Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Physicist03 válasza #90933760 (#9950) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ja, hogy sima 2.2. Akkor viszont a katonai kereskedőnél tudsz majd rendelni Pripyatban.

(#9952) Antonius1978 válasza #90933760 (#9945) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, amint irjak, akkor eszerint csak az Enotban van egy pofa ellatva a Barettel...
Amugy ruszki nehezgeppuska, amcsi Saw, HK, FN Fal voltak felszerelkezve a zsoldosok.
A sator/vagy haz, azt jelenti hogy almos vagy, aludnod kell.Ha piros, akkor kb meg tudsz csatangolni 1 percet, vagy annyit se, es osszeesel es alszol :) 1x megtortent velem.

A zsoldos kuldit epp most vettem fel az osszekototol (vegigjartam az osszes helikopogot), kaptam egy zsoldos rucit, de jelszo meg nincs, gondolom majd a kiszabaditott ugynoktol tudom meg.

(#9953) Aarpok válasza Antonius1978 (#9952) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem az ügynöktől,hanem a fogvatartó zsoldostól aki távcsövezik az anomália szélén azt hiszem sötét a neve nála lesz egy pda és abban a jelszó "veszély"

Аарпок

(#9954) Aarpok válasza #90933760 (#9945) üzenetére


Aarpok
őstag

Azt a tábort én úgy szoktam,hogy viszek magammal rpg 4 - 5 töltettel.Az ajtóba lévőt meglövöm és kezdek menekülni a betonkád felé.Ők erre libasorban jönnek kifelé és akkor közéjük lövök hullanak mint a legyek.Kétszer megcsinálom ami marad azt meg közelebbről elintézem.

Аарпок

(#9955) Antonius1978 válasza Aarpok (#9953) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, igen, akkor a fogvatarto zsoldostol, de mindenkepp valakitol :)
En RPG-t meg nem hasznalok, habar van 2 is, es ugy 6-8 lovedek hozza mar.

(#9956) #90933760


#90933760
törölt tag

Épp a konténerraktárból szedem össze az összeszedni valót, erre hátul az épület bejárata előtti részen balra egy zöldes konténernél fehér fény, nyalábhang és a Janovi állomás mellett vagyok és nincs meg a fegyverem se. Most ez mi? Arra gondoltam, hogy téranomália, de hol a fegyverem, meg miért nem láttam az anomáliát?

(#9957) Physicist03 válasza #90933760 (#9956) üzenetére


Physicist03
senior tag

Igen vannak ilyen teleport anomáliák. Ha visszamégy az anomáliához ott lesz a fegyvered a földön :K Legközelebb figyelj, hogy csak akkor menj bele egy ilyenbe ha eltetted a fegyvered, mert különben te mész egy másik helyre, de a fegyvered az marad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9958) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Van 1 feladat:találd meg a térbeli análmániát,f@sza 5-öst de hol keressem,melyik map-on?

(#9959) zuzu000 válasza Medvelászló (#9958) üzenetére


zuzu000
őstag

a sotet volgybe vezeto analmaniat kell?

(#9960) rétisün válasza zuzu000 (#9959) üzenetére


rétisün
veterán

épp ma mentem a sötétvölgybe :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9961) Aarpok válasza Antonius1978 (#9955) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kötelező az rpg oda csak egy lehetőség a tábor mielöbbi feloszlatására :D
Medve: ha a sötétvölgybe akarsz pékséget nyitni menj jupiterre a kőfejtőhöz ott lesz amit keresel,de ne vedd zokon ha fegyverrel fogadnak az ott lévők csak üdvözölni akarnak.

Аарпок

(#9962) Antonius1978 válasza Aarpok (#9961) üzenetére


Antonius1978
addikt

Persze hogy nem kotelezo, csak tartalekolok a nehezebb idokre...
(lesznek valami hatalmas szornyetegek, amelyekhez erdemes tartalekolnom a raketakat ?)

