Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18601) AS


AS
félisten

:)
Bada 1.2 vel fog indulni majd a :

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18602) Kapanyél


Kapanyél
őstag

SNS adatként megjelenő születésnap dátumot lehet valahogy importálni a naptárba? Ha bekapcsolom a naptár szinkronizálást a Saját Fiókok FB részénél, akkor csak az FB-s Események szinkronizálódnak.
Tehát valahogy össze lehet-e kapcsolni a két adatmezőt (FB-s születésnapot a Névjegyek Születésnap rovatába).
Köszi előre is!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#18603) Karma válasza AS (#18601) üzenetére


Karma
félisten

Kb. két hónapja ezt mutatja.

“All nothings are not equal.”

(#18604) Jadro válasza zack (#18597) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem ez a TuneWiki tette be a kaput. Tegnap véletlenül melléböktem és elindítottam. Aztán látom hogy folyamatosan cseszteti a 3G-t még akkor is, amikor a progit már leszedtem. :) Újraindítás megoldotta a dolgot, de ez már a második eset volt. Nem lesz TuneWiki többet. Ez apróság, más rendszeren is előfordulhat.

AS: Nekem kezd kicsit sok lenni ez a majd.. Kezd fogyni a türelmem. (És Asszony is szemez a készülékemmel. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18605) AS válasza Karma (#18603) üzenetére


AS
félisten

Ha minden igaz a novemberben Wave2 ön már menni fog. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18606) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Én egy kicsit csalódtam a telefonban!
Nem a működésében, mert gyönyörű a kijelző, gyors, stabil!
Hanem a program kínálattal!
Hát az valami katasztrófális! :O
Egy értelmes program az is a navi, semmi más értelmes alkalmazást nem találtam hozzá!!
Ilyen programválasztékkal, nem tud többet mint egy e-mailt letöltős, kamerás, fészbukkolós, telefonnál! Ezt a Corby is megcsinálja 30k-ért! :(
Azért majdnem 100 rongyért kicsit többet vártam!

A másik pedig az üzenet írás!
Ez előtt i8910-esem volt, a symbian T9-ese 100 sms után megtanulta, hogy melyik szót milyen rendszeresen használom, és azokat rakta sorrendbe, és egy gombbal tudtam váltogatni, itt meg egy legördülő menüben kell kiválogatni olyan szavak közül amikhez közel sincs az a szó amit írni akarok!
Az ékezet nélküli mód is felidogesít néha amikor "ű" helyett "u" javasol, és így tovább!

(#18607) Jadro válasza chipi-85 (#18606) üzenetére


Jadro
veterán

Pörgesd meg kicsit azt a Corby-t és meglátjuk hogy csinálja meg. :) Azért a Wave rohadtul gyors, szaggatásmentes, mindent szinte azonnal csinál jó a kamerája, lehet játszani vele (ha erre van éppen igény)

Vagy csak vidd ki mindkettőt a napra és próbálj meg böngészni. No van különbség ugye? :) Persze a programfelhozatal nem nagy vasziszdasz még ez igaz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18608) chipi-85 válasza Jadro (#18607) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Igen, van külömbség közte, de árban is!!!
Kicsit ilyen Ájfón hatása van!
Egy vagyonba kerül, és ezért a pénzért nem tud semmit!
Csak ájfónra van program!

A HW-je tényleg tökéletes!
Csak az kevés, hogy tudod hogy 1 ghz-s proci megy benne! meg van rá 2 játék??!!! :O

Volt előbb egy kocsis példa: Van egy M3-as BMW-d 420LE-vel, de fából vannak az ülések, nincs szervó kormány, nincs benne se rádió se klíma! M3-as egy és külső, de csak egy dácsia belsővel!!! :(

leslieke: bármi amit használni lehet!
Nem egy idétlen nő, akit ha megböksz 3 féleképp mozog, meg zongora utanázat, meg hasonló übergagyi cuccok!

