Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37451) Antonius1978 válasza ' Tzs , (#37445) üzenetére


Antonius1978
addikt

Fasza. Amugy figyeli valaki a Moddb-t? Ugy tunt nekem hogy jottek ki uj modok, legalabbis lattam par cimet ami szamomra uj volt...

(#37452) SaGa59


SaGa59
őstag

Bocs, kicsit elkésve, mert már egy hónapja a boltokban van:

Alekszej Gravickij: Tisztogatás.

A terület egy része Hvorosztyin tábornok parancsnoksága alá került. És az új seprű új módon seper. Hvorosztyin biztos benne, tudja, mit és hogyan kell megszervezni a Lezárt Zónában. A tábornok a saját feje után megy, közben űzi a maga játékait. Ambíciói ráadásul sokkal tágabbak, mint a Határvidék feletti ellenőrzés. Az egész Zónát akarja a hatalmába keríteni.

A regény az A Zóna ködében folytatása.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#37453) Yutani válasza SaGa59 (#37452) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszönjük, rendelem is az utolsó két könyvet. :R

#tarcsad

(#37454) lacika93 válasza ' Tzs , (#32381) üzenetére


lacika93
csendes tag

Tisztelt nagyérdemű -barki is olvassa-!
Rendkívül mód hálás lennék, ha valaki segítene abban hogyan is kell magyarosítani ezt az igen szimpatikus modot.
Nem akarok álszent lenni, az lenne a legjobb, ha valaki feltöltené a komplett gamedata mappát. (Számára is egyszerűbb lenne) :))
Olvastam korábbi hozzászólásokat, Emre kollégának elvileg sikerült valami úton-módon.
Köszönök bármilyen segítséget!

(#37455) ' Tzs , válasza lacika93 (#37454) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nekem valahol megvan ez, megnézem és írok.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37456) emre válasza lacika93 (#37454) üzenetére


emre
veterán

Már nem emlékszek hogyan jött össze, addig mókoltam amíg működött.

Évek óta nem játszok, asszem csak ki kell csomagolni, működő gamedata mappa, de pár dolog át lett írva benne. A hozzászólásaim között van leírás, sajnos az idő haladtával sem okosabb nem lettem, sem pedig a memóriám nem lett jobb. :B

Innét lehet szedni

A gamedata 1 és 2 a magyarított. Kicsomagol egybe, bemásol, játszik.
A SMRTER 041 alpha az eredeti
Az AK textures, és a 041 options kiegészítő
Az arsenal cop v04 nem a smerterhez való.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37457) Alusky válasza PeL (#37438) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

Már az akkoriakat is nehezen használta ki, mivel a motor ugye az őskorban lett elkezdve írva aztán folyamatosan csúszott. :DDD Még a CoP sem tudott két magot használni, csak valami kis programmal, de nyilván az meg nem natív, nem valami jó, csak fingreszelés.
Szerintem rendben van a grafika, környezet, állatok, még az inventory is hasonló. Pont attól tartottam, hogy nagyon elviszik más irányba, de eddig jónak tűnik az irány, ha megmarad a régi játékból sok ismerős dolog.
Csak aztán nehogy túl kevés legyen az újdonság és unalmassá tegye.

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#37458) ' Tzs , válasza emre (#37456) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Király vagy. Nekem ebből a fele volt csak meg. Leszedek mindent, lehet ki is próbálom, köszi :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37459) shield válasza emre (#37456) üzenetére


shield
Topikgazda

Szeva emre!
Rég jártál itt minálunk. :)
Az átírásból annyi rémlik nekem, hogy már Szkadovszkon mindent meg lehet venni, megszerezni, de voltak még dolgok, már rég volt... és a memória, na ez az... :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37460) lacika93


lacika93
csendes tag

Sziasztok. Az ABR modhoz van külön fordítás, tud valaki?
Egyébként köszönöm a smrterhez, sajnos nem az a mód, amire emlékeztem régről.
Ó, és más kérdés:
Kipróbáltam az amk modot közben - szép, és jó, probléma annyi, hogy csak a mocsárban tudok játszani, ugyanis ha át megyek másik pályára a játék kifagy.
Aztán a SGM mod következett. Az el sem indult, újra telepítettem az egész játékot, indult is, ment is, egészen addig, míg őrnagyunkat nem kellet újra feltámasztani. Mikor ez megtörtént, szintén kifagyott a játék. Ezt kétszer megismételve rájöttem, hogy nem fog menni - vagy csak simán hülye vagyok ehhez. Járt így valaki?:))

