Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Aarpok válasza rétisün (#10099) üzenetére


Aarpok
őstag

Gratula :C Át kell kutatni az egész laboratoriumot mert a doksik mindig más helyeken lesznek sosem ugyanott.Nekem a harmadik után jelent meg ez a csodabogár a vasútisínes közlekedésével és egy jodamesterrel karöltve.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10102) Antonius1978 válasza FeketePok (#10087) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ott a hatso kapunal levo transzformator haz korul keresd ahol bementel, egy kocka epulet, az eg fele nyulik, azaz magas, tole picitt tavolabb a vizparton van, felig benne a vizben, azaz nalam ott volt.

P : csak par szot tanultam meg oroszul, es a cirill betuket is csak veletlenul ismerem fel :)
Szerencsere nem dob ki mindegyiknel, van egy olyan mentesem, ahol van kb 15-20 kepzodmenyem, es epp el akarom adni oket 150 ezerert.Azt visszatolti.De amint megkeresem az osszekotot, vagy felveszem a detektort az anomaliabol (7 anomalia van - a mocsarbol ha felveszem ahol a helikopter van), akkor mar kiakad.
Ha nem beszelek az osszekotovel - egy ugynokot kell kiszabaditani a zsoldosoktol Janovban-, vagy ha nem veszem fel a detektort a mocsarbol, akkor simman atenged Janovba.
De ha a 2 kuldi kozul barmelyiket is felveszem, akkor kiakad.

1.Fel van rakva az Enot, 2-es fix, es a magyaritas (Pel mester adta a hivatkozasokat)
2.A jatek nem az.
3.A gepem 4200as ketmagos AMD 2,1 GHz, 1 giga video, 3 giga ram
4.Log file hibat mar bemasoltam Emrenek a tegnap, fennebb talalod.
5.A hiba akkor jelentkezett, amikor osszeszedtem mind a 7 detektort a Zatoni anomaliakbol, amelyeket a tudos bunkerbe kell leadj az alfonoknek + felvettem az osszekototol a kuldetest, elmentem a titkos helyre, ott kivettem a zsakbol a zsoldos ruhat, PDA-t, penzt es meg fene tudja mit.
6.A modban nem irtam at semmit, annyira nem erdekelt meg a dolog, hogy belepiszkaljak, orvendek hogy jatszhatok.Idaig csak 1 jatek programozasat tanultam meg a Heroes 4-e't, mert csinaltam egy sajat palyat, de nincs meg befejezve.
7.Ugy remlik hogy regebb egyszer valamit toroltem, talan egy quicksave-et, vagy mast, mar nem tudom miert hoztam ezt a dontest....

(#10103) rétisün válasza Aarpok (#10101) üzenetére


rétisün
veterán

nálam sztem már a 2. után megjelentek, és bár otthagytam őket egy plafonon keresztül távozással, mehetek visssza, mert felvettem egy küldit leviathan(?)tól, hogy hozzak el neki valami félkész(?) fegyvert, amit ott fejlesztettek.
oda kéne neki adnom a gausst, amit a monolitostól szedtem el pripjatyban, kardán úgyis csak szívbajt kap tőle, megjavítani nem tudják, letenni nem tudom, csak hurcolom magammal.

(#10102) Antonius1978: pedig tuti nálad lesz valami galiba, elvégre én tudtam folytatni a mentéseddel a játékot, pedig én még bele is psikáltam néhol a mod lelkivilágába :D (vagy lehet hogy ezzel pont megjavítottam :DDD )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10104) Aarpok válasza rétisün (#10103) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor lehet valamelyik dokumentumhoz van kötve ennek a lénynek a megjelenése :F
Hazaküldtem a katonákat mondanom se kell még mindig irja,hogy érjem el a B28 - as pontot pedig már otthon alukálnak békében míg nekem maradt 400 zombi.Mindegy most már nem sok van a küldikből azokat még megcsinálom és akkor az Enot részemről letudva.

Аарпок

(#10105) Antonius1978 válasza rétisün (#10103) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehetseges, pedig en nem piszkaltam, egyszeruen egyszer csak beadta az unalmast.