[ Szerkesztve ]

(#18609) leslieke válasza chipi-85 (#18606) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen programok hiányoznak? Mi az értelmes alkalmazás nálad?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18610) TomWexX válasza chipi-85 (#18606) üzenetére


TomWexX
addikt

Qwerty billentyűn mért kell erőltetni a T9-et? Nem is értem...Én mondjuk sose használtam T9-et mert csak feltartott az írásban! :)

AS: Pont most vettem meg a Setlers HD-t! Nagyon zsír kis játék! Telóra tökéletes...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18611) AS válasza chipi-85 (#18608) üzenetére


AS
félisten

Sok játék van hozzá csak az mind fizetős, és nagyon szépek is szóval ez nem igaz így.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18612) Jadro válasza chipi-85 (#18608) üzenetére


Jadro
veterán

Nem tud semmit? Hasonlítsd össze azért mint tud a Corby és mit a Wave. Nem is szabadna egy lapon említeni őket, teljesen más kategória a kettő. Azért mert a samsung boltja még elég szar, máris Corby szintű a telefon? Ez nekem magas bocs.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18613) sede7 válasza leslieke (#18573) üzenetére


sede7
tag

Igen, ma végre 21-Th van. (egyszer már elküldtem ezt a választ telefonról is, és úgy tűnt, el is küldte, de ezek szerint mégsem...)

(#18614) ferke170 válasza chipi-85 (#18606) üzenetére


ferke170
tag

Ha ennyire nem jön be, akkor el kell adni, venni olyat ami az igényeidnek megfelel.

(#18615) leslieke válasza TomWexX (#18610) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet használni Qwerty-vel is a T9-et, de az tény, hogy ki kell ismerni, mert ahány telefon annyiféle T9 fut rajtuk.

#18613) sede7: Köszi, megkaptam privátban is. Sikeresen elküldted telefonról is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18616) chipi-85 válasza ferke170 (#18614) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az lesz valószínűleg!
Csak így megint buktam egy kis pénzt! :(

(#18617) Ricardo válasza chipi-85 (#18616) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy két Corby azért még kijön belőle ;)

(#18618) ADAM1337 válasza AS (#18611) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esetleges infó nincs arról hogy mikor várható az sms fizetési módszer a szolgáltatóknál ?
Vagy még sok bada-s telo után lesz csak elérhető ?
Számszerűsítve hány db bada phone van ?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18619) Karma válasza Jadro (#18612) üzenetére


Karma
félisten

Azért egy Monté/Jethez képest már nincs akkora szakadék. Hiányzó hasznos programnak meg előterjeszteném az IM, univerzális EPUB olvasó és remote desktop alkalmazásokat, meg ráadásnak a SID- és module-playereket :)

“All nothings are not equal.”

(#18620) Kis@ válasza Kapanyél (#18587) üzenetére


Kis@
tag

Én ennél kicsit aktívabban használom (folyamatos push-sal) és sokat netezek is vele, de a 100MB-ot még nem sikerült elérnem, és még csak opera minim sincs :)

Kis@

(#18621) Jadro válasza Karma (#18619) üzenetére


Jadro
veterán

Oké, de ő pont a Corbyhoz hasonlította. Közel sem tökéletes a Wave ezt aláírom. Hogy kinek mennyire jön be, az erősen függ a használati szokásoktól. Nekem nem hiányzik pl a GPS, sem a Social hub úgyhogy nagyon jól megvagyunk. De pl hiányzik egy jobb market amiben turkálhatok kedvemre, mert egyszerűen szeretem próbálgatni a programokat. Maga a vas viszont majdnem tökéletes. (3,5-ös kijelzővel lenne az. :) )

Elismerem, van még hova fejlődni a rendszernek.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18622) leslieke válasza ADAM1337 (#18618) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

5 bada phone van:

1, S8500 Wave,
2, S5250 Wave525,
3, S5330 Wave533,
4, S7230E Wave723,
5, S8530 Wave II.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18623) chipi-85 válasza Jadro (#18621) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Azért hasonlítottam a Corbyhoz, mert az jutott az eszembe!
Mert az is tud sms-t írni, hívást indítani, érintőkijelzős, kamera is van benne, és van GPRS!
A külömbség, a kijelző, a HW, és az op-rendszer!
Csak az egyik 25k a másik pedig 85k!

