Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) Physicist03 válasza Antonius1978 (#10150) üzenetére


Physicist03
senior tag

Üdvözletem :) Mi az itt senki sem Magyarországi? :DDD

(#10152) rétisün válasza Physicist03 (#10151) üzenetére


rétisün
veterán

de :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10153) FeketePok válasza Physicist03 (#10149) üzenetére


FeketePok
tag

Ha jol emlekszem 1.6.0 verzio a srac jateka es annak idejen meg az angol verzio elott joval jelent meg voltak is vele problemai mert peldaul amikor Janovbol at kelett menni Pripyatba mindig kifagyott aztan tlalt valami fixet hozza es ugy ment rendesen azt hogy eredeti-e vagy nem azt nem tudom de lehet elkerem tole felpatchelem 1.6.2-re es meglatom megy-e a moddal ha az enyemmel nem boldogulok.
Szevasz Antonius akkor mar ketten vagyunk Erdelyiek

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10154) Antonius1978 válasza FeketePok (#10153) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, hogy nekem is pont ilyen gondom van, igaz az Enot miatt...aha, mar ketten vagyunk :C

(#10155) Aarpok válasza rétisün (#10139) üzenetére


Aarpok
őstag

Azon csodálkozom,hogy néha pedig kifejezetten jól fut,de ha rájön az 5 perc akkor kibírhatatlanul laggol.A sima SGM2.2 - ben is voltak,de nem ilyen látványosan mint az Enot esetén.Volt olyan szituáció repült felém egy blöki tátott szájjal ekkor megállt a játék mire visszakaptam az irányítást már belém is harapott :W Néha a legváratlanabb helyzetekben volt képes crashelni a játék fejbelöttem az alfavezért vog - 25 - el erre kilépett bokán lőttem nem lépett ki meg 1 - 2 ilyen furcsa dolog történt.
Amúgy én a steamen vettem meg,de kipróbáltam a nem steames változatát ég és föld közöttük a különbség.

Аарпок

(#10156) Physicist03 válasza Aarpok (#10155) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ez a kutya repül felém és megáll a játék pont akkor, nekem is sokszor volt. Szörnyen idegesítő egy dolog :( Erősebb gép kell, sajnos ez a helyzet :O

[ Szerkesztve ]

(#10157) ZetorGumi válasza Physicist03 (#10156) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nem kell erősebb.
Nekem relative erős gépem van, mégis előfordul ez a szindróma nálam is.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10158) hubai1979 válasza ZetorGumi (#10157) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs remélem nem zavarlak evvel a kérdéssel,az ENOTTAL játszok,a főmenübe windows kilépés alatt írva van ,hogy kordináták,rákattintok kiad egy hangot ,visszatérek a játékba és bal sarkába számok jelennek meg pár másodpercig.Kérlek ha ,tudod írd már meg mit jelent. :(

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10159) Aarpok válasza Physicist03 (#10156) üzenetére


Aarpok
őstag

Akkor úgy néz ki nem vagyok ezzel egyedül és igen bosszantó egy dolog :W
Most hanyagolom az SGM - et vagy 4 -5 ször kijátszottam pihentetem.Feltettem a Misery - t jelenleg azzal ügyködöm.Már régebben egyszer neki álltam,de valamiért abba maradt már nem is emlékszem meddig jutottam el benne.Viszonylag stabilan fut nagyon kicsi kis akadásokkal,de ez még belefér.Itt még nem volt repülő blöki eset és azért az eleje ténylegesen szenvedés ahogy a neve is mutatja talán később egy picit könnyebb lesz ha már lesz jó felszerelésem.

