Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19601) krisi047


krisi047
aktív tag

[link] Ezek szerint akkor Badára még egy darabig nemigen lesz Flash?

(#19602) bakospe válasza Laccy. (#19599) üzenetére


bakospe
tag

Nem ismerem, linkeld már be plíz! :))

(#19603) Srac321 válasza TomWexX (#19598) üzenetére


Srac321
csendes tag

Korulneztem a szervizkodoknal... Hálózati és simkártya állapot lekérdezés : *#7465625#
Evel kiirta a Sim opciokat.
1 [On] Network lock
2 Subset lock
3 (off) SP lock
4 (off) Cp lock
5 (Off) Sim lock
6 (off) Activa lock
7 (Off) Autonetwork lock
8 (off) Auto Subset lock
9 (off) Auto SP lock
10 (off) Auto CP lock
11 [On] Auto SIM lock

Ezek kozzul melyiket kellene modositani? Es hogy lehet modositani? Mert itt ahol kiirja az infokat nem lehet semmit allitani.
(ja es elvileg kartyafuggetlenkent vettem ujanon a telot)
Koszi elore is ha valaki segiteni tud.

(#19604) gamek!ller válasza Anulu79 (#19600) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hali! Az uveg karcallosaga relativ, valaki azt mondja, hogy sikerult megkarcolni neki valahogyan. Nekem semmi baja nincs, bar en bortokban hordom..

(#19605) Anulu79 válasza gamek!ller (#19604) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor neked fólia sincs rajta? Milyen tokod van? Én is szeretnék valami normálisat.

(#19606) gamek!ller válasza Anulu79 (#19605) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A nokia n95 ovre akaztható bortokjaban van. Foliam van hozza, de meg nem raktam fel.

(#19607) SirDöme válasza Anulu79 (#19600) üzenetére


SirDöme
tag

Szia!
Én zsebben hordom és nincsen semmi baja. Igaz nem rakok mellé kulcsot.

Aki zsebben hordja arra figyeljen, hogy mindig befele legyen az üveg, mert a régi telóm szépsége véget ért, amikor összebarátkozott a zsebem és az asztal sarka egy kicsire sikerült kanyarnál :P

SAMSUNG Wave I

(#19608) Anulu79


Anulu79
addikt

Akkor nem ruházok be egy darab fóliára sem. :)
Viszont ha jól olvastam akkor ezt már nem olyan sokáig tölteni első alkalommal? Nincs semmilyen formázás se már? Mennyit kell első alkalommal tölteni? Elég ha fullra feltöltöm és már le is vehetem a töltőről? Kicsit le vagyok maradva a mostani technikákról. :)

(#19609) mesa23 válasza Srac321 (#19603) üzenetére


mesa23
aktív tag

Üdv!
Nekem gyárilag független telóm van, és beírtam ezt a kódot, amit írtál, és nekem mindenhol OFF van!

Nekem ebből az jön le, hogy lehet mégsem független a készüléked!? :U

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#19610) gazfickó válasza Anulu79 (#19608) üzenetére


gazfickó
tag

Elég csak addig tölteni amíg nem csipog, utána leveheted ;)

Szerk.: Én sem használok kijelzővédő-fóliát, mert fölöslegesnek tartom. De a koszon kívül nincs is rajta semmi maradandó károsodás, pedig előfordult már hogy vmi hegyes dolgot sikerült ráejtenem vagy enyhén végighúznom rajta. :((( Meg egyszer egy kanyarban lecsúsztam az "ideális ívről" és a ruhaszárítóval is találkozott a képernyő, de szerencsére semmi baja nem lett :)

[ Szerkesztve ]

(#19611) Anulu79 válasza gazfickó (#19610) üzenetére


Anulu79
addikt

Ó jeee. :) Ez a csipogás folyamatos lesz addig amíg le ne veszem vagy csak jelez párszor és annyi. Csak azért, hogy kilőjem e a hangfalat? :)

(#19612) mesa23 válasza Anulu79 (#19611) üzenetére


mesa23
aktív tag

Én úgy tudom, hogy csak egyszer csipog, nekem az ágyam mellet van az éjjeli szekrényen éjszaka töltésnél, és van olyan, hogy nem is hallom! :)