Nekem pedig pont ezek kellenek: GPS, e-mail, MSN, Skype, stb.
i8910-nél mindenki kérdezte, mit tud, és mutattam: ezt azt amazt!
Ennél kérdezik mit tud? mondom a főképernyő panorámában mozog, meg 1Ghz-s proci van benne! ennyi!

ne értsétek félre, nagyon szuper a telefon, villámgyors, könnyű kezelni, de nekem mégsem jött be annyira mint amennyire vártam!!

(#18624) leslieke válasza Karma (#18619) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem ezek közül egy se hiányzik. Szerintem sok más felhasználónak se. Hiányosságnak azt a szoftvert tekintsük, ami a többségnek hiányzik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18625) Karma válasza leslieke (#18624) üzenetére


Karma
félisten

Az elégedett többség jó eséllyel ellenne egy nem-okostelefonnal is, nem véletlenül sikeres az eszköz. Gagyi játékokkal meg mindenhol Dunát lehet rekeszteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18626) F-ECT$ válasza chipi-85 (#18623) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó nagy hülye vagy, hogyha "Nekem pedig pont ezek kellenek: GPS, e-mail, MSN, Skype" és wave-et vettél. Mindről le volt írva 1000x, hogy ezekre nem a legjobb a wave.

Dive ever, work never.

(#18627) chipi-85 válasza leslieke (#18624) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ha ezeket nem használod, akkor mik azok az alkalmazások, amiket használsz, vagy amit hiányolsz?

F-ECT$: nem ezért vettem, hanem mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a Wave a samsung nagy durranása, saját oprendszer, folyamatosan bővölő programkínálat, hhhúúúúde jó lesz!
Galaxy S-re nem volt pénzem, így maradt ez!
Ha nem ebben a legjobb a wave, akkor miben??

[ Szerkesztve ]

(#18628) AS válasza chipi-85 (#18627) üzenetére


AS
félisten

Nekem csak fizetős Store kellene és minden jó lenne :)
Majd jövő nyáron néz vissza addigra lesz rá mindent amit felsoroltál. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18629) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Azt már meg sem említem hogy a KIES-ről mi a véleményem :O

Tényleg senki ne értsen félre: nem fikázni jöttem ide a telefont, csak én egy picit csalódtam!! :(

[ Szerkesztve ]

(#18630) zack válasza chipi-85 (#18623) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értünk félre. De megspórolhattad volna magadnak a vételt, ha a saját szempontjaidat szem előtt tartva átolvasod a topikot. :U Ez nem a telefont minősíti, hanem téged. Megveszed, és még te vagy felháborodva mekkora szart kaptál 85-90k-ért. Ha pedig nem veszed a fáradtságot PH-s tagként hogy tájékozódj mielőtt okostelót veszel, akkor meg is érdemled hogy így jártál. 1000x leírtuk azt is, hogy idő kell amíg az app store használható lesz. A többi OP rendszerhez képest a Bada "újszülött", ezért is került a Wave annyiba amennyibe. Hasonló hardverrel + Androiddal számolj rá még 40k-t (Galaxy S). A többi csúcsmodell is jóval gyengébb hardveresen, és mindegyik 30-40k drágább. Tehát ha neked a felsoroltak fícsörök kellenek akkor megtalálhattad volna egy Nokia 6710 Navi-ban is 25k olcsóbban. :U
Sok a ferdítés és erős túlzások amiket írsz, bár ahogy nézem a többiek részben kijavították a téves infókat. Az pedig, hogy azt kérdezik tőled mit tud, és te erre ezeket tudod válaszolni, szintén téged ill. a hozzáértésedet minősíti. Vagy ha nem, akkor itt is csak a ferdítés volt a célod. De a hsz-ek alapján inkább az előbbi... :U
Volt I8910-em, és csak kapkodom a fejemet, hogy miről beszélsz, tudnék is mit írni erre, de nincs kedvem. A lényege az lenne, hogy a Wave sokkal jobb okosteló mint az I8910.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18631) Jadro válasza chipi-85 (#18623) üzenetére


Jadro
veterán

Idézek Tőled: "Volt előbb egy kocsis példa: Van egy M3-as BMW-d 420LE-vel, de fából vannak az ülések, nincs szervó kormány, nincs benne se rádió se klíma! M3-as egy és külső, de csak egy dácsia belsővel!!!"

