Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) Dhampir válasza kekeeci (#36700) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, hogy ez nem is az Áruház, csak rosszul írtam?

Majd később, ha vissza tudok térni a játékba, megnézem, hátha eltévesztettem az üzlet nevét.

Ugyanis ebbe be lehet menni, valamint egy pincelejáró is található, anomáliák nélkül. Korábbiakban itt történt egy incidens, minekutána már Szabadságosok vették át az őrzését.

(#36702) sklopp válasza Dhampir (#36701) üzenetére


sklopp
őstag

A másik üzletre gondolsz, az a vegyesbolt, ahol korábban ki kellett szabadítani az öt szabadságos fogságából a fickót, aki azóta is csak ott ácsorog. Sajnos az az irat soha nem kerül elő.

(#36703) Dhampir válasza kekeeci (#36700) üzenetére


Dhampir
félisten

Rosszul írtam, a Vegyesbolt az. :B

(#36702) sklopp

Igen, a Vegyesbolt az. Eszerint ott hiába keresném, sosem kerül elő.

Köszönöm a segítségeteket! :R

Az Óvoda esetében van tippetek a bejutást illetően? :F

Még egy észrevétel, ha valaki az Újságíró történetével játszana. A Kikötő felé ne csaljátok az Izlomokat, mert a Kimérákat elcsöndesíti a Gauss, de az odasereglő Izlomokat nem lehet megállítani, és az ott ácsorgó fontos szereplő is áldozatul esik.

[ Szerkesztve ]

(#36704) kekeeci válasza Dhampir (#36701) üzenetére


kekeeci
senior tag

Nem tudom, mikori a telepítésed, de a fórumon olvastam, hogy a nyáron frissítettek részben egy hiányzó dokumentum hiba miatt

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36705) Dhampir válasza kekeeci (#36704) üzenetére


Dhampir
félisten

Innen töltöttem le.

Sajnos nem néztem utána a legújabb frissítésnek. Legközelebb utánaolvasok, mielőtt bármit letöltenék.

Köszönöm szépen az információt! :R

Kérdés, hogy a frissítéshez is jó lesz majd a fordítás? :F
Az "Olvass el" .txt szerint A fordítás a fi csoport SCOPHU V2.0 munkáján alapul.

[ Szerkesztve ]

(#36706) Dhampir válasza Dhampir (#36705) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha jól látom, a Yandexről csak regisztráció után tölthető le a frissített, javított verzió.

[link]

(#36707) Dhampir válasza Dhampir (#36706) üzenetére


Dhampir
félisten

Kell a hozzáadandó rész is, tehát a 45 MB méretű alapfájl mellé a 35,3 MB méretű kiegészítő is.

[link]

[link]

(#36708) kekeeci válasza Dhampir (#36706) üzenetére


kekeeci
senior tag

A reg kb fél perc és nem kerül semmibe.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36709) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Annyit írtok róla, hogy kipróbálnám ezt az újságíró modot. Rakjuk ezt össze akkor :D
Melyik a mod legújabb verziója, patch-ek, magyarítás, telepítési sorrend? Köszi!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36710) kekeeci válasza ' Tzs , (#36709) üzenetére


kekeeci
senior tag

A legújabb verzió a 36704-es hozzászólásban, a fordítás az összefoglalóban.

CoP 1.6.0.2 verzióra a mod, aztán az addon, végül a magyar (bár azt nem tudom, ezzel a verzióval megy-e)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36711) ' Tzs , válasza kekeeci (#36710) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi!
"A fájlt nem sikerült letölteni próbáld később" Át tudja valaki küldeni e-mail-ben?
Amúgy a 2 magyarítás közül melyik kell ide? Csak mert 2 sleep of reason van.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36712) kekeeci válasza ' Tzs , (#36711) üzenetére


kekeeci
senior tag

yandex reged van?

gondolom, újabb (a 3-as)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36713) ' Tzs , válasza kekeeci (#36712) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Reggelnék de orosz karaktereket kell beírni ellenőrzésnek. Ez így leves.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36714) Dhampir válasza kekeeci (#36708) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze lehetséges, ám talán majd máskor. :)

(#36713) ' Tzs ,

Például ez segíthet.

Translit, orosz klaviatúra

[ Szerkesztve ]

(#36715) kekeeci válasza kekeeci (#36712) üzenetére


kekeeci
senior tag

Tessék:

mod
addon

Próbáld a https://yandex.com/-on (a reg érvényes lesz a .ru-n is)

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36716) Dhampir válasza kekeeci (#36715) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük szépen! :R

Az "addon" nem jó, nem nyílik meg.