(#37461) shield válasza lacika93 (#37460) üzenetére


shield
Topikgazda

Melyik SGM-mel játszottál?
Rémlik valami, hogy a magyarításból ki kellett szedni egy fájlt.
Próbálj rá keresni itt a topikban.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37462) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Megvettem az új tárhelyemet és arra gondoltam, hogy az összefoglalós linkek mindhárom stalker topic esetében -vannak amik már nem elérhetőek- jó lenne összeszedni őket és a tzsweb a jövőben is igyekszik majd fenntartani ezeket a közösség számára. A modok nagyrésze letölthető azokat nem kívánom tárolni (1-2 kivétellel), de a javításokat, magyarításokat (Laris és SaGa munkáit), patcheket mindenképp!
Ha van valaki aki segítene nekem összeszedni a halott linkek fájljait (ydisk, narod.ru, mega stb.) és eljuttatni hozzám azt megköszönném. Ma elkezdem a linkek ellenőrzését és a fájlok összeszedését van ami nekem is megvan. A tartalmak összeszedésével kapcsolatban szerintem emailben beszéljünk és ha minden megvan itt publikálni fogom.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37463) emre válasza ' Tzs , (#37462) üzenetére


emre
veterán

Ha valami kellene kérdezzetek rá, ekkora anyagot képtelenség teljes egészében feltölteni, de amire igény lenne megpróbálom megosztani az előzőleg linkelt mediafire oldalon.
Kellene valami mappa listát összedobnom, de fogalmam sincs hogy álljak hozzá.

Jobbára régebbi cuccaim vannak, jelentős részük a Stalker Filefront-ról.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37464) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

aztakqrva! nekem is van gyűjteményem, de nem ekkora :D engem a COP mappa tartalma érdekelne elsőként. küldesz képet róla emailben?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37465) emre válasza ' Tzs , (#37464) üzenetére


emre
veterán

dolgozok rajta, készül az xls lista....

itt is a link a modokról: stalker_map

A nagy kapkodásban a soup-ot kihagytam a listából.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37466) ' Tzs , válasza emre (#37465) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszönöm! Ez elég sok munka de szólok ha minden a helyére került! Akartam mondani, hogy tovább megyek. A nagy tárhely mellé előfordulhat, hogy megcsinálom a régóta akart közösségi fórumot is, amiben a Stalker is helyet kap természetesen. Egy pár emberrel itt már beszéltem erről. Lenne létjogosultsága, mit gondoltok? Támogatnátok ezt az ötletet?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37467) emre válasza ' Tzs , (#37466) üzenetére


emre
veterán

A Stalker 2 megjelenésével lehet lesz létjogosultsága egy közösségi fórumnak, de ez már nagyon más világ mint ami a 2000-es években volt.
Én nem jósolok neki nagy jövőt, de jó lenne ha nem lenne igazam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37468) Okapi válasza ' Tzs , (#37466) üzenetére


Okapi
csendes tag

Hali.
Ezúton is szeretném megköszönni mindannyiótoknak, hogy annyi időt tudtam a zónában tölteni.
A magyarításoknak és a különféle módok összerendezésével nagyon - nagyon sokat segítettetek abban, hogy beszippantson a zóna.
Én nem tudtam volna a segítségetek nélkül több módot - némelyiket többször is -végig játszani .
Örülnék, ha mindezt tovább vinnétek, s az olyan ügyetlen kezdőknek , a módolásokkal most ismerkedőknek mint én, továbbra mindez megmaradna. :R :R

(#37469) ' Tzs , válasza emre (#37467) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Igazad van, részben. A fórummal nagyobb terveim vannak mint "csak" a stalker modok átvitele és fenntartása. Szeretek a széllel szembe menni és fricskázni a ma olyan nagy hangzatos fosbuk, tvitter, csinstagram és társainak. De ha maga a fórum nem elég ütős ma, csinálhatok egy fosbukhoz hasonló sosölmédia felületet is...bár attól nem érezném tól jól magam :) Igen a fórumhoz Ti kelletek - a közösség - magamnak nem csinálnom meg kedvtelésből :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37470) Milos136


Milos136
csendes tag

A Prosectors Project-el valaki tolta már? Elvileg egy standalone 'mod' SoC-hoz fejlesztett motorral (hasonlóan mint az anomaly) az eredeti story-val kicsit kibővítve új pályákkal, mechanikákkal, jobb NPC AI-al stb stb.. Most jött ki hozzá elvileg egy full angol fordítás, alapból orosz mod.

