Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) Alusky válasza Timstrike (#37500) üzenetére


Alusky
aktív tag
LOGOUT blog

És Geiger-Müller kattogásban lassúakat. :DDD

Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

(#37502) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Új Esztendőt kívánok! :)

(#37503) shield


shield
Topikgazda

Boldog Újévet kívánok és sok modot!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37504) hubai38


hubai38
aktív tag

Boldog újévet mindenkinek

(#37505) Okapi


Okapi
csendes tag

Hali.
Köszönet mindenért s Boldog Új Évet kívánok minden Stalkernek .
:C :DD :R

(#37506) ' Tzs , válasza Okapi (#37505) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hubai: valahogy így akkor nem? [[COP] DIVERZÁNS [HYBRID] – HUBAI38]
Amúgy az összes poszt átnézve, hibás linkek javítva!

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#37507) Yutani


Yutani
nagyúr

Stalker 2 megjelenés: 2024. szeptember

#tarcsad

(#37508) lsc


lsc
nagyúr

Üdv
Elkezdtem újra a diverzánst, gondom van, nem tudok e-rubelt szerezni, a bankár nem vette el a bőröndöt. Ez a Hubai-féle verzió.

Az élet kegyetlen .

(#37509) lacika93


lacika93
csendes tag

Sziasztok. Kombináltam az Arsenal overhaul 3, atmosfear 3 és az absolute nature 3 modokat, viszont a problémám az, hogy nagyon akadozik a játék max grafikán (dx11 és 1920x1080), pedig szerintem elég erős a gépem:
Intel core i5 11400f
Rtx 3060 8gb
32gb RAM
Win10 pro
Játék telepítése közben feltűnt, hogy a VGA és oprendszer nem felel meg a rendszer követelményeknek, és a VGA mellett nem 8gb van, hanem 1. (1024mb)
Valakinek hasonló probléma?
Próbáltam dx10-el is, de ugyanez a probléma, viszont csak napos időben.
Nem akarom elhinni pedig, hogy nem elég hozzá ez a konfig

(#37510) Antonius1978 válasza lacika93 (#37509) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szia, erre sajnos nem tudok valaszolni, en nem probaltam ezt a dolgot, de lehet akad valaki, aki igen.

Viszont, ha nem latja a 8 gigat, hanem csak 1-et, akkor lehet hogy kellene frissitsed a kartyad meghajtoprogijat...

(#37511) lacika93 válasza Antonius1978 (#37510) üzenetére


lacika93
csendes tag

Szia. A legújabb driver van fent, idén január 17-én adták ki, ezért nem értem. Persze lehet, hogy csak túl sokat várok el, nincs kizárva. Hátha valakinek voltak hasonló gondjai. Sajnos külföldi fórumon nem találtam ilyen esetet, hogy nem megfelelő oprendszer és videokártyát ír ki a telepítő, ezért gondolom hogy valójában elegendő lenne a Kraft, csak valami beállítási hiba lehet 😅

(#37512) Antonius1978 válasza lacika93 (#37511) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem tudok hozzaszolni, ha sehol mashol nem talaltal hasonlo hibat, akkor esetleg elszigetelt eset lehet a tied, lehet Dx frissites is kell - habar az nem valoszinu, de a NetFrame es meg van egy masik ilyen keretprogi, lehet esetleg azokkal lenne a baj? Nezz utanna, azaz telepitsd azokbol is a legujabbakat, mas otletem nincs.

(#37513) shield válasza lacika93 (#37511) üzenetére


shield
Topikgazda

Lehet, hogy pont a legújabb driver a gond. Nem ez lenne az első. ;)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37514) lacika93 válasza shield (#37513) üzenetére


lacika93
csendes tag

Próbáltam régebbivel is. Példát mondok: napos idő van, szkadovszk és a kotrohajo között vagyok, szkadovsz felé fordulok ott 30 FPS, kotrohajo irányába úgy 160-170. Ez normális? Bevallom sosem néztem. Telepítettem a legfrissebb keretrendszert is.

(#37515) Antonius1978 válasza lacika93 (#37514) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehetseges, hogy van olyan mod ebben a modban, ami megnoveli a fu suruseget es azert lassul le? En 2 helyrol tudok, ahol gyarilag beszaggat, 1.amikor kezdjuk a jatekot es megyunk par lepest, 2. Janov palyan a tudosbunker es az allomas kozott akad be egy pillanatra.

Az Arsenal az fegyvermod ugyebar? az Absoluta Nature az meg a tajat alakitja at, mi is hasznaltuk Free-vel a Turul modunkban, az Atmosfear az mit csinal?

