Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18301) Tocika


Tocika
aktív tag

Jelentem 1.5.3.10093_82 es kiessel gond nélkül frissítettem JI2-röl JI3-ra Reg Hackell.

[ Szerkesztve ]

(#18302) csabám válasza leslieke (#18291) üzenetére


csabám
addikt

Nagyon én sem. Az apps nálam változatlanul nem megy wifin. Dög lassú és ha el is kezdi telepíteni akkor sem telepíti. Változatosság kedvéért már a szüneteltetésig sem jut el. Szerintem vmi a wifi - vel van mert jh3 nál pöccre indult és nem is szarozott. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18303) s4hu|SyD^ válasza AS (#18298) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Kíváncsi leszek az árára a telónak.
Kezdek már én is kételkedni abban, hogy jó ötlet volt-e béta teszternek lenni evvel a Wave-el. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18304) gamek!ller válasza Torry (#18299) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mindegy, akkor nem próbálok meg home madelni. Nem hiszem, hogy olyan sokat kell még várni a t-s frissítésre. :K

(#18305) victorio79 válasza AS (#18298) üzenetére


victorio79
tag

Lehet csak én vagyok ilyen kötekedő, de csak azt látom, hogy élénkebbek a színek, már picit mesterségesebbek is. Szerintem ezzel próbálnak meg doni rajtam hogy kicsit jobb képe legyen. De ez nem jobb szerintem.
Jó lenne ha egy sok sötétet(feketét) tartalmazó képet is mutatnának.

"Si vis pacem, para bellum."

(#18306) csabám válasza AS (#18298) üzenetére


csabám
addikt

Én vagyok hülye vagy tényleg szebb a super clear LCD az super Amoldenél????:S:S:S

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18307) Torry válasza victorio79 (#18300) üzenetére


Torry
addikt

Ha meglenne a T-s firm, úgy frissítesz ahogy akarsz, aztán ha gariba akarod küldeni valami hardveres hiba miatt, visszarakod a régi firm-t és már ballagsz is a szervizbe.
Wave 2 kicsit engem is elszomorít, mert a nagyobb kijelzőnek nagyon örülnék, ráadásul a home gomb is jobban passzol a készülékhez...

[ Szerkesztve ]

(#18308) Varszegig válasza gamek!ller (#18304) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem nem lesz t-s frissítés soha. de ne legyen igazam.

(#18309) AS válasza csabám (#18306) üzenetére


AS
félisten

Nem tudom :) De elég durva lett. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18310) TomWexX válasza Torry (#18299) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyre nagyobb valószínűséggel a büdös életben nem jön T-s telóra frissítés, De nem csak ezzel a telóval van így! Más telóknál sincs frissítés amelyikbe belenyúlt a Té! Ezért nem is értem hogy mi értelme van!! Az viszont igaz hogy jó lenne megszerezni a T-s JF2-t mert akkor tényleg megoldódna ez a gari gebasz!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18311) victorio79 válasza Torry (#18307) üzenetére


victorio79
tag

Na igen, de egy hardveres hiba után kicsi az esély, hogy vissza tudod rakni a firmware-t. Maximum csak akkor ha külső sérülés, az meg nem garanciális.

"Si vis pacem, para bellum."

(#18312) csabám


csabám
addikt

leslieke: csináltál mastert frissítés után?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18313) gamek!ller válasza Varszegig (#18308) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mibol gondolod? Amugy hol lehet megnezni, hogy hany percet telefonalt eddig az ember?

(#18314) Torry válasza victorio79 (#18311) üzenetére


Torry
addikt

Ha pl nem nyomódik egy gomb, beragad, nem megy a gps, stb, akkor még vissza tudod rakni a firm-t és általában ilyesmik történnek egy telefonnal. Ha te sem tudod felrakni, akkor a szervizben sem tudják szerintem, elvégre ott is multit használnak. Külsérelmi nyomnál meg ugye tökmindegy, nem is arról beszéltem.
Majd az lesz a szép, amikor negyed év múlva esetleg egy játék vagy program csak 1.2-n fog futni (like iphone), hogy akkor mit lép a T :)

Más:
Remélem nem szándékoznak 3millio telot kiadni bada-ra, mert akkor ugyanoda jut mint az android, 8e-féle kijelzőméret, hardver stb, optimalizálatlan programok...

