Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18801) pitonvez


pitonvez
csendes tag

JI2 letöltés linket tud vki adni és hozzá CSC?

(#18802) gamek!ller válasza sittes79 (#18796) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nálam sem megy. Ebuddy ok.

(#18803) mixi10 válasza pitonvez (#18801) üzenetére


mixi10
tag

[link]
jl2 letöltése.

(#18804) sittes79 válasza gamek!ller (#18802) üzenetére


sittes79
addikt

akkor ok, köszi már majdnem ütöttem a telót.

(#18805) pitonvez válasza Torry (#18779) üzenetére


pitonvez
csendes tag

Torry mi hozzá a jelszó? Mert anélkül nem tudom kicsomagolni. ( a samsung-firmwares.com nem jó)

(#18806) leslieke válasza Varszegig (#18790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem semmi bajom nincs a JI3mal, nem értem miért lenne szar. Az ismert bill-bugon túl minden más megy rendesen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18807) Karma válasza leslieke (#18806) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem érdekesebb kérdés, hogy mivel jobb, mint a JI2 :U

“All nothings are not equal.”

(#18808) leslieke válasza Karma (#18807) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmivel. Akik JI2-ról frissítettek, azok se találtak újítást. Én a JEE-hez képest se vette semmi különlegeset észre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18809) Varszegig válasza leslieke (#18806) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, de ha egyszer van egy JI2, amiben nincs billbug, akkor minek kéne nekem JI3, amiben van, és semmivel sem ad többet? :F
Tehát a JI2-höz képest szar :)

[ Szerkesztve ]

(#18810) leslieke válasza Varszegig (#18809) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért kell, mert ha nincs már semmi hiba akkor miről fogunk itt beszélgetni? :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18811) gazfickó


gazfickó
tag

A gsmline-nál vett Wave-t (szó nélkül) frissítik a Samsung szervizekben?
Csak azért kérdem mert ők nem gyári, hanem bolti garit adnak.

szerk1:
Varszegig: Sejtettem :(((

szerk 2:
Leslike: Az egy frissítésért azért elég nagy ár, viszont itthon meg nem merem frissíteni mert félek ettől a szájbaközösült Kiestől hogy megöli a telót :( Na mindegy egyenlőre jó ez a firm (JF1) , ahogy olvasom a többi sem különbözik tőle nagyban. Majd ha lesz valami újabb amiért tényleg megérne kockáztatni/fizetni akkor majd azt. De még egyenlőre várok.....vagy nem tudom már én sem mi legyen :N

[ Szerkesztve ]

(#18812) Varszegig válasza gazfickó (#18811) üzenetére


Varszegig
veterán

99% hogy nem

(#18813) leslieke válasza gazfickó (#18811) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szó nélkül biztos, hogy nem, de ha fizetsz, akkor biztosan. (Ha jól emlékszem, mintha 5500 Ft-ot írt volna valaki)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18814) ABal válasza gazfickó (#18811) üzenetére


ABal
őstag

Én a boltban kértem rá egyből szoftvercserét és rögtön ment a szervizbe. Hogy a szervizben mondtak-e erre valamit azt nem tudom, mert onnantól már nem én intéztem. Három nappal később kaptam vissza, szintén a bolton keresztül. Ingyen.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18815) SeriouS_77 válasza gazfickó (#18811) üzenetére


SeriouS_77
tag

Én is náluk vettem, és már multival is, meg kiessel is többször frissítettem, de a végén mindig működött a teló. :))
Multi mindig megoldott mindent.

(#18816) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Én a frissítést csak azért csináltam, mert a JF1-el akadtak a filmek.
Mióta nem akadnak, nem is nézek filmeket :W

(#18817) Karma válasza gazfickó (#18811) üzenetére


Karma
félisten

Höhö, azért van különbség az 1.0.2 és az 1.0 között.
Egyébként a MultiLoaderrel csak egyféleképpen lehet megölni a telefont (volt már rá példa, éljenek az olcsó microUSB kábelek): ha a bootloader frissítése megszakad. Minden más menthető.

