Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18151) Karma válasza Lotusomega (#18150) üzenetére


Karma
félisten

Hát igen, bár hívásom még nem szakadt meg az érzékeny pont rövidre zárásától, az adatkapcsolat szokott nyögvenyelős lenni néha.

“All nothings are not equal.”

(#18152) csabám válasza svili (#18144) üzenetére


csabám
addikt

Melyik filet telepítetted fel? jar v jad?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18153) gamek!ller válasza wwolf68 (#18149) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ugyan nem lattam sokat a videobol, de amennyit lattam, az hasonlitott arra a jelensegre mint ami nalam van. De jobb ha nem ugy fogom fel, hogy hiba hanem inkabb ugy mint fizikai torveny.

(#18154) Varszegig válasza gamek!ller (#18153) üzenetére


Varszegig
veterán

én megpróbáltam így is, de semmi jelcsökkenés nem jött össze. menjek szervizbe?:)

(#18155) TomWexX válasza Varszegig (#18154) üzenetére


TomWexX
addikt

Mindenképp menj szervizbe mert ez nem normális! :DDD

De most komolyan nem unjátok még ezt a témát? :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18156) Karma válasza TomWexX (#18155) üzenetére


Karma
félisten

Nope :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18157) s4hu|SyD^ válasza TomWexX (#18155) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én már 2-3 oldallal ezelőtt is azt mondtam, hogy hanyagolni kéne ezt a térerős dolgot.
Egyébként én is kipróbáltam a videón látott módon és ideig és semmi, 5/5 a térerő. Azért mindenkinek van 3G meg ilyesmi? :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18158) gamek!ller válasza TomWexX (#18155) üzenetére


gamek!ller
senior tag

szeretek tisztaban lenni a dolgokkal...

(#18159) victorio79


victorio79
tag

Üdv mindenkinek.

2 hete vagyok boldog Wave tulaj és most értem a fórum végére.
Mostanáig tartott, de elolvastam a 1. és az utolsó kb. 10e hozzászólást. Lehet mazochista vagyok de sokat okultam. Mindenkinek köszönöm aki építő jellegű hozzászólásával gazdagította tudásomat.
Remény még mindig van, hogy egy jó kis telefon lesz ebből a végére, bár elég döcögősen halad a dolog. De azért nem bántam meg, hogy megvettem.
A héten pedig búcsúzom a T-s firm-től is. :)

"Si vis pacem, para bellum."

(#18160) gamek!ller válasza victorio79 (#18159) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nagyon szívesen, üdv a klubban! A tapasztalatokat mindenképpen oszd meg velünk!

(#18161) JMC


JMC
tag

AztaQrva, mennyi fémtenyerű droid van a fórumon... Az enyém térereje se ingadozik jottányit sem. Nem lehet hogy szifonotok van? ;]

(#18162) TomWexX válasza gamek!ller (#18158) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez az hogy már vagy 10x tisztáztuk! :) Képzeljétek nekem is lemegy a térerő hogy ha megmarkolom, de valahogy nem érdekel mert sosem szakadt meg eddig a beszélgetés, meg a net sem! És az is biztos hogy ha az adótorony alatt állsz akkor le is nyelheted, nem fog leesni a térerő! Csak akkor ha vastag falak vesznek körül vagy nem olyan erős a jel...igaz akkor is maxon van, de ott már hamarabb reagál az árnyékolásra! Ezért van az hogy akinek egyáltalán nem esik le a térerő valószínű egy adótorony nyakában ül, akinek meg leesik annak meg ólom kezei vannak! :DD Nehogy megsértődj az irományomon, viccesek a szándékaim! :P

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18163) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok! Mostmár kezd elegem lenni az ebudyy-ból, kéne valami rendes windows live program... Miközben nézegettem, hogy mik vannak, láttam itt még egy pár régebbi hozzászólást, ahol volt egy screenshot, és ott volt a windows live fiók. Meg valami prémium social hub-ról írtatok... az mit jelent? Ennek alapból így kellett volna jönnie? Valaki röviden le tudná írni hogy most ez miként működik? Előre is köszönöm.

