Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18351) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Remélem megjavul magától az Ebuddy, mert ez így nem jó. Nekem kell MSN mobilra. Már megpróbáltam újratenni, újra is indítottam meg minden.

(#18352) sittes79


sittes79
addikt

Tényleg van XEH-re JI3, aki felrakta tapasztal valami újdonságot?

Nem merek frissíteni, megint átélni azt a szívgörcsöt, amikor a KIES kiírja, hogy
vegye ki az akksit, majd download mode.... :Y

(#18353) leslieke válasza csabám (#18350) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A JI3-ban a WeatherBug nálam végre működik, de a billbug jelentkezik cserébe. :)
Badapediát nem próbáltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18354) csabám válasza leslieke (#18353) üzenetére


csabám
addikt

JI2 - ben működött minden rendesen, billbug nélkül. Erre a JI3 - ban se a WeatherBug nem jó + billbug:):):)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18355) csabám válasza leslieke (#18353) üzenetére


csabám
addikt

Sikerült életet lehelnem bele végre:D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18356) leslieke válasza csabám (#18354) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bill bug csak annyiban jelentkezett nálam, hogy amikor új várost akartam hozzáadni, akkor nem jött elő, de ráböktem a kijelzőre és egyből felugrott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18357) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Légyszi próbáljátok ki, hogy behozza e az ebuddy az összes partnert e vagy nem.. Nem tudom mit csináljak vele. Kipróbálom a Palringo-t.

[ Szerkesztve ]

(#18358) Varszegig válasza leslieke (#18356) üzenetére


Varszegig
veterán

micsoda? nem értem. megint nem rajzolja újra a képernyőt? vagy mi? Mert JI2-ben ez már jó volt.

hagyjátok már ezt az ebuddyt, palringo kell amíg nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

(#18359) vidékiürge válasza gamek!ller (#18357) üzenetére


vidékiürge
tag

a waveről írok. imádom ezt a telót.

jahh, az ebuddy az szarcsy de amíg nincs más... nekem behozza az összes partnert de nem tudok üzenetet küldeni wifin keresztül. 3g-vel minden ok, de a wifit nem szereti :/ nem ez a gondod neked is?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#18360) leslieke válasza Varszegig (#18358) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudom, mit számít igazi billbugnak, JEE alatt nem is működött a Weatherbug.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18361) csabám válasza Varszegig (#18358) üzenetére


csabám
addikt

Speciel nekem elég nyögve nyelősen rajzolja újra. Ha esetleg meglévő szöveget törlök ki WeatherBug - ból akkor a törlés gombra behozza az egész billt, viszont ha még nem írtam be semmit akkor elég nehezen jön elő a bill. Elég furcsa, h jó volt az előző softban, most viszont megint itt van. . . :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18362) gamek!ller válasza Varszegig (#18358) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Palringo-t most töröltem le, nem hozta be csak a nem elérhető partnereket.

(#18359) vidékiürge: Nem tudom, most megpróbálom azzal. Amúgy itt gépen sem hozza be az összes partnert az Ebuddy, nem tudom miért.

Amúgy a rák ki van az egésszel. A sok idióta vuvuzela meg a hasonló színvonalas progik helyett kéne csinálni egy normális MSN klienst azt boldog lenne a nép.

[ Szerkesztve ]

(#18363) Varszegig válasza csabám (#18361) üzenetére


Varszegig
veterán

Karma nem jársz erre, nem tudnád kipróbálni?

(#18364) gamek!ller válasza gamek!ller (#18362) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Na, megjavult magától. Egyszer csak behozott mindent itt PC-n, aztán kipróbáltam mobilon is és ott is tökéletes.. Végre.

(#18365) Torry


Torry
addikt

1.2-ről vissza tudok flashelni 1.0.2-re?
Idegesít, hogy nem jegyzi meg a weboldalakat.
Beállításoknál nektek egyébként van olyan, hogy software update?

[ Szerkesztve ]

(#18366) TomWexX válasza Varszegig (#18363) üzenetére


TomWexX
addikt

Karmának már nincs meg a wave...

Torry: Hogy érted hogy nem jegyzi meg a weboldalakat?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18367) Torry válasza TomWexX (#18366) üzenetére


Torry
addikt

Már az sincs az előzményekben, amit még bezárás előtt néztem.
PL megnéztem Ph-t, átmentem index-re, elkezdem írni a ph-t és nincsenek előzmények.

(#18368) leslieke válasza Torry (#18365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Multival azt teszel rá amit akarsz.

1.0.2-ben van már szoftver frissítése menü.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18369) Varszegig válasza TomWexX (#18366) üzenetére


Varszegig
veterán

tényleg, de marha vagyok :W :W :W

(#18370) zack


zack
nagyúr

Nah..Én is felrántottam a JI3-mat. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18371) s4hu|SyD^ válasza zack (#18370) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt KIES nem ajánlja fel ugye?

