Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19551) SeriouS_77 válasza Anulu79 (#19548) üzenetére


SeriouS_77
tag

Igen. Megéri. Ha elég neked amit jelen pillanatban tud a készülék. :DD

(#19552) leslieke válasza gazfickó (#19545) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kevés a hely a telefonon, azért nem sikerül a letöltés. Törölj valami olyat, amit a telefonra telepítettél. Utána azt is, meg amit most akarsz letölteni szedd le újra és már a kártyára telepítsd. Bár már azon sincs túl sok helyed.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19553) leslieke válasza gazfickó (#19550) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is a 2. típust használom. Ebből lehetne nagyobb a választék, meg egyéni EQ, bár a gyáriak is elég jók.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19554) SeriouS_77 válasza leslieke (#19553) üzenetére


SeriouS_77
tag

Én még meg sem néztem a többit, csak az alapot használtam. Itt az ideje pótolni. :K

(#19555) gazfickó válasza leslieke (#19552) üzenetére


gazfickó
tag

kösz a tippet sikerült :C Most már minél előbb be is akarok szerezni egyébként egy memkarit mert ez így nem állapot :)

Szerk:
Mondjuk tényleg lehetne több megjelenés is, de mind1. Jó nekünk ez a 2-es :)

[ Szerkesztve ]

(#19556) leslieke válasza SeriouS_77 (#19554) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Háromféle van, vigyázz, nehogy a bőség zavarában ne tudja választani. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19557) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok! Kerdeztem itt egyszer, hogy ujra lehet-e telepiteni az appsokat(a telorol) ha a telo teljesen le van gyalulva.Leslieke es Karma azt mondta, hogy nem csak Kiesrol lehet visszatenni oket. Nos, nekem sikerult a telorol, ugy hogy ramentem az Apps widget-re es az irta , hogy 5 frissitest csinalhatok! Tehat amit elozoleg elmentettem appsokat, jatekokat a telora , azokat egytol-egyig vissza tudtam rakni, mert azok meg mindig ott voltak a letoltott prgramok kozott :K. Szerintem eleg fura :Y Ja es JH3at raktak ra nem a legfrissebbet :Y

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19558) SeriouS_77 válasza leslieke (#19556) üzenetére


SeriouS_77
tag

Nem is tudom melyikkel kezdjem. :))
De csak holnap nézem meg.

(#19559) SeriouS_77 válasza szebev (#19557) üzenetére


SeriouS_77
tag

Igen. Onnan eddig nekem is visszament minden. Ami közben fizetős lett az is.

(#19560) leslieke válasza szebev (#19557) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, közben kiderült, hogy a telefonról letöltött appok is visszatehetőek, nem csak a Kiesről letöltöttek. És mindegy, hogy fizetős vagy ingyenes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19561) Csabi42 válasza szebev (#19557) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Ez miért fura? Az Android-nál is így van.:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#19562) szebev


szebev
senior tag

Van olyan a telon a Beallitasokban nektek, hogy Software update?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19563) szebev válasza Csabi42 (#19561) üzenetére


szebev
senior tag

Nekem ez az elso okostelom, ugyhogy nem tom milyen az android! Meg azt hittem kitoroltek mindent onnan! Szerencsere nem! :))

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19564) leslieke válasza szebev (#19562) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19565) R3ST


R3ST
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vettem ilyen telefont, és az a gondom, hogy nem találja a 3G hálózatot. A kapcsolatok/hálózatok-nál a Hálózat Mód Automatikus-ra van állítva, és a csomagkapcsolat használata pedig be van pipálva. A lényeg, hogy nem wi-fi segítségével szeretnék netezni rajta, hanem HSDPA-n. Próbáltam 3G lefedett helyen, de egyátalán nem talál 3G hálózatot, csak a G betű látszik. Tapasztalt már valaki ilyen problémát? (előfizetéses Vodafone SIM kártyával használom) A service menüben a Network mode Automatikus, és a Service Domain: Combined) Valakinek valami tipp? Előre is köszönöm!