(#18164) Tomajdon válasza victorio79 (#18159) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

máris lecseréled a t-s firmware-t? :D mi lesz így ha garanciába vissza kellene egyszer vinned? (remélem hogy nem kell, csak mi lenne ha ezt kéne :D)

(#18165) peterk válasza gamek!ller (#18158) üzenetére


peterk
senior tag

Attól, hogy a pálcikákat bámulod még nem leszel tisztában a dolgokkal. ;) A telefon akkor doja e la hívást vagy az adatkapcsolatot, ha a térerő romlik le egy bizonyos határ alá, nem pedig a pálcikák. Mivel fogalmunk sincs, hogy milyen összefüggés van a pálcikák száma és a térerő (dB) között, ezért tényleg felesleges bámulni. Az a fontos, hogy van-e vagy nincs eldobott hívásod, illetve, hogy megszakad-e/belassul-e az adatkapcsolat, ha neked természetes módon fogod a telefont. Ennél többet csak laborban lehetne megtudni.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18166) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

(#18167) gamek!ller válasza peterk (#18165) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igaz, de azért nem kell leharapni a fejem mert felhoztam a témát.. :K

(#18168) richies


richies
senior tag

dehogynem :D

haha

we are the iron men!
;]

Rozsomak of Power

(#18169) Paca2


Paca2
senior tag

régi visszatérő téma ez a térerő...

nekem nagyvárosban panelben maxon van akármit csinálok
faluban régi vályogban esik a térerő (van h keres)

régi SEk800-am ugyanezt csinálta

TEHÁT: NEM a telefon a hibás

- vagy mindkét teló gyári/szériahibás (nem)
- vagy a térerő változik távolságtól, faltól függően (nahát! ilyen van?)
- sok a hisztis telefonhipohonder (mobilmonkok)

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#18170) leslieke válasza SlyChocolate (#18048) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert az smt-ben lévő qmg fájlokat a szerkesztő nem tudja értelmezni.. gondolom én.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18171) JMC válasza SlyChocolate (#18166) üzenetére


JMC
tag

Csak projektfájlokat (vagyis még nem kész) enged módosítani (azaz továbbszerkeszteni), kész és becsomagolt témát már nem. (ahogyan egy programot is csak úgy tudsz módosítani, ha hozzájutsz a forráskódhoz, belepiszkálsz és újraforgatod a compilerrel.)

(#18172) boszitom


boszitom
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Már harmadik hónapja használom a telcsit és még mindig nem volt vele komolyabb
problémám.
Ilyen is van....

SGS 5 a csúcs

(#18173) gamek!ller válasza boszitom (#18172) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én 3. napja és még nem volt semmi hiba.. Sőt! Imádom! :D Amúgy persze, hogy van ilyen is, sőt.. Tényleg az van, hogy az ír ide akinek valami baj van a telójával ezért tűnik soknak a panaszkodás.

(#18174) richies


richies
senior tag

"idejarsz hazudni?"
:D

Rozsomak of Power

(#18175) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Azt hittem itt is mint az SE telóknál a meglévő téma fájlok bármikor módosíthatóak.
Vannak jó témák csak egy picit igazítva az álmaim témáját lehetne belőle kreálni.
No mindegy beletörődöm és próbálok magam egy teljesen újat alkotni.

[ Szerkesztve ]

(#18176) boszitom válasza richies (#18174) üzenetére


boszitom
csendes tag

"hazudni boldog ..... üzemeltetőt"

SGS 5 a csúcs

(#18177) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

T-s vagyok gyári firmel, amelyet még nem frissítettem!
Az sms-ek e-mailek rendre 1 órával korábbiak a ténylegesnél!
Az 1.hsz szerint az automatikus időfrissítést kivettem, de ez sem segített :(
Csak a firmware frissítés segíthet?

(#18178) Karma válasza Faresz29 (#18177) üzenetére


Karma
félisten

Igen.

“All nothings are not equal.”

