Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18401) XeeN


XeeN
senior tag

Az normális, hogy már minimum hangerőn is feltűnően súg, sistereg a telefon hangszórója? (fülessel is)

(#18402) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#18381) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, akkor ezt a JI3-at én most kihagyom, maradok a JI2-nél. Újat nem hozott a JI3, bugokért meg nem telepítek, arra itt a winfos:)

(#18403) Varszegig


Varszegig
veterán

Quickpedia. Talán még a Badapediánál is jobb?

Viszont akinek ez nem tetszik van vietnami, és héber SN app, aztán indiai szakácskönyv, és megjött az eheti akkuszintmérő program is. Várjuk a a vuvuzellát:)

[ Szerkesztve ]

(#18404) DonMedve válasza zack (#18394) üzenetére


DonMedve
addikt

:C így van egyetértek veled!Akkor mostmár nem is lesz SAMOLED-el?Csak SLCD-vel fogják már gyártani?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18405) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Találtam egy "hibát": frissítés után a naptár összes bejegyzése éves ismétlésű lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18406) DonMedve válasza leslieke (#18405) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezzel a naptárral sem nem bírnak zöldágra vergődni! :N

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18407) leslieke válasza DonMedve (#18406) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nagy gondot nem okozott, a bejegyzések 90 %-a amúgy is éves ismétlésű, a többit 2 perc alatt javítottam. 1.2-ig most már nem is frissítek, addig meg jó lesz ez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18408) zack válasza DonMedve (#18404) üzenetére


zack
nagyúr

A logikus ez lenne, mert üzletileg akkor tök felesleges volt kreálniuk még egy Wave-et. Szerintem ők sem így tervezték. Kiadták a Wave-et, és túl nagy volt a kereslet, viszont ekkora kapacitással nem tudták gyártani, ill. SAMOLEDdel szerelni. Az üzleti lehetőséget még mindig látják benne, amit nem is csodálok, mert még mindig nincs jobb alternatíva aki általános felhasználásra keres premium okostelefont.
Azt tudom hogy a sima AMOLED kijelző is baromi drága. Omnia2-be a 3,7" kijelző kisker. bruttója (év elején) 50k környéke volt. Oké, hogy nem ennyibe van a gyártás, de a végfelhasználói árból kikövetkeztethető, hogy már az se volt olcsó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18409) kelly416 válasza Faresz29 (#18382) üzenetére


kelly416
veterán

A "billentyűzetbug" egy olyan bogár, mint a katica, csak karakterek vannak a hátán. :)

(#18410) DonMedve válasza leslieke (#18407) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem is azért írtam,mert gondot okoz,mert nekem se. :N Csak kijött már x javítás,de még mindíg szar a naptár is. :F

zack: mysamsungwave.hu-n írták,hogy szebb a képe a SLCD-nek mint a SAMOLED-nek ami most van benne.Mondom az elég érdekes lenne.Bár amit oda beraktak képeket,tényleg szebbnek tűnik,de amiket viszont eddig olvastam leírást,meg néztem képeket,egyértelműen a SAMOLED-nek jobb képe volt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18411) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

én hétfőn lettem egy boldog wave tulajdonos :)

tegnap feltettem a kiest a samsung oldalárol szedtem le rádugtam a kábelt egyből felismerte frissítette a ji3-ig(asszem ji nem jh nemtom).
eddig nekem semmi hiba nem lépett fel nem fagyot nem csinál semmi olat ami egy telefontol szokatlan.

én is csak ajánlani tudom... :)

(#18412) p87 válasza DonMedve (#18410) üzenetére


p87
senior tag

Az biztos, hogy nem lesz szebb képe az SLCD-nek. Nincs az a technológia amivel egy külön háttérvilágítást igénylő LCD szebb lesz mint egy SAMOLED amiben a pixelek saját maguk állítják elő a fényt.
A korábban linkelt kijelző összehasonlítás a SAMOLED kijelzőkkel szerintem mahinált.

[ Szerkesztve ]

(#18413) DonMedve válasza p87 (#18412) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is erre gondoltam,hogy szinte lehetetlen. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18414) TomWexX válasza p87 (#18412) üzenetére


TomWexX
addikt

A 18388-as képen is szépen látszik a különbség! A samolednél a fekete az valóban fekete (mivel nincs megvilágítva), míg a slcdnél sötét kék! Innentöl fogva írkálhatnak bármit hogy szebb meg jobb...Samoled rulez! :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18415) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

még annyit had kérdezzek már h a parlingo-val hogy kell castlakozni msn-re mert nekem sehogy sem megy:S

(#18416) Karma válasza p87 (#18412) üzenetére


Karma
félisten

Azert vannak cselek, pl. a valodi WVGA felbontas, amit a Wave-en kisporoltak a PenTile matrixszal. Lehet az SLCD-n ezt mar nem jatszak meg.