(#9963) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Lett egy gondom : vissza akarok Zatonbol mennyi Janovba, es zsinorban 5x omlik ossze a jatek...mar kb a Janov-os kep alatt 75%-a be van toltve, es akkor kinyiffan.
Elojon az a hibajelentos csodabogar, es valami XCore.dll-el van baja...valami otlet ?

Amugy rajottem egy jo kis cselre :C
Amikor Zatonban kipucolunk valami jofele helyet ahol jo fegyverek vannak, a jo allapotu fegyvereket eladjuk, majd a penzbol Szakalltol veszunk par olcso kepzodmenyt (amint ez a lehetoseg fennall), amit Kardan ladajaba teszunk :C :DD

(#9964) rétisün válasza Antonius1978 (#9963) üzenetére


rétisün
veterán

korábbi mentéstől újrajátszani, általában ez működik.
én pl. du. jártam úgy, hogy ha a quicksave-t (az volt az utolsó) töltöttem be, fagyott, ha az eggyel korábbi mentést, azzal meg jó volt, és tovább tudtam játszani.

az másnál is úgy volt, hogy ha a hajnal odújánál a mutánsos móka után nem csatlakoztam, akkor ha többször visszamentem, mindig megvolt a "védd a barlangot a mutánsoktól" feladat, és a főnök mindig felajánlotta a csatlakozást.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9965) #90933760


#90933760
törölt tag

Amúgy találkoztam a monolithosokkal a konténerraktár mellett, azt mondtam nekik, hogy beajánlom őket Janovon. Jó dolog, vagy inkább nyírjam ki mindet?

(#9966) rétisün válasza #90933760 (#9965) üzenetére


rétisün
veterán

ha beajánlod őket, a vezetőjüket be lehet szervezni a pripjatyi brigádba, és achi-t kapsz érte, ha ez számít.
de ha csak simán lelövöldözöd őket, sincs különösebb befolyással a történetre....én egyszer leirtottam őket veles detektor-kutatáskor, de persze nem volt náluk egy se :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9967) Aarpok válasza Antonius1978 (#9962) üzenetére


Aarpok
őstag

Még nem találkoztam olyannal amit a gauss vagy vog-25 ne tarolt volna le.A simában egyszer találkoztam halhatatlan bloodsucker - el pripyatban,de ő sem tudott kinyírni engem és megegyeztünk döntetlenbe.

Аарпок

(#9968) Antonius1978 válasza Aarpok (#9967) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, nos akkor valoban elhasznalhatom a rakatakat a zsoldosok ellen...

Erdekes, nalam ilyen nem tortent, kivetel a Clear Sky-ban a Voros Erdoben volt egy ilyen esetem, hogy nem lehetett kinyirni a verszivot...

(#9969) rétisün


rétisün
veterán

elakadtam a sötét völgyben......

a gyárban, amit el kellett foglalni, belépőkártyával lehetne bemenni egy ajtón, nem találom, persze az összes hullát átnéztem.

meg baltazárhoz se tudok eljutni.

ja meg vissza se lehet menni jupiterbe, pedig igencsak ráférne a szerelésemre némi javítgatás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9970) zuzu000 válasza rétisün (#9969) üzenetére


zuzu000
őstag

A kuldetesek majd elvisznek abba az ajtoba.
Visszamenni sajna en se tudtam.

(#9971) #90933760 válasza rétisün (#9966) üzenetére


#90933760
törölt tag

Voltam az állomáson senki nem akarja őket befogadni.

[ Szerkesztve ]

(#9972) dodopek válasza #90933760 (#9971) üzenetére


dodopek
addikt

Valszeg nem csináltál meg valami küldetést. Pl a szolgálat alapítójának a pda-ját megszerezted/eladtad?

(#9973) #90933760 válasza dodopek (#9972) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ahhoz kellene a Svarog detektor? Mert akkor még nem. De én inkább a szabadsághoz adnám őket, ha lehet választani. Amúgy csak e kettő oldalhoz vihetem be őket?

