Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) westcoastog


westcoastog
veterán

Miért nem jelenik meg a buborék amiből kipotyognának a zsoldosok?

(#10552) #90933760 válasza westcoastog (#10551) üzenetére


#90933760
törölt tag

Svarog detektor nem sárga?

(#10553) rétisün válasza #90933760 (#10552) üzenetére


rétisün
veterán

asszem de....lehet, hogy csak svaroggal működik a dolog?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10554) #90933760 válasza rétisün (#10553) üzenetére


#90933760
törölt tag

Csak azzal megy. Akkor az a baja. Azt hittem abban a modban át van színezve a Svarog.

(#10555) westcoastog válasza #90933760 (#10552) üzenetére


westcoastog
veterán

Ó tényleg, svarog, én meg lesek hogy velessel miért nem működik.
Hol is tudom megszerezni a svarogot?

(#10556) rétisün válasza westcoastog (#10555) üzenetére


rétisün
veterán

bagolytól kapsz küldit, hogy vigyél 3 velest a tudósoknak, utána majd kapsz egy svarogot tőlük.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10557) westcoastog válasza rétisün (#10556) üzenetére


westcoastog
veterán

Mi van velem hogy ezt így elfelejtettem, közben párszor már végig vittem a copot? :D
Na még 1 veles kell akkor.

(#10558) #90933760 válasza westcoastog (#10557) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha Bagoly nem adja ezt a küldit akkor meg kell csinálni előtte Szakállnak a Sevcsenkós védelmes küldit illetve utána a fegyverátadásos mizériát, de előtte ki kell pucolni a helyet is. Bár ez szerintem már SGM variáció, mert alapból üres a hely.

(#10559) FeketePok


FeketePok
tag

Szerszam szerzes Physicist03 receptje szerint mukodik megvan a finom munkara valo szerszamkeszlet.
A mod nekem is elkezdett tegnap szivozni nem akar DX-10-ben indulni csak "statikus megvilagitassal"sajnos igy az ejellato csapnivalo.Felvettem a 'Targyalj az Alfasokkal"kuldetest sikerult veluk targyalni SDV tavcsoven keresztul csak az nehezitett a helyzeten,hogy a bazis korul meg tenfergett 2 alfa osztag azokat is ki kelett tomni olommal,A vegen alig birtam elhordani a lutolt holmit :)) .
Meg egy kerdesem lenne hozzatok hol a jo budos francba lehet megtalalni Kardan haverjanak Barkasnak a hullajat tudom valamelyik barlang rendszerben van de nem emlekszem melyikben pedig alapjatekban mindig megvolt.A masikat a bokor alatt megtalaltam Barkast nem.
A zsldosok irtasa annyira jol mukodik hogy mar 16 Velest sikerult osszeszedni.Ma megyek vissza Jupiterbe es elcserelem 3 Velesemet egy Svarogra,ja es valaki tudja hol lehet Omega vagy mi a csudanak nevezett legfejletebb detectort szerezni?

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10560) westcoastog válasza #90933760 (#10558) üzenetére


westcoastog
veterán

De már megy ez a küldetés, csak még nincs meg a 3. veles.

(#10561) dodopek válasza FeketePok (#10559) üzenetére


dodopek
addikt

A leégett falu körüli barlangrendszerben keresd.Ott ahol az izgőmozgó tűzanomália, és a rengeteg sav van....
bővebb infó...

(#10562) FeketePok válasza dodopek (#10561) üzenetére


FeketePok
tag

Kosz Dop megnezem ma ujra pedig kerestem mar ott 2szer is de ugy latszik nem kerestem eleg alaposan.
Meg valami van valami hatranyom kuldetesek szempontjabol ha nem vallalom el azt a "Vedd meg Noet a mutansoktol" kuldetest?

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10563) Aarpok válasza FeketePok (#10562) üzenetére


Aarpok
őstag

Semmi hátrány nem lesz csupán spórólsz egy csomó lőszert meg idegsejtet :K Az omega detektor pedig az ssu - tól kapott rejtekhelyen lesz és ha jó az emlékezetem (itt szoktak gondok lenni) amikor visszatérsz a katonai raktáraktól és leadod a papírokat pripyatban eztán kapod meg a helyét.
Spoiler: a szennyvíztísztítitónál lesz

Аарпок

(#10564) rétisün válasza Aarpok (#10563) üzenetére


rétisün
veterán

annál korábban meglesz az omega detektor, de tényleg a szennyvíztisztítónál lesz a rejtekhely.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10565) Aarpok válasza rétisün (#10564) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen most már azt hiszem megvan.Pripyatban a tudós holtest vizsgálata után kell jupiteren az összekötövel találkozni és ő adja a hely kordinátáit.Köszi süni,de mint mondtam néha gondok vannak az emlékekkel :D

(#10566) Physicist03 Igen az után.Jupiteren az összekötőtől felvenni a küldit és miután a tudós hullája megvan vissza kell menni jupiterre leadni a papírt és utána mondja meg a helyet.
Ó az emlékek néha hogy össze tudnak kavarodni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10566) Physicist03 válasza Aarpok (#10563) üzenetére


Physicist03
senior tag

Nem a Pripyati tudós kereső küldetés után kapod?
(#10565) Aarpok: 20 mp-el megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

(#10567) PeL válasza Physicist03 (#10566) üzenetére


PeL
addikt

Dede :K

(#10568) Aarpok válasza PeL (#10567) üzenetére


Aarpok
őstag

Üdv PeL kolléga.A dezowave csapat fordítókat keres a Lost Alpha - hoz.Gondoltam megemlítem neked hát ha kedved támadna hozzá.

