Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19751) AS


AS
félisten

Már mondtam.... csak idő kérdése és minden lesz Badára, ez a dátum szerintem 2011 nyár, és minden ugyan úgy lesz mint Androidra .
Androidra 6 hónap alatt sem volt még sok minden volt egy G1 készülék ... azt ennyi...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19752) Polllen válasza Varszegig (#19748) üzenetére


Polllen
nagyúr

A cikkben a srác a twitter-rel és facebook-kal egyben említi és azok integrálva vannak, uh a remény hal meg utoljára! ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19753) TomWexX válasza AS (#19751) üzenetére


TomWexX
addikt

Úgy legyen! :) Angry Birds mikorra várható? Nem tudod véletlenül? ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19754) Varszegig válasza bokrosolajos (#19750) üzenetére


Varszegig
veterán

nem

TomWexX: Hát ja, skype, és Angry Birds, és már minden van badára:)

[ Szerkesztve ]

(#19755) AS válasza TomWexX (#19753) üzenetére


AS
félisten

Csak annyit hogy már dolgoznak rajta, de nem is ez a baj szerintem fizetős lesz ami nem lenne baj max 600 Ft lenne, de hát nem tudjuk megvenni akkor sem. Bár hamarosan kiderül.

Már most van egy Alternatív sajnos fizetős játék:
Battle Frogging:

kb 600 Ft

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19756) TomWexX válasza AS (#19755) üzenetére


TomWexX
addikt

"...de hát nem tudjuk megvenni akkor sem."
Azért ez így nem teljesen igaz! Ez úgy hangzik hogy normális körülmények között nem tudjuk megvenni! :)
Én pl. már 2 játékot vettem samu apps-ról! :)

Varszegig: :K :N

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19757) jozf


jozf
tag

A wave-el bada-val kapcsolatotban elég jó oldal a [badas.ru] igaz orosz de a google translate egész jól boldogul vele, s itt elég sok info teszt stb van fent a témával kapcsolatban.

(#19758) mclaren777


mclaren777
senior tag

Skype: szép és jó :)
De vajh' mikor lesz már egy frankó (mondjuk TopMap alapú) Navi-szoftver Bada-ra? :N
Csak ennek hiánya miatt nem veszem meg a Wave-t...

(#19759) fteebee válasza mclaren777 (#19758) üzenetére


fteebee
csendes tag

Látva azt, hogy mennyire nyomatják a Route 66-ot, az a véleményem, hogy egyelőre csak ez lesz hosszútávon... Egyébként szerintem jól használható. Igaz nem egy Igo8, az tény.
Bár a napokban kíváncsiságból feltettem és kipróbáltam a We travel-t is a telón. Működik, navigál, jobb mint a semmi, de azért eléggé fapados. Előnye, hogy ingyenes.

(#19760) leslieke válasza mclaren777 (#19758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Használható a Route66 is, jól és pontosan navigál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19761) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

Sziasztok!

Lenne megint pár kérdésem, már rég olvasgattam a fórumot.
1. A Bada fejlesztői programnak most lett vége, ugye? Úgy tudtam, hogy már pénteken fel kellett tölteni az új alkalmazásokat, de én nem láttam, pedig egy jobb msn-nek(most nimbuzz-t használok) tudnék örülni. Egy Skype-ot se nagyon vetnék meg, amin működik a videotelefonálás, meg a hanghívás.
2. Melyik a legújabb fw? nekem most JH3/JH2 van, érdemes lenne frissíteni?
3. Kiesen keresztül lehet más országok ingyenes alkalmazásait használni? pl ezt

köszi előre is!

(#19762) Karma válasza Nefretiti (#19761) üzenetére


Karma
félisten

1) Igen, de csak az a 300 alkalmazás futott, ami korábban a szimulátor fázisból továbbjutott. Ha azok között nem volt ilyen (én se emlékszem), akkor most se lesz varázsütésre. Skype-ról van ez a pletyka amiről ma szó volt, egyébként más fejlesztő nem készíthet ilyet.

