Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19501) TomWexX válasza Karma (#19499) üzenetére


TomWexX
addikt

Én nem is az újra indulásra gondoltam! :P Ez a feature engem is kiakasztott, emlékszel amikor én jöttem rá anno hogy ezt csinálja? Ki is borultam rendesen, de miután kikapcsoltam a PIN-t azóta nem találkoztam vele! Persze valószinű azóta is akad egy-egy újraindulás, de utánna újra elérhető leszek! Ha meg valaki pont akkor hív mikor újraindul, utánna úgy is kapok értesítő sms-t! Ha kocsiba ülök akkor meg nyilván való hogy nem a zsebembe van a telefon! Ennek ellenére tényleg jár a tarkónrugás! :D

leslieke: Retro divat van, a szűk a menő! :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19502) Paca2 válasza leslieke (#19500) üzenetére


Paca2
senior tag

4 hónap alatt nem fordult elő...

ami viszont zavar, hogy néha-néha elmozdul a memkari, és ilyenkor nehezen érintkezik újra, sztem a "érintkező tüskékkel" van a gond ilyenkor.., túlságosan hajlékonyak

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#19503) leslieke válasza TomWexX (#19501) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, akkor már értem.. nem követem a divatot, talán ez a titok nyitja. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19504) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Kijelző fóliát érdemes feltenni? Amit kaptam a csomagban.

Aki azt állítja, nem zsírosodik az edzett üveg, nem áll közel a valósághoz!
Eddig HTC-t használtam, azon benyomós műanyag TFT volt, tükröződés mentes, azon soha nem jelent meg annyi ujjlenyomat, mint ezen egy nap alatt. Mióta a Wave megvan, folyton törölgetem ... :O

(#19505) spider80 válasza Fogash (#19497) üzenetére


spider80
őstag

Ez Sopronban volt. T-mobile-ban. De nekem nem a zsebemben indult újra, hanem használat közben is. pl írtam egy sms-t, és mikor rányomtam a küldés gombra, újraindult.
Átlagos használattal napi 1x mindenképp előfordult.
Pesten JI2-es szoftvert raktak rá, Így induláskor nincs t-mobile logo, hanem bada logo van, plusz az internet ikonom is internet lett,nem web & walk. Garipapírra is ráírták a szoftverfrissítést, de azt nem hogy milyen verzióra. Tehát elvileg én most már frissítgethetem,hogy akarom.
Egyébként a telefon sokkal jobb lett,mint volt,de nem lett tökéletes,mert 11 nap alatt 2x indult újra. egyelőre tesztelgetem még.
A telefon tartalma biztos,hogy ugrik,de én előtte csináltam hard resetet,meg preconfigot is,hátha megjaul,így én kb szűz telefont adtam le nekik. Mentsd át memóriakártyára ami kell, ott megmarad.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#19506) Fogash válasza leslieke (#19500) üzenetére


Fogash
tag

én vagyok az a ritka állat, aki egyenes szabású (straight cut, vagy bootcut) farmert hord, denim kék színben, négyszáz cipzár, megtépett valag és besárgultság imitáció nélkül. Ebben ha leülök, akkor a telefon pont ott van, ahol a gatya combtőben ráncolódik, így ha a ránc pont gombra esik és nem az üvegre, akkó cumi...

A VoIP hiánya akkor fáj, ha havonta egy hetet külföldön vagy, ahol a reptéren/vonaton/szállodában van ingyen wifi, de te csak 150Ft/perc roamingdíjért tudod hívni az itthon ülő családod, mert a bada nem támogatja a skype-ot és társait. :(

IM hidegen hagy, a facebookot és twittert nem is értem, nem is akarom használni. Céges mail nem exchange, emellett túlélem, ha naponta csak 2x nézek rá az emailjeimre. A GPS nekem rendesen működött (az ingyenhónapban), azzal sincs bajom. Így a legnagyobb gond tényleg az, hogy nem érnek el, mert kinyomódik a telefon a zsebemben. És erre a pin-kikapcsolás se megoldás, mert amig nyomod a gonmbot, addig loop-ban van, vagyis két másodpercenként indul ahelyett, hogy felállna egyszer. :W

