi ! (ezeken kívül volt MetalDetector és 911 Scanner , ezeket töröltem ,mert azt hittem ezek okozzák a problémát )

[ Szerkesztve ]

(#15291) HUTCHDB válasza Lsilent (#15279) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no mi a helyzet?

ha nem indul el, akkor akksi ki,be, aztan recovery, majd ismet tedd fel a romot!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#15292) C.Brigante válasza myke01 (#15290) üzenetére


C.Brigante
veterán

próbáltad már úgyis, h gyalu, majd használod pár napig az alap appokkal? az lenne akkor az első lépés, ez relative sok app!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#15293) myke01 válasza C.Brigante (#15292) üzenetére


myke01
senior tag

Akkor megint alapra-állítás lesz a megoldás .......vagy egyesével elkezdem legyalulni az appokat a telepítés dátumára rendezve a listát.

[ Szerkesztve ]

(#15294) ERPY válasza myke01 (#15293) üzenetére


ERPY
őstag

Gyaluld ha nem gond, és csak azokat tedd fel, amiket az elmúlt 2 napban használtál. A játékokat és a facebook appot hagyd ki. Szal csak ami fontos az menjen vissza.

(#15295) ERPY válasza myke01 (#15293) üzenetére


ERPY
őstag

Ja, meg ilyen twitter szerűségeket is hanyagold. A lényeg, ami fontos, de minél kevesebbet. Mert ha azokkal 1-2 napig nincs baj, mehet a többi hármasával.

(#15296) Lsilent válasza HUTCHDB (#15291) üzenetére


Lsilent
tag

Ezt kellett csinálnom, mert figyelmetlen voltam.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#15297) zseko válasza ERPY (#15275) üzenetére


zseko
veterán

áh, nem élek tévhitben, tudom hogy átkonvertálják :) csak úgy írtam. Őszintén szólva, akkor nem jutott eszembe a konvertálás :) akkor ráértem, de igazad van, legközelebb már átkonvertálom én is, csak egyszerűbb/gyorsabb.

HR24.hu

(#15298) Piwi válasza C.Brigante (#15267) üzenetére


Piwi
addikt

A minden funkcióba ugye nem számoltad bele a hidden SSID wifi hálózat használatát? Olvass utána XDA-n és meglátod hogy az pl nem működik, tipikus ICS hiba. Próbáltam portolt 4.0.4 romot is, azzal sem ment :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#15299) ERPY válasza zseko (#15297) üzenetére


ERPY
őstag

Ha ajánlhatok, használd konvertáláshoz az AviDemux progit PC-n, és az Xvid codeck-et. MKV konténerbe is tömöríthetsz H264 kodeckel, de az sokkal lassabb, és az Xvid sem rosszabb minőség. Érdemes a felbontás állítása nélkül a meglévő bitrátát a videónál megfelezni, szal ha 25mbit-es a videó akkor lehet 10-12, a hang meg mp3 lame 128kbit stereo. Így a minőségben nem veszel észre különbséget, a méret viszont igencsak csökkenni fog, gyakorlatilag a fele sem lesz.
Xvid codeckben még érdemes 1-2 dolgot átállítani, de gondolom az megy.

(#15300) Altair77 válasza rjg (#15287) üzenetére


Altair77
tag

nekem is 0421 saját kernellel de szerintem felrakom a mait és lecsekkolom mi a szitu hátha ott jó:)

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.