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#19613) gazfickó válasza Anulu79 (#19611) üzenetére


gazfickó
tag

Csak egyszer csipog és kész. A hangszóró maradhat ahol van :)

Nekem 2 és fél 3 óra kell mostanában fullra. Az elején már nem emléxem, akkor lehet több is kellett neki ehhez. Nem vagy idegesítő, azért vagyunk itt h segítsünk ha vki nem tud vmit. :)

A telefon névjegyénél tudod ellenőrizni az akku kapacitását ;)

[ Szerkesztve ]

(#19614) Anulu79 válasza gazfickó (#19613) üzenetére


Anulu79
addikt

Ajjaj.... Akkor lehet, hogy már túl vagyok rajta. Esetleg azt is tudod, hogy időben ez mit jelent? Kb. mennyi kell neki fullra? 1 csík hiányzott csak.
Tudom kezdek idegesítő lenni. :)

(#19615) Paca2 válasza mesa23 (#19609) üzenetére


Paca2
senior tag

ja nekem is független és mindenhol OFF

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#19616) leslieke válasza Anulu79 (#19614) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A teljes töltés kb. 3 óráig tart, közel 0-ról 100-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19617) Anulu79 válasza leslieke (#19616) üzenetére


Anulu79
addikt

Kb. 2 órakkor toltam rá tölteni és csak 1 csík hiányzott. Ha leveszem kb. 5-6 körül akkor már használatba is vehetem életem első érintősét és Samu-ját egyben? :)
Válaszolok is magamnak: Ha jól értem akkor igen. :)
Még annyit, hogy itt van állandó net kapcsolat? Vagy forgalmaz valami adatot? Ki kell kapcsolni valamit, hogy tegye?

[ Szerkesztve ]

(#19618) gazfickó válasza Anulu79 (#19617) üzenetére


gazfickó
tag

menű -> beállítások -> kapcsolatok és itt kiveszed a zölt pöttyöt a csomagkapcs. használata mellöl. Így nem fog semmilyen adatforgalmat bonyolítani a tudtod nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

(#19619) lasarus1988 válasza Srac321 (#19603) üzenetére


lasarus1988
tag

Nekem is független és mindenhol OFF van. Szerintem van egy futásod meg egy asztalborogatásod.

(#19620) Anulu79 válasza gazfickó (#19618) üzenetére


Anulu79
addikt

Nincs bezöldítve szerencsére. Bár lehet, hogy azért mert nincs benne a SIM. :) De köszi az infót. Majd SIM-mel is meglesem, hogy mutat.
Mintha kezdenék örülni ennek a telefonnak. :)

(#19621) leslieke válasza Anulu79 (#19617) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A fent leírt egyszeri csipogáson túl még itt tudod megnézni, hogy éppen mennyire van feltöltve az akkumulátor: Beállítások -> A telefon névjegye -> R. infó -> Akkumulátor. A teljes töltöttségnél 100% van kiírva és egy szép nagy zöld akksi ikon jelzi. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19622) sittes79 válasza Srac321 (#19603) üzenetére


sittes79
addikt

én is megnéztem, nekem is mindenhol off van---gyárilag független

(#19623) Anulu79 válasza leslieke (#19621) üzenetére


Anulu79
addikt

A szép zöld nagy akkumulátor az meg van. De nem 100% van írva hanem, hogy feltöltve. Viszont az aksi jelben meg a pálcák mennek körbe körbe mint amikor tölt valamit. ezek szerint még sincs teljesen kész?

(#19624) gazfickó válasza Anulu79 (#19623) üzenetére


gazfickó
tag

De kész van az! A pálcák vagy mik addig mennek míg le nem húzod a töltőről. Ilyenkor ha jól tudom átvált csepptöltésre, és csak annyit tölt az akksira hogy ne menjen 100% alá.

