Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18451) szebev válasza TomWexX (#18289) üzenetére


szebev
senior tag

En juliusban vettem a telot es nem frissitettem meg! Ugyan most szervizben van, kivancsi vok mit csinalnak vele! :(

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#18452) Torry válasza Karma (#18449) üzenetére


Torry
addikt

Időközben találtam.

360 megás jh3-ban nincs csc az hogy?

[ Szerkesztve ]

(#18453) Karma válasza Torry (#18452) üzenetére


Karma
félisten

Szedj le mellé külön. A kérdés az, hogy van-e benne FFS.

“All nothings are not equal.”

(#18454) leslieke válasza Karma (#18449) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na igen, ezért nem értettem én se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18455) Torry válasza Karma (#18453) üzenetére


Torry
addikt

Van, ugyanakkor a FOTA-t elfelejtettem, sírt is szép nagy piros betűkkel... :)

(#18456) Karma válasza Torry (#18455) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem azt önmagában is rá tudod flashelni.
Persze a legbiztosabb az, ha az egészet tolod.

“All nothings are not equal.”

(#18457) Torry válasza Karma (#18456) üzenetére


Torry
addikt

Megvagyok.
Van JH3 magyaros. Ez után már csak 1.2 jön ugye?

(#18458) Karma válasza Torry (#18457) üzenetére


Karma
félisten

Mittomén. A JI3 is hirtelen jött, de minek.

“All nothings are not equal.”

(#18459) Torry


Torry
addikt

Minden jó, kivétel, hogy nincs mobil hálózatom :D

(#18460) Pumpkinhead


Pumpkinhead
csendes tag

Sziasztok, kb két hete semmit nem tudok letölteni a Samsung Apps-ról, ha Kies-on keresztül próbálom kiírja hogy frissíteni kell a kies-t, leokézom, feljön egy ablak, áll 20 secet 0/0-n újraindul aztán goto 10, minden marad ahogy volt. Valami tipp?

(#18461) bakospe


bakospe
tag

Egy T-mobilos Wave-em van, aztán tényleg szó nélkül befrissítették rajta a szoftvert (persze mondtam, hogy újraindul soxor magától stb sablon duma) az Allee-ba a Samu szervízbe, JH3-at kapott. Az már más kérdés, hogy később vettem észre, hogy a tetején lévő fekete műanyagot leütötték picit... :W Mer nem emlékszem, h ott lett volna az a kis "hiba"... Nem is értem, kicsit felb@szta az agyam.
Szerintetek érdemes JI2-re frissítenem?
KIES-el menni fog, így már, hogy nem T-s szoftver van rajta?

(#18462) s4tch


s4tch
veterán

JI2-ről próbáltam JI3-ra frissíteni T-s telefont. Frissítés közben "Váratlan hiba miatt nem sikerült elvégezni a firmverfrissítést." hibát jelzett, felajánlotta a helyreállítást, majd hibát jelzett, felajánlotta a helyreállítást, majd... Bekapcsoláskor egy kis "telefon-felkiáltójel-számítógép" ikon fogad.

Ötlet? (Mármint multiloaderen kívül...)

[ Szerkesztve ]

(#18463) Torry válasza s4tch (#18462) üzenetére


Torry
addikt

Multiloader.

(#18464) TomWexX válasza Pumpkinhead (#18460) üzenetére


TomWexX
addikt

Jelenlegi kiest uninstallálni, samsung oldaláról letölteni a legfrissebbet és telepíteni! Samsung appsra rányomni, alkalmazásokat letölteni! Örülni! ;)

s4tch: Szerintem nyugodtan rárepülhetsz multival mert sokkal biztonságosabb mint a kies és halál egszerű kis program! Gari vesztéstől meg ne félj, a szerviz leszarja hogy mivel frissítettél! Meg ugye ök is azzal dolgoztak a telódon nem? Kies frissítésnél kellet neked reg trükköt csinálnod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18465) s4tch válasza TomWexX (#18464) üzenetére


s4tch
veterán

A garivesztés nem érdekel, az adatvesztés annál jobban. Faszkivan ezzel a nyomorult tetűfészek rendszerrel, hogy firmware frissítés előtt nem lehet normális, teljes körű adatmentést csinálni. A névjegyeken és a naptáron kívül képtelenség mindent normálisan lementeni. Azt senki nem mondja komolyan, hogy az SMS-eket egyesével memóriakártyára menteni tartható megoldás, nem beszélve az újratelepítendő programokról, beállításokról, és a többiről.