[ Szerkesztve ]

(#18315) victorio79 válasza Torry (#18314) üzenetére


victorio79
tag

Hát igen, ezeknél a problémáknál még lehet vacakolni a firm-el. Csak sejtem azonban, hogy egy ennyire integrált rendszernél kicsi az esély, hogy egy komponens elszállása ne lenne hatással a telefon többi részére. Legalábbis kevés ilyen dolog van ami elromolhat.
De ilyen gomb beragadásos hibánál szerinted nézik a firmware-t? Legalábbis nem nagyon lehet ráfogni, hogy FW barkácsolás miatt megy tönkre egy hardverelem.

Én úgy tudom, hogy csak a 8500-as Wave-ből már 2,5 milliót adtak el.

"Si vis pacem, para bellum."

(#18316) mothugs


mothugs
tag

Még én sem frissítettem a telot ( Július óta van meg), mert hál isten egyenlöre nem igazán találtam olyan hibát ami indokoltá tette volna. Meg így h a KIES is szarakodik, kedvem sem volt.

(#18317) gamek!ller válasza victorio79 (#18315) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Annyit szerintem csak nem. Tán 1 hónapja jártak 1.000.000-nál. Ja, de az csak Európában.

[ Szerkesztve ]

(#18318) Varszegig válasza gamek!ller (#18317) üzenetére


Varszegig
veterán

az 1M már rég megvolt. Egy hónappal az indulás után. De ő nem így értette:)

(#18319) gamek!ller válasza Varszegig (#18318) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja, azóta már leesett sry.

(#18320) leslieke válasza csabám (#18312) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. Kellett volna?

(#18316) mothugs az 1.5.3.10093_82 Kies stabil, azzal frissítettem én is JEE-ről JI3-ra.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18321) csabám válasza leslieke (#18320) üzenetére


csabám
addikt

Én a JI2 után mivel patch ezér csináltam egy mastert. Gondolom a JI3 is az. . . Csak kérdezem. Én igazából ezt a wifis problémámat próbálom megoldani bármi áron:)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18322) AS válasza Torry (#18314) üzenetére


AS
félisten

Nem, 2 kijelző méret: 800/480 , 400*240, 2 cpu 1 ghz ami waveben van, kisebb 400*240 ben meg 600 as mint ami galaxy 3 ban van.
Ez a 2 hardver van badára.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18323) Torry válasza AS (#18322) üzenetére


Torry
addikt

A nagyobb wave-re is marad ez a méret?
Mert akkor ez így nagyon kellemes lesz.

(#18324) SlyChocolate válasza AS (#18322) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ezt, hogy érted "2 cpu 1 ghz ami waveben van, "?
Két proci vagy egy kétmagos proci?

(#18325) TomWexX válasza leslieke (#18320) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem Karma azt mondta hogy feleslegesen nem kell master resetet nyomkodni, és nem is biztos abban hogy ilyenkor pach frissítés után ez jót tesz neki!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18326) leslieke válasza TomWexX (#18325) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Nem is terveztem a master resetet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18327) kelly416 válasza victorio79 (#18300) üzenetére


kelly416
veterán

De miért az Oktogonnál? Ha kivitted volna az Allee-be akkor egy óra alatt felrakják és garanciás is. Ln tegnap voltam. :)

(#18328) mesa23


mesa23
aktív tag

Rányomtam én is a frissítésre, és egy régebbi Kies van a gépemen, még DonMedve ajánlotta az előző frissítésnél, és most is tökéletesen lefutott, immár JI3-rom csücsül a picikén!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#18329) gamek!ller válasza SlyChocolate (#18324) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezt én sem értem.

(#18330) Torry válasza gamek!ller (#18329) üzenetére


Torry
addikt

2-féle cpu van Bada-s telefonokra.
Az egyik az 1Ghz-es ami pl a Wave-ben is van.
A másik egy 600Mhz-s ami a Galaxy 3-ban.
Felbontás ugyanígy :)

(#18331) leslieke válasza SlyChocolate (#18324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2-féle CPU van, az egyik a 1 GHz (Wave), a másik meg a 600 MHz (Galaxy 3).