[ Szerkesztve ]

(#19625) Anulu79 válasza gazfickó (#19624) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi az infót! Ez esetben birtokba veszem és elveszem a szüzességét a SIM kártyámmal. :)

(#19626) gazfickó válasza Anulu79 (#19625) üzenetére


gazfickó
tag

Vedd is most már el a szüzességét, szegény csak a töltőn lóg egész nap, már ki lehet éhezve :DDD :DD Kíváncsian várjuk majd az első rád tett benyomásait. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19627) Anulu79 válasza gazfickó (#19626) üzenetére


Anulu79
addikt

Az lesz az lesz. :) Én is kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni a készülék. Bár kicsit félek a sok olvasott vegyes véleményről. De remélem, hogy nem fogok csalódni. :C

(#19628) Fogash válasza Varszegig (#19516) üzenetére


Fogash
tag

ja, most érett be bennem a gmail és push iránti igény... :)

kvára nem találom.. Légyszi onnét, hogy menü-beállítások... köszi

(#19629) TomWexX válasza Srac321 (#19603) üzenetére


TomWexX
addikt

Na akkor kiderült hogy mégsem kártyafüggetlen telefont vettél, mert én is megnéztem, az enyém ugye T-s, és a network lock on mint neked! A függetlenek az imént írták hogy minden off nekik! Úgyhogy go az üzletbe legközelebb valószínű csak kedden, mert kicsit át lettél b*szva! :(((
Melyik is ez az üzlet? Csak hogy tudjuk...

Fogash: Az 1. hsz-ben benne van! :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19630) a510


a510
aktív tag

Sziasztok,
már néhány hete használom a telefonom, teljesen meg vagyok elégedve vele. :C Aki tokot keres annak ajánlom a Brando fekvő bőrtokját [link], ezzel kapcsolatban lehet kérdezni, van álló változata is.
Ezzel kapcsolatos a kérdésem is, a tokban a menü gomb ki-be kapcsolódik, mert pont méretes és nyomja a gombot. Lehet-e ennek valamilyen negatív következménye szerintetek? Lezárt állapotban remélem ez nem fogyasztja az akksit...

+: Nézegettem néhány óra widgetet (nyugi, nem a késik/siet egy órát problem jön :) proci használat szempontjából, és úgy látom, hogy cpu használtság oldalon, hogy sok közülük 5-20%-ban hajtja (persze a másodperces lapozós mégjobban). Vajon lezárt állapotban is ez lehet a helyzet?

Köszi

(#19631) Anulu79


Anulu79
addikt

Hát hát.... Kicsit WiFi-ztem és hívtak közben. Kicsit fura volt a hang. Annyira nem volt tiszta szerintem. Ez a WiFi miatt volt vagy a készüléknek ilyen a hangszórója?

(#19632) gazfickó válasza Anulu79 (#19631) üzenetére


gazfickó
tag

Szerintem wifinek nincs hozzá köze, én legalábbis nem tapasztaltam ilyen esetben hangtorzulást. A hangszórójával nekem csak 1 bajom van : az hogy kiqrt hangos :DDD
Lehet hogy a torzulás oka a vonal másik végén keresendő. Azóta, vagy azelőtt telefonáltál már vele.? Csak azért hogy akk is torz volt-e

a510: : ezzel mire akarsz utalni:"a menü gomb ki-be kapcsolódik" ?

[ Szerkesztve ]

(#19633) sittes79 válasza a510 (#19630) üzenetére


sittes79
addikt

Ezt én is szerettem már volna kérdezni, hogy a futó widget-ek mennyire eszik az akksi,
pl a HTC lapozós-időjárásos óra, frissítés kézi beűllítású.

(#19634) Anulu79 válasza gazfickó (#19632) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez volt az első hívásom. Majd meghallgatom a következőt is. :D

(#19635) Fryskitt válasza leslieke (#19568) üzenetére


Fryskitt
addikt

Halihó, tudom, hogy mostanában illik helyretenni mindenkit egy válasz kezdetekor, de a Route66 az csak egy lehetőség, én meg az összesre kíváncsi lettem volna, esetleg a várható jövőbeniekre is....de persze azért köszi a választ.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19636) a510 válasza gazfickó (#19632) üzenetére


a510
aktív tag

Hallom, hogy kattog a gomb attól függően, ahogy mozog a tok. Néha benyomva van, néha nem. Pont a határon van, így "nyomogatódik"

(#19637) TomWexX válasza Fryskitt (#19635) üzenetére


TomWexX
addikt

Lesz még Ndrive (30€/ország) és Sygic (árát nem tudom)!
Egyenlőre ennyiről tudni!
De szerintem ezt a gugli is megmondta volna neked, mert ő a barátod! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19638) gazfickó válasza a510 (#19636) üzenetére


gazfickó
tag

Ha úgy van beállítva a telefonod, hogy lezárt állapotban csak a bill.zár. gombja kapcsolja be a képernyőt akkor az akksi nem fog merülni, mert a menü gomb nem kapcsolja be.Szóval ez ügyben ne aggódj ;)

[ Szerkesztve ]

(#19639) boszitom válasza Srac321 (#19603) üzenetére


boszitom
csendes tag

Hali!