...és egy ilyen esetet hogyan lehet elkerülni?! Kb. sehogy.

Azt hiszem, van egy eladó telefonom. Ennek nem fogom még egyszer kitenni magam.

(#18466) Torry válasza s4tch (#18465) üzenetére


Torry
addikt

Ha jól tudom, sms-eket lehet memoriakártyára menteni.

(#18467) Karma válasza s4tch (#18465) üzenetére


Karma
félisten

A JI2-t flasheld újra a MultiLoaderrel, jó eséllyel adatvesztés nélkül megúszod, persze csak ha azonos régiójú CSC-t teszel be mint előtte. Aztán mehet a HardverApróra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18468) s4tch válasza Torry (#18466) üzenetére


s4tch
veterán

Lehet, egyesével. Kiváló megoldás, mit ne mondjak, főleg, ha az embernek van 60-80 olyan üzenete, amit nem ártana megtartani (hagyjuk az érzelgősséget, legyenek csak banki üzenetek, meg mondjuk az autópályamatrica-vásárlás visszaigazolása).

Karma: köszi, későn olvastam a javaslatod, időközben lekaptam a JID-t, el is kezdtem feltölteni. Tudom, hogy ahhoz nincs magyar csc, de most az izgat legkevésbé, hogy nem magyarul fog csicseregni ez a pofás kis jószág.

(#18469) TomWexX


TomWexX
addikt

Hihetetlen hogy mindenki elakarja adni a telefonját! Ennyire azért nem gáz! Sőt én a mai napig imádom! Vagy csak nincsenek ekkora igényeim? Vagy csak az én idegrendszeremmel nincs baj? :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18470) gamek!ller válasza TomWexX (#18469) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért mi az a mindenki? Ne viccelj már.. Sokkal többen tartják meg mint akik eladják.

Amúgy nálatok megy a Facebook alkalmazás? Nálam valamiért reggel óta ezt írja ki, de böngészőbe megy. Javaslat?

[ Szerkesztve ]

(#18471) SlyChocolate válasza s4tch (#18468) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Mielőtt szétrobban az agyad csak a megnyugtatásod végett.
Főmenü-Üzenetek-Mappa nézet-(alul opciók)Üzenetek bizt. mentése.
Ennyi lenne!

(#18472) s4tch válasza SlyChocolate (#18471) üzenetére


s4tch
veterán

Köszönöm, sokkal nyugodtabb vagyok. (Logikus megoldás, hogy ez csak mappa nézetben érhető el, lássuk be.) Tényleg egyre nyugodtabb vagyok, főleg, hogy JID-vel nem csatlakozik a telefon a Kieshez, így nem tudom visszaállítani a névjegyeimet. Komolyan, ilyen trágya szoftveres háttérrel utoljára akkor találkoztam, amikor valamelyik 8-as sorozatú, mikroszkopikus méretű Nokiára infrán keresztül nem lehetett operátorlogót tölteni.

Béta teszter vagyok 80 ezerért, úgy van. Kérem a díjazásomat.

(#18473) Karma válasza TomWexX (#18469) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem az igényeid alacsonyak ;]

“All nothings are not equal.”

(#18474) gamek!ller válasza Karma (#18473) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem értem miért húzzátok le annyian a telót a gyermeki betegségei miatt.

(#18475) Karma válasza gamek!ller (#18474) üzenetére


Karma
félisten

Mert nem ezt ígérték, illetve nekem nem túl szimpi, hogy a JI3 visszahozza a bugokat :U Mondjuk engem személy szerint csak annyiban érint már, hogy tegnap agyvérzést kaptam a JF1 szoftver bugosságától... Magyar nyelvű telefon, erre a programom elszáll az egyik rendszerhívásnál, amikoris a rendszer azt mondja nekem, hogy "nem támogatom a magyar nyelvet, bocs".