(#19566) szebev válasza leslieke (#19564) üzenetére


szebev
senior tag

Kosz!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#19567) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Sziasztok! Bevallom, lusta vagyok végigolvasni a majd 20e hozzászólást, valaki lenne olyan jó, hogy összefoglalja a navigációs lehetőségeket ezen a telefonon (árakkal együtt)?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#19568) leslieke válasza Fryskitt (#19567) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég lett volna csak az első hozzászólás ide vonatkozó részét elolvasni, de parancsolj: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19569) gazfickó válasza R3ST (#19565) üzenetére


gazfickó
tag

ez gondolom szolgáltatótól is függhet mert Tmobilos simmel nekem mindig 3G-re csatlakozott, míg a jelenleg benne lévõ telenorossal csak EDGE- re tud.Jobb magyarázatot én sem találtam rá,de lehet hogy van :)

[ Szerkesztve ]

(#19570) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Campona samu szervízben járt már valaki? Tapasztalatok?

Eddig bírtam kb a JF2-t... :) Nem lenne vele gond, de néha a widget óráját elkúrja, teljesen függetlenül attól, hogy automatikus szinkronizáláson van vagy manuálison... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19571) R3ST válasza gazfickó (#19569) üzenetére


R3ST
csendes tag

Nekem ugyanazzal a SIM kártyával másik telefonon megy 3G-n. A másik meg, hogy az ébresztő elfelejtett ébreszteni, az kicsit felháborító. Elolvastam az 1. hsz-t, és úgy állítottam be, ennek ellenére mégsem ébresztett. Alapvetően szerethető telefon lenne, de komolyan mondom, hogy 2 nap után elgondolkodom azon, hogy eladom a ****-be. Hogy egy 80ezres telefonon ne legyen ébresztő meg 3g 2010-ben, szerintem no comment.

(#19572) gamek!ller válasza R3ST (#19571) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Birom ezeket ezeket az egyeni hibakat amik ugy vannak beallitva mintha mindenkinel rossz lenne. Errol beszeltem jomultkor. Nekem legtobbszor 3g-n van ha nimcs wifi, sot tobbszor meg egy kis csillag is van az ikon jobb felso sarkaban. Ebreszto szar, mert allandoan felkelek ra es nem hagy aludni.

(#19573) Karma válasza gamek!ller (#19572) üzenetére


Karma
félisten

Forditsuk meg: az hogy nalad mukodik, senkin se segit, foleg nem R3ST-n.

“All nothings are not equal.”

(#19574) gamek!ller válasza Karma (#19573) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ne fordítsuk meg, mert nem erről szólt a hozzászólás. Ő azt mondta, idézem: "Hogy egy 80ezres telefonon ne legyen ébresztő meg 3g 2010-ben, szerintem no comment." Ezt nagyon erősnek érzem. Van ébresztő és 3g is.

(#19575) Karma válasza gamek!ller (#19574) üzenetére


Karma
félisten

Meg mindig nem segit semmit, hogy Nalad jo.
Attol meg neki kidobott penz marad.

Viszont a halozati problemara van egy otletem: meg kellene nezni a halozati beallitasokat, hogy nem-e amerikai 3G frekvenciat akar hasznalni. Mar nem emlekszem hogy a sima beallitasokbol mennyire erheto el, de a *#5239870*# alatt biztosan (network settings, network mode asszem).

Ertem en, veded ezt a szart mintha szemelyes sertes lenne a velemenye, ami nem mellesleg nem alaptalan.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#19576) gamek!ller válasza Karma (#19575) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én értem azt is amit te mondasz, de te vajon érted e amit én?
Tudom, hogy nem alaptalan, azt is tudom, hogy másnak is szarakodik az ébresztő néha, stb. Viszont én még mindig csak azt mondom, attól, hogy pár embernek nem működik tökéletesen, lehet, hogy a felhasználók 95%-ának meg igen. Ezerszer elhangzott a vita már itt, miszerint ide csak panaszkodni jönnek az emberek, meg lehúzni a telefont.

A párbeszédből kiszálltam, ha kell az utolsó szó joga akkor írj még valamit, de én már nem várok válaszra.

