Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) a.sebi válasza tybsen (#4300) üzenetére


a.sebi
őstag

Ami nekem feltűnt az a gyári böngésző gyorsasága...mint ha megkétszereződött volna...
Az s pen is jobban működik még mindìg nem hibátlan...de jobb lett...az uj sjegyzetet szokni kell...de van szín mentés...ami hasznos lehet.... Akku nem tűnik egyenkőre jónak...ics kinétet , holo felület szinte 0.....de gyorsabb...gördülékenyebbnek tűnik....

(#4302) fujifilm1 válasza tybsen (#4300) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

A PC odinnal valo mai hivatalos ICS telepites nálam sárga háromszoget és a szamlalo novekedését okozta.
Az XDA-n azt olvasom hogy a Mobile odin nem csinal ilyet.

Szoval inkabb azzal csinaljatok.

Dr Ketan leirasa:
[link]

(#4303) a.sebi


a.sebi
őstag

Fényképezőnél lagos....akad...megáll...majd meglátjuk

(#4304) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#4302) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Ja még egy tapasztalat, hogy a call record nem mukodik.

Eddig Darky 3.4.1 en a Callrecorder S szépen tette a dolgat, most nem.

En egyenlore nem latom tul sok elonyét az ICS-nek, de meglatjuk...
Lehet hogy a Darky volt tul jo a GB-k kozul??? :)))

Udv
Robi

(#4305) a.sebi válasza fujifilm1 (#4302) üzenetére


a.sebi
őstag

En nem lattam sárga 3szöget...az mi csoda?

(#4306) WaterWave


WaterWave
veterán

arról még nem esett szó hogy az ics-ben belerakták a prémium dolgokat?
prezentáció, matematikai képletek kezelése, képeslap?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4307) a.sebi válasza WaterWave (#4306) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen benne van szokni kell

(#4308) Cyberpunk válasza a.sebi (#4305) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az egy jelzés a szerviznek, hogy ugrót a gari. JIG megoldja, vagy Triangleway. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4309) a.sebi válasza Cyberpunk (#4308) üzenetére


a.sebi
őstag

Ès az hol látszik....

(#4310) sagit válasza a.sebi (#4303) üzenetére


sagit
addikt

Én tuti hogy szétwájpolom és úgy rakom fel. Ne legyen semmi bug a telepítés miatt. Ha clean install után is bugzik akkor a rom a hibás de addig nem mernék mérget venni rá.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4311) nggabi válasza sagit (#4310) üzenetére


nggabi
nagyúr

titaniumbol majd az ujabb kell...

"szenyor dzsíííí"

(#4312) WaterWave válasza a.sebi (#4307) üzenetére


WaterWave
veterán

zsír :))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4313) Karma válasza WaterWave (#4312) üzenetére


Karma
félisten

Nekem nem egészen volt egyértelmű, hogy nem az S Memo-ba rakják be ezeket a feature-öket, hanem a MiniDiary, S Memo Lite, S Memo alkalmazások mellé egy külön S Note-ot is beraktak :P

“All nothings are not equal.”

(#4314) Cyberpunk válasza a.sebi (#4309) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miután bekapcsoltad a Samsung Galaxy Note GT-N7000 felírat alatt. Sárga háromszög, közepén egy fekete felkiáltó jel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4315) Apika válasza a.sebi (#4309) üzenetére


Apika
Közösségépítő

(#4316) tybsen válasza fujifilm1 (#4302) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi, olvasgatok aztan meglatom. Lehet, hogy megvarom az OTA frissitest.

(#4317) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

No skacok én rendelek egy ilyet [link]. :K :C nem pont ilyenre vágytam, jobb lenne egy kicsúsztathatós, de ez is tutkeráj. :DD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4318) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Szerintetek a független telefonokra az OTA frissítés nagyságrendileg mikor várható?

(#4319) herdsman83


herdsman83
tag

Sziasztok! Van egy T-s Note-om, nem buheráltam, teljesen stock.
Nem várnám meg a T-s ota ICS-t, úgyhogy most belevágnék, de 1 órája olvasgatok fel-alá
és még nem érzem biztosan magamat hogy belevágjak.