Május -> október = 5 hónap. Mennyit akarsz még adni?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18476) gamek!ller válasza Karma (#18475) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mégis mit vártál? Adjunk már nekik időt.. Gondolom mindjárt jön az Android-ozás, hogy bezzeg nézzük meg azt..

Valaki írhatna egy összefoglaló hibalistát amin rajta van minden olyan hiba ami a nagy
átlagnak jelen van, kíváncsi lennék mikor tűnne el az összes hiba ami a listán szerepel.
Jobb lenne ha egyáltalán nem is adnának ki frissítést? Így legalább látszik, hogy csinálják folyamatosan. Adja el mindenki a telót akinek nem tetszik valami benne, aztán majd ha kiforr a rendszer legalább van min nevetni.

[ Szerkesztve ]

(#18477) sittes79


sittes79
addikt

Tény hogy vannak gyerekbetegségei(pl ami engem nagyon zavar hogy nem jegyzi meg a jelszavakat a böngészőben--ji2) de varjuk a csodát.

megvettem a r66-ot nagyon fain sztem.

(#18478) TomWexX válasza Karma (#18473) üzenetére


TomWexX
addikt

Vagy tiétek (túl) nagy! :P Mondjuk én pont a multimédiás részét használom ki + játszok rajta! Abban meg ugye nincs hiba! Mielőtt még bele kötne valaki, nálam tökéletesen működik! :D! Ja + netre is használom most is arról írok melóhelyről... és így hogy már hozzászoktam,teljesen használható!

sitters79: Én is nagyon vacillálok hogy meg vegyem e az r66ot! Nem tudom Ndrive mikor lesz elérhető meg hogy az mennyivel jobb... Azon is gondolkodtam hogy csak 1 évet veszek meg r66ból, mire az lejár már lesz Ndrive is és akkor azt veszem meg! Nem tudom mitévő legyek! :F Decemberig ki kell találnom...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18479) gamek!ller válasza TomWexX (#18478) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Úgy érzem hiábavaló az, hogy a jót leírjuk mert afelett érdekes módon mindig továbbsiklik a nagyközönség és csak az marad a népben, hogy állandóan csak a panasz van rá.

Amúgy ma kipróbáltam én is az R66-ot. Nem találtam benne hibát.

[ Szerkesztve ]

(#18480) gyuzso válasza leslieke (#18320) üzenetére


gyuzso
tag

Szia
Nekem is ez a verzió van a telefonon, valami érdemleges változás történ a frissités után?
üdv

(#18481) bakospe


bakospe
tag

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#18482) sittes79 válasza Karma (#18475) üzenetére


sittes79
addikt

mézd meg a symbian-t hogy hány hónapos és egy rakás sz**

(#18483) TomWexX válasza gamek!ller (#18479) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem sokan helyeslik a védőbeszédünket, csak nem kommentálják! ;)

Vagy nem ... ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18484) SlyChocolate válasza TomWexX (#18483) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így van! Én is csatlakozom.
Imádom a kisebb hibák ellenére, bár nálam a böngésző jelszókezelés a legsarkalatosabb.
De soha nem adnám pl. egy nokedliért a wave-emet!
;)

[ Szerkesztve ]

(#18485) gamek!ller válasza TomWexX (#18483) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De sajnos ezert marad meg az emberekben, hogy ez a telo egy rakas szar, pedig nem. Csak gondoljuk a 2-3 nappal ezelott tortentekre. Srac bejott a topikba, elso szava az volt, hogy ilyen telot akart venni, de az olvasottak utan mar meggondolja. Erdekes modon sokan vannak ugy a telojukkal mint peldaul en is, hogy nem varom el tole mar most a maximumot. Elvegre a csecsemo sem ugy esik ki az anyjabol, hogy logaritmusokat szamol e 4 nyelven beszel. Ha ugy jobb, fogjatok fel ugy hogy a rendszer csecsemo.

