Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37401) hubai38 válasza Antonius1978 (#37400) üzenetére


hubai38
aktív tag

Szia hogy vagy régen láttalak?

[ Szerkesztve ]

(#37402) hubai38 válasza Alusky (#37399) üzenetére


hubai38
aktív tag

Zaton a tökéletes élőhely a Stalkereknek.

(#37403) Alusky válasza hubai38 (#37402) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Zaton, kikötői daruk. Azonnal ez villant be, pedig 8 éve nem játszottam már a játékkal. :D

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#37404) Antonius1978 válasza hubai38 (#37401) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szevasz, hat legkevesebb 1 eve nem sztalkereztem, egy havernek kellett feltegyem, aki szinten megszallott :) es igy magamnak is feltettem 1-2 modot es vegigtoltam, most megint szunet mert szakacstanfolyamot csinalok, meg mas jatekokkal nyomulok, es segitek egy sracnak aki a Hoi4-ben csinal magyar modot.

(#37405) Dhampir válasza Antonius1978 (#37400) üzenetére


Dhampir
félisten

Az igaz.

Alusky:
8 éve már? Legszívesebben rögtön újrakezdeném. :)

[ Szerkesztve ]

(#37406) Alusky válasza Dhampir (#37405) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Akkoriban még megvolt a vízhűtéses Core 2 quad rendszerem, meg a HD6870CF, ma már csak egy nyamvadt IGP van. Így semmi értelme nekiállni, ha valami nem megy fHD 60 FPS grafmodokkal együtt max csúszkákkal. Ez már akkor is feltétel volt. :D
Kár, hogy az összes kép elveszett a kepfeltoltes.hu leállásával, pedig sokat print screeneltem ide akkoriban. :D

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#37407) SaGa59


SaGa59
őstag

Ezt csak úgy ideteszem. Ez volt a mai, szülinapi tortám. Leégett tábortüze mellet pihenő, elpilledt sztalker. Nagyobbik leánykám műve.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37408) Yutani válasza SaGa59 (#37407) üzenetére


Yutani
nagyúr

Boldog születésnapot! Nagyon kreatív a torta! :R

#tarcsad

(#37409) Antonius1978 válasza SaGa59 (#37407) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem semmi, Isten eltessen :) , meselj par szot magadrol hogy mivel foglalkozol, es egy kerdes, hogy szoktad-e nezni az orosz nyelvu oldalakat uj modok utan?

(#37410) SaGa59 válasza Antonius1978 (#37409) üzenetére


SaGa59
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.
Folyamatosan fordítom a regényeket, egy hete adtam le az utolsót. A hét végén kezdem a következőt, és ennél kicsit nehezített a pálya, mert azt is el kell döntenem, ajánlom-e a kiadónak vagy sem. Kissé eltér a szokásos sztalker regényektől, mert sztalkerek nem szerepelnek benne (csak holtan), de a Zóna ugyanaz. Hétköznapi középiskolások kalandot keresve beszöknek a Zónába, tapasztalt kísérő nélkül… Az átélt (már aki túléli) három nap története a regény. A szerző ugyanaz, mint a most leadotté és az utoljára megjelenté, így valószínűleg bele fog férni a kiadó profiljába. Nem szoktam előre elolvasni a könyveket, csak az olvasói véleményeket róla. Így fordítás közben „húz előre” a történet, mert még nem ismerem a részleteket.
Modokat nem nagyon nézegetek, mert meló mellett fordítani eleve igencsak kimerítő, az új modokkal kapcsolatos infókat pedig alaposan át kell néznem, hogy eldönthessem, érdemes-e foglalkozni vele vagy em. Azt sem szeretném, ha az aktuális regény fordítása közben egy épp játszott mod elvigye valamerre a fordítást és olyasmit is „belefordítsak”, ami nem a szerző gondolata. Úgyhogy lazításnak Skyrim, Assasin's Screed, mikor melyik. Ezek annyira elütő témák a Sztalker világától, hogy biztosan nem kavarnak bele. Persze a SoC is fent van a gépen, de már nagyon rég nem indítottam el. Azért az itteni híreket is figyelem.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37411) Antonius1978 válasza SaGa59 (#37410) üzenetére