Ezek után meg azt írod hogy mindkettőn lehet sms-t írni, telefonálni, érintőkijelzősek stb. Összezavarsz. Egyszer érted hogy mi a különbség a kettő között, máskor meg simán egy kalap alá veszed őket. :)

Nem, egyáltalán nem ugyanaz a kettőt nyomkodni, nem csak a külső más hanem a belső is. Volt Pulse-om is. Azzal is lehetett telefonálni igen, bár néha megszenvedtem hogy értsem mit beszélnek, vagy éppen napsütésben megnézzem hogy egyáltalán ki a hívó. Azzal is lehetett netezni persze, csak napon kicsit nehézkes volt kisilabizálni a betűket. Folytathatnám a sort. Igaz, csak negyedébe került akkor nekem. Sőt, az andoid market már akkor is nagyon jól tele volt programokkal. Van aki viszont meg van elégedve a készülékkel.

Szóval kinek a pap, kinek a papné. Mellesleg én sem nagyon értem hogy miért vettél Wave-t, ha pont azokat a szolgáltatásokat emeled ki amiben egyelőre gyengébb a készülék.

Még anyni a végére hogy bizonyos szempontból nekem sem jött be annyira mint amennyire szeretném. De utánaolvastam és olyan dolgokban szenved hiányt ami vagy nem is kell, vagy tudok rá várni. A nekem fontos dolgokat tudja jól vagy macerásabban. De tudja.

Manapság már rengeteg helyről lehet információt beszerezni, érdemes olvasgatni. Persze ennek ellenére én is belefutottam jól a Pulse-ba. Höhö. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18632) leslieke válasza chipi-85 (#18627) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A normál telefon funkciókon túl: GPS, film, zene, e-mail (csak hotmail), fényképezés (bár ez ritka), internet, rövidebb e-book-ok olvasása.
IM, Skype és társai azért nem érdekelnek, mert reggel 8-tól este 24-ig gép előtt ülök, aki akar, PC-n keresztül elér, ott ezek futnak. A többi időben meg pont hagyjanak békén vagy írjanak offline üzenetet.

Játékok már nem is nagyon érdekelnek, max. a Sudoku.

Továbbá a telefon kinézete, anyaghasználata is tetszik, és megengedhetem magamnak, hogy akár egy ilyen "drága" telefont vegyek, úgyis, hogy fenti funkciókat akár egy olcsóbb telefon is tudja.

Ami például hiányzik: 1, egy jobb naptár -> több funkció; 2, testre szabható adatvédelem (én akarom kiválasztani mihez kérjen és mihez ne jelszót); 3, egy jobb fájlböngésző.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18633) Karma válasza zack (#18630) üzenetére


Karma
félisten

Ettől a romantizálástól a falat kaparom.

Valamint ettől:

"Ha pedig nem veszed a fáradtságot PH-s tagként hogy tájékozódj mielőtt okostelót veszel, akkor meg is érdemled hogy így jártál."

Az említett topikban nagyon sűrűn és melegen ajánlják a Wave-et olyanok is, akik méteres közelségben se voltak vele soha. Simán belecsúszhat az ember, és utána jogosan érzi magát átverve.

“All nothings are not equal.”

(#18634) chipi-85 válasza Karma (#18633) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az említett topikban nagyon sűrűn és melegen ajánlják a Wave-et olyanok is, akik méteres közelségben se voltak vele soha. Simán belecsúszhat az ember, és utána jogosan érzi magát átverve.

Kösznöm!

Én nem úgy választottam telefont hogy felmentem a samsung oldalára, és csukott szemmel ráböktem egyre, hogy ezt veszem meg!