(#18486) gazfickó válasza SlyChocolate (#18484) üzenetére


gazfickó
tag

Én is beszállnék! :D Nem érdekelnek az apróbb hibái, velük együtt szeretem úgy ahogy van :)

gamek!ller: így van a topic sajnos már szinte csak a fikázásról és panaszkodásról szól :( Mert akinek pozitív tapasztalatai [is] vannak az azt úgysem írja le csak a negatívat, mert úgy gondolja hogy megoldást talál a nyűgjére.Holott ezek ugyanazok az ezerszer elismételt apró kis semmiségek , amikről ráadásul a nem is a telefon tehet, így csak az esetleges vásárlók elkedvtelenítésére/ elbizonytalanítására jó. Aztán az rákérdez erre-arra -->a fikázók ismét panaszkodnak--> a csóka inkább más után néz az általa ( és pesszimista fórumtásak által ) negatívan megítélt telefon helyett. Pedig nem is tudják mit veszítenek ezzel. Aki meg fikáz az meg azt nem tudja hogy valójában miről is beszél :N

[ Szerkesztve ]

(#18487) Belgarath válasza gamek!ller (#18485) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Én is elégedett vagyok vele :) Aki meg nyavalyogni akar, az sírja otthon tele a kispárnáját :)

Samsung Galaxy S

(#18488) SlyChocolate válasza Belgarath (#18487) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

:DD :) :C :C :C

(#18489) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Sikeresen frissítettem JI3-ra, azóta a Samsung Apps megáll félúton letöltésnél.
Ahányszor frissítek mindig szarabbul működik. :W

(#18490) boszitom válasza TomWexX (#18483) üzenetére


boszitom
csendes tag

Szevasztok!

Szerintem a mi telónk nagyon szép és jó, hiszen ha nem az volna - nem vette volna meg ez a sok (+ és - ) hsz-t író júzer. Viszont az ilyen (akár rosszaló) jellegű elégedetlenségre is szükség van, mert ez is segít a meglévő hibák feltárásában, a javításban, az előrébb haladásban.
Tehát továbbra is fogalmazza meg bárki a véleményét - a többiek meg tolerálják azt, még ha nem is tudnak azonosulni vele.
Nekem a vétel (7. hó) óta nem volt különösebb gondom, nem frissítettem, ml-t, regeditet nem használtam, a Kiest én is szidom néha, de több érdekes appot letöltöttem, használom örömmel.

Ezt kívánom Nektek is!

Talán még annyit: itt nagyon sokat lehet megtudni, tanulni Tőletek = hasznos, nehéz munka több mint 18e hsz-t elolvasni.!

[ Szerkesztve ]

SGS 5 a csúcs

(#18491) Karma válasza gamek!ller (#18485) üzenetére


Karma
félisten

Nem bonyolult pedig, nem kell csecsemőként kezelni és minden faszságot elnézni, mert az ugyanolyan rossz egy leendő vásárlónak (sőt! hiszen lehet hogy meg is veszi tudatlanul!), mint ha csak a rosszat hallja. A helyén kell kezelni.

Konkrét példák: azt állítani, hogy filmnézésre tökéletes, marhaság. Mert vannak filmek, amikkel nem bír el, ez egy tény. Azt állítani, hogy a böngészője tökéletes (én már a "jó"-val is vitába szállnék), már szinte fájdalmas ferdítés. A Palringo, mint MSN-alternatíva, szintén.

Ezzel szemben mint egy multimédiás eszköz nagyon korrekt (én magam nem sorolom ide, de sokan igen, úgyhogy: ) a fényképezője igen jó, a videokészítési lehetőségei abszolút prímák, maga a rendszer nagyon gyors (kivéve ha a böngésző szétleakeli a RAM-ot), meghát szaporodnak a játékok.

Együtt kell kezelni mindkét oldalt szerintem.