(#19507) Shurycen válasza study (#19494) üzenetére


Shurycen
tag

Igazából nem értem a kérdésed, egyszerűen tapi és indul majd reggelsz kiválasztod hogy mit sportolsz és már megy is, de sajnos a gyenge GPS miatt élvezhetetlen, szal azt sem értem hogy tudnak mások akár navit használni vele mert tegnap elmentem A-ból B-be és direct autóra állítottam és mire megérkeztem vicc adatokat mutatott és megszakadt a GPS jel is!

(#19508) sede7 válasza TomWexX (#19447) üzenetére


sede7
tag

Lehet, hogy félretettem, ezért inkább külön rákérdezek: ha telefonnal töltöttem le, most még exportálhatom valahogy számítógépre, hogy esetlegesen később, ha szükségessé válna, onnan visszatelepíthessem pl. a NFS-et?

(#19509) study válasza Shurycen (#19507) üzenetére


study
tag

Nekem egy regisztrációs oldal nyilik meg a telefonon,amit kitöltök és bekapcsolt wifi melett elküldök errort ír ki.

(#19510) chaapaai válasza TomWexX (#19476) üzenetére


chaapaai
csendes tag

Szilikon tokkal már nem fér bele, mi a véleményed?

(#19511) mixi10 válasza study (#19509) üzenetére


mixi10
tag

(#19512) study válasza mixi10 (#19511) üzenetére


study
tag

Nekem a R66 müködik jól.A Smartrunner nem.

(#19513) leslieke válasza sede7 (#19508) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lehet exportálni. De ha letörlöd a telefonon, a Samsung Apps/Letöltések részen ott marad az NFS és leszedheted újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19514) TomWexX válasza chaapaai (#19510) üzenetére


TomWexX
addikt

Fogalmam nincs! Ha vékony a tok lehet bele tudod paterolni, annyit valószínű hajlik, de szerintem nem lenne jó ötlet!

Shurycen: Milyen szoftver van a telefonodon? Tény hogy a bada 1.02-vel gyorsabban és pontosabban talál jelet a GPS mint a régi szoftokkal!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19515) Fogash válasza Varszegig (#9915) üzenetére


Fogash
tag

megőrülök b+! Az előbb beállítottam az egészet, most meg nem tudom módosítani a push active sync kezdő és befejező időpontját, egyszerűen nem találom meg a beállítás helyét... :W

(#19516) Varszegig válasza Fogash (#19515) üzenetére


Varszegig
veterán

tényleg 10e hsz-szel ezelőttire írsz?:)
Mellesleg saját fiókok/fiókra kattint/fogaskerékre kattint

(sör jöhet :DD )

[ Szerkesztve ]

(#19517) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az előbb próbálgattam a buszon a GPS-t. Valami lelte, mert vagy 20 percig nem talált pozicíót és utána tájolta be magát. Amikor talált, utána akadozott, egyszer volt, egyszer nem. Ahogy leszáltam a buszról magához tért és hazanavigált.. :D Viszont észrevettem egy felkiáltójelet az iránytűnél. Ha rányomok, ezt hozza be.: [link] Ezzel mit kell csinálni? :D

[ Szerkesztve ]

(#19518) Varszegig válasza gamek!ller (#19517) üzenetére


Varszegig
veterán

amit ír.:) pár 8-ast leírni a levegőben:)

(#19519) ABal válasza gamek!ller (#19517) üzenetére


ABal
őstag

A busz egy többé-kevésbé zárt fémdoboz, talán zavarja a jelet.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19520) TomWexX válasza gamek!ller (#19517) üzenetére