Csak orosz forrásból lehet beszerezni (ap-pro, mod discord szervere, mega) és olyan kevés angol anyagot találtam róla, hogy nem mertem lehúzni egyenlőre..

(#37471) Milos136 válasza shield (#37359) üzenetére


Milos136
csendes tag

Gammáról tudok nyilatkozni. Igen gyakorlatilag anomaly megspékelve modokkal, azonban most 439 különböző modról van szó amik remekül működnek egymással, és teljesen moduláris, több százat tudsz hozzáadni / kivenni ahogy tetszik :D

Nekem az új mazoista élményem az úgynevezett Invictus run (legnehezebb nehézség, max 1x halhatsz meg), a sok survival elementel együtt ez eléggé idegtépő játékmenetet eredményez ahol kétszer is meggondolod, hogy rookie village-ből elszaladsz-e megnézni honnan jönnek a lövéshangok sötétedéskor vagy nem :DD

Az, hogy nem lehet fegyvert és ruhákat venni nagyon belassítja a játékmenetet, de mint minden más ez is kikapcsolható. A sztori a leggyengébb része ezeknek az anomaly alapú modpackeknek, de a játékmenet fenomenális

(#37472) shield válasza ' Tzs , (#37469) üzenetére


shield
Topikgazda

Szia!
És hogy gondolod, a triológiára szétbontva, vagy modokra, vagy minden egyben, ahogy valami felmerül?
Valaki feldob egy témát és ....

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37473) ' Tzs , válasza shield (#37472) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Erről már volt szó korábban, de igyekszem újra összefoglalni. Közben jött egy info beszéltem a Dezowave alapítójával, aki szintén támogatná egy magyar stalker közösségi fórum létrejöttét (már csak a stalker 2 jövőbeli megjelenésének alkalmából is) mondtam neki, hogy itt is van egy közösség, de jó lenne összehozni az egészet egy fedél alá. Ennek adhatna teret a TzsWeb, ahogy mondtam egy nagyobb cél érdekében. Nem csak Stalkert akarok hanem más játékokat is, filmes részleget, beszélgetős részleget nem csak játékokról stb. Igen szétbontanám (SoC, CS, COP) a modokat mindegyikhez írhatnánk ajánlót és linkelhetnénk a tartalmakat (ezeknek is adnék helyet 50Gb-ig mondjuk). Mivel minden modnak külön témája lenne sokkal könnyebben meg lehetne találni azt hogy épp melyik modról beszélünk hiszen a megfelelő topicba lehetne írni. Nem úgy mint itt, hogy van egy fő téma és ömlesztve minden és ember legyen a talpán aki itt megtalál minden infót 1-1 kérdéses modhoz, főleg ha nincs címke bejegyzés hozzá... egy átláthatóbb jobb rendszer lenne. Csak, hogy legyen még egy kis megfejelése az ügynek: emlékeztek az UHSF Stalker fórumra? Ha meglesznek a megfelelő fájlok akár újra is tudjuk éleszteni, ott rengeteg modról volt leírás, tapasztatalok stb. Tehát nem a nulláról indulhatna a dolog. "Valaki feldob egy témát és ...." - igen, arról külön topikokban tudunk beszélni, sokkal könnyebben nyomom követhetően és mindenki nyithat új/saját témát is akármiről is szeretne beszélni. Nagyjából ennyi. Ha van még kérdés válaszolok...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37474) emre válasza ' Tzs , (#37473) üzenetére


emre
veterán

A legjobb tudomásom szerint az UHSF adatbázisa megvan valahol, a felélesztésére is volt kísérlet, de nem túl biztatóak az eredmények.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37475) ' Tzs , válasza emre (#37474) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Igen 2 embernél, tudom is a nevüket. Dezo írt is nekik ez ügyben.
Az ISO installer mappa tartalmát kilistáznád?

Más: pörgessük fel az adatok összeszedését srácok! Az összefoglalóban shield írja hogy ezek nincsenek meg [Pain of The Past magyarítás], [CoC 1.4.12 magyarítás]. Küldje már el nekem valaki akinek megvan (privátban adok egy címet) és feltöltöm a TzsWeb-re! Köszi!