Аарпок

(#10160) ZetorGumi válasza hubai1979 (#10158) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Kiírja az embered kordinátáit.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10161) rétisün válasza ZetorGumi (#10160) üzenetére


rétisün
veterán

nekem ezt nem csinálja...igaz, a voron elrontja a főmenüt, az sgm beállítások sincsenek meg :(

(#10159) Aarpok: a misery is belenyúl a játékmenetbe?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10162) ZetorGumi válasza rétisün (#10161) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nekem kiírja, SGM Enot mod, magyarítás.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10163) Aarpok válasza rétisün (#10161) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem süni ez nem ad újat a játékhoz csupán a nehézsége lett megturbózva,kapott egy kis atmosfear 3 - at meg valahogy nehezebb az élet a zónában.Szóval marad az alaptörténet szenvedősre átírva. :D

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10164) rétisün válasza Aarpok (#10163) üzenetére


rétisün
veterán

szenvedőset nem szeressük :N elég szenvedős volt nekem az enot kordon/mocsár része.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10165) Physicist03 válasza rétisün (#10161) üzenetére


Physicist03
senior tag

Találtam más megoldást a voron helyett. Stabilabb de több időbe telik ha sok mindent akarsz spawnoltatni. Szóval:
Megnyitjuk a következőt: scripts\ui_main_menu.script
Megkeressük a következő sorokat:
elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F5 then
self:mod_options()

Hozzáirjuk a következőket alá:
elseif db.actor~=nil and dik==DIK_keys.DIK_F6 then
give_object_to_actor("Amit szeretnénk")

A játékban ESC=>F6=>ESC

Igazából ez is sima SGM-hez van, de szerintem működnie kell, ha a scripekbe nem nyúltak bele.

[ Szerkesztve ]

(#10166) rétisün válasza Physicist03 (#10165) üzenetére


rétisün
veterán

amíg nem akarok állítani valamit az sgm beállításokban, simán jó a voron...a voron_ui_mm_si_dlg.script fájlba azt írsz bele, amit csak akarsz, gyakorlatilag bármid lehet :D

ha meg variálni akarok, átnevezem a mostani gamedata mappát, és azt használom, amiben még nincsenek benne a voron fájljai :)) mer elmenettetem :P (asszem :U )

de ez különben is csalás. vagy kényszer, ha a játék nem adja a szerszámokat :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10167) Physicist03


Physicist03
senior tag

Egyébként találtam egy leirást ami segitségével komolyabban bele lehet nyúlni a modba/játékba (pl SGM rejtekhelyek tartalmának megváltoztatása, beállitani, hogy más frakciók is arassák az alpha csapatot, beállitani, hogy minden hulláról le lehessen "nyúzni a páncélt, a hulláktól elvehetó pénzösszeg növelése/csökkentése és még sok-sok más.") Orosz nyelvtudás elengedhetetlen.modcop3

(#10168) rétisün


rétisün
veterán

megcsinálta valaki a sötét völgyben a 3 antennás küldit? az első kettő megvan, a 3-nál ott álltam már fél napot, aludtam is egyet mellette, de még mindig csak "nincs jel" ilyenkor mi van?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10169) Aarpok válasza rétisün (#10168) üzenetére


Aarpok
őstag

Megcsináltam azt a küldit szóval mentem az antennához és nyomtam egy "F" - et utána a következőhöz ugyanez és a harmadiknál is.Ezután visszaküldött Lucashoz.Esetleg próbáld meg újra a küldit előről lehet vmi bug történt.Nálam az első az volt ahol a snorkokat kellett irtani a második ahol Akulov is van (farm vagy mi volt a neve) harmadik a szabadság volt bázisán.Ebben a sorrendben csináltam és nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10170) rétisün válasza Aarpok (#10169) üzenetére


rétisün
veterán

én mintha nem nyomtam volna F-et, odamentem, néhány másodperc múlva jött a rádiózörej, meg a "keresd meg a következőt" üzenet.

na akkor majd nyomkodok, remélem csak ez volt a gond.

aztán visszamegyek janovba, és ha a hajnalosok nem adnak küldit, megyek zsoldosnak :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10171) Aarpok válasza rétisün (#10170) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem tudom én nyomkodtam és azonnal zörögni kezdett. :K

Аарпок

(#10172) rétisün válasza Aarpok (#10171) üzenetére


rétisün
veterán

nyomtam, aztán jó is lett...úgy látszik az első kettőnél is nyomtam, és még csak észre se vettem :D

na mindegy, utána még lelődöztem akit kellett, most mehetek megkeresni a 128-ik dokumentumokat, ehhez most valahogy nincs idegem.