Antonius1978
addikt

Osszesen mostmar hany regenyt forditottal le? Szoktam beszelgetni 1-2 (sci-fi/fantasy) iroval, es az egyik epp nemreg mondta, hogy atvalt tortenelmi regenyekre, mert azok joval kelendobbek, a sci-fi irant megcsappant a kereslet, ha minden igaz, ezert is olvashattam el tole 4 tortnelmi novellat, amit o kuldott at velemenyezesre.Ha mar FB, gondolom van neked is, majd megkereslek.
Modok : remelhetoleg egyszer amikor ugy alakul, akkor majd lesz idod az orosz modokkal is foglalkozni, mar csak azert hogy kaphassunk majd meg par tortenetet a tobbiek melle.
Hat ha mar Skyrim, akkor szerintem majd a Witcher 3-at is nezd meg, marha jo jatek, szorakoztatot, en epp most jatszom 4ikszer, mondjuk 2 honapja nem toltam, epp a tegnapelott jatszodtam egy fel orat vele, akkor lattam hogy 2 honapig hanyagoltam :D

(#37412) Dhampir válasza SaGa59 (#37407) üzenetére


Dhampir
félisten

Boldog szülinapot! :)

Klassz a torta!

[ Szerkesztve ]

(#37413) SaGa59 válasza Dhampir (#37412) üzenetére


SaGa59
őstag

Köszönöm

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37414) SaGa59 válasza Antonius1978 (#37411) üzenetére


SaGa59
őstag

Eddig 16 sztalkert (15 már megjelent) és két Sztrugackijt.
A Witcher 3-nak sokszor nekiálltam, úgy másfél éve egyszer majdnem teljesen végig is toltam, valahol ott hagytam abba a DLC-ket, hogy el lehetne indítani „emelt szinten”. Arra féretettem, hogy megvárom a teljes felújítását xboxon. Közben becsúszott az AC széria boxon, az nekem eddit teljesen kimaradt. A Valhalla várja félbehagyva, hogy beleunjak a Skyrimbe. De abba meg nem lehet, pont mint a sztalkerbe, mert szénné lehet modolni, valahány ötletem támad, hogy milyen karaktert játszanék ki szivesen, annyiszor tudok újabb 5-600 modot felrakosgatni, kipróbálni, cserélgetni, hogy a világ illeszkedjen az elképzelt karakterhez. Nem tudom, a megjelenés óta eltelt évek alatt hány ezer órát tettem már bele, de a modok keresésével minimum még a dupláját. Pont úgy állandó lakos a PC-men, mint a SoC.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37415) Antonius1978 válasza SaGa59 (#37414) üzenetére


Antonius1978
addikt

Regenyek : az igen, jo termekeny fordito vagy :) Csak kivancsisagbol, hogy fogynak? Ugye a sci fi iro emlitette hogy csokken irantuk a kereslet...
A Valhalla, ha az amire gondolok, akkor nem fogott meg, a Skyrim tenyleg vagesz cucc, mondjuk kivancsi vagyok hogy te milyen modokkal hasznalod szivesen, amugy az en kedvencem a Fallout 3, az mindent visz :)
Ha jol emlekszem a Skyrim 2011-be jelent meg, akkor mar 12 eve nyustolod? :Y :C
Esetleg dobj 1 privi uzit kepekkel, hogy lassam hogyan nezhat ki neked a jatek...vagy van Skyrim forum is? Valoszinuleg, de nincs a kedvencek kozott, mindjart meg is nezem...

(#37416) shield


shield
Topikgazda

Boldog születésnapot!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37417) SaGa59 válasza Antonius1978 (#37415) üzenetére


