Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18251) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Szerintetek ki lehet kapcsolni azt a hangot, amit az akksi teljes feltöltöttségének állapotát jelzi. Úgy értem, hogy amikor töltőn van a telefon, és a töltöttség eléri a 100%-ot, akkor ad a telefon egy éles sípoló hangot. Mikor alszik a család, ez zavaró tud lenni. Előre is köszi a válaszokat.

(#18252) leslieke válasza Bukoba (#18251) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nope!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18253) gamek!ller válasza Bukoba (#18251) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem tudok róla, hogy ki lehetne kapcsolni, de az biztos, hogy irigylem a problémádat.. :DDD

(#18254) Bukoba válasza gamek!ller (#18253) üzenetére


Bukoba
tag

:( Akkor együtt élünk vele. Pillanatnyilag szerencsére ennyi problémám van a telefonnal, szóval nem keserít el a válasz.

(#18255) Varszegig válasza Bukoba (#18254) üzenetére


Varszegig
veterán

ha kikapcsolod a hangokat (néma üzemmód) akkor is csippan?

(#18256) pockos13


pockos13
aktív tag

Tegnap voltam a Samsung szervizben hogy frissítsem a szoftver.Beadom a készüléket csinos eladónak,azt mondja másfél óra :(( :(( :(( ,mondom rendben addig sétálok egy kicsit.Visszamegyek a boltba ,látom hogy 1.0 szoftvert raktak fel :W :W :W :W :W :W ,na fasza.Senkinek se ajánlom a szervizt,vagy előtte telefonáljunk oda hogy milyen szoftvert tudnak felrakni,nekem is ezt kellett volna tennem.Na mindegy ,azóta már frissítettem a regedites módszerrel,és nagyon várom a novembert, :B :B :B mert állítólag akkor jön ki magyarul a legújabb szoftver.

(#18257) sittes79 válasza Bukoba (#18254) üzenetére


sittes79
addikt

Rendszer hang 0-ra állít és voálá!

(#18258) Bukoba válasza sittes79 (#18257) üzenetére


Bukoba
tag

No way. rendszerhangok nálam eddig is nullán álltak. Silent mode lehet, hogy megoldja, ezt még nem próbáltam, de ha valaki hív éjszaka, akkor a rezgést lehet, hogy nem veszem észre. Mindegy, köszi a tippeket, szerintem többet nem ér a téma.

(#18259) anubys333


anubys333
csendes tag

Sziasztok.
Segitsetek kérlek,Samsung Wavet akarok venni de függetlenül,meik honlaprol vagy üzletböl érdemes(xxlgsm-gsmline stb)ha valakinek van tapasztalata kérem irjon.köszi. :R

(#18260) Varszegig válasza pockos13 (#18256) üzenetére


Varszegig
veterán

melyik volt ez?

(#18261) Bukoba válasza anubys333 (#18259) üzenetére


Bukoba
tag

Hi! Én az XXL-nél vette az enyémet, illetve az előző (Samsung Jet) telefonomat is. Nekem jók a tapasztalataim velük. Kollégáim a vip-phone-t használták telefonbeszerzésre, ők is elégedettek voltak. Többieket nem ismerem.

(#18262) DonMedve válasza anubys333 (#18259) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is az XXL-nél vettem!Semmi gond velük.Korrektek gyorsak!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18263) anubys333


anubys333
csendes tag

Köszi a választ.De ez a 12honap bolti illetve a 12honap gyári garanca mit jelent.Nem ugyan az?

(#18264) Torry válasza pockos13 (#18256) üzenetére


Torry
addikt

Én meg sem próbáltam, multival felraktam az 1.2-es szoftot.
Viszont egy dolog nagyon idegesítő, a böngésző nem jegyzi meg az oldalakat, mindig be kell írnom. Erre van valami ötlet?

(#18265) Bukoba válasza anubys333 (#18263) üzenetére


Bukoba
tag

Gyári garancia az, amivel a Magyarországi Samsung szervízbe viheted a telefont. A bolti illetve az EU garancia az, amivel csak a boltba viheted a telefont, ha javítani kell. Ha a bolt befuccsol közben, akkor ugrott a garid a bolti és EU garancia esetében. Én gyárival vettem, mivel parázós típus vagyok... :)

(#18266) Gabócza válasza Torry (#18264) üzenetére


Gabócza
senior tag

Azt tudom, hogy magyar nyelv nincs az 1.2-ben, de normális magyar billentyűzet van? Hoszú őűí?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#18267) Varszegig válasza anubys333 (#18263) üzenetére