Amugy milyen jutalmat adott a tudos a 7 detektorert ? Na es a tuszt hogyan kell kiszabaditani ? Ha nem unod, ird le ;)

[ Szerkesztve ]

(#10106) rétisün válasza Antonius1978 (#10105) üzenetére


rétisün
veterán

a jutalom ha jól emlékszem a szokásos, pár ezer rubel, lőszer, gyógyszer, esetleg valami arti, ahogy sokás ilyenkor. ha jobban lesz időm, lehet visszatöltöm, aztán konkrétabban is meg tudom mondani.

a túsz kiszabadítása meg rém egyszerű, le kell lövöldözni a zsoldosokat, akik ott vannak körülötte. a jupiter gyár melletti tábornak ehhez semmi köze, mert hiába ott vannak a túsztól 200 m-re, ha le is lövöldözöd a zsoldosokat a túsz körül, attól a táboorba még simán bemehetsz, sőt csatlakozhatsz is hozzájuk.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10107) Antonius1978 válasza rétisün (#10106) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem. Akkor a detektoros dolog nem nagy durranas.
Es mit hasznaltal a tusz szabaditasra ? Mondtam hogy probald ki a Barettet.
Aha, szal csatlakozhatsz es bemehetsz, amig rajtad van a zsoldos ruha, gondolom.

Amugy regebb mondtal egy csuzlit, amit jutalomkent/zsakmanykent kapunk es hogy fejlesszem fel. Mifele fegyver volt az ?

[ Szerkesztve ]

(#10108) Physicist03


Physicist03
senior tag

Antonius1978:
Na akkor megvan a hiba :K Nem eredeti játékkal nagyon rosszul működik a mod. A fórumot régebben olvasgattam a sigerous.ru-n és az eredetiség kérdése mindig felmerült ha valami hiba volt valakinél és legtöbbször az volt a probléma. Szóval szerintem szerezz be egy eredeti játékot :K

[ Szerkesztve ]

(#10109) Antonius1978 válasza Physicist03 (#10108) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, akkor szerintem abbahagyom, nincs most nekem penzem ilyesmire.
Amugy nem tudom, hogy ez mennyiben befolyasolja a dolgot...ha pl Suni-nek sem eredeti, akkor semennyire, mert nala megy.

(#10110) rétisün válasza Antonius1978 (#10107) üzenetére


rétisün
veterán

kaptál egyet, löszerrel.....bár ha nem tudod betölteni a mentést, amit küldtm, nem tudod használni.
svdk amúgy, attól a banditától lehet zsákmányolni, akit a kőfejtőtől kell üldözni a keleti alagúthoz, és a köfejtőnél még nem lehet megölni. a janovi kereskedő, aki hawai ablaka mellett álldogál, az adja a küldit.

az eredetiség kérdését ne feszegessük :B

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10111) Physicist03 válasza Antonius1978 (#10109) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem akarok most itt irogatni bővebben a dologról, mert nem igazán szabad, a végén még moderálnak és azt nem szeretném, de hidd el, hogy az a baja, 101%. Egyébként nem hinném, hogy sokba kerül a játék, szerintem olyan 2k körül lehet.

(#10112) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem feltétlen kell letöltöttnek, gonosznak, csúnyának, rosszbácsinak lennie, mert ha valaki megvette a lemezt, de lusta mindig berakni vagy gépösszerakás után eltávolítja a felesleges DVD meghajtót akkor is crackelhet.

Ez megint olyan, hogy a torrent az csak illegális letöltést jelenthet... :U

[ Szerkesztve ]

(#10113) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Ertem. Nos, semmi gond, legfeljebb kihagyom a 2 kuldetest, es megy tovabb az elet...
Csak sajnaltam a 3 nap beleolt jatekot :O

[ Szerkesztve ]

(#10114) Aarpok válasza rétisün (#10110) üzenetére


Aarpok
őstag

Én is azzal osztottam őket és a legjobb azt se tudták hol vagyok.Pörögtek-forogtak egy kicsit utána lenyugodtak és már lehetett is lőni a következőt.Pedig nem voltam messze tőlük a Keleti alagútnál leselkedtem (ahol a 2 joda van).

Аарпок

(#10115) Antonius1978 válasza rétisün (#10110) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor te eszerint tanacsom ellenere nem neztel be a Janov-i ladamba :)
Mar ott van az SVDK vagy mi, amelyiknek piros loszere van, nem ?

(#10116) hubai1979 válasza hubai1979 (#10061) üzenetére


hubai1979
őstag

Szeretném kérdezni,hogy mikor a windowsba kilépek,akkor ad valami hangot és kiír valamit,ez miért van és mit jelent?
És fegyvereket nem tudok vásárolni csak ruhát ,pajzsot.Ennek így kell lennie vagy valamit elhibáztam?
Az eddigi segítséget pedig nagyon köszönöm minden más jól működik.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10117) rétisün válasza Antonius1978 (#10115) üzenetére


rétisün
veterán

nem néztem bele a ládádba, mert egyből mentem zsoldost irtani :DDD

igen, az a fegyver a piros lőszerrel, sztem a legjobb sniper a játékban (mondom ezt úgy, hogy a barrettt nem próbáltam :B )
a másik hasonló jó távcsöves az arctic akármi néven fut, annak jobb a távcsöve, de rosszabb a tűzgyorsasága, és a tuningolás el is rontotta, úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10118) Antonius1978 válasza rétisün (#10117) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem. Pedig felhivtam a figyelmed :)
Mondjuk semmi gond, betoltod, elveszed a Barettet es kiprobalod :DDD
A sebzes az teljes vele, pont mint a Gaussnak.
Az az arctic egy olyan szurkes sarga fegyver, mintha olyant is kaptam volna.
Nezzz mar bele abba a qrva ladaba ! :C