Nekem is független a telóm és "Off" az öszes SIMkártyás beállítás.

SGS 5 a csúcs

(#19640) SirDöme


SirDöme
tag

Ezt valaki magyarázza meg nekem!
A bal oldali kép az, amit a számítógépen látok, a jobb oldali, amit pedig a telefonon.
Amikor áttöltöm a gépre(vagy csak a telefonon belezoomolok a képbe) kivilágosítja és fakóbb lesz. Ötletek, hogy mitől van?ű

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG Wave I

(#19641) Karma válasza SirDöme (#19640) üzenetére


Karma
félisten

Üdv a SAMOLED és a DNIe világában. A telefon szoftvere automatikusan túlszaturálja a színeket a viewfinderben és az elkészült kép megjelenítésekor, hogy kibassza a szemed és bevakítson vele. Próbáld ki egyszer, menj ki az utcára, és nézd meg a telefon fényképezőjével hogy milyen színű a fű... Lehetőleg amíg nem száradt ki persze.

Én meg csak vaktába járatom a pofámat a szándékos parasztvakításról.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19642) SirDöme válasza Karma (#19641) üzenetére


SirDöme
tag

Na ez gáz... :U És az a legjobb benne, hogy nem azt látom viszont, amit fotóztam...

Igazad van a parasztvakításokról...és az ember mindig belefut, bárhol is van :(((

SAMSUNG Wave I

(#19643) R3ST válasza Varszegig (#19594) üzenetére


R3ST
csendes tag

Az a helyzet, hogy a 3G ikont még nem is láttam a telefonon. A lényeg, hogy csak G ikon van a bal felső sarokban. Ha átállítom UMTS-re a hálózatot, akkor viszont egy áthúzott kör van, ami ugye azt jelenti, hogy nincs hálózat. 3G lefedett helyen próbáltam. Ez mi lehet? Szoftverhiba? JH3 van rajta.

(#19644) Paca2


Paca2
senior tag

vegyetek tükörreflexes telefont

vagy olyan nincs? hoppá...

mégis mit vártatok?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#19645) Karma válasza Paca2 (#19644) üzenetére


Karma
félisten

Felfogtad egyáltalán a problémát? Nem úgy tűnik.
Olvasd el még egyszer...

R3ST: Egyre biztosabb vagyok abban, amit ma korábban mondtam. Megnézted már az internal hálózati beállításokat?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19646) Fryskitt válasza TomWexX (#19637) üzenetére


Fryskitt
addikt

Thx. :R Azért kérdeztem itt, mert a gugli tényeket közöl (többnyire) itt pedig véleményeket hallok. :K

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19647) Fryskitt válasza TomWexX (#19637) üzenetére


Fryskitt
addikt

Sőt, úgy látom már van is nDrive. :DD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19648) TomWexX válasza Paca2 (#19644) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem a fényképezőt szídják hanem a kijelzőt, mert átveri a szemedet és az átlagos képből szépet varázsol! Ami számomra nem jelent rosszat!

Fryskitt: Igen már régóta kész az Ndrive badára, csak nem lehet megvenni mert még nincs Magyarországon fizetős apps! Talán januárra! Talán... :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19649) AS válasza Karma (#19641) üzenetére


AS
félisten

De ez mért baj? Valaki azt szereti ha szép színesek a színek ahogy én is :)
Emberek többsége is azt szereti és nem érdekli hogy valós vagy sem. Mert ha így lenne nem ment volna már el 7 millió Galaxy S.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19650) Paca2 válasza Karma (#19645) üzenetére


Paca2
senior tag

a tükörreflexessel csak a fejlettebb fényképezőkre utaltam, azok vannak arra hogy komoly képeket csinálj, ott valóban fontos h milyen a kijelzőn látott kép, de itt??? csak szükségmegoldás v szórakozás...

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.