Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Apika válasza kchris78 (#4800) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De legalább nem mondhatják, hogy nem dolgozol. És a zseni átlát a káoszon... :K

(#4802) WaterWave válasza kchris78 (#4800) üzenetére


WaterWave
veterán

szép rend van:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4803) a.sebi


a.sebi
őstag

hiányzik a note.....segitség......most csere telefonnak egy huawei u8100 at..rezisztiv kjezö 3 col....240 x mittomén mennyi kijezo..android 2.1 szoft....256 mb ram
Fasza duhömben holna veszek egy galaxy tab 10.1 et

(#4804) sagit válasza a.sebi (#4803) üzenetére


sagit
addikt

én ha dühös vagyok 2-3 sört veszek magamhoz ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4805) Cyberpunk válasza a.sebi (#4803) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az sem rossz méregüző.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4806) premete válasza WaterWave (#4794) üzenetére


premete
veterán

Na, milyen a rom?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4807) a.sebi válasza Cyberpunk (#4805) üzenetére


a.sebi
őstag

ne is mondd...egy dolog ami jo benn ,hogy tegnap elott kaptam 56 százalék akkuval és most 11 en van szerintem a holnapot kibirja...mondjuk ne is használom....
amugy mi a gyász van ? azt hittem mostmár gyorsabban jonnek a gyári ics romok...?
gondoltam pár naponként megelenik ide oda azt csááááá...de semmi sincs a sammobilen.

[ Szerkesztve ]

(#4808) skyli válasza kchris78 (#4800) üzenetére


skyli
senior tag

a másodikba pedig elég sok dolgot beletettek és pár helyen benne volt h hungarian :D

http://cm-nightlies.appspot.com/?device=n7000 itt mutatja mikben változnak :)

(#4809) skyli válasza kchris78 (#4800) üzenetére


skyli
senior tag

a másodikba pedig elég sok dolgot beletettek és pár helyen benne volt h hungarian :D

http://cm-nightlies.appspot.com/?device=n7000 itt mutatja mikben változnak :)

(#4810) kchris78 válasza skyli (#4809) üzenetére


kchris78
veterán

már az elsőben is benne van a magyar szótár és tök használható.. rakattintottam1-2 változásra és már május 5-én javítva lett úgyhogy nem teljesen értem. ez stabil, a wifi problémát én nem érzékelem. Amit még nem értek az az hogy vpn-hez mi a rákért kell a biztonságot engedélyezni.. vajon kinek a fejéből pattanhatott ki ez az okosság...

(#4811) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Már Samsung magyar nyelvű aloldala is felhozza az angol nyelvű ICS-es felhasználói kézikönyvet a terméktámogatás alatt, de a magyarról még semmi hír, a KIES továbbra is kussol. Biztosan most keresik ki a szótárból a call és settings szavakat.

(#4812) premete válasza ROBOTER (#4811) üzenetére


premete
veterán

Van még újabb stock ICS is közben:

Device: GT-N7000
Version: N7000ZSLPF
Android Version: 4.0.3
Radio: XXLR1
Build: 15.05.2012
Full Wipe ROM
Contains new Bootloader
Contains (old) PIT-Files for 16GB and 32GB
Taiwan

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4813) sagit válasza premete (#4812) üzenetére


sagit
addikt

akarunk mi taiwan-i romot felrakni? :D

várok pár tapasztalatot azért

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4814) premete válasza sagit (#4813) üzenetére


premete
veterán

Multi-csc-s ez, a tapasztalatokat sokan várják.. :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4815) sagit válasza premete (#4814) üzenetére


sagit
addikt

cf kernelt mindenképpen megvárok, a topikjába már belinkelték

estére lesz szerintem

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4816) nggabi válasza sagit (#4815) üzenetére


nggabi
nagyúr

most h van silent camera az lpyhez én nem váltok. a modemet felraktam, talán a wifi kicsit jobb...

"szenyor dzsíííí"

(#4817) sagit válasza nggabi (#4816) üzenetére


sagit
addikt

wifit majd otthon letesztelem

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4818) a.sebi válasza sagit (#4817) üzenetére


a.sebi
őstag

van dél afrikának is már....stock ics
de ott a vodafonosoknak

[ Szerkesztve ]

(#4819) tybsen válasza a.sebi (#4818) üzenetére


tybsen
addikt

Lassan mar csak jon az open austria is... Vegulis nem raktam fel manualisan az ics-t, egyelore megvarom a hivatalos OTA-t, ha jon mar vegre..