SaGa59
őstag

A kiadó szerit a sztalker széria könyvei jól fogynak. Az Agyar pl már csak elektronikusan elérhető, a nyomtatott példányok elfogytak.
Skyrimhoz általában a különféle quest modokat keresgélem, illetve van néhány(száz), ami állandó szereplő. A Huterborn, a Campfire, Bathing, Diverse Dragons, íjász overhaul, WildCat, és hasonlók. Egy-egy „saját ház” modot is kipróbálok, hol-ezt, hol azt, bár a Witherun alatti kiürített barakk állandó. Szeretek „építkezni”. A Falloutokhoz is főleg az építés, különféle cuccok készítése, javítása a fő csapásirány, meg a minél több kaland, elvégzendő feladat. A fő küldetéseket általában hanyagolom mind a TES, mind a Falloutok világában. Ha mágust akarok játszani, akkor a mágia overhaulokat szedem elő, ha vámpírkodni van kedvem, akkor a vámpírokat turbózom fel, stb…
Mivel a gépem elég kis teljesítményű (ASUS PN50, Ryzen 5 4500 U procival) , a grafikát nem turbózom, sőt, ha vannak csökkentett felbontású grafiku modulok a modokhoz, azokat felteszem.
Igen 2011 óta nyúzom, néhány évenként újra előveszem. Főleg, hogy közben három verziót lépett előre, az egyiknél 64 bites motort kapott, meg egy csomó gyári kiegészítést, ezek egy része korábban modként volt elérhető és a Bethesda felkarolta a fejlesztőket. A legutóbb az Anniversary Edition (AE) jött ki. Az SE (Special Edition) tulajok ingyen megkapták, a Steam automatikusan upgradelte rá. Ez mondjuk átmenetileg rengeteg modot használhatatlanná tett, ezért kellett félre tennem jó másfél évre, de a legtöbb igazán érdekeset azóta utána húzták a modderek.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37418) SaGa59 válasza shield (#37416) üzenetére


SaGa59
őstag

Köszönöm.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37419) Timstrike válasza SaGa59 (#37407) üzenetére


Timstrike
tag

Mester elnézést kérek,hogy lemaradtam de inkább később mint soha:
Isten éltessen sokáig boldog születésnapot!
Még szükségem van jó Stalker könyvekre magyarul, ha már nem tudok oroszul. :C

(#37420) ' Tzs , válasza Antonius1978 (#37400) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Antonius: igen...ha akarod tudom aktualizálni azt a fórumot is, az ingyenes tárhelyről áttenni a tzsweb-re. Én is ezt akarom, hogy megmaradjanak amiket írtam és innen is érdemes lenne pár hsz-t átvinni ám, mert az új fórum ötlete pont ennek a fórumnak a hiányosságaira is épülne. A könnyebb kereshetőség pld, mivel az itteni kereső funkció nekem nem jön be :D Meg hát itt egy topicban van minden modhoz hozzászólás hatalmas a keveredés és átláthatatlan számomra.

SaGa: Boldog Szülinapot! Szép munka amit csinálsz gratulálok! Én még mindig várom évek óta azt a pillanatot amikor visszatérsz a mod fordításokhoz :) Mint mondtam összedobjuk a pénzt a láda sör helyett ennyit szerintem a vérbeli stakkereknek megér egy modfordítás, vagy több :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37421) SaGa59 válasza Timstrike (#37419) üzenetére


SaGa59
őstag

Köszönöm.

#37420 'Tzs,
Neked is köszönöm.
Meglátjuk. Úgy egy év múlva megyek nyugdíjba. Utána több időm lesz, bár a kiadó már jelezte, hogy könyvet is többet szeretnének tőlem. De ha lesz rá idő, egy-egy jó modot szívesen lefordítok, ha lesz még rá igény.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37422) shield


shield
Topikgazda

Megakartam nézni, hogy mit lehet látni a pripjatyi óriáskerékről. Elkezdtem keresgélni a neten. Találtam videókat néhány srácról, aki pripjatyban tevékenykedtek.
[Az óriáskerék indítása Pripjatyban]
A többit a videó alatti tartalomjegyzékben lehet megtalálni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37423) Yutani válasza SaGa59 (#37421) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nyugdíj? Meg mertem volna esküdni, hogy ilyen hasonló korú, 50 körüli vagy. De így már értelmet nyert számomra a nickneved. :B

#tarcsad

(#37424) ' Tzs , válasza SaGa59 (#37421) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

shield: nem semmi ez a videó, hol találtad? :)

SaGa: biztos, hogy lesz! :) Már megosztottam párat én is ami jó lenne...számomra mindig is a sztori modok voltak érdekesek és ha kicsit körbenéznénk az ap-pro.ru-n biztosan találnánk érdekeset. Pld. azt a Zsoldos-os küldetést amit korábban linkeltem, tuti izgalmas lehet.
Mostanában a munkám miatt sincs időm stalkerezni, szal egy nagyobb lélegzetvételű kihagyás lesz részemről, de továbbra is kipróbálnék 1-1 modot. Azt hiszem az egyiknek a 2. részét nem fejezted be csak elkezdted ugye? Valami Halál volt a mod címében ha jól rémlik. A weboldalt is majd egyik hétvégén fogom átköltöztetni, hétközben egyszerűen nincs időm rá sajnos.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37425) shield válasza ' Tzs , (#37424) üzenetére


shield
Topikgazda

Hol találtam? Hát a jutubon. :)
A videó többi részét nem nézted meg, amik a videó leírásában vannak?
Jobban mondva ez a 3. része, csak a figyelem felkeltése miatt ezt raktam be.
Én már elkezdtem letölteni őket.