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37476) emre válasza ' Tzs , (#37475) üzenetére


emre
veterán

Felesleges listáznom, egy darab iso fájl.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37477) Antonius1978 válasza ' Tzs , (#37475) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szevasztok, nahat, de jo hogy megemlitodott a Pain of the past, par eve jatszodtam vele, de egy kuldetes utan elakadt, a bazison, vagy kocsmaban nem lehetett beszelni valakivel egy kuldetes utan, mint latom, van hozza egy fix is, lehet azt javitja : [link]

Ha elokerul a magyaritas, akkor felteszem a modot, ra a magyaritast es a fixet is es kiprobalom, kellene elerhetoseg aztan a modhoz es magyaritashoz.

(#37478) Okapi válasza ' Tzs , (#37475) üzenetére


Okapi
csendes tag

Hali. Nekem megvan a Pain of The Past magyarítás .
Van hozzá egy Fix is ha segítesz, hogy hogyan és hova küldjem nagyon szívesen elküldöm. :DD

[ Szerkesztve ]

(#37479) Okapi válasza Okapi (#37478) üzenetére


Okapi
csendes tag

(#37480) Laris2 válasza Antonius1978 (#37477) üzenetére


Laris2
aktív tag

Szia. Én fordítottam a Pain of the past-ot. A játék végigjátszható, viszont jó pár a fő feladathoz kapcsolódó küldetés nem indul be. Lehet ezt javították. Viszont a magyarításban fordítva vannak azok a feladatok is.
[link] a magyarítás

[ Szerkesztve ]

(#37481) ' Tzs , válasza Okapi (#37478) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Írj rám privátban, bár látom már felkerült.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37482) Antonius1978 válasza Laris2 (#37480) üzenetére


Antonius1978
addikt

A modhoz van valakinek egy hivatkozasa? Nem talalom a neten...

(#37483) Antonius1978 válasza Laris2 (#37480) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szeva, feltettem a modot, viszont a magyaritas nagyon hulyen latszik, fele cirillbetu...Mikor lesz idod es kedved, vegtolod a fixxel, hogy lam minden jo-e benne, a fix utan, es mi lenne a megoldas, hogy rendesen latszodjon a magyar szoveg?

(#37484) Laris2 válasza Antonius1978 (#37483) üzenetére


Laris2
aktív tag

Ránéztem, az új fix írta át cirillre ezeket a betöltő, és beállítási szövegeket.. Párat fordítottam benne, jó lesz de ékezet nélküli. Gondolom nézve a kommentjeidet ez nem okoz neked problémát. Viszont most nincs időm rá, pár nap múlva meglesz. Végigjátszást viszont nem ígérek.

(#37485) Antonius1978 válasza Laris2 (#37484) üzenetére


Antonius1978
addikt

Persze, az ekezetes betuk hianya nem gond, en igy szoktam meg ekezetek nelkul, mivel igy gyorsabban tudok irni az angol billentyuzeten, szerintem masnak sem gond, mindenki tud ekezetek nelkul is olvasni es ertelmezni.
A vegigjatszast en fogom feszegetni, ha sikerul tampontot talalnom itt a forumon, szerintem volt szo errol a modrol, csak par dologra emlekszem, a verszivora az erdoben, a gyar elleni sztalkertamadasra a banditak ellen, a terkep felso felen levo helikopternel egy kuldetesre, es arra, hogy a sztalkerbazison elakadt a kuldetessorozat amikor jatszodtam, igy a modot nem fejeztem be, ennyi. Majd meg benezek, hogy lam masnak van-e valami hozzafuznivaloja...Elore is mindent koszonok.

(#37486) Laris2 válasza Antonius1978 (#37485) üzenetére


Laris2
aktív tag

[link] Pain of the past magyarítás. Nekem működik

(#37487) Antonius1978 válasza Laris2 (#37486) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, most nekem is tokeletesen mukodik, majd meg jatszok, neztem vegigjatszast, nalam nem volt ott a hulla a helikopternel, a tobbi kuldi mukodott...

(#37488) Milos136 válasza Milos136 (#37470) üzenetére


Milos136
csendes tag

Ha a Prosectors-al senki, akkor hasonló kérdésem lenne NCL7 nevű modhoz. Látom moddb-n fent van gépí angol fordítással, de már 4 éve nem volt hozzá frissítés ott.

Esetleg tud valaki egy jó minőségű magyar vagy angol fordítást ehhez a modhoz?