“All nothings are not equal.”

(#18818) Tucobe


Tucobe
tag

Ak használta már a témaszerkesztőt segítene nekem annyiban, hogy ikonokat honnan lehet letölteni? Köszi

(#18819) pockos13 válasza SeriouS_77 (#18799) üzenetére


pockos13
aktív tag

Szia.Be ne vidd,csak nagyon régi szoftvert tudnak felrakni,legalább is nekem olyat raktak fel. :W :W :W :W

(#18820) s4hu|SyD^ válasza Karma (#18817) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Miért bootloader nem frissíthető?

Az az olcsó microUSB kábel pl. nálam a gyári volt a dobozból. És ami most van az is Samsung. Szóval ez is elég random dolog. :(((

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18821) SeriouS_77 válasza pockos13 (#18819) üzenetére


SeriouS_77
tag

Én nem is viszem. :)
Megoldom magam, lehet itt elég infót találni. ;)

(#18822) Karma válasza s4hu|SyD^ (#18820) üzenetére


Karma
félisten

A bootloader frissíthető természetesen, de nem biztos hogy van értelme - úgy tűnik a legtöbb esetben be tudja indítani bármelyik SHP verziót a régi is (legalábbis nem láttam még ellentmondást).

Az olcsót a gyártó oldaláról értettem, nem a Tiedről.

“All nothings are not equal.”

(#18823) ImI87


ImI87
őstag

Helyzetjelentés a telóról + érdekességek:

Vasárnap adtam be a telót a Pólus szervízbe a folyamatos hívásmegszakadások meg hívás közbeni újraindulások miatt. Ma jött az SMS, hogy kész. Kicserélték a legalsó fekete részt (mondván, hogy ez is bezavarhat az antennába), kalibrálták, és frissítették a szoftvet. A T-s JF2 helyett megkaptam a gyári JI2-t. :C
Ez nagyon érdekes, mert amikor bevittem direkt kértem, hogy ezt tegyék fel, és a srác hevesen tiltakozott, hogy ők ilyet nem csinálnak, mert szabályellenes. (Pénzért sem volt hajandó megcsinálni, mert "az állásával játszik") Most rákérdeztem, hogy akkor mégis hogy van ez, és azt mondták, hogy a központi szervíznek (és csak nekik) joga van frissíteni a T-s firmware-t. Enek én nagyon örülök, csak nem értem, hogy miért van ez az össszevisszaság. Egyik helyen megcsinálják szó nélkül, máshol meg elhajtják ez embert. :U
Ami kicsit gáz, hogy az alsó részt pontatlanul rakták fel, az egyik oldalon kilóg a készülékház síkjávól, a másikon meg beljebb van. Nem vészes, de azért érezhető. Mindegy, ez már nem is érdekel. Most tesztelés lesz pár napig, remélem ezek után már nem fognak megszakadni a hívások. (Nem térerő probléma volt, a SIM-kártáym is vadi új.....)

Aztán ami újdonság (nekem):

- Bekapcsoláskor bejött egy felirat a SocialHub-ról, hogy engedélyezem-e, elfogadom-e a feltételeket, stb.... Ez most azt jelenti hogy ezen már működik a SH? :F
- A menüben megjelent egy IM ikon, ha rámegyek, akkor a Parlingo jön be. Ezt eddig nem is próbáltam, de ugye ezel használható az MSN is?
- Alapból rajta van csomó játék is. Nem is tudtam, hogy a köcsög T ezeket mind lespórolta róla. :W

(#18824) Karma válasza ImI87 (#18823) üzenetére


Karma
félisten

"Bekapcsoláskor bejött egy felirat a SocialHub-ról, hogy engedélyezem-e, elfogadom-e a feltételeket, stb.... Ez most azt jelenti hogy ezen már működik a SH? "

Nem. Próbáld meg bekapcsolni és meglátod.

"- A menüben megjelent egy IM ikon, ha rámegyek, akkor a Parlingo jön be. Ezt eddig nem is próbáltam, de ugye ezel használható az MSN is?"

