Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19151) Csabi42 válasza rizso (#19149) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. S milyen? Van valami különbség az előzőhöz képest? :)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19152) anrab válasza rizso (#19149) üzenetére


anrab
addikt

jó az iránytűd? forog a térkép ahogy te forogsz? mármint beáll a helyes irányba?
nekem a JH3-ban ledekkolt meg máshova rak.
gondolom csak egy ujabb fw-vel orvosolhatom.
pedig most a gps még a tízemeletes ház zárt lépcsőházában is /ablaktalan/ talált műholdat. meg lakásban is.

[ Szerkesztve ]

(#19153) s4hu|SyD^ válasza Csabi42 (#19151) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igen, van benne újra billentyűzet bug, semmi más különbség. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19154) rizso válasza Csabi42 (#19151) üzenetére


rizso
addikt

Hát eddig még nem vettem észre semmi különbséget sem :( Jönnek a frissítések sorra, de csak a verziószám más. Kíváncsi leszek, hogy mikor lesz pl. teljes értékű, jó böngésző, korlátok nélküli filmlejátszás, memóriahiba nélküli működés...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#19155) Csabi42 válasza rizso (#19154) üzenetére


Csabi42
tag

Én is ezekre a dolgokra várok, amiket írtál...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19156) Csabi42 válasza s4hu|SyD^ (#19153) üzenetére


Csabi42
tag

Akkor, nem frissítek.:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19157) csabám válasza Karma (#19096) üzenetére


csabám
addikt

Elméletileg a másik izének a fényérzékelőnek kell lennie! Nem???:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19158) s4hu|SyD^ válasza Csabi42 (#19156) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Alapvetően JH3-ról ill JI2-ről felesleges frissíteni. 1.2-nél lesz a dolog érdekes vagy ha lesz érdemben valamit is adó frissítés addig. JI3 igazából nem ad semmit, legalábbis senki nem írt még olyat, ami valami pluszt adna.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19159) s4hu|SyD^ válasza bokrosolajos (#19129) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ilyen késsel, kulccsal való karcolásos videóra én nem alapoznék, nekem 10 percet volt kulccsal zsebben és 4 karc lett rajta, úgyhogy óvatosan azért. A "karcálló" üveg eléggé idézőjeles dolog.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19160) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#19158) üzenetére


Varszegig
veterán

A JH3-ról szerintem kötelező frissíteni a JI2-re, mert végre nincs benne billbug (és mondjuk nem lényeges, de végre csak egy bp van:). A JI3 már más tészta, mert visszahozta a billbugot, és semmit nem adott a JI2-höz képest. Tehát JH3->JI3 ennek semmi értelme. JH3->JI2 ez jó.

karcállóság: olyan, hogy karcálló üveg nem létezik. Az üveg nem karcálló anyag. Olyan létezik, hogy nehezen karcolódik. A zafír-na az nem karcolódik. Namost ha abból lenne a wave üvege, akkor azt hiszem egy 0 lenne az árcédula végén még. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#19161) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#19160) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igen ám csak ott a bökkenő, hogy a JI3 is hivatalos így a KIES csak azt fogja felajánlani, normális esetben a JI2 nem rakható már fel buhera nélkül.

Igen, karcálló nincs(legalábbis nem ebben az árfekvésben), csak olyan van, hogy kevésbé karcolódik ill. ha karcolódik is az sem lesz mély és nem fogja zavarni a kijelző láthatóságát. De az ilyen videókon látott tesztek kipróbálását nem ajánlanám. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19162) Karma válasza csabám (#19157) üzenetére


Karma
félisten

Nem. Pont erről volt szó.

“All nothings are not equal.”

(#19163) TomWexX válasza s4hu|SyD^ (#19161) üzenetére


TomWexX
addikt

Én anno 1x kipróbáltam a karc tesztet! :D Nem voltam szomjas és a haverjaim nem hitték el hogy tényleg lehet rajta kulcsot húzogatni!
Valóban nem lett semmi baja, ami rajta van pici karc, késöbb került rá!
Amúgy normál körülmények között nekem se jutna eszembe kipróbálni! ;]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19164) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#19161) üzenetére


Varszegig
veterán

hát igen, ez így van. by the way, akinek JI3, annak mi van Róma helyén? bp, vagy Róma?:)

(#19165) radav válasza Varszegig (#19164) üzenetére


radav
csendes tag

Róma.
Tesztelgettem a híváslistás bugot, JI3 alatt ismegmaradt. Ha a névjegyből hívom az otthoni számot a híváslistában is annak jelenik meg, majd ha onnét hívom újra, átíródik mobilra.