Amugy a valaszod megertettem...

[ Szerkesztve ]

(#10119) rétisün válasza hubai1979 (#10116) üzenetére


rétisün
veterán

alapjátékkal játszol, vagy valamilyen mod is van fenn?

(#10118) Antonius1978: oké, majd kipróbálom, de az svdk nagy kedvenc lett, szóval legfeljebb mellette, de nem helyette használom majd :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10120) rétisün válasza Antonius1978 (#10118) üzenetére


rétisün
veterán

kipróbáltam, a távcsöve nagyon jó, de az svdk akkor is fele akkora súllyal tudja ugyanezt. amúgy jól megszedted magad, van abban al ádába minden :Y

más: visszamentem az x18 laborba, ott aztán zajlik az élet :DD két ilyen metrós böhöm, két szürke vérszívó, pseudokutya, két kontroller, ilyen kis ugráló rágcsák, egy törp (mondjuk a törpöt meg a böhömöket otthagytam a plafonokeresztültávozáskor) és még nem is jutottam túl az első termen :)) de valami morgást már hallok :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10121) Antonius1978 válasza rétisün (#10120) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, igen. Meg szerencse, hogy annak nem vesz el a tartalma, azt hiszem a jo mentesemkor is ugyanazok vannak ott, amiket te latsz.
Akkor jo, ragyurok az SVDK-ra.Az SVU-t vagy mit akkor eladom, azon amugy is csak tavcsovet fejlesztettem.

Amugy annyit akarok meg mondani, hogy nalam semmi sem latszik/latszott akkor sem amikor eloszor feltettem az ENOT-ot, nevezetesen pl az F1-F4 billenytu, sem a loszer mennyiseg, sem mas.Mondjuk igy elethubb, az teny, de neked hogyan latszik, ha simma Enot-ot hasznalsz te is ?

[ Szerkesztve ]

(#10122) rétisün válasza Antonius1978 (#10121) üzenetére


rétisün
veterán

enot, meg a javítás, az asztali gépen fenn van még az absolut nature mod is, de az nem hiszem hogy a kijelzőt befolyásolná.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10123) Antonius1978 válasza rétisün (#10122) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es melyik javitas ? majd holnap reggel olvasom el meloba, most fekszem le.

(#10124) rétisün válasza Antonius1978 (#10123) üzenetére


rétisün
veterán

sztem csak a 2-es, de hogy a 3 mappából melyik, passz.
majd játszok vele kicsit, melyik mit variál, úgyis van fenn a gépen pár CoP :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10125) Physicist03 válasza Antonius1978 (#10123) üzenetére


Physicist03
senior tag

Худ к сборке Албора - Ennek a mappának a tartalmát kell bemásolni, ha olyan HUD-t akarsz.

(#10126) hubai1979 válasza PeL (#10032) üzenetére


hubai1979
őstag

Az ENOT változattal játszom magyarosítással tökéletesen működik,csak az lenne a kérdésem,hogy a kereskedőktől nemtudok csak páncélt vásárolni fegyvert nem,hogy ez így jó vagy valamit nem jól telepítettem? :R

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10127) Physicist03 válasza hubai1979 (#10126) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ha még az elején vagy akkor ok.

(#10128) Aarpok válasza hubai1979 (#10126) üzenetére


Aarpok
őstag

Kordonba a leszakadt hídtól nem messze van egy alagút ott találsz egy zsoldospáncélt ami jobb mint amit alapból ad a játék ( a SOC - ban egy elektromos anomália volt ott)

Аарпок

(#10129) rétisün válasza Aarpok (#10128) üzenetére


rétisün
veterán

meg pár bandita, akiket ki kell irtani, hogy hozzáférj :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10130) Aarpok válasza rétisün (#10129) üzenetére


Aarpok
őstag

Jó meglátás süni :R Róluk el is feledkeztem.