[ Szerkesztve ]

(#36717) ' Tzs , válasza Dhampir (#36716) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

https://mega.nz/file/TM0SAYIQ#JtpdhR7-JmmLiq8t4jQ60d6HL1QQ9aAV5R2We7kik2Y

ez a helyes link, köszi mindkettőtöknek! :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36718) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Alekszej Kalugin "Kihalt mezők" című könyve számos kérdést választ nélkül hagyva, a folytatás lehetőségét magában rejtve fejeződött be.

A szerző honlapján rátaláltam a könyv folytatására, ami viszont úgy néz ki, hogy még nem teljes és átmenetileg befagyott a projekt, de így is jó pár új fejezet született, eddig összesen hét darab.

A szerző közlése szerint:
"A regény csak itt jelenik meg ezen az oldalon. Nincsenek más kiadásai. A fejezetek írás közben itt jelennek meg ezen az oldalon."

Hátha SaGa59 is érdeklődik iránta.

Íme a link:

Пустые Земли — 2. Новая прошивка

[ Szerkesztve ]

(#36719) Dhampir válasza ' Tzs , (#36717) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi neked is! :R

(#36720) Dhampir válasza Dhampir (#36718) üzenetére


Dhampir
félisten

Александра Руденко illusztrációja

(#36721) SaGa59 válasza Dhampir (#36718) üzenetére


SaGa59
őstag

Annyira lefagyott, hogy a 8. fejezet körül tart. Ami már elérhető belőle annak kb felét lefordítottam, de évek óta nem halad vele a szerző, így félretettem. Pedig van benne potenciál…

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#36722) Dhampir válasza SaGa59 (#36721) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük szépen az infót! :R

(#36723) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Hát, a mentés visszatöltés nálam nem működik. Meghalok, f9 kilép, újra indít, betölt, megy. Nagy kár, remélem később nem fog gondot okozni ez, mert jónak tűnik a mod :)
Amúgy lehet, hogy az eredeti steam-es Stalkerre kéne ráraknom ezt a modot?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36724) sklopp válasza ' Tzs , (#36723) üzenetére


sklopp
őstag

Nálam ez csak a könnyebbik eset. De időnként úgy kiakad halálozáskor a W7, hogy csak hard reset segít. Igaz, nekem valami régebbi, egybecsomagolt, telepítős változat van. Talán teszek egy próbát ezekkel az újabb változatokkal.

(#36725) ' Tzs , válasza sklopp (#36724) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Uha, én is gondoltam leszedek egy olyant ami egyben van, de inkább ez mellett döntöttem. Hard resetet nem szeretnék. Rögtön noob kérdésem lenne :) Minden feladat kész, a "csiri-csáré" helikopternél vagyok a Dokival történt beszélgetés után van. Mutat a marker a házon belülre ahova nem tudok bejutni, ennek a tetején van a helikopter. Hogyan tovább?

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36726) sklopp válasza ' Tzs , (#36725) üzenetére


sklopp
őstag

Sajnos többszöri nekifutásra sem tudtam befejezni, valahol ezen a környéken mindig feladtam. A másik gondom az egymilliós összeg begyüjtése volt, egy bizonyos pont után annyira megcsappant az igénybevehető pénzforrás, hogy ez is ok volt a feladásra.

(#36727) ' Tzs , válasza sklopp (#36726) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Az Izlomok elől tényleg csak futni kell. Én simán leugrottam a tetőről és 100%-ról kb 20-ra csökkent az életerőm. A leugrás után igen sok ellenfél jön, teli hátizsákkal épp hogy megúsztam épp bőrrel a kalandot.
Most van az, hogy 31 doksit szedjek össze, fele már megvan, viszont az 1 millió rubelt sokallom. Kérdezném a profikat akik ltx-eket írogatnak át, a szokásomtól eltérően...nem lehetne az 1 milliót átírni 100.000-re? Nem adnám fel a sztorit a bugolások ellenére sem...

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36728) Dhampir válasza ' Tzs , (#36723) üzenetére


Dhampir
félisten

Az előző verziós korábbi kiadás a Gog-ossal kidobált sűrűn a gyorsmentések visszatöltésekor.

(#36729) kekeeci válasza Dhampir (#36716) üzenetére


kekeeci
senior tag

Bocs, a nagy segíteni akarásban elírtam a címet, de Tzs kolléga szépen kibányászta.

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36730) ' Tzs , válasza kekeeci (#36729) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Megoldottuk :)
A kérdés sokkal inkább a fentebb leírtak. Sosem fog összejönni 1 millió :D Valami trükközés szükségeltetetik :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36731) kekeeci válasza ' Tzs , (#36730) üzenetére


kekeeci
senior tag

Írd át a boltosok százalékát, illetve, hogy a selejt cuccokat is megvegyék.
Keress *trader.ltx fájlokat. (pl eladsz egy 10%-ra kopott AK-t 100-ért és visszaveszed 10-ért)

Kis segítség.