(#4820) skyli válasza a.sebi (#4818) üzenetére


skyli
senior tag

Ma megjött a tokom amit múlt hét szerdán este rendeltem ^^ (csütörtökön adták fel)
Még nincs nálam, tesóm hozta el a postáról :D Honkongból, ingyen postával 1 hét alatt ideért :)

(#4821) a.sebi válasza tybsen (#4819) üzenetére


a.sebi
őstag

azt nem értem hogy ha gemanyba kijott itt ausztriában miét nem?
miben más egy oszták open int egy német...mondjuk nekem nem surgos mert ugyis szerelésen van a kicsikém...de tab 10.1 re sem adják még ki pedig azt is most azt is szeretnék venni....

(#4822) pufi35


pufi35
csendes tag

Üdv
Ha a készülék elromlik, a Samsung szerviz kéri e számlát vagy elég a hivatalos garancialevél?

(#4823) lefkosia válasza pufi35 (#4822) üzenetére


lefkosia
őstag

Nálam csak a garancia levelet kérték.

The Truth Is Out There

(#4824) nggabi válasza pufi35 (#4822) üzenetére


nggabi
nagyúr

kérhetik, de nem szokták.

"szenyor dzsíííí"

(#4825) djapor96


djapor96
őstag

Valami app véletlenszerűen rebootolja a Noteom... Nem 0ról indul újra, hanem csak a csillagos Samsung logótól... Kernel nem bootol... Ötlet? Hogyan szűrjem ki?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4826) miauut


miauut
tag

Sziasztok.

Megcsináltam a CWM recovery-ből a backupot. Megpróbálom a restore-t, és "MD5 mismatch" üzenettel leáll. :Y
Miért?

Miauut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#4827) skyli


skyli
senior tag

DSLR controller + féltesóm gépe :DD

(#4828) skyli válasza miauut (#4826) üzenetére


skyli
senior tag

Megsérült vagy valami baja van a backuppal :/ ugye nem LPY/LP5/LP6-os kernnellel recoveryzel?

(#4829) V8Dávid


V8Dávid
csendes tag

Sziasztok

Pár napja boldog tulaja lettem egy ilyen gigászi telefonnak:)
Az lenne a kérdésem hogy az normális hogy csak 2.3.6 -os rendszer van rajta?? (tré mobilos)
és a kies azt írja hogy nincs rá új frissítés van már újabb verzió rá?? És hogy tudom feltenni??? ( ez az első androidos telom).

(#4830) tybsen válasza V8Dávid (#4829) üzenetére


tybsen
addikt

Aktualis a rendszered, azert irja, hogy nincs frissites.
Egyelore csak Nemetorszag es Taiwan kaptam meg hivatalosan a 4.0.3-t.

Itt megnezheted, hogy mi a legujabb firmware. Ha nem akarod megvarni a hivatalos 4.0.3 megjelenest, akkor itt nezelodj esetleg.

(#4831) premete válasza tybsen (#4830) üzenetére


premete
veterán

A noname, 1580 forintos akku, amit korábban linkeltem, nem is olyan rossz. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4832) sagit válasza premete (#4831) üzenetére


sagit
addikt

Teljesen használhatóak ezek, csak hamar romlik az állapotuk. 2-3 hónap alatt hajlamosak a kapacitásuk Nagy részét elveszteni. Remélem ez nem.ilyen mert akkor én is veszek :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4833) premete válasza sagit (#4832) üzenetére


premete
veterán

Csak vésztartaléknak vettem, mert a gyári gyengélkedik néha, és csak az akkut akarom beadni a T-Mobile-hoz, hogy vizsgálják be/adjanak egy tutit helyette.
1580 Ft-ot szerintem megért.
Persze, a fogyasztást valószínűleg kedvezően befolyásolja az is, hogy a Rocket romból még telepítés előtt kiszedtem minden (számomra) felesleges cuccot, átírtam a gps.conf-ot magyarra, stb...

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4834) skyli válasza miauut (#4826) üzenetére


skyli
senior tag

Ne használjátok a recoveryt Lp5, lpy, lp6 (lpf?) végű kernellel!
ICS Kernels and Recovery - HARDBRICK WARNING
én tuti nem fogom

(#4835) kchris78 válasza skyli (#4834) üzenetére


kchris78
veterán

és a nem hivatalos CM9-el sem (imilka féle), az is repack kernel-es!!! Csak a hivatalos (nightly), open-source-os CM9es jó!