2) JID a legújabb nemhivatalos (1.2), a legújabb hivatalos a JI3, de arra nem sok értelme van JH3-ról frissíteni. JI2-re inkább lenne.

3) Igen, elvileg.

“All nothings are not equal.”

(#19763) Varszegig válasza Nefretiti (#19761) üzenetére


Varszegig
veterán

1) Szerintem a palringo jobb MSN, skype meg a nibuzzból kikerül azt hiszem mától. A bada-skype-ról ma volt szó, kicsit olvass vissza.
2) Szerintem JI2/JI2, de ha a billbug nem zavar, akkor JI3/JI2
3) Igen, de ezért az appért nem strapálnám magam. Ennél sokkal jobb foci van, igaz nem ingyért.

(#19764) boszitom válasza Nefretiti (#19761) üzenetére


boszitom
csendes tag

Hali!

Lehet használni, már több "hasznos" dolgot kaptam le az angol vagy holland appok közül.
Vuvuzelát nem...

SGS 5 a csúcs

(#19765) TomWexX válasza leslieke (#19760) üzenetére


TomWexX
addikt

Így van, nagyon jó kis navigációs program a R66! :C
Most hogy megvan már a tartó/töltő, kipróbáltam a programot! Én indítottam el a 30 napos próbalicencet, úgy hogy rányomtam a licenckulcs aktiválására! Leteszteltem városon belül, és voltam vele Tatabánya mellett egy kis eldugott faluban is! :) Ott szólt is hogy olyan helyre értem ahol nincs teljesen feltérképezve a terület, ezért hibás utasítást adhat a navigáció, de persze nem hibázott, a ház előtt állított meg. Mindenhol tökéletesen navigált hiba nélkül! Pesten még a kis megszokott egérutamat is ismerte és ő is azt ajánlotta!
Eddig engem meggyőzött, úgy tűnik ebből örökélet licenc vásárlás lesz! :K A héten még tovább tesztelem, megyek haza Kaposvárra, és most mindenhol befogom kapcsolni a navit! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19766) gazfickó válasza Nefretiti (#19761) üzenetére


gazfickó
tag

Ez a Fifa 10 nem is támogatja az s8500-at , tehát hiába töltöd le, ezen használni nem fogod tudni :N

(#19767) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#19760) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt nem értem komolyan, 100x le lett írva, hogy a R66 teljesen jó szoftver, navija is, nem tudom miért akar mindenki más féle navit.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19768) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#19767) üzenetére


Varszegig
veterán

mert nem igo, és mert nem ingyenes. pedig semmi sincs ingyen... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#19769) gazfickó


gazfickó
tag

Egy hasznos alkalmazás nőknek [link] :DD

(#19770) boszitom válasza gazfickó (#19769) üzenetére


boszitom
csendes tag

Biztos a lekvárzsibbasztásra gondoltál....

SGS 5 a csúcs

(#19771) Polllen válasza Varszegig (#19768) üzenetére


Polllen
nagyúr

Vagy azért, mert mindenkinek megvan a maga ízlésvilága és mindenkinek mást jelent a "jó" navigációs program...pl. a kocsiban nekem van egy 4"-s navi és azzal el vagyok...vagy ha éppen nincs nálam google maps és finító.

Nem kell mindig előadni burkoltan a mindenki lopni szeretne dumát... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19772) Karma válasza Varszegig (#19768) üzenetére


Karma
félisten

Kivéve az Ovi Mapset.

“All nothings are not equal.”

(#19773) TomWexX válasza Karma (#19772) üzenetére


TomWexX
addikt

Elvileg az is bele van építve a Nokiák árába! Máskülönben mért lenne pl. az N8 150k? Annyit biztosan nem ér...(nálam 1Ft-ot se ér, de ez az én véleményem! :) )

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19774) zack válasza TomWexX (#19773) üzenetére


zack
nagyúr

Azzal a különbséggel hogy a legtöbb gyártó opciót hagy a vevőnek, ha kell neki a GPS progi akkor vegye meg, ha pedig nem, akkor se tolják le kötelezően a torkukon felárat számolva minden készülékre, ahogy teszi ezt a Nokia. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19775) István100


István100
tag

Tudna valaki egy linket küldeni ahol különösebb macera nélkül le tudom tölteni a R66-ot.
Köszi!!!!