Apropó csecsemő-hasonlat: SHP már az ősidők óta van, ez pedig egy az egyben ugyanaz a rendszer. Fura egy csecsemő ez, járókerettel és méteres szakállal.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18492) s4tch


s4tch
veterán

Nem tudom úgy felfogni. Az utolsó 3 telefonom mind okostelefon volt, sosem volt adatvesztésem. Voltak idegesítő apróságok, bugok, de lehetett számítani mindhárom telefonra: az üzenetek és a hívások célba értek, az adatok biztonságban voltak, a naptárfunkciók teljes körűen működtek, az ébresztő mindig ébresztett. Ebben minden fajin: gyönyörű a vas, többet tud, mint én óvodában, csodálatos a kijelző, telefonhoz képest beszarás szép videót készít, rengeteg, tényleg szórakoztató játék van rá - csak épp a számomra fontos, nélkülözhetetlen, évek óta alapvetésnek számító funkciók csődölnek be: pocsék a mail, a naptár, az ébresztő elfelejt néha ébreszteni, és nincs egy kibaszott backup, amivel egy fájlba lementem a PIM adatokat, üzeneteket, programokat, beállításokat, és ha kell, visszatöltöm. Szóval hiába pöpec a vas, hiába gyors a processzor, hiába ígéretes és gyors az oprendszer, hiába tetszik maximálisan a telefon, ha egyszer olyan alapvető szoftveres gondok vannak, amik egy anyu pénzén élő gimnazistának qrvára nem okoznak problémát, de annak, aki (legalább részben) munkaeszköznek is használja a telefont, döntő hibák lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#18493) s4tch válasza sittes79 (#18482) üzenetére


s4tch
veterán

Van rajta normális mail kliens, ingyen navigáció, komplett backup, a home screen naptára azt mutatja, amit a naptár alkalmazás, van rá skype, stb. Az előző telefonom (E71) kb. 2-3 éves konstrukció, és üzleti telefonként rútul kenterbe veri a wave-et.

(#18494) ADAM1337 válasza gamek!ller (#18485) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én úgy vagyok vele ebben az árkategóriában ez a legjobb vétel, és rohamosan fejlődik a bada mint hw-esen jönnek ki folyton mint software-esen is gameloft stb támogatás miatt is. :)
Még nincs meg a telefon, de a hónapban tervezem a megvételét.
Rengeteg külföldi review-et néztem youtube-n, érdekes hogy a mobilarena-s tesztből mennyi minden kimaradt a háttérkép hozzáadás/eltávolítás (10oldalig lehet bővíteni ami nagyon sok) esetleg egy apps-ról letöltött software telepítése hogy van animálva a főmenűbe és még sorolhatnám, érdemes lenne az #1.hsz-be berakni 1-2 youtube-s review-et amit külföldi oldalak raktak fel.
Esetleg egy összefoglalt bada játékok cikk-et is lehetne írni pár saját videóval, és ugyanilyen cikk-et soft-okról widgetekről, mert gamepod-on mobil játékokhoz simán beférne egy ilyen cikk.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18495) Belgarath válasza s4tch (#18493) üzenetére


Belgarath
csendes tag

A Wave nem üzleti telefon. Ha azt szerettél volna, rosszul választottál.
De értem, hogy mire céloztál :) Én is amiatt tartottam meg az N95 8GB-ot :)

Samsung Galaxy S

(#18496) Karma válasza s4tch (#18492) üzenetére


Karma
félisten

AS kommentjéig, miszerint a Wave nem üzleti telefon 3... 2... 1...
Fakk, elkéstem, és nem AS írta, de hogy tudtam :(((:DDD

Ezek a funkciók egyébként nem üzletiek, bárki bármit is képzel.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18497) gamek!ller válasza ADAM1337 (#18494) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én is találtam már pár apró idegesítő hibát, de én is úgy gondolom hogy ár-érték kategóriában jelenleg ez a legjobb a piacon. Nagyon várom már azt, hogy kiforrjon a Bada a sok arc miatt aki majd azt mondja, hogy lehet nem kellett volna olyan hamar eladnom a telefont.

Tényleg nem ártana csinálni egy kiterjesztettebb első hsz-t.

Karma: De nem is multimédiás.

[ Szerkesztve ]

(#18498) Karma válasza gamek!ller (#18497) üzenetére


Karma
félisten

Nem is, ezek alapfunkciók, ha a a Nokia 1112-nél nagyobb kategóriáról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18499) gazfickó válasza Karma (#18498) üzenetére


gazfickó
tag

Azért a nokia 1112-t ugyan ne hasonlítsuk már össze egy wave-vel :U

(#18500) ADAM1337 válasza gamek!ller (#18497) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Már el is adtad ? :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.