(#18330) Torry gyorsabb voltál. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18332) SlyChocolate válasza Torry (#18330) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi!

(#18333) SlyChocolate válasza leslieke (#18331) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így már tiszta.

(#18334) TomWexX válasza Torry (#18330) üzenetére


TomWexX
addikt

Már ne is haragudjatok de egyrészt a Galaxy 3-on android van, másrészt 800mhz-es proci van benne!

szerk.Bocsi nem 800, csak 667mhz

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18335) csabám válasza TomWexX (#18325) üzenetére


csabám
addikt

Ártani nem árt . . . !:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18336) Torry válasza TomWexX (#18334) üzenetére


Torry
addikt

Akkor nem Galaxy 3, hanem a gyengébb bada-s telefonok.

(#18337) gamek!ller válasza TomWexX (#18334) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezért volt nekem furcsa.. :D Mondom ennyire hülye nem lehetek, úgy tudom a G3-ban Droid van.

(#18338) úúútálatos válasza gamek!ller (#18084) üzenetére


úúútálatos
tag

Mi az, hogy honnan? Nektek mindent tudni kell! :DD :C

(#18339) Karma válasza leslieke (#18331) üzenetére


Karma
félisten

Hozzatennem azert, hogy eddig. Az alkalmazas-regisztracios feluleten ott figyel az ARM9 is, mint valaszthato processzortipus, tehat mehet ez meg lejjebb is...

“All nothings are not equal.”

(#18340) Torry válasza Karma (#18339) üzenetére


Torry
addikt

Lentebb mehet, felfelé ne nagyon, nem akarok szaggató játékokat és lassulást a telómon.

(#18341) Csabi42


Csabi42
tag

Sziasztok. Van valaki közületek a Baráti körön, akinek JI3 van fönt? Nekem nagyon szaggat,darabos a bejelentkezés után a főoldal... Előtte a JF1-nél nem volt ilyen gond. Köszi.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#18342) Karma válasza Torry (#18340) üzenetére


Karma
félisten

Az nem a hardvertol fugg :) pl. Almaeknal se jellemzo, hogy az uj jatekok szaggatnanak a regebbi vasakon. Az Apple ugyis bevasalja a fejlesztokon, ha ugy hirdetik, hogy visszafele kompatibilis.

“All nothings are not equal.”

(#18343) Torry válasza Karma (#18342) üzenetére


Torry
addikt

Miután kijött a GS, igaz hogy futottak a játékok 3G-n, de közel sem olyan jól, mint amikor csak 3G volt.
Minden esetre reméljük, hogy a Samsung-nak hasonló terve van mint az Apple-nek anno. Saját hardver, saját szoftver, ellenőrzött store.

[ Szerkesztve ]

(#18344) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Rohadjon rá az Ebuddy-ra bármi.. Valamiért csak 22 partnert lát a 400-ból.
A böngészőben is. Hát pusztuljon meg.

[ Szerkesztve ]

(#18345) leslieke válasza Karma (#18339) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A CPU lefelé nem érdekel. Gyengébb telefont nem akarok venni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18346) gamek!ller válasza leslieke (#18345) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Vannak ám igényeid. Most ez a legerősebb mobilba való processzor nem?

(#18347) leslieke válasza gamek!ller (#18346) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van. De ez, de ki tudja meddig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18348) victorio79 válasza kelly416 (#18327) üzenetére


victorio79
tag

Asszony vitte (én nem vagyok Bp-n) és neki az volt közelebb, már nem akartam ugráltatni. De lehet direkt oda vitte mert már 2 hete éjjel-nappal nyomogatom a Wave-t, így ő kap még 1 hetet. :D

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#18349) Torry válasza victorio79 (#18348) üzenetére


Torry
addikt

Azé asszonyt is nyomogasd! :D

(#18350) csabám


csabám
addikt

Nem úgy volt, h a JI2 - ben kijavították a billbugot? Pl. Badapediánál és WeatherBugnál?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.