Аарпок

(#10569) PeL válasza Aarpok (#10568) üzenetére


PeL
addikt

Ezt hol láttad? :D Amúgy rendes nyelvtudás híján nem hiszem hogy kellenék nekik, én is google translate-tel dolgoztam mikor szükség volt rá :)

(#10570) Aarpok válasza PeL (#10569) üzenetére


Aarpok
őstag

(#86) capulet75 Itt a Lost Alpha topikjában irta a fórumtárs.
[link]

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10571) Aarpok


Aarpok
őstag

Ne haragugj PeL szövegértésből beirok magamnak egy egyest :((( Kimondottan nem keresnek,de a fórumtárs szerint jelentkezni lehet náluk.

Аарпок

(#10572) FeketePok


FeketePok
tag

Jatszott valaki Way to Pripyat moddal?Jo lenne kis elmenybeszamolo.Piszkal a gondolat ha majd sikerul befejezni SGM-et esetleg kiprobalnam de ahogy videon lattam eleg szegenyes a hud, lifebar-on kivul semit nem mutat :( .
Na de majd meglatjuk,hatha addig kijon a Lost Alfa :DD :DD

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10573) Aarpok válasza FeketePok (#10572) üzenetére


Aarpok
őstag

Ma kezdtem vele játszani így élmény beszámolót nem tudok tartani.Talán később mikor már haladtam vele.Még csak a kordon területen mászkálok,de eddig semmi probléma nem volt vele.

Аарпок

(#10574) <MZ/X> válasza FeketePok (#10572) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Barátommal együtt játszottuk, és szerintünk jobb mint az SGM. Teljesen új sztori, temérdek mellékküldetés, rengeteg fegyver, hatalmas hangulat. Ennyi :D

Original's never fit - Socket 370

(#10575) zuzu000 válasza <MZ/X> (#10574) üzenetére


zuzu000
őstag

Angolosítás van hozzá?

Szerk.:Megtaláltam, jön is lefele, a moddal párhuzamban. Illetve esetleg egy torrent linked nincs a modhoz? Narod-ról nagyon lassú.

[ Szerkesztve ]

(#10576) PeL válasza <MZ/X> (#10574) üzenetére


PeL
addikt

Tényleg nem rossz mod, csak szegényes a tartalom... Fegyver van benne elég de területenként 3-4 küldi van, pedig meg lehetett volna tölteni.

(#10577) hubai1979 válasza PeL (#10576) üzenetére


hubai1979
őstag

AZ SGM 2.2-vel kezdtem el játszani a Janov állomáson és a SZadovszkon lévő két zugkereskedő nem ad el csak páncélt,fegyvert nem lehet náluk rendelni.Ez a játékban van így vagy én csináltam valamit rosszul?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10578) PeL válasza hubai1979 (#10577) üzenetére


PeL
addikt

Elvileg rangodtól függően lehet majd nála rendelni cuccokat, a fegyverek külön menüpontból érhetőek el a rendelésnél. Miután rendeltél valamit majd 1 óra múlva megjelenik nála az inventoryban, ott tudod átvenni

(#10579) rétisün válasza hubai1979 (#10577) üzenetére


rétisün
veterán

így van a modban, gondolom, mert nem tudod befolyásolni, mit rendelhetsz. a szkadovszkon legfelül fürgénél sincs?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10580) PeL


PeL
addikt

Lost Alpha Info:

SG-n Dez0wave tiszteletét tette az általam nyitott topicban, és hivatalos magyar fórummá avanzsálta a topikot, már a dezowave.com-on is kitette a linket. Állítása szerint rendszeresen fel fog oda járni és szolgálni fog információ morzsákkal, de nem akar túl sokat spoilerezni megjelenés előtt. Akit érdekel fáradjon ide -->

http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1346362001

(#10581) Dhampir válasza PeL (#10580) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönet az értékes információért! :R

(#10582) hubai1979 válasza PeL (#10580) üzenetére


hubai1979
őstag

Jójó oké,csak az enotba pl.kiadta a menüjében,hogy páncél vagy arzenál.És akkor rangtól függően lehetett nála rendelni,de ebben nekem csak a páncélt adja ki,az arzenált nem is írja ki.Lehet,hogy az fsgame-ben nem állítottam át a false true-t true true-re vagy ebben a módban ezt nem is kell?Vagy javításokat feltettem és az zavarta volna meg?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10583) PeL válasza hubai1979 (#10582) üzenetére


PeL
addikt

Sajna már nem emlékszem, még nyáron játszottam velük, azóta nem, nem emlékszem már pontosan melyikben hogy van. De fsgame.ltx szerintem nem kavar be (bár én mindig átírom true-ra), javításoknak sem kellene ilyet produkálnia.