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#36732) ' Tzs , válasza kekeeci (#36731) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi, meg is vannak, csak hogy mit kell módosítani ugye... :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36733) Dhampir válasza kekeeci (#36729) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem gond, "csak az nem követ el hibát, aki nem dolgozik". :R

(#36732) ' Tzs ,

A képeken megmutatják, ha jól látom. :)

[ Szerkesztve ]

(#36734) ' Tzs , válasza Dhampir (#36733) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Köszi nektek! Nem láttam a linket. Nézem is :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36735) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#36734) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hát nem sikerült. Akkor azt hol kell átírni, hogy legyen 1 millióm? :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36736) Dhampir válasza ' Tzs , (#36727) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebben az új verzióban több hiba van nálam, mint a korábbiban, pedig újratelepítettem mindent, még az alapjátékot is.

Most sem látni a felveendő iratot a Vegyesboltban, csak a helyét mutatja, de újfent a Folyami kikötőben is ugyanez a helyzet. :-(

A helikopteres feladatot is mutatja még, pedig voltam ott és a Mocsári Doktorral, majd utána Borzzal is diskuráltam.

Pénzt nagyon nehéz keresni továbbra is, összeszedni és elcipelni a keveset érő holmikat nehézkes, 50 kg a súlyhatár. Az Amulettek sokat érnek, de azokat sajnálom eladni. Eladhatóak? :F

Az Óvodába már bejutottál? :F

[ Szerkesztve ]

(#36737) ' Tzs , válasza Dhampir (#36736) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Na fasza... A boltos irat nekem sincs sehol és akit kiszabadítottam csak áll ott. A kikötős megvan asszem. amúgy érdekes, hogy egy jó pár iratot csak véletlenül találtam meg, mert a térkép nem jelezi őket, véletlen belebotlottam.
A mocsári doki ki van nyúlva valamelyik utca sarkon találtam rá. Igen ezek nekem is megvoltak. Az amulettekből 3-at találtam meg és a Mosodában lévő szemüveges csóka jópénzért megveszi őket 35-45 ezerekért, de még így sincs meg az 1 millió. Az óvoda? Nem, ha a bejárat közelébe megyek eldobom a kanalat. Tetszik ez a mod, de valahogy nagyon üres nekem. Sehol egy lélek az egész városban ez eleinte jó feeling, de egy idő után unalmas. 2 feladat aktív a maradék 3 doksi a 31-ből, meg az "események láncolata". Úgy tűnik, hogy amíg nincs meg a pénz addig senki nem ad feladatot. Asszem részemről ez így ennyi. Nagy kár, de egyenlőre nem látok módot ekkora összeg összeszedésére.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36738) Dhampir válasza ' Tzs , (#36737) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, vannak "rejtett" iratok, jó párba belebotlottam én is.

Nálam szerencsére még jó egészségnek örvend a Mocsári Doktor. A játék korábbi verziójában még a helikopteres épület sarkán ácsorgott, de az új kiadásban már az Oskola udvarán teng-leng. Kapóra is jött, mert arra járván már nagyon húzta a vállamat pár felcsipegetett apróság, amikből el tudtam adni neki, így könnyebb volt tovább bicegni a Mosodába.

Azért akadnak emberek itt-ott, például a vendégmarasztaló Monolit is feltűnik a Könyvtárban, aztán pedig a Kimérák, majd később gondolom az Izlomok is felbukkannak. Irányító és Burerek is járják e tájat.

Tehát nem kell megtartani az amuletteket a játék végéig, később nincs jelentőségük, csak kereskedelmi hasznuk? :F

A súlyhatárral hogyan állsz, próbáltad módosítani? :F
Az 50 kilogrammal alig lehet elpucolni a vérmesebb golyóálló teremtmények elől, ha éppen kicsit megvan pakolva az ember.

(#36739) ' Tzs , válasza Dhampir (#36738) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Jaja én is az Oskola udvarán álldogálva találtam rá. Jaja a Monolit jó csávók csapata, örömüket a könyvtárban golyózáporral fejezték ki :) Nem tudom, hogy van-e jelentőségük, én eladtam őket. Nem próbáltam, mivel én ezekbe nem merek csak úgy belenyúlogatni, meg nem is tudom hol kell. (Hol kell?)
Most az egyszer csalnék kivételesen, csak a sztori menjen tovább :) Azt pedig a fentebb leírt módon (kéne az az 1 millió).

Ja és ha már Zaurus crew, készülnek ezek valami új, nagy dobásra [link].