Ezzel zárom soraim; köszönöm, hogy meghallgattatok! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#18635) ADAM1337 válasza leslieke (#18622) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nem valami sok főleg a kijelző méret miatt, a wave meg a wave 2 ami rendes felbontást tud.
Remélem mihamarabb elérhető lesz a fizetős apps nálunk is.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18636) leslieke válasza ADAM1337 (#18635) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A középső három alacsonyabb árkategóriájú telefon lesz. Így természetes, hogy azok hardvere gyengébb, mint a Wave és Wave 2-é.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18637) F-ECT$ válasza Karma (#18633) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mindig próbálom lehűteni a "hú de jó a wave" fellángolásokat a Melyik okostelefont topicban, de általában nem sikerül :DDD

Dive ever, work never.

(#18638) TomWexX


TomWexX
addikt

Na ne bökölődjünk már tovább!

Chipi-85: Sajnálom hogy csalódtál a telóban, hirdesd meg, talán még jó áron el tudod adni! ;)

Karma: Remélem boldog tulaja vagy a szifon 4-nek! :C (hozzáteszem azért az a teló se kerek) De azért a segítségedre a továbbiakban is számítunk! ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18639) leslieke válasza chipi-85 (#18634) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor mégis, hogy vetted meg? Csak ebben topicban 100x leírták, hogy se MSN, se Skype nincs Wave-re. zack-kel értek egyet, csak magadnak köszönheted ezt.

Megint egy ember, aki idejön, szidja a telefont 4-5 hozzászóláson keresztül, aztán lelép. Ez már nem az első. Valaki fizet ezért??

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18640) chipi-85 válasza leslieke (#18639) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Képzeld nem fizetnek érte!
Csak ennek nincs értelme!
Én elmondtam, hogy én csalodtam a telefonban (és lehet hogy pont ezért csalódtam, mert a 18000 hszben mindig van 3 hsz aki elmondja a rossz véleményét, majd elzavarják, és csak pozitív hozzászólások vannak!!!)

Több helyen olvastam utána, több embert is megkérdeztem, hogy mi a véleménye: tartsam meg a i8910-et, vagy Wave, esetleg valami más készülék!
Az jött le, hogy über-isten-császár-király egy telefon a wave, csak kevés a program, de ez napról napra csak több lesz, nagyon szuper, stb stb!

sajnos nem volt annyi időm hogy vásárlás előtt mind a 15-16 ezer hsz-t végig olvassam, csak nagyjából elolvastam az utolsókat!
Olvastam, hogy jött új FW, mondom fasza, akkor javítottak biztos a hibákon, akkor még faszább telefont választottam!!!

Nincs bajom a telefonnal, nem fikázom, csak ne éltessük már annyira!

(#18641) ADAM1337 válasza leslieke (#18636) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jogos persze ki kell tölteni az ár kategóriákat telefonokkal, mondjuk én a 240*400 helyett a 320*480-at erőltetném igaz már az is jó hogy az olcsóbbik telok is kapacitívak és multitouch-osak más gyártókkal szemben.
Egy wave-et eltudnék képzelni hasonló külsővel csak qwerty-vel(és qpad-al) úgy hogy még vékony is marad.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18642) ferke170 válasza chipi-85 (#18640) üzenetére


ferke170
tag

Ebből az jön le, hogy a fórumozok beszéltek rá a telefonra, te meg hagytad magad.

(#18643) Karma válasza ferke170 (#18642) üzenetére


Karma
félisten

Épp ezért nem feszíteném keresztbe egyesekkel ellentétben.

“All nothings are not equal.”

(#18644) leslieke válasza chipi-85 (#18640) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt azt írod, hogy csalódtál, mert kevés a program.

Most meg azt mondod, hogy leírták neked, idézem: "über-isten-császár-király egy telefon a wave, csak kevés a program"

Nem kicsit vagy ellentmondásban saját magaddal is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18645) sede7 válasza leslieke (#18615) üzenetére


sede7
tag

Akkor viszont én nyomhattam mellé, mea culpa!