(#37516) lacika93 válasza Antonius1978 (#37515) üzenetére


lacika93
csendes tag

Persze, abszolút átformálja a grafikát ez a pakk. Az atmosfear az ég, nap textúráit javítja, az an (absolute nature) pedig a fákat, füvet, talajt stb

(#37517) Antonius1978 válasza lacika93 (#37516) üzenetére


Antonius1978
addikt

Es ezt te az alapjatekra tetted, vagy valamelyik nagy modra, pl Gamma, Misery, Anomaly stb?

(#37518) lacika93 válasza Antonius1978 (#37517) üzenetére


lacika93
csendes tag

Az alapjátékra. Mod készítője szerint úgy vannak kalibralva, hogy teljes mértékben kompatibilisek egymással, telepítési sorrend illetőleg útmutató is van korrektül beszámozva hogy mindenki értse :)) . Nincs olyan, hogy kidob a játék, lefagy, stb. Utolsó küldetésnél volt egy kifagyás bármit csináltam, de a figyelmetlenségem miatt nem vettem észre, hogy arra van egy patch.

[ Szerkesztve ]

(#37519) lacika93


lacika93
csendes tag

https://www.moddb.com/mods/arsenal-overhaul-31-fixes

Ha esetleg valaki érez affinitást rá. Tényleg rohadt jó mod

(#37520) Antonius1978 válasza lacika93 (#37518) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, nos, ha az alapjatekkal jatszol, akkor jo(bb) lenne, ha a mi Turul modunkat tolnad vegig, mar csak teszt jelleggel is, hogy bizonyos dolgokrol mi a velemenyed, szerinted mi az ami hianyzik meg esetleg a modbol es egyeb velemenyek.

Mindjart feldobom valahova es a hivatkozast megirom magan uzenetben.Remelem lesz kedved kiprobalni ;]

(#37521) lacika93 válasza Antonius1978 (#37520) üzenetére


lacika93
csendes tag

Rendben, jöhet 🤘

(#37522) Antonius1978 válasza lacika93 (#37521) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elkuldtem a privit.

(#37523) lacika93


lacika93
csendes tag

Köszönöm.
Használ valaki 64bites motort? :)

(#37524) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

True Stalkerbe megéri időt fektetni? Elkezdtem, de az első fél óra ugyan az mint a SoC, eljárt a gameplay felett az idő számomra. Nagyon úgy tűnik, hogy csak egy tisztelgés az első rész előtt. Mit gondoltok?

Köszi

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37525) movax válasza Plazmacucci (#37524) üzenetére


movax
őstag

Feltettem, de a laptopom GeForce MX350-es csipje ezt már sajnos nem viszi, el sem indult, directx9-cel és legalacsonyabb grafikus beállításokkal sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#37526) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#37524) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, vannak benne jopofa ujitasok az teny. es par dolog ami nem tetszett, csak akkor kezdjel neki, ha nem unod, hogy sokat kell maszkalni, a la Lost Alpha, vagy ne mondjam a Szovetseg Ideje 3-at na abba kellett aztan sokat koricalni, csak azert vittem vegig, mert jo volt a tortenete. A TS-ben sokat kell caplatni, viszont a tortenet az mas, van benne egy uj palya is, ami udito volt szamomra, igaz hogy nem voltam tole elajulva, amiket ott kellett csinalni, de jol hozzaidomult a tortenethez. A vegen lett valami nalam, asszem kifagyott, es pont valami uncsi dolgot kellet csinalni, szoval letoroltem, es a befejezest, kb 15-30 percet megneztem a YT-on.
Csak akkor fogj neki, ha nagyon izgat a tortenet, mert maskepp szerintem a regebbi nagyobb modok sokkal jobbak, erdekesebbek.
Mint emlitettem, van benne par bosszanto dolog is, szoval merlegelj, sok maszkalas+bosszanto dolgok, vagy viszonylag jo tortenet, ennyi, ez a jatek 1x jatszos, ha megcsinalod, tobbe nem fogsz ranezni, na jo, mondjuk 5-10 ev mulva, mire elfelejted hogy mirol volt szo.

(#37527) Plazmacucci válasza Antonius1978 (#37526) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Köszi, ez így felejtős. LA is kiborított egy idő után. Megszépültek az emlékek már, nem érzem azt amit régen, hiába keresem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37528) lacika93 válasza Plazmacucci (#37527) üzenetére


lacika93
csendes tag

Szia. Tudom, hogy cop topic, de a soc-ról van szó?