Yutani, igen az az 59 azt jelenti SaGa-nál. Nálam is ez a szám lenne, ha ki lenne írva. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37426) Yutani válasza shield (#37425) üzenetére


Yutani
nagyúr

Maxi respekt nektek, zónák "öreg" medvéi! :R

#tarcsad

(#37427) Dhampir válasza shield (#37422) üzenetére


Dhampir
félisten

Klassz, az elektronyos bicó is. A csíkos mackófelső kicsit gopnyikos érzést sugall. :)

[ Szerkesztve ]

(#37428) Victorio válasza shield (#37422) üzenetére


Victorio
aktív tag

Ez a YT csatorna egy kincsesbánya! Köszönöm!
Szerintem kitart a néznivaló amíg meg nem jelenik végre a Stalker 2. :)
Csak azt sajnálom, hogy nem tanultam meg rendesen oroszul amíg kötelezően tanították. Az automata fordító nem nagyon tud mit kezdeni az ukrán szlenggel.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#37429) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Amennyiben érdekelnének gyönyörű, újszerű állapotban lévő Stalker könyvek, akkor privát üzenetben keress meg. Az eddig megjelent mindegyik kötet megvan (a Vlagyimir Vasziljev: Halálos Zóna cíművel kezdődően a Roman Kulikov-Jezsi Tumanovszkij: A végzet markában – A hexalógia zárókötete regénnyel bezárólag, természetesen az összes részével együtt), csak a legutóbb megjelent legfrissebb kiadvány nincs meg (Alekszej Gravickij: A Zóna ködében). Egyben szeretném átadni az egészet, egy kisebb kartondobozban, szolid honorárium fejében. :)

(#37430) Dhampir válasza Dhampir (#37429) üzenetére


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A gomolygó köd szertefoszlott és a Zóna rejtekútjai váratlanul feltárultak. Ekkor a sűrű, vadul burjánzó elfajzott növényzet erdejéből előlépett egy stalker a kis tisztásra, ahol óvatosan körbetekintett, majd elégedetten nyugtázta a biztonságosnak tűnő környék látványát.

Ebben a békés kis foltban egy jókora kupac tornyosult a bíbor égbolt alatt. Ez az anomália eddig nem volt itt, de amióta megjelent, megpróbálta magához csábítani a kitaposott csapákról szívesen el-elkalandozókat.

Miután igyekezett minden lehetséges veszélyforrást kizárni, a stalker lassan megközelítette a rendellenesen földagadt alakzatot. Zizegő hangok és transzformálódott cellulóz illata csalogatta egyre közelebb. Szkafanderét óvatosan meglazítva, szabad kezével élvezettel túrt bele az elé táruló gazdag zsákmányba, majd sikeresen felnyalábolta a Könyvkupac-anomália eme ritka képződményeit, és jólesőn fordult rá a Zóna szívéből otthonához vezető ösvényre. :R

(#37431) SaGa59 válasza Dhampir (#37429) üzenetére


SaGa59
őstag

Ennyire nem tetszenek, vagy kell a hely a következőknek?

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37432) Yutani válasza SaGa59 (#37431) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sok pénz áll a könyvekben. Én például John Scalzi "Az összeomló birodalom" trilógiáját elolvasás után eladtam, illetve a használtan megvett Octavia E. Butler Hajnal-trilógiáját is továbbadom, mivel kiolvastam már. A Stalker meg legalább 10 kötet (nem számoltam meg), szóval komolyabb értéket képvisel, és ha már nem szándékozik az ember újra elolvasni őket, talán érthető, hogy megválik tőlük.

#tarcsad

(#37433) Dhampir válasza SaGa59 (#37431) üzenetére


Dhampir
félisten

Dehogynem, ám a Zónába költözés miatt szükségessé vált. :R

(#37434) Dhampir válasza Yutani (#37432) üzenetére


Dhampir
félisten

A Zónában inkább ballasztanyag, a mutánsok számára búvóhely a könyvkupacok mögötti ejtőzés.