TomWexX
addikt

Legközelebb állítsd le a buszt, várj míg jelet fog a GPS, és akkor azután már jó lesz! :D Ugyanis menet közben sokkal nehezebben talál jelet mintha álló helyzetben lennél!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19521) leslieke válasza TomWexX (#19520) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez hamis! M5-ös autópályán közel 150 km/h sebesség mellett nem egész 2 perc alatt megvolt a pozíció és stabilan meg is maradt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19522) TomWexX válasza leslieke (#19521) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor neked szerencséd volt! Ezt JI3-mal, vagy JEE-vel csináltad? Mert gamek!llernek JF2-ese van mint nekem régen és azzal valóban nehezebben talált jelet menet közben mint a JI2-n!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#19523) leslieke válasza TomWexX (#19522) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindkettővel. JEE-vel még navigált is, JI3 csak a pozíciót mutatta menet közben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19524) peterk válasza Fogash (#19506) üzenetére


peterk
senior tag

VoIP-ra nincs ötletem, de a gatyareboot-ra esetleg megoldást jelenthet egy szilikontok. Próbáld ki, hátha.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#19525) JMC válasza ABal (#19519) üzenetére


JMC
tag

Naneee. Többé-kevésbé zárt fémdoboz az összes autó jelenleg. Milyen szerencse, hogy a GPS-eket nem ott használják az emberek :U

(#19526) Quasi_modo válasza JMC (#19525) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

De az első szélvédő alatt nem zárt fém. Én is ott keresek GPS jelet, aztán ha megvan, akkor már az anyósülésre is rakhatom.

valami

(#19527) gamek!ller válasza Quasi_modo (#19526) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Vasbeton a tetőfedés, mégis talál jelet házon belül 2-3 perc alatt. Buszon 20 percig néztem és nem volt meg. Kocsiban pillanatok alatt volt, igaz nem mozgás közben.

[ Szerkesztve ]

(#19528) ABal válasza JMC (#19525) üzenetére


ABal
őstag

És gondolod, hogy a busz "autósan megdöntött" szélvédőjére ragasztva nem talált jelet? Nem egészen ugyanaz. Egy autóból jobban kilát. Szerintem. De nem tudom, lehet hogy semmi köze...

Ja, látom Quasi modo megelőzött

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#19529) leslieke válasza Quasi_modo (#19526) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Anyósülésen is talál jelet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19530) gazfickó válasza ABal (#19528) üzenetére


gazfickó
tag

A buszon nekem sem talált jelet, de a böhöm nagy, vastagfalú épületben ahova mentem már igen. Kocsiban is találok vele jelet.

(#19531) Anulu79


Anulu79
addikt

Jelen pillanatban milyen a legújabb frissítés? Érdemes rá frissíteni az alap softot? Az alap soft az mennyire "gáz"? Muszáj lefrissíteni? Sok hiba van benne? Esetleg valami nagyobb volumenű frissítésről tudtok valamit, hogy mikorra várható?

(#19532) leslieke válasza Anulu79 (#19531) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Legújabb fw a JI3. Nincs olyan, hogy alap szoft. Minnél újabb egy telefon, annál újabb fw-vel veszed meg.
Frissíteni nem muszáj.
Az 1.2 talán november végére megjelenik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19533) Anulu79 válasza leslieke (#19532) üzenetére


Anulu79
addikt

Az orvosolja szerinted a legtöbb hibát? Vagy már nincsenek benne eget verő hibák? Nem vagyok tulaj egyenlőre csak is a listán szerepel.

(#19534) Varszegig válasza Anulu79 (#19533) üzenetére


Varszegig
veterán

A legtöbb hibát a JI2 javította, párat még a JI3 (egyet visszahozott :W ), igazából nincsenek borzasztó bugok. Az 1.2 hozza a swype-ot meg pár újdonságot. Amit még faragni kéne az a böngésző, ebben egyetért mindenki.