Аарпок

(#10131) Aarpok


Aarpok
őstag

Survarium - ról infok

[link]

Аарпок

(#10132) rétisün


rétisün
veterán

na, megnézegettem, melyik fix mit variál az enot-tal. a képeket felére átméreteztem, hogy mindet fel tudjam tölteni, de a lényeg azért látszik.
az enot fix 4 mappát tartalmaz, ABC rendben pakoltam fel őket. az elsőt, a gamedatát mindenképpen fel kell tenni, különben el sem indul a játék, nálam legalábbis nem ment anélkül. akkor így néz ki:

következő mappa: Возвращаем старый худ костюмов ez leveszi a gázálarc körvonalát, sztem ezt is mindenképpen érdemes feltenni, akkor ezt kapjuk:

következő mappa a ПНВ , ez az éjjellátós nézetet javítja, azt nem próbáltam, igény esetén felteszem egy próba erejéig, de sztem annyira nem lényeges.
így viszont eléggé hiányios a HUD, erre való a következő, a Худ к сборке Албора mappa, ekkor így néz ki a játék:

valaki (talán PeL?) linkelt egy 'servicepack_02_3jav2' vagy hasonló javítást, ami szintén a HUD, quickslotok, térkép kinézetén javít, ezek után feltettem ezt is, valószínűleg csak alap sgm-hez van, enot-tal nem működik,. mert ezt kapjuk, elvileg az órát,térképet módosítja:

ezután következett ebből a javításból a quickslotokat érintő rész, a helyzet nem sokat javult:

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10133) rétisün válasza Antonius1978 (#10121) üzenetére


rétisün
veterán

ja, fenn van még egy alpha csapat mod, meg a voron spawnolós mod, de ezek sem befolyásolhatják a kinézetet, a főmenübe piszkál bele a voron..

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10134) Physicist03 válasza rétisün (#10132) üzenetére


Physicist03
senior tag

A ПНВ-t is érdemes feltenni, mert leveszi a szemcsésséget az éjjellátóról.

Szerk.: (#10133) rétisün: Az alpha csapatos modot még én ajánlottam a sima 2.2-höz, viszont nemrég olvastam, hogy az ENOT-hoz nem ajánlják a felrakását, mert nem teljesen kompatibilis vele.

[ Szerkesztve ]

(#10135) FeketePok válasza Physicist03 (#10108) üzenetére


FeketePok
tag

Azzal az eredeti jatek dologgal nem is lenne olyan nagy gond ha tortenetesen nem az a randa StarForce vedelem lenne rajta ami ugye koztudottan csal galibat okoz neha.
Ami a modot illeti hat azthiszem ugy kivagom a geprol hogy az csoda lesz,mikor alertem Zatonyba es gondoltam na mostmar innentol jobban fog futni hat mit ad isten meg rondabban kezdet visekkedni a mod ,ha probalok Kardanhoz menni mar a zold doboz eltt kivag,ha probalok menteni kivag lassan azt kell mondjam ez az Enot fele mod egy oriasi fercmunka.
Jatszottam mar a Priboy moddal hat kerem szepen az egesz jatek alatt ha kidobott 5-szor az sok,na igy kellene modot csinalni dehat nincs min csodalkozni ukran gyermockek meg nem tanultak meg rendesen programozni.

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10136) rétisün válasza Physicist03 (#10134) üzenetére


rétisün
veterán

igen, te ajánlottad :R
én nem vettem észre, hogy gond lenne miatta.....legalábbis, mintha feltettem volna, de az is lehet, hogy még korábban volt fenn, azóta az utolsó újrakezdésnél meg már nem tettem fel :F

mod: azt hiszem fenn van most is, az alpha mod fájljai megvannak a megfelelő mappákban.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10137) FeketePok


FeketePok
tag

Suni leirnad pontosan hogyan kell ujrarakni a modot,hogy a regi mentesek vagy legalabbis az utolso mentes menjen annelkul hogy elvesztenem a dolgaimat?
Nem akarom ujra vegignyalni az egesz topikot .
Meg adnek egy eselyt ennek a szarkupac modnak de azt hogy felrakja a StarForce drivert azt mar nem.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10138) Aarpok


Aarpok
őstag

Elhagytam a zónát 2.394.543 RU - el együtt ebből majd nyaralni küldöm a kis ügynökünket.Az egész játék alatt 10 kidobás történt zatontól kezdve iszonyatosan laggolt a játék (lehet ez jobb vasakon nem így van).Fegyverválaszték nagyon tetszett.