úgy emlékszem, ezt tegnap este beposztoltam ide, reggelre meg eltűnt. vagy csak nem nyomtam az okéra :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10173) Aarpok válasza rétisün (#10172) üzenetére


Aarpok
őstag

Azért hogy örülj azoknak sincs fix helye annyiban könnyebb a helyzet hogy a 3 épület környékén vannak,de mindig máshol.A főépület (évszám van rajta),a javítóműhely,illetve a főépülettől jobbra lévő épület (ahol egy teherautó be van dőlve az aknába).

Аарпок

(#10174) rétisün válasza Aarpok (#10173) üzenetére


rétisün
veterán

"de mindig máshol" mint ahol én vagyok :DDD

2x körbejártam az egész kócerájt, egyet találtam.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10175) Aarpok válasza rétisün (#10174) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezek szerint igen :DDD Velem is előfordult mát,hogy annyit nézegettem a talajt ezek után már csak a talajt láttam és a papírt nem ami ott volt az orrom előtt.Keresni kell őket előbb-utóbb meglesznek és hogy ne legyen már egyszerű vége a küldinek Spoiler: jönnek a mutánsok ezerrel és persze mindenféle formában.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10176) hubai1979 válasza ZetorGumi (#10160) üzenetére


hubai1979
őstag

STALKER:Call of Pripyat SNIPER 3,76 GB 2012. májusban jelent meg,SGM 2.2-re épül ,szerinted működne a magyarosítással?(Download-games-torrent.ru)ezen az oldalon van fennt. ;]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10177) rétisün válasza Aarpok (#10175) üzenetére


rétisün
veterán

majdnem jó lett a spoilerezés, gondolom nem vastag betűvel akartad :DD

ha nagyon nem találom a doksikat, legfeljebb spawnolok magamnak.....beleszerkesztettem a voron megfelelő fájljába. :U

(#10176) hubai1979: töltsd le, próbáld ki. ha a mostani gamedata mappát átnevezed addig, el se cseszi a mostani játékod.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10178) Aarpok válasza rétisün (#10177) üzenetére


Aarpok
őstag

Kimondottam azzal akartam :D Ha elfogadsz még egy tanácsot mikor a jutalmat kell felvenni válaszd északot ekkor a hídon találni fogsz egy szabadságos exot.Persze van lehetőséged mást is választani illetve ha mindet megakarod nézni előtte csinálj egy rendes mentést.

Аарпок

(#10179) h8core válasza hubai1979 (#10176) üzenetére


h8core
csendes tag

Üdv!

Elég érdekesnek tűnik, ahogy nagyjából sikerül kikövetkeztetni ez már tartalmazza az egyik kedvenc modom az SGM-ek közül, méghozzá a Geonezist-t és adaptálták a 2.2-be, szóval köszönet érte :DDD

I have no business with the army, or the USS!

(#10180) FeketePok válasza hubai1979 (#10176) üzenetére


FeketePok
tag

Azert miutan leszedted a torrentet arrol az oldalro nem art kicsit szetnezni a gepeden,hogy milyen idegen dolgok kerultek fel mert ossze lehet szedni egy rakas szemetet. :DD

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10181) h8core válasza FeketePok (#10180) üzenetére


h8core
csendes tag

Már túl vagyok rajta, nagyrészét sikerült eltávolítani a többit meg nem veszem figyelembe, most telepitem, ha jól megy a mod, akkor nem fog zavarni :DDD

I have no business with the army, or the USS!

(#10182) FeketePok válasza h8core (#10181) üzenetére


FeketePok
tag

Varjuk szeretettel a tapasztalataidat az uj moddal kapcsolatban.Sajnos en tegnap tobb orai probalkozas utan kukaztam az SGM 2.2 Enot editiont - beke poraira - minden elkepzelheto dolgot kiprobaltam vele de az Istennek nem birtam normalis mukodesre birni.Most azon spekulalok,hogy esetleg egy merevlemezre felpakolok egy win XP-t es kiprobalom azzal mert win 7 alatt katasztrofalis a mod mukodese. :(( pedig az alap CoP gyonyoruen fut miutan kivagtam a Gamedata mappat.