(#9974) dodopek válasza #90933760 (#9973) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ahhoz kell. Azt, és a szolgálat raktárosának pda-ját kell leadnod valamelyik frakcióhoz( e kettő közül), és utána befogadja az a frakció, akit preferálsz. Természetesen lehet a szabadság is. Szerintem azért csak ehhez a kettőhöz lehet, mert alapjátékos küldetés, ott meg ugye csak ezzel a két csapattal kerülsz beszélőviszonyba...

(#9975) rétisün válasza dodopek (#9974) üzenetére


rétisün
veterán

én már azelőtt be tudtam fogadtatni őket, hogy a swarog detektoros szolgálat-alapító pda meglett volna.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9976) dodopek válasza rétisün (#9975) üzenetére


dodopek
addikt

Nem tudom, nálam mindig így következtek a dolgok. Az is lehet, hogy két "szivességet" kell tenni az adott frakciónak, akkor már befogadják őket...

(#9977) Physicist03 válasza #90933760 (#9973) üzenetére


Physicist03
senior tag

(#9978) Aarpok


Aarpok
őstag

(#9896) itt irtam róla,hogy miként kell pda - k nélkül.A szabadságnál működik a szolgálattal nem próbáltam,de szerintem ott is menne

Physicist03: bocs most láttam,hogy linkelted.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#9979) rétisün


rétisün
veterán

most visszatöltöttem egy korábbi mentést, nem tudom, mit csináltam máshogy, de nem kell a sötétvölgybe mennem, már csinálhatnám a vulkán hadműveletet.

aztán még janovban se csináltam meg mindent :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9980) Aarpok válasza rétisün (#9979) üzenetére


Aarpok
őstag

Annak a híve vagyok addig nem megyek sehová amíg az adott mapon lévő küldiket meg nem csinálom.Nem rég végeztem a sötétvölgyel vissza pripyatba Cyborgnak megcsináltam a rejtekhelyek feltöltését és most megyek majd a katonai raktárakhoz.A hátam közepére sem kívánom azt a népírtást ami ott lesz majd az a map szószerint egy mészárszék.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#9981) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Fiuk, legyszi segitsetek...
Ez a kurva program mind fagy le amikor vissza akarok menni Janovba :W ...elkuldenem a mentest valakinek, lam probalja meg neki lefagy-e...
Es ha at tud menni, akkor visszakuldi a mentesem...csak ENOT-al jatszok figyelmebe.

Amugy a kipucolom a zsoldosokat, eladom a cuccaikat, rajta kepzodmenyt veszek dolog nagyon frappansan mukodik, mar elertem a 120 cuccot, igaz most pisztolyt es a Seva-t fejlesztettem fel teljesen :C

Amugy mi a tokomer ilyen instabil ez a kurva mod ? Mi az oka ?

[ Szerkesztve ]

(#9982) Physicist03 válasza Antonius1978 (#9981) üzenetére


Physicist03
senior tag

Próbáltál visszatölteni egy korábbi mentést és úgy megpróbálni átmenni? Úgy sem jó?

(#9983) rétisün válasza Antonius1978 (#9981) üzenetére


rétisün
veterán

küldd el, megpróbálom, két gépen is fenn van a játék :B :D

csimpyfon186@gmail.com

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9984) Antonius1978 válasza Physicist03 (#9982) üzenetére


Antonius1978
addikt

Physicist03
Igen, probaltam, de lam most megprobalok egy meg korabbit.

rétisün
Koszi, mindjart kuldom a jelenlegi allast, epp mindent felveszek a ladabol, es odallok a pofa ele, hogy massal ne kelljen szarakodj.

(#9985) rétisün válasza Antonius1978 (#9984) üzenetére


rétisün
veterán

oké, végignézem a 2 pasi...-t, aztán betöltöm a mentésedet.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9986) Antonius1978 válasza rétisün (#9985) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszi.
Amugy egy regebbi allast is visszatoltottem, azt, amikor megyek Janovbol Zatonba, azaz epp forditva, es ott is kiakad ujbol.
Lehet hogy az az XCORE.DLL a hibas, mint annal akad ki....