(#10584) Physicist03 válasza PeL (#10580) üzenetére


Physicist03
senior tag

Köszi az infót. Inkább jött volna a prohardver fórumra, itt sokkal nagyobb a nyüzgés a Lost Alpha fórumban.

(#10585) Aarpok válasza PeL (#10576) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem se rossz bár még sokat nem haladtam benne.Azonban itt is meg van az amit nem szerettél a gunaddonos sgm - be.Itt is a dokik veszik aranyáron a fegyvereket a kereskedők viszont továbbra is skótok.

Аарпок

(#10586) PeL válasza Physicist03 (#10584) üzenetére


PeL
addikt

Nem én mondtam neki hogy jöjjön oda, gondolom itt nem jár a játék fórumokban. Ott meg 2-3 éve is láttam már írkálni a SoC topikban a Priboi Story idején.

(#10587) hubai1979 válasza PeL (#10586) üzenetére


hubai1979
őstag

találtam 2.2 fegyver pakkot 727 mb érdemes bele pakolni probáltátok már nem baj ha nem kezdek új játékot

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10588) Physicist03 válasza hubai1979 (#10587) üzenetére


Physicist03
senior tag

Többszázezer rubelekért lehet majd eladni fegyvereket ha felteszed, mert az árak nincsenek balanszálva benne és igy totál elrontja a játék hangulatát :( De ha neked ez nem okoz gondot akkor felteheted. Viszont akkor új játékot kell kezdeni :K

(#10589) westcoastog


westcoastog
veterán

Jövök megint értetlenkedni, itt hol kéne gatyába ráznom a zsoldosokat?

(#10590) hubai1979 válasza Physicist03 (#10588) üzenetére


hubai1979
őstag

köszi szépen jó gyerekek vagytok

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10591) westcoastog válasza westcoastog (#10589) üzenetére


westcoastog
veterán

Mindig kiszúrja a szemem a megoldás, gondolom a szennyvíztisztítónál kell rendet tenni.(?)

(#10592) rétisün válasza westcoastog (#10591) üzenetére


rétisün
veterán

nem nem :N

ha jól emlékszem, az alállomáson, ahol ezt a küldit felvetted, ahol kaját vittél a zsoldosoknak.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10593) westcoastog válasza rétisün (#10592) üzenetére


westcoastog
veterán

Jaaaaaa. Okés, megnézem. :)

(#10594) #90933760


#90933760
törölt tag

Visszatöltöttem egy még korábbi mentést ahol még nem fogadtam el az új doki küldetését. És simán át tudok menni meg visszajönni. Remélem ez volt a baja. Fél óra játék elveszik így, de megcsinálom aztán meglátjuk, hogy e nélkül a küldi nélkül tovább tudok-e menni ha most utolérem magam.

(#10595) ZetorGumi válasza #90933760 (#10594) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nekem meg agroprom undergroundban van egy kis malőröm.. :)
Bemegyek, végigmegyek a nagy alagúton, megölöm a snorkokat, aztán fel a létrán, és be a nagy, rácsos ajtón, elvileg ez lenne az útvonal.
Na nálam a nagyajtónál kifagy.. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10596) westcoastog


westcoastog
veterán

Házikó ikon mit jelent? Már besárgult.

(#10597) Aarpok válasza #90933760 (#10594) üzenetére


Aarpok
őstag

Furcsán alakul nálad a játék és hogy pont ettől a külditől bolondulna meg az még érdekesebb.Igaz én is harcoltam az enottal a kidobásai miatt,de ilyent nem produkált soha.
(#10596) westcoastog Aludni kéne egy keveset mert ha piros lesz összeesik a karaktered.

Gyorsabb voltál süni stalker :DDD

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10598) rétisün válasza westcoastog (#10596) üzenetére


rétisün
veterán

régen aludtál.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10599) westcoastog


westcoastog
veterán

Aha köszi. :R

3 zsoldos csapatot irtottam ki, most lett kb 500 kiló zsákmányom. :D
Az alállomáson is megöltem őket, elvileg most már belehet fejezni a küldit?
Vagyis a pda még mindig azt írja hogy meg kell őket semmisíteni, na de hol?

[ Szerkesztve ]

(#10600) Aarpok válasza westcoastog (#10599) üzenetére


Aarpok
őstag

Szerintem igen de én annak idején másképp csináltam.Szabadsággal lezúztuk a duty - t meg a tudósokat utána elintéztem a szabadságot beszéltem a zsoldossal és mentem janovra magyarázkodni.Furcsa egy küldi volt nem is igazán értettem a lényegét azon kivül hogy én voltam a piszkos munkát elvégző.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.