Mennyire jó ez a mod? Tudtok valami jobbat SoC-hez amiben benne van az eredeti történet?

(#37489) Laris2 válasza Milos136 (#37488) üzenetére


Laris2
aktív tag

Ha NLC7, akkor a Light Edition. Ez az eredeti könnyített változata. Témája, végigjárni azt az utat, amerre Strelok is járt egy évvel előtte. Azóta a zónában sokminden megváltozott, más képződmények mutánsok frakciók, de főleg az igencsak veszélyes laborok. Indulásként, csak annyit, hogy hősünket is a halottas autó mellett találták, de egyre jobban úgy tűnik, hogy ő nem az autóval jött. Strelok az egyik kulcsfigura, de mivel foglalkozott, miután megjárta az erőműt. Ezt tudjuk kideríteni a fő szállal együtt. :)

(#37490) Rony949


Rony949
őstag

Valaki próbálta már a True STALKER modot?

(#37491) Milos136 válasza Laris2 (#37489) üzenetére


Milos136
csendes tag

Jól hangzik, le is töltöttem. Nem a light editiont választottam, szeretem a kihívásokat :D

Az első azonban a játék indulása előtt jött velem szembe. Találtam egy angol fordítást az NLC-7 Build 3.0-hoz (ami ugyan az a verzió amit moddb-ről leszedtem), azonban ez tönkrevágja a játékot úgy, hogy mindenféle hibaüzenet nélkül crashel.

Oroszul sajna nem tudok, így ha nem találok rá fordítást akkor ki kell hagynom ezt a modot :(

(#37492) Laris2 válasza Milos136 (#37491) üzenetére


Laris2
aktív tag

Először a Build 3.8-at fordítottam, játszhatóra, de hol van már az a fordítás? Ehhez nem jó a Light Edition fordítása. :D Lehet, shield-nek még megvan, az ékezetes hangzók miatt.

[ Szerkesztve ]

(#37493) Antonius1978 válasza Rony949 (#37490) üzenetére


Antonius1978
addikt

En epp most toltom, a bemutato alapjan nagyon vagany, hangulatos, majd meglatjuk hogy milyen a jatekmenet, majd megirom ha ki tudom probalni.

(#37494) hubai38


hubai38
aktív tag

Boldog karácsonyt mindenkinek.

(#37495) chrisk


chrisk
csendes tag

Boldog karácsonyt stalkerek🙂 Tudom off,de a shoc topic halott,hátha itt tudja vki... Felraktam a sima Secret trails2-t. Magyarítással,de az első küldinél, rányomok az erdésznek mandragóra gyökér küldi elfogadásnál leáll xrengine. Vkinek ötlet?

(#37496) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Karácsonyt!

(#37497) Milos136 válasza Rony949 (#37490) üzenetére


Milos136
csendes tag

Pár órát játszottam vele (még Kordont nem hagytam el), eddig nagyon tetszik. A vanilla játékok közérzetét hozza magával, viszont a jól ismert pályákat eddig eléggé új fényben mutatja be. Az anomáliák látszatra nagyon hasonlítanak a STALKER 2 trailerjeiben látottakra, és eléggé könnyen hazavágják a főszereplőt.

A sztori eddig nagyon tetszik, Fejszét személyesítjül meg, aki néhány évvel ezelőtt a családja elvesztése után szerzett tapasztalatot a zónában, elég sok helyi munkát végzett el Szidorovicsnak, viszont Kordonon túl nem merészkedett eddit.

A grafika nagyon jó, és meglepően erőforráshatékony.

Az angol fordítás eddig teljesen megfelel, néhány typo-n kívül nem vettem eddig észre nagyobb gondot.

Limitált tapasztalatom alapján eddig csak ajánlani tudom :C

(#37498) Dhampir


Dhampir
félisten

Korábban már sok honlapon írtak a S.T.A.L.K.E.R. társasjátékról, amit remélhetőleg 2024-ben kiadnak.

A videóelőzetes:
S.T.A.L.K.E.R. The Board Game Trailer

A közösségi finanszírozás honlapja:
S.T.A.L.K.E.R. The Board Game by Awaken Realms

(#37499) Rony949 válasza Milos136 (#37497) üzenetére


Rony949
őstag

Szuper, nagyon szépen köszönöm! :R

(#37500) Timstrike


Timstrike
tag

Boldog és békés új esztendőt kivánok minden Stalker játék kedvelőknek!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.