(#37529) Plazmacucci válasza lacika93 (#37528) üzenetére


Plazmacucci
félisten

True Stalker a CoP motorját használja, azért írtam ide.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37530) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#37527) üzenetére


Antonius1978
addikt

Szerintem is, vedd ugy, hogy ez a LA egy fejlettebb valtozata, mas tortenettel, ennyi.

Ha Stalker elmenyre varsz, akkor vedd elo a Spectrum Projectet, vagy a Way in Pripyat-ot, szamomra ezek adjak vissza a legjobban a Stalker erzest. Nemreg ujra vegigtoltam a Wind of Time-ot es a Space Anomaly-t is, sajna mindkettoben vannak nemszeretem dolgok.
Most a The project Medeirost fogom ujrajatszani, az vagany volt, valami banditas tortenettel.

(#37531) Antonius1978 válasza lacika93 (#37528) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem, hanem ez egy egyedulalo COP mod, a neve True Stalker, karacsonykor jelent meg.

(#37532) lacika93


lacika93
csendes tag

Csak azért kérdeztem, mert van a sochoz mod (,cophoz is), ami magához a játékmenethez nem nyúl hozzá, csak és kizárólag grafikusan javít a játékon. Én is azzal küzdök a héten, de jövőhéten a turult megnézem 🤘

(#37533) Antonius1978 válasza lacika93 (#37532) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, hat a grafikai modok engem nem izgatnak kulonosen, de az teny hogy szebb a jatek, a Turul is vaganyabban mutat az Absolute Nature-el.

(#37534) Antonius1978


Antonius1978
addikt

SaGa, ha jarsz errefele, es nem vagy elfoglalt, szetnezel egyet ezen az oldalon a sok mod kozott? vagy egy rakas, melyet nem ismerunk.

[link]

(#37535) SpazzMaticus válasza Antonius1978 (#37526) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Sosem értettem ezt a "Sokat kell mászkálni benne" szövegeket, a STALKER-játékokkal, meg a LA-val kapcsolatban...
Pont a lényege, a franchise esszenciája ez, azért is játszanak vele a mai napig ilyen sokan, mert szembement, szembemegy szinte minden téren azzal a szutyokkal amit ma a kategóriában top game-eknek hívnak...
A Lost Alpha az anno korai beta kiszivárgás miatti elb@szott rajtja óta szépen csendben -már az excended cut-tal is, de a revisited-del pláne- a legautentikusabb és f@szább moddá (inkább külön játékká) fejlődött, amihez képest az Anomaly csak egy túlertékelt RTX-kártya teljesítményteszter, a CoP, Mysery, Gunslinger, satöbbikről nem is beszélve, amik csak a töredékét tudják a LA-nak...
Azok a map-ok pedig felülmúlnak minden mást pályadesignt, amit valaha láttam...

Ja, hát "lassú" a játékmenet, meg nehéz is, meg bizony óvatosan kell közlekedni a pályákon, benézni minden kő alá, figyelni minden bokorrezdülésre, de hát ez ennek a játéknak ez a lényege, meg a STALKER-nek is szerintem, tele van a piac egy csomó ilyen Far Cry-al meg f@szom game-ekkel, azokba nem kell "sokat mászkálni", áramvonalazottak is egy kisegítős alsós szintjén, könnyen adják magukat, lehet köztuk válogatni... :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#37536) SpazzMaticus válasza Plazmacucci (#37524) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Új, és ezért most érdekesnek tartják a közösségben, de még kiforratlan sok hibával, a régi nagyobb mod-ok mind jobbak nála.
Ha meg a gameplay felett szerinted mára már eljárt az idő, akkor meg semmiképpen sem éri meg neked hogy rászánd az idődet. :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#37537) Plazmacucci válasza SpazzMaticus (#37536) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen, így gondolom én is. Manapság se időm se energiám már egy kordont órákig járkálni. Változnak az idők.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37538) Yutani válasza Plazmacucci (#37537) üzenetére