“All nothings are not equal.”

(#18417) TomWexX válasza Karma (#18416) üzenetére


TomWexX
addikt

Mondjuk ez is igaz, de akkor sem lesz olyan színvilága mint a samolednek! Szabad szemmel meg nem hiszem hogy annyira feltűnő lenne a pixel különbség! Én azt mondom hogy inkább legyen szebb színe! Ugyanez a helyzet az Iphone4el is, über tűkör tiszta a kép, csak fakó a wavehez képest!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18418) Karma válasza TomWexX (#18417) üzenetére


Karma
félisten

Ez a véleményed lehet megváltozik, ha élőben is látsz egy iPhone4-féle IPS panelt :P

“All nothings are not equal.”

(#18419) jozf válasza Karma (#18416) üzenetére


jozf
tag

Ez jól látszik is a még a korábban linket tesztben a nagyitott képeken h mennyivel részletgazdagabb a SLCD képe a Wavehez képest. A szin az izlés kérdése de az egyértlemü h a felbontásból itt azért elcsalnak egy keveset :F

[ Szerkesztve ]

(#18420) TomWexX válasza Karma (#18418) üzenetére


TomWexX
addikt

Láttam! És a véleményem nem változott! :)

Olyan mintha egy gyönyörű fényképet néznék amit kiszívott a nap! Ha ezt összehoznák samoledben akkor valószínű nem is kéne tovább kijelzőt fejleszteni, mert ekkorra méretben felesleges nagyobb felbontást csinálni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18421) p87 válasza Karma (#18416) üzenetére


p87
senior tag

Igen, olvastam erről a Pentile matrix-ról, érdekes dolog.
Kíváncsi lennék ha lenne egy ugyanakkora SAMOLED rendes 800x480 és egy Pentile matrixos kijelző összehasonlítására, hogy mennyire lenne látható a különbség.
Valószínű, hogy LCD-nél nem fognak így spórolni, bár ki tudja?

[ Szerkesztve ]

(#18422) Karma válasza p87 (#18421) üzenetére


Karma
félisten

Pont most írtam a másik topikban: csinálj egy screenshotot az alkalmazásmenüről, vidd át gépre, és hasonlítsd össze az egyszínű részeket. A Wave-en van egy halvány, átlós rács mindenen, ez a hatása.

“All nothings are not equal.”

(#18423) p87 válasza Karma (#18422) üzenetére


p87
senior tag

Ok, ha hazamegyek megnézem, bár engem annyira nem izgat ez a dolog, gyönyörű képe van így is.
Nekem megváltás volt N95 8gb után ez a telefon.

(#18424) csabám válasza Karma (#18418) üzenetére


csabám
addikt

Ez igaz, elég jól adja a retina kijelző. Nekem mondjuk sokkal szebb mint samoled viszont tényleg fakóbb egy pöppet!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18425) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Most jön 100 hsz. Samoled vs SLCD vita? :DD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18426) peterk válasza Karma (#18422) üzenetére


peterk
senior tag

Ennek a samoledes táblagépek esetén lehet majd jelentősége, a maguk 7"-es átmérőjével. A samoled véleményem szerint a telefonokra ideális, mert itt nincs nagy jelentősége a tökéletes színhűségnek, viszont a kontrasztnak igen. A kisebb fogyasztás is a telefonoknál a legfontosabb.

A táblagép más tészta lehet, ott el tudok képzelni már olyan használatot, ahol fontos a színhűség, ráadásul a jelenlegi panelek felbontásával a pixelesség is gondot jelenthet.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18428) úúútálatos


úúútálatos
tag

Na, megkaptam a válasz!!!
[link]

(#18429) DonMedve válasza leslieke (#18425) üzenetére


DonMedve
addikt

Már megszokhattad volna! :)

peretyo: Ismered az "Apróhírdetések" című részt?Az ilyet oda kéretik! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18430) leslieke válasza úúútálatos (#18428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mire kaptál választ?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18431) happy555


happy555
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy vennék samu tv-t is, és jó lenne tudni hogy dlna kapcsolaton keresztül megjelenik teljesen a böngésző képe a képernyőn??
Mert ha igen akkor feleslegesen nem veszek olyat amiben van internet tv...