Szultán egyszer-egyszer elküldött pár zöldfülű stalkert valamely értékesnek számító könyvritkaság felkutatására, ám azoknak a kiválasztottaknak a maradványai még most is a falánk, elvadultan burjánzó növényzet indái között hevernek.

Egy néhai könyvtáros zombi jelentős könyvállományt rejtegetett, de hasonszőrű társai már nem voltak kultúrlénynek tekinthetők és az odatévedt széplelkű könyvkukacok megtapasztalhatták a Zóna sötét oldalának kegyetlenségét.

(#37435) Dhampir


Dhampir
félisten

Az alábbi képet Adobe Firefly mesterséges intelligenciával gyártattam le szöveges fájl alapján a "Dhampir" becenevű stalkerről, utólagos ecsetezéssel parányit módosítva. :)

[ Szerkesztve ]

(#37436) Dhampir


Dhampir
félisten

A Szultán becenevű banditavezér a zatoni Szkadovszk nevű hajóról, a Dream AI szerint:

(#37437) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

NA! [S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Bolts & Bullets Trailer] Nekem a régi motorral akkor is jobban tetszene, de egyszer végig kell vinnem!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37438) PeL válasza ' Tzs , (#37437) üzenetére


PeL
addikt

A régi motor szép volt, jó volt, de nagyon idejét múlt :) Ki sem használta a mai hardware-ek adottságait. Szerintem nem lesz baj ezzel az UE5-ös látvánnyal. Lehet picit más lesz, de szerintem hozni fogja a hangulatát a régi játékoknak.

(#37439) Yutani válasza ' Tzs , (#37437) üzenetére


Yutani
nagyúr

Pedig már jó ideje arról álmodoztunk, milyen lenne a Stalker modern motorral. Hát ilyen. Nagyon komoly!

Mivel UE5 dolgozik a játék alatt, kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni gyűjteni az új grafikus kártyára, ha valamirevaló grafikai beállításokkal akarjátok majd játszani a játékot! :DDD

#tarcsad

(#37440) Victorio


Victorio
aktív tag

Sajnos lesz bőven idő még a gyűjtésre, most jelentették be, hogy ismét csúszik a megjelenés. Az újabb céldátum 2024 első negyedéve.

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#37441) Rony949 válasza Victorio (#37440) üzenetére


Rony949
őstag

Nem is lenne STALKER, ha nem csúszna. Ez része az old school élménynek. :D

(#37442) PeL


PeL
addikt

Leégett a GSC prágai irodájának egy része...

Kb. borítékolható, hogy még tovább fog csúszni a játék még az eddigi halasztásokon túl is... :U

(#37443) Erdő válasza shield (#37422) üzenetére


Erdő
tag

Ennél sokkal magasabbról valószínűleg senki sem nézett körül, mint ez a srác 1:14-1:17 között. Azután még átmentek a Duga nevű borzadmányhoz,(ez is benne volt valamelyik modban) és oda is felmásztak (2:06-2:16) Én szédültem a székben miközben néztem.

[link]

[ Szerkesztve ]

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#37444) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Érdekességképpen. A Dell gyártó az egyik játékos felhasználásra szánt notebookját a S.T.A.L.K.E.R. 2 képernyőfotójával illusztrálta. :)

Alienware m17 Gaming-Laptop

(#37445) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Jelentem az oldalam ismét elérhető! :) [link] :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37446) Dhampir válasza ' Tzs , (#37445) üzenetére


Dhampir
félisten

Bejött az oldal, de a S.T.A.L.K.E.R.-nél üres a lap.

(#37447) ' Tzs , válasza Dhampir (#37446) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hogy-hogy? Másnál is? [kép]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37448) Dhampir válasza ' Tzs , (#37447) üzenetére


Dhampir
félisten

Most már jó. Nem tudom, hogy mi okozhatta korábban. :R

(#37449) ' Tzs , válasza Dhampir (#37448) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Örülök! Ha bármi hiba van a linkeknél szóljatok és frissítem majd őket :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37450) shield válasza Erdő (#37443) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem semmi csávók.
A Chernobylite -ben is benne van, küldetésben is. Játszottál vele? Nekem bejött.
Kicsit szokni kell a játékmenetet, másodszorra már tök jó.

' Tzs , :K

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.