[ Szerkesztve ]

(#19577) István 200


István 200
csendes tag

Jó reggelit!
Én István 100 lennék amúgy, csak felment az ázsióm a duplájára. (Az otthoni gépen nem tudtam I 100-ként bejelentkezni. Valszeg az IP cím miatt.)
Persze van ébresztő, csak tök feleslegesen bonyolítva. Mi a francnak kell még külön elmenteni. A más márkájú telóknál az előre beállított időpontoknál elég egy pipa és tutira kirúg az ágyból. És van még több kisebb nagyobb hiba szoftveresen. Ami engem a legjobban idegesít az a Kies működése. Ha háttérben fut valami akkor nem csatlakozik. Ki kell húzni a telót a gépből és vissza (Még szerencse, hogy a lakásom nem kell áramtalítani.) Ez a programozás csúcsa. Mondjuk az illető programozó a Nokiánál portás sem lenne. Nem akarom lehúzni a Samsungot és csak kényszerből válnék meg a Wave-től. De ezek tények.
Apropó Kies! Kérnék valakit, hogy küldjön linket a hol jól letölthető a Kies. A laptopomon jól működik, de az otthoni gépemre nem találok a normális forrást. Visszalapozni meg lusta vagyok a HSZ-ok között.

(#19578) SirDöme


SirDöme
tag

Sziasztok!

Már 1 hónapja használom a telefont és szuperül mũködik!! Kisebb hibák vannak, de ezek nem jelentõsek.

Annyi kérdésem lenne, hogy azt hogyan lehet beállítani a Gmailes fiókomban az e-maileket rendesen letöltse egybõl, ne csak "Opciók-Fogadás-Melléklettel" lenyomásával lássam az üzenet tartalmát?

SAMSUNG Wave I

(#19579) Karma válasza SirDöme (#19578) üzenetére


Karma
félisten

Beallitasok, alkalmazasok, uzenetek, email fogadas (ez a resze mar homalyos) es itt van egy opcio ami ezt szabalyozza, alaperteken csak a fejleceket tolti le :(((

“All nothings are not equal.”

(#19580) csabám válasza Karma (#19579) üzenetére


csabám
addikt

... Teljes üzenet fogadás

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19581) pitimany


pitimany
tag

Arról tudtok valamit, hogy mikor lesz kézzel fogható eredménye a bada fejlesztői versenynek?Az alábbi linken található információ szerint tegnap volt az eredményhirdetés!

http://developer.bada.com/challenge/guide.do?menu=CM01020200&regionID=L000000009&mtb1=&mtb2=

(#19582) István 200


István 200
csendes tag

Karma! Tudsz olyan linket ahhonan jól le tudom tölteni a Kies-t? Köszi!

(#19583) AS válasza pitimany (#19581) üzenetére


AS
félisten

Nov 10 ha minden igaz.

+Itt a Kies:
link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19584) gamek!ller válasza István 200 (#19582) üzenetére


gamek!ller
senior tag

(#19585) István 200 válasza gamek!ller (#19584) üzenetére


István 200
csendes tag

Köszi!

(#19586) TomWexX válasza István 200 (#19577) üzenetére


TomWexX
addikt

"Mondjuk az illető programozó a Nokiánál portás sem lenne"
Légyszives ne kelts flame-t, mert ettől a mondatodtól a hajam égnek meredt! Inkább írtál volna HTC-t vagy apple-t (bár az iphone is egy szar /ezt visszavágásként szánom Karmának :P/), de ne nokiát mert jelenleg ők gyártják a leg hígfosabb telefonokat! Na tessék most meg én keltem a flame-t! :D Na mindegy ezeket ebbem a topikban inkább hanyagoljuk hogy ez szar az jó!

AS: Azt nem tudod hogy az Angry Birds kb. mikorra jön badára? Az utóbbi pár nap felkapta ezt a játékot, és kiváncsivá tett! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19587) SirDöme válasza Karma (#19579) üzenetére


SirDöme
tag

Lehet hogy csak én vagyok a vak, de akárhol keresem nem találok olyat hogy teljes e-mail fogadás... :F

SAMSUNG Wave I

(#19588) sittes79


sittes79
addikt

Nekem kiválóan ébreszt, egyedül annyi gondom vab, hogy valami simogató
dallam kéne az ébresztéshez, honnét lehetne ilyet tölteni? :) köszi

(#19589) gamek!ller válasza sittes79 (#19588) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én a Nickelback - Far Away című számot raktam be ébresztésnek, egyáltalán nem riadok fel, pont jó.. :) Ha kell a szám, szívesen elküldöm az Emailedra vagy nem tudom.