Jó kérdés, hogy kicserélték-e már egy újabb verzióra a beépítettet, ezt majd megmondja más. A régi alapverzió nem tudott MSN-t, és igen szar volt.

“All nothings are not equal.”

(#18825) Csabi42 válasza Karma (#18824) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Frissítés után vajon a Palringot is újra kell rakni? Mert most nincs nálam MSN a felsorolásban...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#18826) nyesix


nyesix
senior tag

most vettem észre, hogy a KIes felajánlotta a fw frissítést JH1 ről JI2 re, viszont a telefonon ha megnézem, azt írja, hogy JH 3 van rajta.... :Y
merjek frissíteni? :F :F :F

(#18827) Varszegig válasza nyesix (#18826) üzenetére


Varszegig
veterán

nem lehet JH1 a fw-ed. Max: JH3/JH1, azaz JH1 a csc verziód. Amit most a KIES felajánl szerintem az a JI3/JI2. Én a JI2/JI2-re frissítenék a helyedben, de az a vonat már elment kies-szel, max multival tudod. (A JI2/JI2 szerintem az egyetlen olyan fw az 1.02-ben, ami bugfree.)

(#18828) ABal válasza Varszegig (#18827) üzenetére


ABal
őstag

bocsi

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18829) nyesix válasza Varszegig (#18827) üzenetére


nyesix
senior tag

a JI3/JI2 ben a bug, az az ominózus billbug?
hol tudom megnézni akkor a telefonon azt, hogy pontosan mi van rajta? SCS is, vagy ezt csak regeditből látom?
azt honnan látom, h pontosan a kies mire akar frissíteni ?/?

köszi

(#18830) Varszegig válasza nyesix (#18829) üzenetére


Varszegig
veterán

ha rádugod a kiesre kiírja mi van most rajta (...JH3/...JH1)
Amire frissítené azt is (...JI3/...JI2). A hátsó kód a CSC verzió

Billbug: pl. badapedia, weatherbug

[ Szerkesztve ]

(#18831) nyesix válasza Varszegig (#18830) üzenetére


nyesix
senior tag

jól értem, van két (júzer) által fejlesztett program ahol bugos a sw? tehát ha ezeket nem használom, nem futok össze ismert buggal?

(#18832) Karma válasza nyesix (#18831) üzenetére


Karma
félisten

Rosszul erted. Minden 3rd party alkalmazas bugos, amikor az on screen billentyuzetet probalja hasznalni. Az persze mas kerdes, hogy mivel keves az ertelmes app, valoszinuleg ugyse szedsz le semmit, amiben talalkoznal vele.

Csabi42: Igen, ujra kell raknod ezek szerint, sot az STune-nal torolgetest is meg kell csinalnod, hogy fusson a hatterben,

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18833) hurrikan


hurrikan
addikt

Ez a Ram probléma édesanyám telefonján is megvan, sokszor zavaró, nem lehet használni igazán teljes értékűen internetezésre sajnos.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#18834) leslieke válasza Tucobe (#18818) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ikonok

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18835) Csabi42 válasza Karma (#18832) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Okés. Köszi szépen Karma.:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#18836) sittes79


sittes79
addikt

azert hihetetlen a kijelzője nincs az a napsütés ami kifogna rajta igaz 10-en vagyok

[ Szerkesztve ]

(#18837) leslieke válasza sittes79 (#18836) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez engem is meglep minden alkalommal. Mindig jól látható marad a kijelző.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18838) s4hu|SyD^ válasza sittes79 (#18836) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

6-oson semmit nem látni a kijelzőjéből napsütésben, szóval ez elég relatív.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18839) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#18838) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor 7-es a középút, mert nekem 7-esen védőfóliával napszemüvegben is látható napsütésben:)
így is kihúzza a 2 napot az akksi, így nem veszem lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#18840) Andee_26


Andee_26
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy ilyen telefon vásárlásán. Viszont nagy kérdés nálam a fülhallgató. Sony Ericssonhoz vagyok szokva, így a kérdésem az lenne, hogy lehet-e olyan fülhallgatót kapni a telóhoz, ami képes távirányításban működtetni a zenelejátszót illetve a rádiót (hangerő, léptetés).
Nem olvastam végig az összes hozzászólást, így bocsi, ha már volt róla szó, de nagyon hálás lennék egy válaszért.:D
Köszönöm!!