Nekem még Karma küldte el a JI3-at 1-2 hete, de akkor még nem volt hozzá CSC(Multihoz JI2 magyar CSC sem), most meg már nem rakom fel, mert minek. Nem hinném, hogy eget rengető bugfixekkel lenne tele. :)

Teló kijelző karcolódásra is érvényes a garancia? Elvileg ez egy karcálló üveg nem? :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18372) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#18371) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De, Kiessel lehet frissíteni JI3-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18373) zack válasza s4hu|SyD^ (#18371) üzenetére


zack
nagyúr

Kies update volt, reg. buherával.
Karcállóságra biztos nincs gari.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18374) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na most akkor ki fog itt derülni, hogy USB kábel baja volt-e nálam az egésznek. :)

Előtte nyomok azért egy PC restartot. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18375) gamek!ller válasza s4hu|SyD^ (#18371) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Fizikai sérülésre nincs gari. Hogy sikerült megkarcolnod?

(#18376) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#18375) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mint írtam egy 10 percre mellé raktam a kocsikulcsot. De ez a vicc benne, hogy más írta, hogy kulccsal együtt van nála a zsebében és semmi karc... Szóval érdekes. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18377) telefonbolt2


telefonbolt2
csendes tag

helló,
valaki már felrakta a telójára a bada 1.2-t?
érdekelne h mi változott :D
mert nem sokat mondtak róla..... :(

(#18378) peterk


peterk
senior tag

Felraktam a legújabb Kies-t, hááát, ez se mondhatni bugmentesnek. :( Firmware frissítést felajánlja, majd a már korábban is előfordult msc.Thunder.firmwareupdate.exe hibával rögtön el is hasal a frissítés elején. Volt egy kis időm, ledebugoltam, és hát Samsungék a jól ismert "Identity.IsInrole()" exception bugot hagyták a progiban. Nem részletezem, ha netán valakinek kiakadna a frissítés, az vegyen fel egy "Administrators" nevű csoportot a windows csoportok közé. (Jobbklikk a sajátgépen -> kezelés -> itt kikeresni a bal oldali listában a "Helyi felhasználók és csoportok"-at, azon belül "Csoportok", és itt a jobb oldali ablakban jobbklikk, és "új csoport". A név fontos, hogy pontosan az legyen amit írtam: "Administrators" (idézőjel nélkül). Nem fontos beletenni a csoportba senkit.

(Ez a gyorsfix a legújabb - 82-es végű - Kiesnél megoldja a problémát, a korábbi verzióknál még kellhet a korábban már megírt "FUS" kulcs felvétele is a registryben. Tényleg merő bug ez a cucc... tipikus távolkeleti munka, rapid fejlesztés, nyomják bele a funkciókat mint az állat, de normális tesztelést nem csinálnak majd a júzer leteszteli alapon.)

Más. Ha frissítés után rögtön nem ismeri fel a telefont a Kies, akkor csak húzd le, várj amíg a lecsatlakozás hang megszólal, majd mehet vissza, várd meg amíg jön a csatlakozás hang, és utána mehet a Kies. Ha ez se segít, akkor egy reboot fog.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18379) sittes79 válasza peterk (#18378) üzenetére


sittes79
addikt

"Administrators" nevű csopor kell windows xp alá is?

(#18380) gamek!ller válasza s4hu|SyD^ (#18376) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem azt valahogy mashogy sikerult osszehoznod, youtubeon van fent video hogy meg csavarral meg szogekkel sem tudtak megkarcolni.

Amugy mar kerdeztem, de nem valaszolt senki. Hogyan tudom megnezni hany percet telefonaltam eddig? Illetve egyszerubb lenne azt megtudni hogy a tenel hogyan lehet megtudni hogy hol jar a szamla.

(#18381) s4hu|SyD^ válasza gamek!ller (#18380) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mással nem lehet, vigyáztam rá, sose volt mással zsebben.

Menü - Naplók - 3 pötty - Naplókezelő és voilà! :)

Ha előfizetéses vagy nem tudom, de lehet telón is be lehet állítani valami költség számlálót.
Feltöltősnél, Domino-nél *102#. :P ;)

JI3 felment. Éljen újra a billentyűzetbug!!! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18382) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Mi az a "billentyűzetbug"?

(#18383) peterk válasza sittes79 (#18379) üzenetére


peterk
senior tag

Igen.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18384) s4hu|SyD^ válasza Faresz29 (#18382) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szerencsére csak pár alkalmazásnál jön elő. Én a Notepad-ban teszteltem, ha rákattintasz a szövegmezőre, akkor nem jelenik meg az érintős billentyűzet, viszont ha elhúzod az ujjad ott, ahol kéne lennie a billnek, akkor megjelenik darabokban vagy szerencsésebb esetben az egész. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18385) Karma válasza Faresz29 (#18382) üzenetére


Karma
félisten

Ez.