Ez BIZTOS, 2 napja olvasom az xda-t és legalább 3-4 esetet írtak le, egyszerűen ezekben a kernelekben az emmc driver rossz, valami SSD wear-level-es gubanc lehet benne és rossz/már elfáradt szektorokat nem vesz figyelembe vagy valami ilyesmi, lényeg hogy NEM működik vagy legalábbis 5-10 % esély van a brickre ami már nem vállalható (valamekkora esély mindig van csak az ettől nagyságrendekkel kisebb). Az én véleményem az hogy NEM KELL full GB-t visszatenni, elég ha csak a kernel-t teszi vissza az ember arra az időre amíg frissít. Lényeg hogy ha valaki nem biztos abban amit csinál inkább ne kockáztasson vagy vállalja be a következményeket.

(#4836) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Baszki megjött a tok. Csak átbasztak. Mert ez tablet méretű tok. És bill. sincs sehol. :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4837) sagit válasza Cyberpunk (#4836) üzenetére


sagit
addikt

36 dodóért? az faja

várd meg az 1 hónapot és tagadd le, aztán kérd vissza a pénzt

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4838) WaterWave válasza Cyberpunk (#4836) üzenetére


WaterWave
veterán

kellemetlen :(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4839) Cyberpunk válasza sagit (#4837) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már írtam az eladónak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4840) Neferty


Neferty
csendes tag

Sziasztok!
Akkor én is írok egy kis ICS tesztet.
Pár napig teszteltem.

Nos...nekem független a note, és nem volt rootolva. Úgy voltam vele hogy GB-vel kibírom amíg jön az ICS...meg az előd után (SE x10 mini főzött 2.1) úgy voltam hogy olyan kütyüt akarok amit nem kell sokat kotyvasztani. Az SE-vel a hajam téptem, hogy nem úgy működik ahogy akarom... A note már más :)) az már gyári GB állapotban is tudta azt amire szükségem van...ezért neki se álltam a kotyvasztásnak.
Szóval...olvastam fórumon hogy lehet szedni a gyári ICS-t :C meló helyen szoftver frissítés 3G-ről :U ~300Mb...belefér, úgy se szoktam teljesen kihasználni az 1524Mb-t :DD had szóljon. Lejött, el is kezdte telepíteni...közben mentünk ebédelni a kollégákkal. Ott hagytam települni hisz tudja a dolgát :R
Mire visszajöttem kész is volt...és jött a hideg zuhany!!!!!!! :Y
A gyári TW laggol mint a ro..adás...2 lap váltás között elgondolkodik rendesen. Lokkollás feloldásnál szintén. Jött az új Smemo a függvény felismeréssel, tök jó (nem nagyon fogom használni) új widgetje is tök jó...CSAK...benne maradt a régi is. (értsd 2 db S jegyzet app!!!) Az új widget a régibe ment, ha tollal gomb megnyomás+2kopp az üvegen-elő jön a gyors jegyzet (ezt szoktam használni) az is a régi Smemo-ba ment. A régi megkapta az új "dizájnt" de semmi köze az új Smemo-hoz. Se átmenteni nem lehet a régiből, se rávenni hogy a widget azt használja...Teljesen úgy vagyok vele hogy az új Smemó egyáltalán mi a ráknak van benne ha semmi nem használja? A bele rakott "csicsás" dolgok meg nekem nem is kellenek. Az újításokat meg mi a franccé nem tudták a régi beletenni? Fura :(((
Az alkalmazások között is igen szaggatva lapoz. Egynémelyeiket alig akarja megnyitni.
Szóval nagy kétségbe esés...mit csináljak????????
Egyik kollégának SGS2-ese van. Főzött ICS, Apexel. Gondoltam leszedem én is az Apexet, hátha :(( Csak 1 kicsivel volt gyorsabb mint a TW...Egy darabig jó volt, de estére elkezdett kifagyni. Volt hogy percekig semmi... :Y megfenyegettem hogy aksiki-aksibe...
Szóval az Apexet is töröltem...utána egy GO launchert választottam. Az már kicsit jobb volt, nem fagyott...csak zabálta a ramot :W Az se tetszett. Meg túl sok mindent kell leszedni hozzá hogy használható legyen. A TW dolgokat meg nem lehet kirakni rá...kivéve az új Smemo widgetet. Félre értés ne essék a GB alatt a TW-t használtam -naptár, Smemo főleg- és nagyon megszoktam. Ezek kivételesen használhatóra sikerültek (számomra) és a halálnak sincs kedve egy új naptár formátumba szinkronizálni, vagy a feladatokat átpötyögni. Próbáltam, de amikor rájöttem hogy a feladatokat (saját készülékre ment mert azt spec nem hajlandó a google fiókkal az istennek se szinkronizálni :W ) nem lehet áttenni a GO calendar-ba...hát akkor mondtam hogy Wáázzz...Go uninst!!!!!!! :W :W
Most szenvedek a TW-vel meg a laggolással...