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36740) Dhampir válasza ' Tzs , (#36739) üzenetére


Dhampir
félisten

A pénzeső megteremtéséhez nem értek, de talán ez az életérzés hozzásegíthet a bőségszaru élményéhez. :)

Köszi az új Zaurus crew hírt. :R

[ Szerkesztve ]

(#36741) Papa Joe válasza Dhampir (#36740) üzenetére


Papa Joe
tag

Száradjon be az összes lekvárod! :D
Nagy boldogan megnyitottam a linkedet, hogy hátha valami megoldás a fenti problémára, mivel én is kb eddig jutottam benne, de ez... ez kegyetlen volt. :)) :W

(#36742) Dhampir válasza Papa Joe (#36741) üzenetére


Dhampir
félisten

A Stalker kenyérkém már alaposan megszikkadt, alig bírom elrágcsálni. A Zónában mindent "aranyáron" kínálnak. :)

(#36743) Dhampir válasza Dhampir (#36736) üzenetére


Dhampir
félisten

A Folyami kikötőben jóval arrébb lett csak meg az irat, nem pontosan ott, ahol mutatta.

(#36744) ' Tzs , válasza Dhampir (#36740) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Én szeretem az ilyen troll humort is, de engem is meglepett ez :D Még jó, hogy előzőleg nem hagytam teljes hangerőn az 5.1-et... :D Hatalmas életérzés... :D 2 mp-ig bírtam, ugye nem baj? :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#36745) Dhampir válasza ' Tzs , (#36737) üzenetére


Dhampir
félisten

A Vegyesboltnál járván vérszopó falka támadott le, az ott strázsáló sztalkerek alig bírták ki a nagy nyomást. Odébb Irányítók seregét uszították rám a mod készítői és a magos ház tetejéről korábban hiába pengettem le a telekinetikus erővel támadó törpöket, arrafelé szédelegve újabb csapatuk bukkant fel. Az Izlomok vajon mit nem szeretnek? A dilinyósok (ormányosok) is megvoltak, gondolom csak idő kérdése, hogy mikor szaporodnak el megint. Ráadásul ezek a fenevadak követik a sztalkert, még elfutni sem bírtam a súlyhatár miatt.

(#36744) ' Tzs ,

:B

[ Szerkesztve ]

(#36746) sklopp válasza Dhampir (#36745) üzenetére


sklopp
őstag

Az izlomokat és pár nehezen leamortizálandó ellenfelet a sergeteg tökéletesen irtja. Elég ostobák, csak úgy kell irányítani őket, hogy kettőtök közé kerüljön az anomália, ők meg simán belegyalogolnak.

A helikopteres feladat megoldásához a doki után beszélni kell a kikötőben az idegen szépséggel, ő ad majd papírokat, amik elmagyarázzák az egész helikopteres történetet, ezt át kell adni Borznak, és ekkor meg van oldva a feladat.

[ Szerkesztve ]

(#36747) Dhampir


Dhampir
félisten

Köszi a tippeket, időközben rájöttem az anomáliás trükkre. :K

Egy Izlomot a Mosodások intéztek el.

Sajnos a Mocsári Doktoron és Borzon ez már nem segített. Búvár is odalett, de őt még vissza tudtam hozni a mentés betöltésével. Ezután fedeztem fel az anomália kelepcéjét. Annyi eszük már nem volt, hogy kikerüljék. Nagyon messziről kellett becsalogatni őket, közben néhány Kiméra is bekavart. :U

Ajjaj, Borz már elesett az Izlommal való csatározás közben. Akkor elbukott a játék? :F

A kikötői hölgy korábbiakban "Kék ballont" kért, amit az emeleti árus a Mosodában egymillió rubelért kínál eladásra.

[ Szerkesztve ]

(#36748) Dhampir


Dhampir
félisten

"Piknik az árokparton"

Kiköltöztek a Mosodából, csak a góré és a doki (Kardán, hehe) maradt bent.

A defenzív Búvár folytonos feszültségben éjjel-nappal a kerítést pásztázza

Csernyikov bátyám meg csak pöngeti

Levantei értékeli a Feng Shuit, perpillanat csak egy bokor tövében érzi biztonságban magát

A kiégett, agyonfrusztrált Kék ballon tulaj durcásan, morcosan ücsörög a lombos fa árnyékában, inkább lenne ő most Szevasztopolban

Zulu nem aprózta el a fegyverét és ő is megkedvelte a bizarr kempingezést

[ Szerkesztve ]

(#36749) Dhampir


Dhampir
félisten

actor.ltx

Не, не, не! Без читов играем!

(#36750) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Közben ki kellett játszanom a Minerva's Den-t.
"Levantei értékeli a Feng Shuit" :D ettől a posztól kikészültem :D
Ezt búvárt poénból likvidáltam de hát nem sokat értem el vele. Ez a kiköltözés mikor történik meg? :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.