Varszegig
veterán

annyiszor, de annyiszor volt már erről szó. de egye fene, még 1x:
bolti gari: a boltba viszed, ha gáz van, ha megszűntek közben, akkor IJ.
Gyári gari: hivatalos samsung márkaszervizbe viszed, és nyugodtan alszol. Azt neked kell eldönteni, megéri-e az ártöbbletet. Ja és a bolti garis az valami külföldi forrásból jön, azaz fw vagy már rá lett tolva, vagy neked kell. A samu garis az magyar forgalmazásból, szolgáltatói beállítások előre telepítve stb. Én már öreg vagyok, nem pöcsölök gány dolgokkal, ezért csak a gyári garist venném.

Gabócza:amíg nincs magyar CSC egy nem hivatalos fw-hez addig nincs. JI2 az utolsó hivatalos, ahhoz van.

[ Szerkesztve ]

(#18268) Torry válasza Gabócza (#18266) üzenetére


Torry
addikt

Nincsenek hosszú betűk. Egyelőre nem zavar, úgy is csak feleslegesen rövidítik a karakterek számát sms-ben.

(#18269) kelly416


kelly416
veterán

Létezik az, hogy "GPS status" segítségével 3műholdat találtam, azt is gyengén (felhős időben) ma 20perc alatt és ahogy megmozdítottam a készüléket - értsd.: sétáltam vele 80métert - már csak egyet látott? Nem öreg a készülék, de már 2x volt szervízben. Nem akarom harmadjára is visszavinni, de úgy néz ki, mégis muszáj lesz, ha ez nem javúl.

(#18270) Torry válasza kelly416 (#18269) üzenetére


Torry
addikt

Lehet ez a program hibája is, esetleg nézd meg Route66-el.

(#18271) leslieke válasza Torry (#18270) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Route66 is ugyanazt a GPS vevőt használja, mitől lenne jobb?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18272) Varszegig válasza kelly416 (#18269) üzenetére


Varszegig
veterán

miért nem a beépített helymeghatározóban nézed. az az etalon.

(#18273) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sikeres frissítésen esett át a telefonom pár perccel ezelőtt:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18274) TomWexX válasza leslieke (#18273) üzenetére


TomWexX
addikt

Na megtört a jég? :D Ráadásul JI3? Már olyan is van? Gratula! Te bírtad a legtovább frissítés nélkül! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18275) victorio79 válasza gamek!ller (#18240) üzenetére


victorio79
tag

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000142026&listYN=Y

"Si vis pacem, para bellum."

(#18276) Varszegig válasza leslieke (#18273) üzenetére


Varszegig
veterán

:C :C :C

JI3? WTF?

(#18277) leslieke válasza TomWexX (#18274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól felkészültem a frissítésre, főleg lélekben, hogyha balul sülne el valami.

Szerintem AS kolléga se frissített még fw-t, de ezt majd ő megerősíti avagy megcáfolja.

Én is csak néztem, hogy miért JI3, mikor előtte JI2/JI2-t írt, mint elérhető legfrissebb verziót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18278) Karma válasza leslieke (#18277) üzenetére


Karma
félisten

A samfirmware.com-ról is "JI3" néven lehet letölteni a legújabb 1.0.2-es szoftvert, és JI2-ként jelentkezik be a telefonon. Jó kérdés mitől függhet.

“All nothings are not equal.”

(#18279) leslieke válasza Karma (#18278) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csakhogy nekem JI3-at is ír ki a telefon. Feljebb ott a kép.
És itt egy másik:

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18280) magyarattila


magyarattila
tag

én se frissítettem még szoftvert.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#18281) Varszegig válasza leslieke (#18279) üzenetére


Varszegig
veterán

mert az a legfrissebb :D

az izgalmakat meghagyom estére, most nem esem ennek neki :)

[ Szerkesztve ]

(#18282) AS


AS
félisten

Így van, Nem frissítettem a Wave-t mert ami rajta volt szoftver bőven jó volt szerintem.
Majd ha lesz Bada 1.2 hivatalosan magyarul akkor lehet eljön az idő :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18283) leslieke válasza Varszegig (#18281) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esküszöm, hogy nekem JI2/JI2-t írt a Kies. Ennyire nem vagyok vak.
De igazából mindegy, most a legfrissebb van fent, egy ideig nem kell ezzel se foglalkoznom.

(#18282) AS tudtam, hogy jól emlékeztem. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18284) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Srácok! Csak az figyeljen aki tudja vagy a t-nél vette részletre minimum 1 hónapja.
A kérdés egyszerű, tehát: Az első számlák mikor fognak jönni? 15.-én vettem.