(#19166) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#19164) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Róma ofc. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19167) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#19166) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, akkor legalább nem a JH3-at számozták át JI3-nak:)

(#19168) leslieke válasza radav (#19165) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért én azt nem tartom akkora problémának, hogy rossz ikon jelenik meg egy számnál..... és jó lenne, ha már ott tartanánk, hogy ez lenne az utolsó javítanivaló.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19169) DonMedve válasza leslieke (#19168) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen ebben egyetértek. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19170) leslieke válasza DonMedve (#19169) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

tök jó. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19171) radav válasza leslieke (#19168) üzenetére


radav
csendes tag

Nem akkora probléma csak mivel nekem elsősorban a telefon funkciók fontosak ezért zavar.
Nekem meg például az MSN hiánya jelentéktelen hiba.

(#19172) leslieke válasza radav (#19171) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nekem is, :) Nem MSN-ezek telefonról.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19173) bakospe


bakospe
tag

Ki lehet valahogy kapcsoni, hogy kritikus töltöttség esetén, ne dobálja 5 percenként a hangüzenetet, plusz az "Akkumulátor lemerült" szöveget a teló? Csendes módban meg a rezeg szóval az sem jobb... Igazából annyira nem lenne probléma, csak a gyakorisága zavaró számomra.
A másik, ha olyan widget-ed van kint, ami netet használ, és nem vagyok wifi közelben, a 3G-t meg nem akarom épp használni, akkor meglehet oldani, hogy szintén ne dobálja az üzit, h be akarom-e kapcsolni az adatkapcsolatot? JF2-nél a Wifit akarta, JH3-nál meg ezt...

(#19174) Karma válasza bakospe (#19173) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet, bármennyire is idegesítő :W

“All nothings are not equal.”

(#19175) bakospe válasza Karma (#19174) üzenetére


bakospe
tag

Hát, ez nem túl jó hír... :(( És ha nincs letiltva a csomagkapcsolt hálózat, de fellépek wifi-re akkor automatikusan a wifi-t használja?

[ Szerkesztve ]

(#19176) s4hu|SyD^ válasza bakospe (#19175) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elvileg azt kéne. Prioritás szerint a Wifi az első, ha jól tudom.

Karma: Szerinted szerviz menüben ki lehet kapcsolni az ilyen figyelmeztetéseket, mint ez az akku töltöttség hangjelzés stb. vagy ez egyelőre még titok, vagy senki nem tesztelte még ezeket? Úgy gondolom szerviz menüben minden ilyen megtalálható, bár én nem tesztelgetném végig személy szerint, bízom benne valaki megteszi majd a Wave tulajok közül. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19177) Varszegig válasza leslieke (#19168) üzenetére


Varszegig
veterán

csak az az érdekes, hogy nálam pl. nincs ilyen bug.

bakospe: Ha a csomagkapcsolt engedélyezve van, akkor a JH3-tóé fölfelé úgy működik, hogy ha ismert wifi van a hatókörében, akkor azt használja, ha nincs, akkor 3g. ha meg talál új wifit, akkor tisztelettel érdeklődik:)
Akku: A JID-ben lehet ez már jobb lesz, azt írták, abban a figyelmeztetés után minden megy tovább, szóval lehet nem lesz állandó figyelmeztetés. Ez egyébként tényleg egy farokság, hogy nem lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#19178) TomWexX válasza Varszegig (#19177) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezaz hogy nálam sincs! Nem is hallottam ilyenről eddig! :F

Amúgy engem pl. egyáltalán nem zavar ez az akku lemerült figyelmeztetés! Eddig talán 1x ha találkoztam vele! Meglehet ám előzni úgy, hogy nem hagyod addig lemerülni! Nálam 50% alatt már első alkalommal megy a töltőre!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19179) Varszegig


Varszegig
veterán

A kevés értelmes appok egyike.

(#19180) leslieke válasza Varszegig (#19177) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked JI2 van, nekünk JI3. A Smasung meg kedvesen variálja a bugokat az egyes fw-k közt, hogy mindig legyen miről beszélni.