Eddig a tervem: 1.85-ös odint leszedem, annak a tutorial-ja alapján belepumpálom a
N7000XXLPY_N7000OXALPY_N7000XXLPT_HOME.tar.md5
fájlt, ami a hivatalos German Open ICS-el jött le.

Namost a telóm T függő, nem root-olt, root-ot nem is akarok.
Mindenhol az volt az első okosság, hogy root-oljuk, majd mobile odinnal felrakjuk,
de egyszerűbbnek tűnt felrakni eleve az ICS-t.
Viszont most azzal riogatnak, hogy mivel függő a telóm, ha nem magyar t-s rootolt romot rakok rá odinnal, le fog zárni stb, előbb függetleníteni kellene, amit csúnya dolog és nem akarok olyant.

Röviden: egy kicsit avatottabb ember 2 sorban leírná mi a legegyszerűbb módja, hogy T-s stock GB Note-ra feldobjam a most megjelent hivatalos német ICS-t? Root nem szempont, csak az hogy ne legyen tégla 3 havi minimálbér. ;)

(#4320) Cyberpunk válasza herdsman83 (#4319) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ettől nem fog téglásodni. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4321) Kakumix válasza Cyberpunk (#4317) üzenetére


Kakumix
senior tag

És ez mire lesz jó? Gépelni nem lehet rajta, mert kicsi. Kézben tartani sem lehet pötyögtetés közben vagyis asztalra kell tenni, de akkor már nincs kéznél inkább egy rendes billentyűzet (akár szgéppel és akkor wifin keresztül is lehet piszkálni)?

Nem bántani akarom, de szerintem ez kevéssé használható.

Legyen szép napod!

(#4322) Cyberpunk válasza Kakumix (#4321) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Közben már átgondoltam én is, nekem olyan kéne, amit menet közben is lehet használni, mint ami az iPhone4-hez is van. Ez a képekről nem tűnik jónak, mert ahogy nézem a bill.t nem lehet rögzíteni a tokhoz, nekem meg úgy kéne. :U Szóval aszem várok még. Kicsit lelombozott, mert az első pillanatban már majdnem pezsgőt bontottam, hogy révbe értünk. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4323) herdsman83 válasza Cyberpunk (#4320) üzenetére


herdsman83
tag

Tehát nem befolyásolja a mutatványt hogy ez függő, magyar T-s és egy német független romot pukkantok rá? egyszerűen az odin-al ha összekötöm akkor a PDA ponthoz betallózom ezt a fájlt és ennyi?

(#4324) djapor96 válasza ROBOTER (#4318) üzenetére


djapor96
őstag

Gyerekek, most akkor ezt hogy rootolom? Feltettem egy rootolt GB-t Odinnal, ha rárakom a LPY bukom a rootot... tehát se mobile odin, se flash (Cf root kernel)...... odinra meg nincs rootolt kernel... vagy?

flashelhető lpy-t sem találtam.....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4325) Cyberpunk válasza herdsman83 (#4323) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem. Az enyém is függő (Telenor) semmi baja nem volt a főzőt ROM-okkal eddig. Pedig azok sem Telenor ROM-ra épülnek. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4326) ROBOTER válasza djapor96 (#4324) üzenetére


ROBOTER
addikt

Engem ne kérdezz, én megfogadtam, hogy buta felhasználó maradok telefon ügyben. :)
Én is csak kérdezni járok ide.