(#18841) ABal válasza s4hu|SyD^ (#18838) üzenetére


ABal
őstag

Nekem négyesen maradt pár napig egy filmnézés után. Csak most vettem észre, a hsz-ed elolvasása után. Felnyomtam hatra és kiléptem vele az erkélyre, mert éppen kisütött a nap. A hatos nekem teljesen jó, úgy látok rajta mindent, mint az előző Nokiámon.

Feljebb csak akkor tenném, ha tényleg gondjaim lennének a leolvasásával.

Az akksit illetően: kicsit hagytam szusszanni, így most már biztos meglesz a két nap (először!), mert tegnap reggeli töltéssel most járok 63%-nál.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18842) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mekkora az a fájl, amit max rá lehet másolni a memkarira? 4.9 GB-t már nem tudtam.
Esetleg valami ötlet, arra, hogy mivel tudnám szétdarabolni az ISO kiterjesztést?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18843) Karma válasza s4hu|SyD^ (#18842) üzenetére


Karma
félisten

4 GB. Ez a FAT32 fájlrendszer korlátja.
Total Commanderrel fel tudod darabolni, lásd a Fájl menüt.
Ugyanezzel tudod majd egyesíteni is a 001, 002, ... fájlokat.

“All nothings are not equal.”

(#18844) s4hu|SyD^ válasza Karma (#18843) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszönöm!

Viszont elég érdekes, beállítom, hogy fájldarabolás, ki is van választva a 700 mega erre csinál pár kb-nyi fájlt, de nem csinálja meg a 001-et stb. normálisan. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18845) leslieke válasza ABal (#18841) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én az ideális középutat választva 5-ös fényerősségen használom.

Akksi: Nekem bő 3 nap is összejön az fw-vel, ez a réginél nagyon ritkán fordult elő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18846) krisi047 válasza Andee_26 (#18840) üzenetére


krisi047
aktív tag

Erre még én sem kaptam választ sajnos. Egyedül a Sony Ericcson egy BT headset megoldását, az MW600-at próbáltam, de borzalmas hangminősége volt egy Sennheiser fülessel. Ráadásul füles plusz a BT modul 5+12 ezer, meg se nagyon éri.

[ Szerkesztve ]

(#18847) Lon


Lon
csendes tag

Hello!
Néztem ezt a készüléket, és nagyon szimpatikus.
1 kérdésem van: Google talk működik rajta, vagy bármi ingyenes internet alapú telefonpótló?
Üdv

(#18848) Andee_26 válasza krisi047 (#18846) üzenetére


Andee_26
csendes tag

Hát ezt szomorúan hallom. Utálom folyton előkapkodni a telefont zenehallgatáskor.:S
Azért köszi szépen a választ. :)

[ Szerkesztve ]

(#18849) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Csak két kérdés, java-t hogy tudok rá tenni, mertm ikor böngészőből akarok rá telepíteni akkro azt modnja a jar-ra hogy nem támogatott formátum.
A másik kérdés hogy normális fájlkezelőt sikerült már applikálni rá?

Illetve nézegettem külföldi appstoreokat, és már francia, angol, LENGYEL(!!!) Ndrive is kint van már, tölthetőek, remélem akkor ez azt jelenti hogy hamarosan lesz végre magyar is, ja és nem vészes áron ahogy néztem..

(#18850) AS válasza Lotusomega (#18849) üzenetére


AS
félisten

Legjobb ha mass storege módból rakod rá a java-t különben kiválóan kezel minden jáva alkalmazást, képernyőhöz igazítás funkciót nem árt használni, :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.