Аарпок

(#10139) rétisün válasza FeketePok (#10137) üzenetére


rétisün
veterán

a játékot nem kell újratelepíteni, elég a gamedata mappát törölni/átnevezni, akkor az alapjáték megmarad.
a most játszott gamedata mappából, ami végül is a mod mappája, kell a configs\mod_parameters mappát elmentened, és az újonnan felrakottba bemásolni, illetve az utolsó (vagy ahányat akarsz) mentés fájljait a C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat\savedgames mappából elmenteni, visszamásolni. de ez meg is marad, ha csak a modot tszed újra.

amúgy ez az általad szarkupacnak nevezett mod biztos hogy nem rak fel starforce drivert (ami valóban inkább a játékos szivatására való :((( ) mert csak egy mod.....

(#10138) Aarpok: :C

nálam is laggol, pedig azt hiszem a gépemnek simán vinni kéne ezt a játékot. lehet, hogy az abszolute nature mod miatt van, nem tudom, de az is igaz, hogy minél hosszabban vagyok egy pályán, annál kevesbbet laggol, mintha apránként betöltené az egészet, ahogy haladok.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10140) FeketePok válasza rétisün (#10139) üzenetére


FeketePok
tag

Bocs rosszul irtam,tudom nem a mod rakja fel a StarForce-os szarsagot hanem az en eredeti jatekom rakna azt fel ha hagynam -ezert is jatszom crackal mert mar egyszer hazavagta a win7-et.
Ami idegesito az a rengeteg bug ami oda vezet hogy a jatek mar nem elvezet hanem kinszenvedes ezert probalnam meg ujra rakni az egeszet crack nelkul mini imaget hasznalva,hacsak nem tudom gatyaba razni a mostani installaciot.
A masik sajnalatos dolog az az,hogy a kedves jatekkeszitok a hulye vedelmeikkel arra kenyszeritik az ember fiat,hogy eredeti jatek melett is kenytelen torest alkalmazni ha nem akarja szetkurni az oprendszeret es persze ha modozol a mod nem veszi joneven a tort jatekot.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10141) Physicist03 válasza FeketePok (#10140) üzenetére


Physicist03
senior tag

StarForce ez micsoda egyáltalán?

(#10142) FeketePok válasza Physicist03 (#10141) üzenetére


FeketePok
tag

Egy ocsmany masolasvedelmi rendszer

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10143) rétisün válasza Physicist03 (#10141) üzenetére


rétisün
veterán

a stalker (meg sok más) játékok másolásvédelme, de olyan jól van megcsinálva, hogy pl. nem engedi virtuális cd-mghajtó telepítését a gépedre, meg ilyen nyalánkságok.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10144) FeketePok válasza rétisün (#10143) üzenetére


FeketePok
tag

Persze es az 5-os verzio ami vedi a CoP-ot nem kompatibilis win7-el fogja magat es updeteli a SF drivert es hazavagja sok esetben a rendszert
Amugy Virtual CD ujabb verzioi ellen SF tehetetlen :)) allitolag.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10145) Physicist03 válasza FeketePok (#10144) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nekem is eredeti a játékom, de semmi ilyesmit nem telepített :N

(#10146) FeketePok válasza Physicist03 (#10145) üzenetére


FeketePok
tag

Sajnos amit itt Romaniaban forgalmaztak 2010 vegen 2011 elejen az egy olyan retail verzio ami ezzel a vedelemmel van megaldva - en ugyanis Erdelyi vagyok.
A CoP amugy 2 fele vedelemmel kerult forgalomba egy resze StarForce v.5 a masik ha jol tudom SecuRom v.7

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10147) Physicist03 válasza FeketePok (#10146) üzenetére


Physicist03
senior tag

Én Ukrajnai vagyok és itt egyáltalán nincs védelem a játékokon :DDD

(#10148) FeketePok válasza Physicist03 (#10147) üzenetére


FeketePok
tag

Ugy latszik nektek kedvezmenyesen adta ki a GSC leven ok is ukranok :DD
Tenyleg szomszed sracnak van valami orosz verzioju CoP vajon azzal menne az Enot mod?
Annak idejen valaki Ukrajnabol hozta neki potom penzert.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10149) Physicist03 válasza FeketePok (#10148) üzenetére


Physicist03
senior tag

Biztos, hogy menne ha 1.6.02-es verziójú,ha nem akkor fel kell patchelni és megy. Én is nemrég vettem az enyémet 35 UAH-ért (kb 800 FT). Van rajta az alapjáték és még 10 féle mod :DDD Itt minden játék annyiba kerül. Már az is felmerült bennem, hogy nem eredetiek, de azok, mert rajta van a vizjel is vagy mi annak a neve, meg, hogy védett márka, stb...

(#10150) Antonius1978 válasza FeketePok (#10146) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szevasz foldi :D
Es udvozlom a karpataljaiakat is :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.