(na jó, az Android SDK és az Eclipse fent van az asztali gépemen és a notebookon is, de az más tészta, csak tanulok)

(#4327) Cyberpunk válasza djapor96 (#4324) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A MobileOdin-al tudod rootolni. Tehát azzal tedd fel, és legyen bepipálva a root.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4328) nggabi válasza djapor96 (#4324) üzenetére


nggabi
nagyúr

amikor még van rootod akkor mobile odinnal rakod fel a romot, akkor megmarad a root.

legalábbis én így gondolom, de mindjárt kiderül :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#4329) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali
Úgy látom elkezdték kitolni az ICS frissítéseket. Ha a telóm roorolva van, és frissítem, akkor a root megmarad? Illetve, még annyit, hogy egy ICS frissítés mehet simán, vagy ajánlatos előtte gyári visszaállítást csinálni? (mondjuk akkor oda a root :D)

Galaxy S10

(#4330) djapor96 válasza exelsior1 (#4329) üzenetére


djapor96
őstag

a gyári visszaállítástól megmarad a root, de ha ráfrissítesz a régire akkor bukod....

szóval én is várom a zokosakat... :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#4331) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Pár napja én is boldog tulajdonosa vagyok a Notenak!
Tényleg hatalmas de nagyon szeretem már most!

Felraktam rá az ICSStunnert mert mindenki nagyon ajánlotta itt a forumon!Szép és jó meg rengeteg beállítási lehetőség van benne de..
Mai nap folyamán 2szer ujraindult
-skype FCzik
-akksi nem az igazi

Másnál is előfordulnak ezek a hibajelenségek?
Mit érdemes még esetleg kipróbálni?

(#4332) premete válasza nggabi (#4328) üzenetére


premete
veterán

Jól gondolod.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4333) Motyi válasza djapor96 (#4324) üzenetére


Motyi
senior tag

Több verzió is létezi:
Mobil Odinnal felrakod az LPY-t + LPY CF-root kernelt (lehet az everroot option is elég)
CWM appból felrakod az LPY-t + LPY CF-root kernelt
PC Odinból felrakod az előre rootolt LPY-t
PC Odinból felrakod az LPY-t majd az LPY CF-root kernelt

Az utolsó verzió még nem javasolt mert sárga háromszög és számláló növekedés lesz és jelenleg nem működik a Triangle Away Note ICS alatt (majd 1-2 héten belül ígéri CF az updatet).

[ Szerkesztve ]

(#4334) nggabi válasza premete (#4332) üzenetére


nggabi
nagyúr

utána szintén mobil odinnal rátolom a cfrootot h legyen cwm. ezt is? :D

am te wipeoltál?

"szenyor dzsíííí"

(#4335) premete válasza nggabi (#4334) üzenetére


premete
veterán

Én előtte kompletten újrahúztam a DBT-set, hogy OTA-n csinálja, de nem jelezte, így maradt a mobile odin, root is megmaradt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4336) Motyi


Motyi
senior tag

Na így 4 óra buzergálás után leírom a tapasztalataimat. :)
Rootolt LC1 volt az alap.Toltam egy full wipeot és CWM-ből feltettem az LPY-t + CF-root kernelt majd még egy full wipeot csináltam.TB-vel kigyomláltam a szemetet és visszaraktam kb. 70 appot. Jelentem nálam nagyon smooth a rendszer.FC vagy fagyás, furcsa működés nem volt, idáig nagyon bejövős.Érdemleges stabilitási és akku hazsnálati adatokról majd pár nap használat után tudok nyilatkozni, de úgy tűnik az első Note ICS nagyon baba lett.Sokkal jobbnak tűnik mint az S2-re megjelent nem is tudom hányadik, de legjobbnak mondott ICS verzió.
Egy apró pozitívum, ami idáig sztem nem volt (és pl. S2 ICS-nél sem látok /LP9/), hogy be lehet kapcsolni a % -os akku kijelzést.Igaz nem olyan profi mint egy főzött romnál vagy jKay modnál, az akku képe mellé kiírja a %-os értéket.(ha ez esetleg nem újdonság akkor biztos csak én voltam vaksi :) )
Van még más is, de egyenlőre ennyi, majd még jelentkezek.

Wifi beragadást sem tapasztaltam, pedig igyekleztem, de persze ez a 4 óra használat miatt még nem mérvadó infó.