UI : most megyek World of Tank-ozni amig megnezed, kb fel ora, ora mulva visszanezek, majd irj, es ha megy a mailt is ellenorzom.

[ Szerkesztve ]

(#9987) Aarpok


Aarpok
őstag

Egy régi jóbarát:

Csak azért vakarja a fejét,mert már elfelejtette,hogy ki vagyok

Аарпок

(#9988) rétisün válasza Antonius1978 (#9986) üzenetére


rétisün
veterán

laptopon megy, a mod_parameters-t is cserélni kellett hozzá, de úgy elindult.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9989) rétisün válasza Antonius1978 (#9986) üzenetére


rétisün
veterán

egy óvatlan mozdulattal sikerült letörölnöm a mentésed, amikor át akartam tenni a másik gépre, el kéne majd küldeni megint :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9990) westcoastog


westcoastog
veterán

Na ezzel mit kezdjek? Tegnap elbújtam kitörés elől miközben zsonglőrökre vadásztam, az épületből kinéztem távcsóvel és bebugolt az ak-m, de olyan szinten hogy akárhol nézek bele a célkeresztbe, lezoomol az atomokig is, nagyít a végtelenségig. :F

(#9991) rétisün válasza westcoastog (#9990) üzenetére


rétisün
veterán

nálam is volt ilyen, de csak az egyik fajta (piros) a távcsővel, ha a zöldet tettem rá a fegyverre, azzal nem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9992) westcoastog válasza rétisün (#9991) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen azaz, akkor az a távcső mehet a levesbe, de az az érdekes hogy ha leveszem a piros távcsövet az ak-ról ugyanúgy bezoomol, ha visszateszem rá a zöldet megjavul?


Ilyen gáz proci használatot te jó ég, tudom ezzel senkinek nem mondok újat, csak rossz nézni, vga-t alig hajtja. Borzalom mikor egy npc-kkel teli területre megyek, például janov, és meg meg állogat a játék míg bedobja az npc-ket.

[ Szerkesztve ]

(#9993) rétisün válasza westcoastog (#9992) üzenetére


rétisün
veterán

úgy érted, hogy akkor is ilyen, ha nincs rajta a távcső?

asszem ilyen viszont nem volt nálam, nincs jobb tippem, tedd rá a zöldet, hátha megjavul.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#9994) Aarpok


Aarpok
őstag

Az új tesok:

Monolith ereklye:

westcoastog: igen tudjuk sajnos :O

Аарпок

(#9995) Medvelászló válasza Aarpok (#9961) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Azt hittem hogy itt is csak a 400 zokni lekaszálása után lesz elérhető az análmánia dárk völibe .(mint 2.0) :W :F

[ Szerkesztve ]

(#9996) westcoastog válasza rétisün (#9993) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen, olyan, na majd megnézem holnap, már lusta vagyok játszani.

(#9997) Antonius1978 válasza rétisün (#9988) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ujrakuldom.
Most.

(#9998) Physicist03 válasza Aarpok (#9994) üzenetére


Physicist03
senior tag

Hol találtad ezt a rejtekhelyet, hogy ennyi minden jó cucc van benne?

(#9999) Aarpok válasza Medvelászló (#9995) üzenetére


Aarpok
őstag

A 2.2 - ben nem kell a 400 zombit hidegre tenni,hogy elérhető legyen.Megjelenik az értesítés,hogy mehetsz a sötétbe és onnantól kezdve él.

Physicist03: nem rejtekhely hanem a személyes tasakom. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10000) Antonius1978 válasza Aarpok (#9994) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez allati jo kepzodmeny :)
Te mar nagyon messze lehetsz elottem a tortenetben, es megis AKM-el nyomulsz ? :DD
Neked is a kedvenced, mint nekem ? :C
A kessel a hatizsakban a szalonnat eszed ? :DD
Azta mennyi zsozso :Y

Valaki mar megtalalta az Oazist ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.