(#19776) Karma válasza István100 (#19775) üzenetére


Karma
félisten

Ott van a telefonodon gyárilag.

“All nothings are not equal.”

(#19777) Polllen válasza zack (#19774) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az apple meg a google maps árát tolta le felhasználok torkán, igaz? ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19778) kani01


kani01
csendes tag

Hali,
esélybe van egy ijen telefon vásárlása nálam..csak hát kicsit körülmények közt..
elvileg kínáböl jönne 234$ért. az durván 45k fuvaral. bepróbálhatom szerintetek?
köszi.

(#19779) István100 válasza Karma (#19776) üzenetére


István100
tag

Bocs! Köszi! Akkor csak azt kérdezném, hogy internet nélkül lehet valahogyan ezen a telón navigációt használni. Soha nem foglalkoztam telefonos navogációval ezért nem tudom. De vannak az életben olyan dolgok is amikben azért ennyire hülye nem vagyok.

(#19780) Polllen válasza István100 (#19779) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Route 66-hez nem kell internetkapcsolat, de ugye valahonnan telepítened kell... :U
Hasonló offline navi program a we travel (java-s) és pár hsz-szel feljebb volt róla szó... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19781) krisi047 válasza Varszegig (#19741) üzenetére


krisi047
aktív tag

Na, a végén még megtartom a Wave-t. :)

(#19782) István100 válasza Polllen (#19780) üzenetére


István100
tag

A kártyámról a netet letiltattam, mert tök fölösleges mobil és vezetékes net mellett.
A Wave-en, megpróbáltam a r66-ot megnyitni és egyből wifi kapcsolatot keresett. Ahol éppen most vagyok ott nincs ilyen elérhetőség. Útközben meg pláne nem lenne. Na, innentől teljes a sötétség (nálam).

(#19783) TomWexX válasza István100 (#19782) üzenetére


TomWexX
addikt

Beállítások - Kapcsolatok - Hely
Itt kapcsold ki a Speciális GPS-t és a Hálózati helymeghatározást! Ezek akarnak netre menni! Viszont ha ezeket kikapcsolod lassabban talál holdat a navi!

(#19782): Térképet és hangot a navigáláshoz kell hozzá töltened! Vagy a telefonon wifivel a programon belül, vagy gépről ezzel a programmal kábelen keresztül tudod feltolni a telóra!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19784) István100 válasza Polllen (#19780) üzenetére


István100
tag

Még egy dolog. Ha rajta van a telón, akkor még mit kell hozzá tölteni valamit?

(#19785) István100 válasza TomWexX (#19783) üzenetére


István100
tag

Köszi!!! Indul a játék. Majd beszámolok róla.

(#19786) Karma válasza István100 (#19782) üzenetére


Karma
félisten

Polllen hozzászólása félreérthető, a program fenn van, térképeket kell letölteni hozzá. Ehhez tényleg Wifi vagy mobilnet kellene, de azt hiszem Leslieke-nek van a blogjában részletes leírás arról, hogy kell használni jól.

“All nothings are not equal.”

(#19787) TomWexX válasza István100 (#19785) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt van leslieke blogja amit Karma mondott az imént!
Itt frankón kivan fejtve minden! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19788) Varszegig válasza Polllen (#19771) üzenetére


Varszegig
veterán

aki igot keres valamilyen eszközre, az azért keresi általában, mert igo minden bokorban (warezsite-on) megtalálható törve. szóval nagyon nem lőhetek mellé.
Ovi: baromira be van az építve a telefon árába, csak a nokia ezt nem mondja.

(#19789) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok!
havernak van egy wave-je..most hívott kétségbe esve hogy nem működik a navigáció a route66...amikor megvette leregisztrálta kipróbálta azóta nem használta de most a 3.hónapban hogy használná beolvas-ad térképet meg útvonalat tervez de nem indul a navigálás....csak hibaüzenet hogy aktiválja az alkalmazást...