Ja...raktam fel egy MagiscLockert. Mivel a TW sima lockscreenja csak egy egyszerű elhúzós valami. Nem lehet kirakni rá alkalmazást, mint ahogy azt láttam valamelyik ICS bemutatóban. Pedig arra is nagyon fájt a fogam :O Ez a lock is hol fürge, hol meg kinyit és várni kell hogy a widgetek meg a kipakolt dolgok betöltsenek.

Szóval kezdek agyf@szt kapni!!!!!!!!!!!!

Nagyon-nagyon gondolkodom rajta hogy megfőzöm az egészet a francba...remélem akkor csak 1x kell kotyvasztani és ehető marad sokáig...

És itt kérnék egy kis helpet!! Utoljára az SE-vel főzőcskéztem. És kijöttem a gyakorlatból!
Valami ötletek???? Hogy kezdjem??

Köszi előre is :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

...azért mert nő vagyok még nem biztos hogy nem értek hozzá...

(#4841) Cyberpunk válasza Neferty (#4840) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát érdekes, én is hivatalos ICS-el használom, de nálam atom gyors a kicsike, nem mondom, néha megrándul, de olyan szinten nem mint ahogy azt te leírtad. sokkal gyorsabb a gyári GB-nél. Nálad valami gebasz van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4842) skyli válasza Neferty (#4840) üzenetére


skyli
senior tag

Nekem a gyári ics egy két nap múlva gyorsabb lett(érezhetően:o) és azóta is jó . A launcherkét jegyzet progi meg a widget tényleg rossz.. Nova launcher csak kicsit szaggat az app drawerben. Szerintem jobb mint a GB volt, de jó lenne ha a nova se akadna sehol és pl most a Swype ha belekattintok a szövegbe, nem ugrikoda hanem más helyre:o viszont már nem szakad meg a csík akármilyen gyorsan is húzom az ujjam:) vannak dolgok amiket javítottak:D per app dpi-t várom most:D

(#4843) Neferty válasza Cyberpunk (#4841) üzenetére


Neferty
csendes tag

És nálad is 2 Smemó app van?
No meg az olyan apróságok hogy Angry madarak az űrben sehol sincs...

...azért mert nő vagyok még nem biztos hogy nem értek hozzá...

(#4844) Neferty válasza skyli (#4842) üzenetére


Neferty
csendes tag

Hál'égnek a Swype-val nincs gondom...akkor tényleg meghülyülnék :O :O :W

[ Szerkesztve ]

...azért mert nő vagyok még nem biztos hogy nem értek hozzá...

(#4845) Cyberpunk válasza Neferty (#4843) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csak egyel találkoztam eddig. Persze Sjegyzet, meg Stervező ilyenek vannak külön.A madarak azok úgy látszik kimaradtak. ;] Mondjuk ez engem nem zavar.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4846) premete válasza skyli (#4834) üzenetére


premete
veterán

Belinkelsz egy ilyen kéthetes hülyeséget, pedig még egy készüléknek sem lett baja a recoveryből történő flesseléstől. Többek között én is flesseltem fözött romokat, és semmi baja a cuccnak.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4847) skyli válasza Cyberpunk (#4845) üzenetére


skyli
senior tag

Azt hogy? Nekem is 2 van a gyárival. a Widgetek is a réginek a widgetjei :/

(#4848) Cyberpunk válasza skyli (#4847) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne kérdezd. ;] Nem nyúltam bele még csak root sincs.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4849) kchris78 válasza Neferty (#4840) üzenetére


kchris78
veterán

közbevetés: factory reset megvolt telepítés előtt? nekem is volt fent a gyári ICS de ezt a fajta laggolást amit írsz nem tapasztaltam.

(#4850) kchris78 válasza premete (#4846) üzenetére


kchris78
veterán

akkor olvasd el az xda developers
vonatkozó topicjait:
ICS Stunner
LPY upgrade
CM9 nightly
és társai. Fogsz találni pár embert akiknek elszállt a gépe az elmúlt 2-3 napban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.