(#19535) leslieke válasza Anulu79 (#19533) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Komoly hiba már a JI2-ben és a JI3-ban sincs. A JI3-ban visszatért a billbug, de ezen túl nálam minden rendesen működik, és azzal is ritkán találkozok.
Az 1.2-ben újítások is lesznek. - Swype, - USB ikon, - Gyorsabb működés, - Gyorsabb böngésző

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19536) gamek!ller válasza Varszegig (#19534) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem nincs semmi gondom a böngészővel.. :K Majd ha kijön az 1.2, frissítek, remélem a T-nél elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19537) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#19535) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

+ remélem új videó, hang codec, nálam is 1-2 film pár pillanatra beszaggat időnként, annyira nem zavaró, de mégis. :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#19538) SlyChocolate válasza Karma (#19493) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi Karma ezt eddig nem is tudtam.
Nagyon hasznos infó volt!!!
Bár eddig én is bugnak gondoltam és tényleg így működik.
Amúgy sok értelmét nem látom hisz ha le van zárva a tel akkor szerintem legyen is lezárva.?

(#19539) AS


AS
félisten

Angry Birds lesz Badára is :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19540) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Az jó, de mikor? :D Kellene pár minőségi progi végre valahára.......... :W :W :W

Oneplus 8T 8/256

(#19541) ADAM1337 válasza ruszi_tomi (#19540) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig van rá elég.
gameloftos játékok, meg a samsungapps-ban is van egy csomó ingyenes ami elég jó.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19542) Anulu79


Anulu79
addikt

Ezek szerint már nincsenek szoftveres hiba miatti újraindulások, fagyások? Mert olvastam, hogy előfordulnak, bár az lehet, hogy még nagyon az elején volt.

(#19543) AS válasza ruszi_tomi (#19540) üzenetére


AS
félisten

Több szép 3d-s játék van rá mint Androidra csak hát fizetős mind.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19544) leslieke válasza Anulu79 (#19542) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs. Párszor előfordult, de nem volt túl gyakori és nem is volt általános jelenség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19545) gazfickó


gazfickó
tag

"Hiba: Nem lehet letölteni. Kevés a memória. Töröljön néhány tételt (0xff0e)" Ez jön ki, ha meg akarom nyitni az Appsot a telórol. A telefonon 115-, a memkarin 300 mb szabad hely van már. Mégis kiírja még mindig. Most mi legyen? :F Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#19546) cezar94


cezar94
csendes tag

Viszont még egy normális zenelejátszó progi is jöhetne!
Ez szinte szörnyű ami van!

(#19547) gazfickó válasza cezar94 (#19546) üzenetére


gazfickó
tag

Mi ezzel a probléma?

(#19548) Anulu79


Anulu79
addikt

Azt mondjátok, hogy megéri az árát a készülék?

(#19549) leslieke válasza cezar94 (#19546) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem a legjobb, de használható. Szörnyűnek azért nem nevezném.

(#19548) Anulu79: Igen, megéri.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19550) gazfickó válasza Anulu79 (#19548) üzenetére


gazfickó
tag

Szerintem igen :) Én legalábbis maximálisan meg vagyok vele elégedve.Amire én használom arra tökéletesen megfelelő. Persze kinek mi fontos egy ilyen készülékben és kinek mire kell, ez függ ettől is. Szóval szerintem igenis megéri az árát ez a kis kütyü. Persze azt azért még most szögezzük le hogy ha üzleti telónak akarod akkor inkább nézz más után.Ezt azok nevében javallom akik arra panaszkodnak hogy a wave mennyire nem való ilyen jellegű felhasznalásra. ( ezt én konkrétan leszarom mert nem erre használom)

Leslike:szörnyűnek én sem nevezném :U Sőt, nekem még kifejezetten tetszik is :) funkciók is jók meg sztem a 2. típusú megjelenés elég "cool" :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.