Yutani
nagyúr

"Régen minden jobb volt." :DDD

#tarcsad

(#37539) Antonius1978 válasza SpazzMaticus (#37535) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, akkor pontositom a szavaimat, nem az az idegesito, hogy sokat kell maszkalni - ebben igazad van, hogy ez elvezetes, addig amig esszeruen vannak a dolgok osszeallitva - hanem az, hogy foloslegesen, ilyenkor a modder elszurja a dolgot, ha mar el kell menjek a Barba Kordonbol, akkor a Szemettelepen es a Barban is lehessen valamit csinalni, nem az hogy elcaplatok a Barba, egyet beszelek, oszt mehetek vissza Kordonba jelenteni, na ez kurvara folosleges, ha mar igy akarja a modder, akkor teleportaljon minket viszza Kordonba jelenteni.Akkor meg ott van az, hogy a ruhak rosszul vannak belove, nem lehet sokat futni bennuk, nem tudsz 50 kiloval sok cuccot osszeszedni, sokat vissza kell menj egy harc helyszinere (igy voltam a True Stalkerben pl a Szemettelepen), de ha penzt akarsz, akkor muszaj, de folosleges, mert en ugy csinalnam, hogy ha 1 szinteren mindenkit lelosz, automatikusan osszegyujtene neked a ladadba, vagy mondjuk az lenne a leghelyesebb, ha az egeszet betenne 1 relytekhelyre, aminek a koordinatait el tudnad adni sztalkereknek x osszegert, annak fuggvenyeben, hogy mi van a rejtekhelyen.Es onnan azon nyomban mehetnel tovabb kalandozni, mert mondjuk a csaposnak eladnad a koordinatkat kesobb, es o meg eladna a sztalkereknek es kesz.
A palyak lehetnek gyonyoruek, ha nem kell felfedezd minden sarkat, mert keves a kuldi az adott palyan es ha bosszanto a jatekmenet...engem sosem erdekelt a grafikaja ennek a jateknak, hanem a tortenetek, melyek a modokban vannak.
A jatekmenet ne legyen se lassu, se nehez, mert abban nincs elvezet egy ilyen jateknal, akkor elvezetes, ha turheto cuccal kezdesz, es addig zsakmanyolsz, kepzodmenyvadaszkodsz, amig megveszed a legutosebb cuccot, es fegyvert, akkor te vagy a Zona bajnoka, vigan mehetsz barmerre, mert nem doglesz meg hamar, a cuccaid se kopnak olyan nagyon stb.Ne ugy legyen mint a Miserybe, hogyha kiteszed a labad, mar sugarzas van, es te ott allsz 1 szal borkabatban, es konnyen megdeglessz :D Ez baromira esszerutlen, hisz te sem lennel hulye 1 szal bugyiba bemenni az atomreaktorba, nem? Pedig a Misery pont ilyen suketseg, ha a Szkadovsz korul sugarzas van, akkor a Szkadovsz is baromira kellene sugarozzon, nem? Na mind1, ennyit a Miseryrol.

Elkepzelheto, de nem biztos, hogy te meg nem untal ra az ilyesmire, mert nem jatszodtal annyit mint en, en viszont mar igen, 15 eve jatszom a jatekkal, a magyarra forditott modokat mind vegigtoltam, tobbszor is, valamint az angol nyelvuekbol is rengeteget, azokat is tobbszor, es ezert nem tudom megerteni, hogy aki moddol, az nem latja hogy hibadzik valami a cucc korul? Jo pelda erre, a Szovetseg Ideje 3, na az aztan egy idegtepo mod, menj A-bol B-be, B-bol menj vissza A-ba, es ez igy van mind az 500 kuldetessel ami benne van kb :D Ha jol emlekszem 2 honapig nyustoltem, pedig a hosszabb modok is olyan legtobb 3 het ahogy emlekszem, de ez 2 honap.Remelem egyszer te is kiprobalod :P ;]

(#37540) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#37537) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezert ajanlottam a Way/Road to Pripyat-ot, tiszta Sztalker erzetet ad, nem hosszu erosen, nem kell sokat maszkalni, mert nincs olyan sok kuldetes benne.Ha hosszabbra vagysz, akkor a Spectrum Project, ha esetleg valami masra vagysz, akkor The Project Medeiros, Zaton tele van banditakkal, elfoglaltak a Szkadovszkot is, te Noe vagy, a zakkant fazon :D Ha ez erdekel, dobj 1 uzit, hogy megadjam a hivatkozast, ha ujra megtalalom, a forditas angol gepi az megvan a Moddbn.

(#37541) Plazmacucci válasza Antonius1978 (#37540) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:R ránézek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#37542) Antonius1978 válasza Plazmacucci (#37541) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ok, na en megyek is vissza a Zonaba, majd kesobb benezek.