[ Szerkesztve ]

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10183) hubai1979 válasza FeketePok (#10180) üzenetére


hubai1979
őstag

Neked sikerült a magyarosítást rátenni?Mert nekem indításkor a magyarosítással lekapcsol.Egyébként nekem szépen fut a gépen ,szebben mint a többi. :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10184) Aarpok válasza FeketePok (#10182) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem csak a Win 7 alatt,nálam a Win 8 alatt is laggolt.Szerintem ez nem a Win hibája inkább a mód tehet róla hogy olyan gyászosan megy.Azonban ha Win hibája lenne akkor az alapjáték is rosszabbul futna,de azt irtad az jól fut.Nem biztos,hogy xp alatt jobban fog menni.

Remélem ez ismerős lesz valakinek:

Аарпок

(#10185) rétisün válasza hubai1979 (#10183) üzenetére


rétisün
veterán

és (#10182) FeketePok: én magyarítással játszom az enot-ot, és összességében azt mondhatom, nem nagyon veszem észre rajta, hogy tulajdonképpen csak egy csapat lelkes amatőr kalapálta össze.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10186) h8core válasza FeketePok (#10182) üzenetére


h8core
csendes tag

Tökéletesen fut ez a mod és ami a legjobb egyszerre telepiti az egész játékot, külön könyvtárban szóval nem csak gamedata mappa, hanem a teljes játék,Stalker Call of Pripyat+ SGM 2.2 +Albor és találtam benne olyan eszközöket is amelyeket eddig csak a Geonezis addon-ban láttam, szóval összeségében nagyon jól összekalapálták. Ja és passzol hozzá Pel : Enot Edition magyarítása. :D

[ Szerkesztve ]

I have no business with the army, or the USS!

(#10187) hubai1979 válasza h8core (#10179) üzenetére


hubai1979
őstag

Ha érdekel én föltelepítettem a call of pripyat sniper játékot. Az ENOT magyarosítással működik,játszottam egy 20 percet,tökéletesen működik vele.Ami jó a játékba,hogy a meghalt ellenfeleknél soknál van ereklye,gránát stb.,ami viszont nem jó az az ,hogy a használati tárgyak ,fegyverek ,páncélok egy idő után ha túlhasználódott nem javítható.Ugyanúgy mint a SborkaSGM 2.2-ben működött,amit e végett nem játszottam ki.És még annyit róla,hogy a jobb fenti sarkába a fegyverek sebzését jelző ikon nincs. :DDD

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10188) h8core válasza hubai1979 (#10187) üzenetére


h8core
csendes tag

Én is arról beszélek, már nekem is fent van és működik, szinte teljesen olyan mint az Albor pack-os sgm 2.2. Csak nem kell egyenként telepíteni, hanem felpakol mindet még az alapjátékot is. De mint mondtam, nekem a kedvencem a Geonezis add-on mod és igy, hogy nagyjából belerakták az sgm-2.2-be már megérte. :)

I have no business with the army, or the USS!

(#10189) FeketePok válasza rétisün (#10185) üzenetére


FeketePok
tag

Suni en is magyaritassal jatszottam(volona ha ment volna) de nem jott ossze.Az is lehet ,hogy config fuggo,vagy lehet valamivel ami instalalva van a gepemre osszeakad a mod,Isten tudja.Most kiprobalom ezt a Sniperes verziot hatha ehez tobb szerencsem lesz.
Az Enot-t utoljara ugy tudtm elinditani,hogy Direct X 10 megjelenitessel futattam de igy nagyo akadt - amit mellesleg az alap CoP nem tesz -amikor visszavettem a video beallitasokat egyszeruen elszallt az egesz mod tobbet egy mentest sem olvasott be.
A vegere elgondolkodtam vajon nem video driver problema,de elvettem a ootletet mivel alap jatek jol megy es mas cuccok is mennek rendesen peldaul Metro 2033,vagy Crysis2.