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#18432) Karma válasza happy555 (#18431) üzenetére


Karma
félisten

Én úgy tudom, hogy DLNA-n keresztül csak konkrét médiát tudsz átnyomni, tehát pl. képeket, videókat és zenét. A telefon képét egy-az-egyben nem.

“All nothings are not equal.”

(#18433) tanarilla


tanarilla
csendes tag

sziasztok!kérdésem amivel fordulnék hozzátok az az lenne ,hogy netről letöltöttem a need for speed shift játékot-106 mb-.arra lenék kiváncsi ,hogy mijen uton-modon lehet a telora varázsolni.természetesen nem a fizetős samsung app tol van ,azzal nem lenne gondom.rar fileként szedtem le,ha megnyitom akkor pedig 2 darab app és 2darab img fileom van.ha valaki tudna érdemben segiteni annak örök hála!köszönöm.

(#18434) s4tch válasza happy555 (#18431) üzenetére


s4tch
veterán

Ezen kívül másra nem tudnád elképzelni a tévében a dlna-t?! Akkor egy fillért ne adj érte.

(#18435) Karma válasza tanarilla (#18433) üzenetére


Karma
félisten

Természetesen ezen a fórumon tilos ilyesmiben segítséget kérni, olvasd el az alapelveket, amiket elvileg regisztálásodkor elfogadtál.

“All nothings are not equal.”

(#18436) happy555 válasza s4tch (#18434) üzenetére


happy555
aktív tag

De, persze másra is jó a dlna, de a kérdésem az "internet tv" funkcióra irányul ami a felsőbb kategóriás tv-kben van.....

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#18437) cryingdr4g0n válasza Karma (#18435) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

De még ha szabad lenne, sőt, ha kötelező lenne, akkor sem tudna segíteni ebben senki.

• Flies around shit - bees around honey •

(#18438) ferke170


ferke170
tag

Ezt ismeritek?
[link]

(#18439) bakospe


bakospe
tag

Szoftverfrissítés előtt állok. Mit érdemes lementeni a telóról, és milyen módon? Beállítások megmaradnak?

(#18440) csabám válasza bakospe (#18439) üzenetére


csabám
addikt

Névjegyeket, naptár bejegyzéseket és smsekete. De ha Kiesen keresztül frissítesz akkor nem kell semmit sem mentened mert minden megmarad frissítés után is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18441) Torry


Torry
addikt

Van itt rajtam kívül valaki, akinek 1.2-es badája van?
Úgy vettem észre, mintha halkult volna.
Melyik az 1.2-n kívül a legutolsó teljes firm amit multival feltehetnék?

(#18442) csabám válasza Torry (#18441) üzenetére


csabám
addikt

JH3 az teljes. . . (1.0.2.)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18443) TomWexX válasza csabám (#18440) üzenetére


TomWexX
addikt

Azért akkor is érdemes lementeni ha kiesen frissít az ember, mert bármikor kinyírhatja a telót! :) Bár lekopogva én eddig 3x frissítettem kiesen és egyszer sem volt gond! :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18444) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Sziasztok!
Allshare rel van gondom :
Azt nem tudjátok miért látja a dolgokat de nem tudja lejátszani őket?
Köszi

(#18445) csabám válasza TomWexX (#18443) üzenetére


csabám
addikt

Erre nem gondoltam mivel nekem minden exchangeből jön a többi meg mem. karin van:) De igazad van teljes mértékben!

Torry: én minden frissítés után csinálok cam updatet, viszont a kérdésedre a válasz: nem tudom, mivel visszafelé még nem volt frissítés. De szerintem nem. . . Bár vki biztosabbat tud erre mondani tuti.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18446) Torry válasza csabám (#18442) üzenetére


Torry
addikt

Miután felraktam az 1.2-t, frissítettem a kamerát is.
Ha visszarakom a JH3-t nem lesz gubanc?

(#18447) gamek!ller válasza peretyo (#18427) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért adod el?

(#18448) úúútálatos válasza leslieke (#18430) üzenetére


úúútálatos
tag

Lesz-e belátható időn belül videó alapú hívás (Msn, Skype)?
Erre a válasz:
Az információk szerint videós csevegés, valamint a Google Voice alapú IP telefonhívások lehetősége mindenképpen bekerül az alapfunkciók közé.

(#18449) Karma válasza úúútálatos (#18448) üzenetére


Karma
félisten

Androidon. Nem badan.

Torry: a kamerat hagyd beken downgrade utan.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18450) Kis@ válasza csabám (#18442) üzenetére


Kis@
tag

... bár a csc-je JH1-es. :)

Kis@

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.