Bár én nem tudom megerősíteni a híváslistás ikonok problémáját, mert 1 db vezetékes szám sincs a mobilomon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19181) TomWexX válasza Varszegig (#19179) üzenetére


TomWexX
addikt

Mobilról nem tudom letölteni, mert valszeg nincs benne a magyar appsban! :W Na akkor majd gép előtt egyszer...
Amúgy ez mire is jó pontosan? Nagyjából vágom de azért annyira nem tiszta! Ha jól értem az autó fogyasztását lehet vele könyvelni?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19182) Fogash


Fogash
tag

Jónapot!
Erről mit gondolunk?
[link]

(#19183) leslieke válasza Fogash (#19182) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem erről van szó: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19184) rizso


rizso
addikt

Egy lehetseges eszrevetel JI3-ban: eddig mintha tett volna nagy betut a mondatok elejere, viszont most nem rak.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#19185) Varszegig válasza TomWexX (#19181) üzenetére


Varszegig
veterán

hát pedig én mobilról töltöttem. felírkálod a km óra állást, és a tankolt benyát, és kiszámolja a fogyasztását a kocsinak. Több kocsit is kezel.

rizso: JI2-ben biztosan rakott.

[ Szerkesztve ]

(#19186) rizso válasza Varszegig (#19185) üzenetére


rizso
addikt

Akkor jól emlékeztem :) Meg mintha JI2-höz képest kicsit "szmúúúszabb" lenne a böngészőben a zoom - bár így is döcög kicsit ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#19187) TomWexX válasza Varszegig (#19185) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi megvan! A kereső egyenlőre nem találja de az újak között ott van! A program működésére meg még rá kell jönnöm! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19188) TomWexX válasza Varszegig (#19185) üzenetére


TomWexX
addikt

Sorry a dupláért! :W

De ha már duplázott akkor itt írom hogy JI2-ben sms írásnál mondat után nagy betűvel kezd, de itt a fórumnál a szövegdobozban nekem kell nagyra váltanom! Ti melyikre gondoltatok?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19189) Varszegig válasza TomWexX (#19188) üzenetére


Varszegig
veterán

én mindig az újak között nézem. előbb gépen megnézem mi érdekel, aztán nyomulok a telefonról:)

(#19190) leslieke válasza rizso (#19184) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam működik a nagybetű a mondat elején.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19191) rizso válasza leslieke (#19190) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy TomWexX is írta, sms írásnál működik a nagy kezdőbetű, fórumban nem...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#19192) leslieke válasza rizso (#19191) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, SMS-re gondoltam én is, fórumot mindjárt megnézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19193) Csabi42 válasza rizso (#19191) üzenetére


Csabi42
tag

Nálam is csak sms-nél kezdi nagy betűvel, web oldalakon nekem kell váltani. S ami még kissé idegesítő, hogy a T9-et is mindig be kell kapcsolni a web lapoknál,mikor írok,sms-nél nem kell...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19194) sede7 válasza Varszegig (#19189) üzenetére


sede7
tag

Általában én is...

Ezt is leszedtem, de még nem volt időm piszkálgatni. Egy kérdés: visszamenőleg is be lehet vinni adatot?
Amúgy nem ellenőrizted esetleg az adatokat, hogy jól számol-e?

(#19195) Varszegig válasza rizso (#19191) üzenetére


Varszegig
veterán

bocs, én sms-re írtam, fórumra nem néztem

(#19196) hdanesz


hdanesz
senior tag

Sziasztok!

A telefon elején a gombok alatti műanyag berepedt. Szeretném lecserélni. Itt találtam is, de csak a felső résszel együtt árulják. Valakinek nem kellene a felső rész?:D
Remélem a Samu szervízben pikk-pakk kicserélik.

(#19197) Karma válasza hdanesz (#19196) üzenetére


Karma
félisten

A szervizek nem szoktak hozott anyagból dolgozni...

“All nothings are not equal.”

(#19198) Varszegig válasza hdanesz (#19196) üzenetére


Varszegig
veterán

azt hiszem, annyira nem pikkpakk, ha jól emlékszem a szétszedős videóból, akkor a végefelé tudják leszedni, de azért megoldják:)

(#19199) hdanesz válasza Karma (#19197) üzenetére


hdanesz
senior tag

Akkor náluk is megkérdezem.

@Varszegig: Köszi! El is felejtkeztem a szétszedős videóról. Megnézem. :D

[ Szerkesztve ]

(#19200) Csabi42 válasza rizso (#19186) üzenetére


Csabi42
tag

Mi az a "szmúúúszabb"?:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.