(#18285) csabám válasza leslieke (#18283) üzenetére


csabám
addikt

Ez tényleg így van, mindenki számára elérhető JI3. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18286) Varszegig válasza csabám (#18285) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor valaki mondja el, miben más a JI3:)

(#18287) DonMedve válasza Varszegig (#18286) üzenetére


DonMedve
addikt

Jah,erre én is kiváncsi lennék!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18288) csabám válasza Varszegig (#18286) üzenetére


csabám
addikt

Most frissítek. . . :) Nem sokára megvan.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18289) TomWexX válasza leslieke (#18283) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor ti ketten vagytok akiknek a "kezdetek" óta megvan a teló és még nem frissítettetek! Illetve már csak AS nem! :)
magyaratilla te nem olyan nagyon régen vetted ha nem tévedek, azért írtam így! ;) Valószínű vannak még akik nem frissítetek, csak annyi hogy nekik nem JEE szoft van a telójukon!

gamek!ller: köv hónap 10.-éig megszokott jönni, de van amikor 7-8-a, van mikor 12-13-a! Neked most majd a fél hónap lesz elszámolva! Amúgy minden hó elsején zárják a számlát!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#18290) kelly416 válasza gamek!ller (#18284) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem a számlámmal együtt érkezik (az előfizetési számlával).
Ugyanabban a borítékban ráadásul, úgyhogy el sem keveredik. :)

(#18291) leslieke válasza csabám (#18288) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még semmi extrát nem vettem észre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18292) gamek!ller válasza kelly416 (#18290) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azt tudom, de a kérdés az, hogy mikor? Arra rá jött 1 hónappal, hogy megvetted, vagy mégis mikor?:D Csupán ez azért érdekel, mert számoljak rá most 10.-én fizukor, vagy ráérek majd jövő hónapban.. :DDD

(#18289) TomWexX: Köszönöm a választ, tehát most már megfog jönni az első 8.-a körül. Köszi! :R

Másik kérdés: Ez nagyon régi sw? Ezt adják most a t-s mobilokon. Bocsi, de ebben még nem vagyok otthon.

[ Szerkesztve ]

(#18293) leslieke válasza gamek!ller (#18292) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ts- mobilon nem régi, mert arra nincs újabb. 3 módon tudsz frissíteni:
1, Kies+regedit trükk,
2, Multiloader,
3, Szerviz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18294) gamek!ller válasza leslieke (#18293) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem akarok frissíteni, csak kérdeztem, hogy a nagyvilágban régi e ez a sw nagyon. :)

(#18295) Varszegig válasza gamek!ller (#18294) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, régi.

(#18296) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na hát új élmény, kamera ismét lefagyott ill. fényképező módban, mikor kiválasztanám a módot egyszerűen újraindult a teló.

Azon kívül a híres karcálló üvegen 4 kis pár milliméteres csíkot vettem észre, nem jött le semmivel, körömmel érezhető, hogy az bizony karc/mélyedés.
Azt még hozzátenném, hogy egyszer volt kocsikulcs a telóval egy 10 percet a zsebben, mert ahogy észrevettem kivettem a kulcsot. Szóval érthetetlen. Lényegében nem zavar, van még garancia. :D Egyébként is csak akkor látszik, ha nagyon nézi az ember, elfér. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18297) gamek!ller válasza Varszegig (#18295) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha frissítenék oda lenne a gar igaz?

(#18298) AS


AS
félisten

Samsung Wave2 kijelzője nagyon jó lesz:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18299) Torry válasza gamek!ller (#18297) üzenetére


Torry
addikt

Ha teljesen meghal a teló, pl alaplap, szerintem meg sem tudják nézni milyen a firm.
Remélhetőleg 1.2-ből jön T-s firm, szóval ha meghal bármi egyéb, azt felrakod és kész.
Egyébként a T-s firm-t meg tudnánk szerezni, akkor már nincs is tovább ez a gar probléma.

(#18300) victorio79 válasza gamek!ller (#18284) üzenetére


victorio79
tag

Én szeptember 30.-án vettem és most 31.-éig kell fizetni. De már azonnal meg is jött mivel távszámlán vagyok.

Ja és a garanciális T-s frissítésem most indult az Oktogonnál. Úgy van ahogy =Libria= mondta. Elvileg 1hét (4-5 munkanap) lesz. Remélem kibírom addig. :DD

Torry: Nem tudom lenne-e értelme. De azért nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.