[ Szerkesztve ]

(#4337) herdsman83


herdsman83
tag

Köszönöm, ICS felpukkantva, szépen meghagyta benne az életem, most barátkozunk...
Volt Nexusom, ott imádtam a designt, meglátjuk itt mit hagytak meg belőle - a TouchWiz jobban festett anno egy 2-es stock androidnál az tény, de belehúztak és itt nem feltétlenül előny. Bár ami a designban előny, az funkcionálisan nem - a mindennapokban imádom a samsung otromba de 2 méterről értelmezhető hatalmas színes gombjait. ;)

(#4338) nggabi válasza Motyi (#4336) üzenetére


nggabi
nagyúr

ezt én is észrevettem :C meg a reboot opció a kikapcs menüben ami szintén hasznos :)

"szenyor dzsíííí"

(#4339) Motyi válasza bence007 (#4331) üzenetére


Motyi
senior tag

A hivatalos ICS-t :)

Amúgy mi van veletek emberek?Kint van amire vártunk és nagy a csend, azt hittem felpörög a topic.S2-nél ilyenkor nem tudtál olyan sebességgel olvasni, hogy a végére érj a postoknak :D Igaz ott egy alpha állapotú sw jött hivatalosként.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4340) fujifilm1 válasza Motyi (#4336) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia Motyi.

Quadranttal mennyit mutat az uj ics, igy hogy szepen legyalultad elotte a terepet?

Nekem 3300 korul ami eros visszaeses a darky 3.4 utan aminel 4400 korul mertem.
Lehet hogy nekem vlami nem jol sikerult a telepites soran.

Mindjart nekialok a Jiges triangle eltuntetesnek.
Remelem az mukodik hamar a tringle away nem is...

Szoval a pcs odinnal ne tegyetek fel....

Udv.

Robi

(#4341) Motyi válasza fujifilm1 (#4340) üzenetére


Motyi
senior tag

Mindjárt meglesem, de a jig nem fog működni sajna. :(

Lemértem, 4000 + egy pici :) De szerintem lényegtelen, az a fontos, hogy akkor legyen gyors mikor használod.

[ Szerkesztve ]

(#4342) nggabi


nggabi
nagyúr

antutu 6177 :)

"szenyor dzsíííí"

(#4343) lefkosia válasza nggabi (#4342) üzenetére


lefkosia
őstag

Más: Invisible shield fóliát használok. GB alatt screenshot-ot nem tudtam készíteni, mondván a fólia a hibás. Érdekesség képen ics alatt tökéletesen működik.

The Truth Is Out There

(#4344) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Menyire sávos, :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4345) tybsen válasza Cyberpunk (#4344) üzenetére


tybsen
addikt

Akkor igazán izgalmas a dolog, ha note-on nézed a fórumot. Ilyenkor duplán sávos/foltos B-)

(#4346) lefkosia válasza Cyberpunk (#4344) üzenetére


lefkosia
őstag

Engem nem zavar, rossz a szemem :DDD

The Truth Is Out There

(#4347) ROBOTER válasza Motyi (#4339) üzenetére


ROBOTER
addikt

"Amúgy mi van veletek emberek?Kint van amire vártunk"

OTA-n / KIES-en egyelőre semmi.

(#4348) Motyi válasza Cyberpunk (#4344) üzenetére


Motyi
senior tag

Lehet az én szemem a rossz, de én nem tapasztalok sehol sem sávosodást.Pls írj egy olyan progit ahol feltűnően előjön.

(#4347) ROBOTER
A többségnek itt ez nem is szempont :D

[ Szerkesztve ]

(#4349) Cyberpunk válasza Motyi (#4348) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Böngésző valami sötét háttér például. Vagy a galéria, esetleg sötét filmjelenetek, hogy kockázza e.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4350) Motyi válasza Cyberpunk (#4349) üzenetére


Motyi
senior tag

Nálam semmi, mindenhol jók a színátmenetek, sötét filmeknél nincs kockázás.
Bár bevallom Gb-n sem vettem észre ilyet, de úgy rémlik az itteni hozzászólásokból, hogy ez inkább a kijelzőn múlik.
De ne kérdezgess hanem tedd már fel :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.