(#18179) gazfickó válasza Faresz29 (#18177) üzenetére


gazfickó
tag

bocs nem olvastam végig :B én is az automata időfrissítés kikapcsolását akartam javallani, és csak utána láttam h nem segített

[ Szerkesztve ]

(#18180) bexinho23 válasza bexinho23 (#18072) üzenetére


bexinho23
őstag

Valaki nem próbálkozott ezzel?

(#18181) Karma válasza bexinho23 (#18180) üzenetére


Karma
félisten

Az AllShare-rel próbálkozol, ugye? Én csak a másik irányba próbálkoztam vele, a Wave-en lévő tartalmakat nyomattam desktopon. Mindent engedélyeztél a WMP-ben? (Már ha ezt a módszert játszod.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18182) 641147 válasza bexinho23 (#18180) üzenetére


641147
csendes tag

Samsung PC Share Manager

[link]

(#18183) victorio79 válasza Tomajdon (#18164) üzenetére


victorio79
tag

Hát.. először megpróbálkozom egy szervizes, pöcsétes témával. Remélem menni fog holnap. Ha mégsem akkor még gondolkodom egy picit. De nagyon idegesít már jópár dolog így 2 hét után is.

"Si vis pacem, para bellum."

(#18184) Torry


Torry
addikt

Az 1.2-es firm az full?
Szóval nyomhatom fel multival?
Egyébként ha esetleg sikerülne megszerezni a T-s firm-t (esetleg lementeni) azt vissza lehetne tenni, vagy nem lehet a firm-t downgrade-elni?

[ Szerkesztve ]

(#18185) Karma válasza Torry (#18184) üzenetére


Karma
félisten

Ja. Viszont csak a saját CSC-jét használhatod hozzá, ergo magyar nem lesz benne.

“All nothings are not equal.”

(#18186) renato válasza Karma (#18101) üzenetére


renato
aktív tag

ezer kössz, már vágom akkor hogy értetted. :) Kies-ben megcsináltam frankón, aztán ha változás van akkor ott módosítok majd azt tolom fel gmail-be és telóra is. régen nem szaroztam ennyit ilen adatokkal (mail, szülinap etc), de régen nem is volt netképes telefonom, ide meg nem árt ha majd minden elérhetőség ott van. úgyis kevés emberrel tartom a kapcsolatot. :)

(#18187) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Most hogy van egy kis idom, probalgatom a gyari fulest. Azt kell hogy mondjam 5.1 modot vagy mit bekapcsolva mondhatni egesz szepen szol. Majdnem biztosra mondhatom, hogy eddigi legszebben szolo fulesem pedig volt mar jonak mondhato is. Jojjez!

(#18188) krisi047


krisi047
aktív tag

Na, mai nappal nekem is elkezdett a fényképező kattogni exponáláskor. :( Nem nagyon teszteltem, de pár kép alapján nem nagyon látok képminőségbeli változást. Valakinek ezután a hibajelenség után romlott tovább a dolog? Vagy előbb-utóbb úgyis szervíz a vége?

(#18189) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Sziasztok!
Az miért lehet hogy ha full felbontásban akarok videót felvenni akkor egy ideig megy normálisan utána ha le akarom állítani megy tovább és kifagy( de közben rögzit) ... T-s a telom :U
Köszi

(#18190) mothugs


mothugs
tag

Ehhez a térerös dologhoz annyit,hogy nekem kb mindig nullán van a jelzö szerint, de még nem tapasztaltam beszéd közben semmilyen hibát sem.

Wheeler87: Nálam is csinál ilyet meg más is panaszkodott rá. Mem. kártya hiba.

[ Szerkesztve ]

(#18191) s4hu|SyD^ válasza krisi047 (#18188) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igazából exponáláskor néha fog is hangot kiadni, ezt én is észrevettem már, de állandóan nem ad ki hangot, nyilván ez is függ valamitől. Hiba nem lesz tőle.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18192) macskamancs válasza DonMedve (#17870) üzenetére


macskamancs
csendes tag

Sziasztok!
DonMedve: Pár napja Multival frissítettem a telómat sikeresen JF1 -re,mert Regedittel behalt a telóm!Köszi mégegyszer a segítséget mindenkinek,azóta tök jó minden.Köszi neked (is) DonMedeve a segítséget.
Ezek után melyik verzióra frissíthetek tovább, illetve melyik módszerrel tegyem: Regedit vagy Multi???