(#18646) leslieke válasza sede7 (#18645) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem volt gond, egyből értettem moről van szó. Azóta frissítettem is az Evmemo-t,

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18647) bokrosolajos válasza chipi-85 (#18627) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ha csak ez bánt:
a Galaxy S-ben nincs egy vaku sem, télen így napi 6,5 órára korlátozódik a fényképezési készsége, azon kívűl az Androidos készülékek tök egy kaptafák, a programok 90%-a pedig értelmetlen, túl nagy a mérete, kevésbé telefon, mint pad :)
De ami a szempontodból is fontos :sokkal drágább, csupán azért, mert egyelőre még Android hype van!

A Wave azért ilyen 'olcsó', mert a gyártó ezzel vezette be a saját fejlesztésű OS-t
SDK-t ingyen le lehet tölteni, és neki ülni megcsinálni, amire szükség van.

Ezt leszámítva érthető a részedről a csalódás is. Nyilván mindenki a legjobbat szeretné kapni

(#18648) zack válasza Karma (#18633) üzenetére


zack
nagyúr

"Az említett topikban nagyon sűrűn és melegen ajánlják a Wave-et olyanok is, akik méteres közelségben se voltak vele soha. Simán belecsúszhat az ember, és utána jogosan érzi magát átverve."

Hát ez azért erős túlzás. :U Ha rendesen átolvassa a júzer a topikot, ilyen nem igazán fordulhat elő. Ha bele-bele "nyal" 1-1 hsz-be akkor persze kialakulhat téves összkép, dehát ki vesz így telefont? Ha már valaki beleolvas elolvassa pl. az utsó 3-4000 hsz-t. Akinek ennek ellenére sem jön le hogy nem neki való, akkor ott komoly problémák vannak.
Egyébként meg aki a te véleményedet helyezte előtérbe, az 100m távolságban kikerüli a Wave-et, mert tőled amikor a Wave-et jellemezted én csak a kritikát olvastam 99%-ban.
Tehát ha az egyik oldalt megszólod, hogy olyan is ajánlja akinek fingja sincs róla, akkor szóld meg saját magad is, mert ami a te szubjektív véleményed, az sem kicsit túlzás. Vannak hibák, vannak hibák, de annyira nem katasztófális világvége a helyzet, mint ahogy sokszor beállítottad. Míg az egyik szélsőség amit te említesz, addig a másik pont te magad vagy, mert olyan is lemond a vételéről aki egyébként baromi elégedett lenne vele. ;)

(#18637) F-ECT$:

Ebben a formában ez sem teljesen igaz, mert a Wave az okostelók között ajánlható, és jó kis kütyü. Hiányosságok pedig minden tipusban vannak. Amikor pedig valaki megemlíti (mert általánosságban erre használná mindenki), hogy telefon, sms, könnyű kezelhetőség, egy kis net, multimédia, activesync akkor simán ajánlható, és nagyon nincs is jobb nála.
Persze a net szubjektív, de amennyire Karma lehúzta minden egyes alkalommal, nekem annyira nincs semmi gondom, pedig egyre többet böngészek rajta.
Szóval az ajánlgatással nincs gond, de olyan tényleg ne ajánlgassa akinek még nem volt.
A lényeg mindig az a kérdés hogy "mire akarod használni?". Így nehéz rosszat ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18649) sittes79


sittes79
addikt

egy napig bírja az akksi átlag használattal kicsit keveslem. nálatok mi a helyzet?

(#18650) Jadro válasza bokrosolajos (#18647) üzenetére


Jadro
veterán

Azért megnézném hogy télen ha kimész mit segít a Wave vakuja a szabadban fényképezéskor. Segítek: Semmit. :)

sittes79: Mi az átlaghasználat? Nekem kb kibírná a második napot is, de minden nap fullra tolom, mert ki tudja mit hoz a holnap. Belefutok valamibe és otthagy, az nem jó. Általában bőven 50% felett maradok a nap végére úgy, hogy netezek 3G-n olyan fél órát, nézek rajta kb fél órát filmet és beszélek rajta olyan 1 órát. Emellett óránként ránéz 3G-n a leveleimre. Időjárást hanyagolom.

Egyértelműen a 3G net harap bele a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.