(#37543) SpazzMaticus válasza Antonius1978 (#37539) üzenetére


SpazzMaticus
tag

A Bárból a Kordonba vagy vissza kocsival három perc, most lemértem. Scrapyardon át Dark Valley-en keresztül, egyetlen puskalövés nelkül. :)
Az első LA-végigjátszásomban én is 120Kg-ra emelt teherbírással játszottam, mert nem tudtam hogyan kell használni az autókat, és hasztalannak tartottam őket.
Azóta kitapasztaltam az útvonalakat... :D
Ha egyébként ennyire zavar az 50kg. teherbírás, módosítod úgy ahogyan szeretnéd, ennyi. Meg asszem minden mod-hoz van fast travel lehetőseg is ám fizetett vezetők képében ha szeretnéd...
A járművek egyébként is a központi hub szerepét töltik be egy-egy missziózás, térképbejárás közben, abva kell pakolni. Ráadasul ingyen is találsz kapsz, többet is...

Ma már természetesen én is több ezer órányi mindenféle "Stalkerezéssel" a hátam mögött legnehezebb fokozaton nyomom, és az eredeti 50kg-os teherbírással játszom, és szerintem meg ez tökéletes játékegyensújilag hogy minél később érjem el a "feltápolt übersoldier" szintet, de ki hogyan érzi...
De más mod-okban sem volt soha problémám a pakolással, minden térképen kinéztem a kitapasztalt áthaladási útvonalaimhoz közeli tárolókat, és oda hordtam a cuccot, azután jövet-menet vittem a boltba mikor mi fért... :)
Féltávon én eddig bármely modban már tele voltam zsével, ez nekem sosem okozott gondot.

Én pl. pont azt szeretem a LA-ban, hogy minden "szimpla" oda vissza út is mindíg más, soha nincs két egyforma menet.
Éjjel van vagy nappal, milyen az idő : esik, köd van, várható e már a következő kitörés, merre jarnak a katonai/monolitos járőrkülönítmények, mindíg meglátok valamit, letérek jobbra-balra... Utána persze valami bajba kerülök, azután azon kapom magam, hogy pl. Darkscape-ben szakadó esöben éjjel gyenge "boltba szállítós málhás" settingben a Witches Jelly anomáliakkal teli erdőben bújkálok egy váratlan Chimera-elől ... :D
Számomra minden menet hangulata utolérhetetlen, és más játékban nem tapasztalható élmény sokadik játszásra is, (a revisited-et most nyomom csak először, eddig a magyarított extendeddel jatszottam csak) .
Engem munka, család mellett, heti 4-5 alkalommali pár órás játékidőmben semmi nem kapcsol ki jobban ennél, van hogy egy estén csak annyit csinálok, hogy eljutok egy feladat kezdőpontjáról a másikra, (néha persze sietek és csak átrobogok, ezért jó kiismerni a map-okat) de közben sokszor több minden történik velem mint egy-egy manapság időnként kipróbált "AAA"-game teljes végigjátszása alatt, de nyílván ez csak az én személyes ízlésem, meg véleményem... :)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#37544) Dhampir válasza SpazzMaticus (#37543) üzenetére


Dhampir
félisten

:))

(#37545) shield


shield
Topikgazda

Srácok, tudja valaki, hogy a Stalker modokban melyik fájl(ok)ban szokott lenni az anti-cheat?
Remélem tud segíteni valaki, előre is köszi. :)

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#37546) PeL válasza shield (#37545) üzenetére


PeL
addikt

Anti-cheat? :F Nem rémlik hogy lenne ilyesmi a STALKER játékokban...

(#37547) Laris2 válasza shield (#37545) üzenetére


Laris2
aktív tag

Az eddigi fordításaim alatt jó pár fájlt átbogarásztam, de ilyennel nem találkoztam. Volt játék, amibe be volt építve, és eléggé durva szankciókkal is járt. ha valaki csalással próbálkozott. Szerintem eléggé jól elvannak ezek rejtve a keresgélő szemek elől, :F

(#37548) lacika93


lacika93
csendes tag

Most kezdtem én is ezt a modot, de fejezem is be. Teljesen szuper lenne, ha soretessel nem kéne 2 méterről 4 lövést leadni egy bőrkopenyesre :U belusovig eljutottam. Egyébként teljesen szuper mod..lenne. Ja, hozzá teszem én egy gellert kapott lövedéktől is majdnem elhasalok. 😀

(#37549) lacika93


lacika93
csendes tag

Sziasztok. Hubai féle diverzáns mod. Pókokat hogyan lehet eltüntetni?
Gamedata mappábol pár fájlt kitöröltem ahol felleltem őket, pl meshes, textures illetőleg a configbol is, a játék természetesen kifagy.
Alap diverzánsban is benne vannak? Köszönöm

(#37550) ' Tzs , válasza lacika93 (#37549) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Lángszóró. Azt nem szeretik. :D Úgy tudom, hogy sehogy (vagy valami fájl módosítással valszeg). Abban is.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.