Olvastam a fórumot,és jól gondolom hogy nem tudta hogy a program csak 30 napig teljes?
utána enged mindent,csak navigálni nem...
megerősítést kérek ebben,jól olvastam?
ez akkor már ilyen is marad rajta?
a választ köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#19790) Varszegig válasza silvergod (#19789) üzenetére


Varszegig
veterán

jól olvastad. nem marad ilyen, ha megveszi.

(#19791) TomWexX válasza silvergod (#19789) üzenetére


TomWexX
addikt

Megerősítem akkor neked! Igen a 30 nap 3 hónap elteltével lejárt!
Amíg meg nem vásárolja a licencet addig nincs navigáció!

(#19787)-es hsz-emben lévő linket nézd meg! Ott van hogy hogy is kell megvenni a licencet...persze ha érdekel!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19792) leslieke válasza Karma (#19772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Naiv, aki azt hiszi, hogy az Ovi Maps ingyen van. A telefon árába be van építve, aztán, hogy a tulajdonos hazsnélja vagy sem az Nokiáéknál már lényegtelen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19793) leslieke válasza silvergod (#19789) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 30 nap akkor indult el, amikor beregisztrált és kipróbálta. Most már aktiválnia kell, ehhez pedig meg kell venni valamilyen licenszt. Ha nem vesz semmit, akkor aktuális helyzet mutatására használható marad álló helyzetben és mozgás közben is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19794) Karma válasza leslieke (#19792) üzenetére


Karma
félisten

Ez nyilván így van, viszont a más gyártók telefonjai sem olcsóbbak semmivel se attól, hogy nincs benne az árban a navigáció :P

“All nothings are not equal.”

(#19795) farkascsaba


farkascsaba
csendes tag

sziasztok!

most vettem egy t-mobilos wave-t és lenne egy pár dolog ami nem világos :F , még nincs benne memóriakártya így lehet, hogy ettől is függ:
- email küldéskor wifi-n keresztül nem tudtam melléletet (képet) csatolni - postafiok.hu a levelező szolg.
- ha netre csatlakoznék a t-mobil-n keresztül a telcsi belső szerverhibát ír ki legyen az internet beállításnál bármelyik lehetőség beállítva
- ha még az akkun este 2 csík van és kikapcsolom, reggel az akku lemerült szöveggel indul
- a gps-t még nem sikerült kiprópálni, mivel egyből memóriakártyát kér ha a gps ikonra lépek illetve ez ingyenes lenne vagy van-e valami ingyenes gps program

nagyon köszi a segítséget:)

(#19796) Nefretiti válasza Varszegig (#19763) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

Köszi a válaszokat!
Az a baj, hogy én nem nagyon tudom, hogy hogy lehet fizetős programokat rárakni, egyenlőre még kiesen keresztül se sikerült ingyenes külföldi programot rárakni :(

(#19797) Varszegig válasza Nefretiti (#19796) üzenetére


Varszegig
veterán

goto 1. hsz

(#19798) Nefretiti válasza Varszegig (#19797) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

az a baj, hogy nekem ez kínai :D megvárom inkább amíg itthon is elérhető lesz ez a fizetős rész, és akkor próbálom meg. Egy jó focis játékot szeretnék csak, mint pl Iphone-ra a fifa 2010. az tényleg elég jó játék.

(#19799) pezolka


pezolka
csendes tag

Hali !
A Route66 működésével-kezelésével van egy kis gondom .
Cím beírásával nem tudok útvonalat kijelölni . Hiába írom be a címet , a keresésre kattintva
a zöld csík azonnal felugrik 100%-ig , és bead egy üres képernyőt .A többi funkcióval (jelenlegi helyzet , kulcsszó , stb) rendesen működik . Tapasztalt már valaki ilyent ?

(#19800) Con Troll válasza pezolka (#19799) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem ezt akkor csinálta, amikor még nem voltak meg a térképek. Töltsd le őket és akkor menni fog a keresés!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.