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#10190) zuzu000 válasza h8core (#10188) üzenetére


zuzu000
őstag

Linket tudsz adni?

(#10191) h8core válasza zuzu000 (#10190) üzenetére


h8core
csendes tag

http://download-games-torrent.ru/igri/action/13986-stalker-zov-pripyati-sniper-2012-pc.html

Ezt töltöttem le, utána pedig a magyarítást tettem rá, amelyik az Enot Edition-hoz készült!
Tökéletesen fut.

I have no business with the army, or the USS!

(#10192) zuzu000 válasza h8core (#10191) üzenetére


zuzu000
őstag

Köszi, ránézek. :R

(#10193) hubai1979 válasza h8core (#10186) üzenetére


hubai1979
őstag

Rájöttél már ,hogy melyik szerelő javítja meg a rossz állapotban lévő cuccokat?Mert ha viszel egy 50 %-osat azt mondja,hogy nem javítható,túl rossz állapotban van. :(((

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#10194) Physicist03 válasza h8core (#10191) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ránéztem a linkre, hogy mi is van ebben. Ez totál ugyanaz mintha felrakod a COP-ot az ENOT-al. GEONEZIS addon ebben egyáltalán nincs :N

(#10195) Physicist03 válasza Physicist03 (#10194) üzenetére


Physicist03
senior tag

Plusz nálam rögtön vírust jelez a letöltendő fájlban. Szóval csak óvatosan.

(#10196) h8core válasza Physicist03 (#10194) üzenetére


h8core
csendes tag

Nem lehet ugyanaz, mert már a kezdő felszerelésnél olyan a sisak amilyennel eddig csak a Geonezis modban találkoztam,legalábbis remélem, hogy nem csak az az egyetlen dolog belőle. :N
Bízom benne, hogy több jó dolgot átvettek és beletettek.
Nekem vírust nem jelzett, de annyi biztos, hogy a böngészőm televágta pár orosz kiegészitővel, de azokat könnyen el lehet távolítani. Egy próbát megér, már csak azért is, mert ez külön önálló játék miután felteszed, nem piszkál bele a másik Call of pripyat játékba.

[ Szerkesztve ]

I have no business with the army, or the USS!

(#10197) h8core válasza hubai1979 (#10193) üzenetére


h8core
csendes tag

Nem hiszem, hogy ez változna benne, szerintem itt sem fogja javitani senki. De nem tudom, most egyenlőre, csak a cordonban járkáltam újdonságok után kutatva. A sima Geonezist nyomom, már Isten tudja hányadszorra :DDD

I have no business with the army, or the USS!

(#10198) Physicist03 válasza h8core (#10196) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ez áll a leírásában:
Описание - Leírás
- S.T.A.L.K.E.R.Зов Припяти.Gold Edition - alapjáték
- Патч версии 1.6.02 - a legújabb patch-el
- модификация: SIGEROUS MOD 2.2 - SGM 2.2
- модификация: ALBOR ADDON - ENOT
- модификация: FANTOM PACK - grafikai pakk
- Дополнение: Усиленная Альфа 2.2 - feljavított alpha csapat
- Дополнение: Mp3 Music plaer - MP3 lejátszó
- Дополнение: Убраны АКБ для детекторов - detektor akku kikapcsolva
A grafikai pakk-on kívül egy az egyben az ENOT. Az SGM-ben eleve van egy-két dolog a GEONEZIS addon-ból, de ez annak az addonak csak a töredéke ami az SGM 1.7 vagy 2.0-hoz volt.

[ Szerkesztve ]

(#10199) rétisün válasza h8core (#10197) üzenetére


rétisün
veterán

erre a "már nem javítható" dologra az enotban találtam megoldást..... :U

alighanem itt is működik, ha tényleg gyakorlatilag az enot grafikailag felturbózva (és ezzel gondolom a gépigényt is megnövelve)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10200) zuzu000 válasza Physicist03 (#10198) üzenetére


zuzu000
őstag

Hát nem, tudom, de ha rákeresel a Geonezis szóra az oldalon, 2x is ad találatot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.