(#18193) TomWexX válasza macskamancs (#18192) üzenetére


TomWexX
addikt

Probáld meg a regeditet mert azzal egyszerübben felmegy a JI2, ha esetleg megint beszarik hamar vissza tudod tenni multival a JF1-et! Ha viszont a multival frissítesz ugye akkor végig kell járnod a lépcsőfokokat, az egy kicsit idő igényes megoldás! Karma (is) írt erről egy összeállítást ha gondolod keress rá! Én elsősorban a regedites módszert ajánlom mert nekem úgy sikerült és pöpecül megy azóta is minden! :)
Sok sikert!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18194) macskamancs válasza TomWexX (#18193) üzenetére


macskamancs
csendes tag

Köszönöm szépen!!Ez egy nagyon korrekt válasz volt!

Üdv!

(#18195) Weebergy válasza macskamancs (#18194) üzenetére


Weebergy
csendes tag

Én ma vittem be a telómat szervízbe, mert a kamera belsejében egy azonosítatlan eredetű folt van, ami sajnon minden képen ott van, a kép közepén. Elsőre azt mondták, h. képérzékelő pixelhiba... hát nekem már kezd sok lenni...
Először a Macbookomat utálja, most meg ez? Lehet, h. partra vet a hullám?

(#18196) bexinho23 válasza Karma (#18181) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, az Allshare megoldással próbálkozom. Nekem is sikerült a laptopon futtatnom a wave-en lévő videókat, viszont fordítva nem. WMP-ben minden gyárin van, nem szoktam használni, így gondolom nincs is semmi tiltva. Csináltam már playlist-et is, de úgy se talál semmilyen videó fájlt a telefon.

641147: Köszi a linket, megpróbálom.

(#18197) macskamancs válasza Weebergy (#18195) üzenetére


macskamancs
csendes tag

Kösz,hogy nekem írtad a válaszodat,vagy inkább a kérdésedet,de nekem erről gőzöm sincs ,hogy mi lehet a gond.Inkább az előttem szólóknak tedd fel ezt a kérdést.Sajna én nem tudok ebben segíteni!Bocs.De a Route66 egy nagyon korrekt Navi, megéri a pénzét.Ehhez tudok csak hozzászólni,habár tudom hogy ezt nem kérdezte senki.

(#18198) Torry


Torry
addikt

Nos, multival frissítettem 1.2-re.
Gond nélkül lement minden, most szeretem :D
Shift-et el lehet valahonnan érni még?
Még valami, store-nál tényleg csak ez a német kártyafeltöltős kínlódás működik?Vennék pár értelmesebb játékot.

[ Szerkesztve ]

(#18199) zack


zack
nagyúr

Böngésztem az app store-ban és találtam 3 hasznosnak tűnő alkalmazást. Az egyik a már régebben fent levő "Text Talkie" a másik egy új a "Running Free", és a harmadik az "mBrowser".

Első kérdésem, hogy nálunk müxik ez a Text Talkie? Támogatják a hazai szolgáltatók?
A GPS alapú Running Free-t próbálta valaki futáshoz vagy bringázáshoz? Stabil?
Az mBrowser-t pedig nem tudom miben tud többet mint a beépített média böngésző. Olyat találtam benne, hogy csoportosan át lehet nevezni a képeket, de mintha ezt a gyári browser is tudná. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18200) magyarattila


magyarattila
tag

normális az hogy Kies updatenél folyton azt írja ki hogy nincs internet miközben van? elindul a telepítő 664ig eljut és onnantól folyton azt írja ki hogy nincs internet. elötte is kiírja de akkor továbblépdel miután rányomok.... :((( :F

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.