“All nothings are not equal.”

(#18386) Torry válasza Karma (#18385) üzenetére


Torry
addikt

Karma, neked 1.2-es szoftnál előjött az internet előzmények meg nem jegyzése hiba?

(#18387) Karma válasza Torry (#18386) üzenetére


Karma
félisten

Nem emlékszem már. :( Mivel circa 20 órát volt nálam 1.2-vel, melyből legalább nyolcat már leformázva, bedobozolva töltött, hosszútávú teszteket nem is tudtam vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18388) Hanz


Hanz
tag

Itt egy kép:

a SAMOLED és a SLCD közt jól látható a különbség.

(#18389) Lopottmotor válasza Hanz (#18388) üzenetére


Lopottmotor
tag

Ráadásul a gombja is csúnyább. :)

(#18390) Torry válasza Hanz (#18388) üzenetére


Torry
addikt

Viszont nagyobb a kijelző és egy telefont nem oldalról nézel, szemből meg ugyanaz a látvány.
Home gomb meg relatív, nekem jobban bejön.

(#18391) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Viszont amennyivel drágább lesz, nem éri meg a nagyobb kijelző miatt SZVSZ...

(#18392) Torry válasza Faresz29 (#18391) üzenetére


Torry
addikt

Tudjuk már az árát?
Shift-et el lehet még valahonnan érni?
Inkább lenne már tényleg fizetős store-unk nekünk is.

(#18393) zack válasza Torry (#18392) üzenetére


zack
nagyúr

120-130k környéke lesz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18394) zack


zack
nagyúr

Egyébként szerintem is szebb a SAMOLED. Ez az SLCD csak egy költséghatékonysági szempont, nem azért van benne mert jobb. SAMOLED kijelzővel valószínű hogy nem éri meg a Samunak gyártani a Wave-et, ill. annyiért adni mint amennyiért mi vettük. Ahogy már többször is mondtam, a Wave egy hardveres "mézesmadzag" volt, fel kell fogni úgy, hogy a Samunak az volt a fő reklám hogy baromi olcsón adta, szinte minimális, vagy akár haszon nélkül, hogy a júzerek megismerjék, elsősoban a Bada népszerűsítése érdekében. Bejött? Micsoda marketingfogás. Zseniális.
Lassan már az is tudja mi az a Bada, aki az se tudja mi az a Samsung. :DDD
A mostani SLCD-s verzión pedig be fog jönni nekik az eddig elmaradt busás nyereség. Egyébként pedig el lettünk kapatva ezzel a fantasztikus kijelzővel, mert ha SLCD-vel jött volna először, az is jó lett volna, és akkor azt szeretnénk. Persze így SAMOLED után már kéne a francnak. :)
Szerintem be fog indulni a Store is, ha tömegesen el lesz árasztva a világ 3-4 Bada tipussal. Bár sok a Wave, üzletileg én is ezt csinálnám amit ők. Elstartoltatom az összes Q4-ben debütáló Bada tipust, majd utána foglalkoznék a Store-ral. Mivel minnél több a Bada felhasználó annál nagyobb biznisz lesz az App Store.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18395) telefonbolt2


telefonbolt2
csendes tag

LINK

helló, itt 1 video a bada 1.2-ről, nemtom láttátok-e már...gondoltam megosztom :DD :DD

(#18396) gamek!ller válasza zack (#18394) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Baromi jo eszmefuttatas es milyen sok igassag van benne. Szerintem is valahogy igy lesz, de mi aklor csak jol jarunk.

(#18397) csabám válasza telefonbolt2 (#18395) üzenetére


csabám
addikt

Egész pofás a végén látható headset . . .:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18398) Dotcom


Dotcom
aktív tag

ugye jól olvastam korábban, hogy a vodafone wave-et lehet frissíteni, ellentétben a trével?

megerősítést várnék...

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#18399) bajusz15


bajusz15
senior tag

~3 napja tűnt fel, hogy a szokatlannál merül a teló..Annyira nem izgatott, mert így is teljesíti a 4, max 5 napot :DD. Na mondom most reggel még suli előtt 1-2 zene a telóra, és kiírja hogy zárjak be minden futó alkalmazás szokásos szöveget. Én kb :Y hogy mi futhat.. aztán feladatkezelő és futott az apps.. :W így már érthető volt a teló szokatlan merülése :DDD Szóval tessék odafigyelni hogy a teló merülése ilyen bénázásból felgyorsulhat, hogyfut vmi a háttérben.

(#18400) csabám válasza Dotcom (#18398) üzenetére


csabám
addikt

Igen jól olvastad. Vodafone=független.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.