Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3426) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Hello! Ma váltottam le egy TP-Link TD-W8910G-t egy asus rt-ac55u-ra. A váltás oka az volt, hogy napi akár háromszor is egyszerűen elment a net mintha lekapcsolt volna a router + még a net is lassú volt. Netmania S-ben vagyunk most azthiszem,aminek 10? megásnak kéne lennie, a gond az, hogy maximum 2,5 mbps a letöltési sebesség. Eddig nem használtunk modemet, mert az előző routerben(tp link) volt beépített. Erre 2 óra sz@rakodás után jöttem rá amikor már semmi nem működött. Előkerestem egy régi szürke/kék modemet, azthiszem egy d-link 380t. Mint kiderült ez nem működik, legalábbis az új routerrel. Úgy megy a konstrukció, hogy az előző routerbe dugom bele az újat, de ennek semmi értelme. Rendeltem egy d-link dsl 321b-t, ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy, hogyan kell majd beállítani és összehangolni az új routerrel.
Még egy dolog: amikor a 380t modemmel kötöttem össze az új routert akkor a beállításoknál mindig az ISP által megadott felhasználó/jelszó párost kérte, egy óra keresgélés után meglett, de a router nem fogadta el.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.