(#19586) TomWexX: Az Off résszel teljesen egyet értek, de inkább nem írtam rá semmit mert akkor az lenne, hogy védem ezt a szart.

[ Szerkesztve ]

(#19590) AS


AS
félisten

YeTi Player :D
Windows Phone 7 szerű YouTube lejátszó.
Sajnos fizetős 2 Euro

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19591) DonMedve válasza sittes79 (#19588) üzenetére


DonMedve
addikt

Miért nem szólsz az Asszonynak?? :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19592) doctorur válasza SirDöme (#19587) üzenetére


doctorur
tag

Saját fiókok>klikk a fiókra>klikk a fiókra>12. sor csak tárgy helyett Teljes üzenet
még 1 beállítás kell a méret miatt: Beállítások>Alkalmazások>e-mail>fogadási beállítás>klikk a fiókra>e-mail méret

(#19593) doctorur válasza leslieke (#19407) üzenetére


doctorur
tag

A hiba hardveres természetű lett. A képernyő hibásan lett beillesztve a keretbe, ami miatt nem volt megfelelő a kamera hardveres érintkezése. Mivel ez már a második készülék volt a családban, viszonylag gyorsan kiderült az összehasonlításból, hogy nem soft gond. Edigital azonnal cserélte, mivel még 3 napon belül volt. Mák (vagy pech?)

(#19594) Varszegig válasza R3ST (#19571) üzenetére


Varszegig
veterán

mit jelent az hogy nincs 3g? a kék 3g ikon a bal felsőben ott van? mi a hibajelenség? kicsit részletezd légyszi, hogy segíthessünk

Instván 200:Bocs, nem akarok vitatkozni, de nem kell kihúzni meg ilyesmi. Ha fut valami, akkor szépen a taskmannal kilövöd a telón (widget, és kezdőképernyőt nem kell), és aztán azonnal csatlakozik. Nem kell semmit húzogatni.

[ Szerkesztve ]

(#19595) SirDöme válasza doctorur (#19592) üzenetére


SirDöme
tag

Sikerült! Nagyon köszönöm! :R

SAMSUNG Wave I

(#19596) sittes79 válasza DonMedve (#19591) üzenetére


sittes79
addikt

kapok én ébresztést :) de utána nekem még van 2 óra szundi meló előtt, na akkor van a baj...

(#19597) Srac321


Srac321
csendes tag

Sziasztok.
Most csatlakoztam ne is hozzatok; Wave tulajdonos lettem.
A problemam csak az, hogy nem ismeri fel a SIM kartyat. Phone freeze-t ir ki es onnantol halott a telo, nem lehet csak segelyhivast kezdemenyezni. Kartya nelkul tokeletesen megy a telo. (amennit eddig kitapasztalhattam)
Van valakinek valamilyen otlete hogy hogy lehet azt a kod kerest kivenni??? (vagy mittudom en mi az) (uj kartyafuggetlen telefonrol van szo)

(#19598) TomWexX válasza Srac321 (#19597) üzenetére


TomWexX
addikt

Ki tudod próbálni másik szolgáltatós SIM kártyával? Mert akkor kiderülne hogy tényleg független e! Illetve nézz körül a mysamsungwave.hu, vagy a samsungwave.hu-n, ott vannak szerviz kódok, lehet az egyik megmutatja hogy függő e a telefonod! De nem biztos hogy van ilyen! Ha sehogy se akar működni, akkor vidd vissza ahol vetted, és panaszkod egy kicsit!

Ja. és üdv. a táborban! Remélhetőleg hamarosan teljes mértékben! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19599) Laccy. válasza AS (#19583) üzenetére


Laccy.
csendes tag

Jaj remélem elhalmoznak minket mindenféle hasznos programmal, mert már nagyon unom a WC-papír letekerést :D (mekkora game :D)

(#19600) Anulu79


Anulu79
addikt

Üdvözöljetek a körötökben egy új Wave tulajt, vagyis engem. :)
Mennyire karcálló az üveg? Érdemes rá védő fóliát vennem? Ha igen akkor mit ajánlotok? Esetleg valami jófajta tok? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.