Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9601) Badman 4ever válasza gamerkiller (#9600) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szép, pedig a kártyám kellett volna ide.. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9602) gamerkiller válasza Badman 4ever (#9601) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Széjje szakadok..:) nagyon kemény, szerintem ezek csúnyán kész voltak..;)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9603) geprombolo válasza gamerkiller (#9600) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratulálok! Hogyhogy nem ugrott valaki rá az első 10 másodpercben? Már azon gondolkoztam, hogy elviszem én, mert volt egy Connect3D Radeon 9600 XT-m valamikor.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9604) Badman 4ever válasza gamerkiller (#9602) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:C Nagyon jó, beszívott lehetett a bagázs, ami ezt művelte.
Én búcsúzom mára, kellemes estét! :)

Én a mostani kártyám raktam volna be, ASUS Radeon 9600 XT... :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9605) gamerkiller válasza Badman 4ever (#9604) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tudod milyen jó így szórakozni, nevetni? nagyon nagy bulikat lehet csinalni meg disco nelkul is..:D
Jo ejt..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9606) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na megjöttünk az IKEÁ-ból. Lesz pár új szekrényem. :))

(#9607) gamerkiller válasza Psychonaut (#9606) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na! Majd kérünk képeket! Én megyek aludni.. Holnap eszméletlen hosszú partys napom lesz.. Te jó ég..:d

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9608) picur220


picur220
veterán

Ezek a videókarik ismerősek, volt MX200-am 6 évvel ezelőtt, most egy kemény Sapphire Radeon 9600-ast nyúzok, de már nem sokáig:D A konfig többi része egyébként még mindig 6 éves (lap, proci, táp, ház, egyik RAM, stb.)

(#9609) Fecogame válasza geprombolo (#9588) üzenetére


Fecogame
veterán

Ennyire komoly? :Y

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9610) Hasek válasza Fecogame (#9609) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát csak, kb 9500 hozzászólás óta készülünk erre... ;)

Szia játékosgyilkos! :D

Újabb áldozatot szedett a lakcímed... ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9611) picur220 válasza Hasek (#9610) üzenetére


picur220
veterán

Ja, nem sokon múlt, hogy bedőljek én is, de aztán gyanús volt a normál stílus:D
9999 lehet az enyém??? :D Vagy az már foglalt?

[ Szerkesztve ]

(#9612) Hasek válasza picur220 (#9611) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Akkor már te is félig bedöltél neki... Felírunk azért egy fél pontot, jó? :D

Üdv. H

(#9613) Psychonaut válasza Fecogame (#9609) üzenetére


Psychonaut
addikt

Halálosan. Végleges bant kapsz, ha még párszor megemlíted. ;]

(#9614) picur220 válasza Hasek (#9612) üzenetére


picur220
veterán

Írjatok, de inkább egy harmadot:DDDSzóval 9999? :D :F
Lassan az alapelvekbe is beleíródik, hogy akinek a fejében csak a halvány gondolat gőze is megfordul, hogy a :L topikba a #10000 hszt elhappolja Vakegérke elől, az egyrészt végleges bant kap, másrészt a házát másnap megtámadja a Galaktikus Pingvinbirodalom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9615) Psychonaut válasza picur220 (#9614) üzenetére


Psychonaut
addikt

Már foglalt. És a 10.001 is. Sőt, a 11 111 is.

Itt lehet hsz-ért jelentkezni.

(#9616) picur220 válasza Psychonaut (#9615) üzenetére


picur220
veterán

Jelentkeztem, bár nem vagyok igazi lakó, nem tudom, megadják-e. (Mondjuk nem most kezdtem el ide írni, csak volt egy kis szünet:D)

(#9617) Fecogame válasza Psychonaut (#9613) üzenetére


Fecogame
veterán

Mit is? :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9618) Psychonaut válasza Fecogame (#9617) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt, hogy elviszed a 10.000-ret.

Én lépek mára, jó éjt a Birodalomnak! :)

(#9619) geprombolo válasza Fecogame (#9617) üzenetére


geprombolo
senior tag

A 9999. Az az enyém. Mert én vagyok az Uralkodó, meg az önjelölt modi, hogy a rendes modik csak szórakozni jöjjenek, ne pedig megfenyíteni a Birodalom túlkapásokra hajlamos lakóit. Szóval én vagyok itt a rend.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9620) Vakegérke válasza geprombolo (#9619) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy legyen!

Én, a fenyíthetetlen, korlátozhatlan egyed is elfogadom döntéseid, üdvözlöm minden hozzászólásod, amely a közösség érdekében születik.
Nem semmi.
Tényleg Te vagy a rend, és maradj is az. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9621) Gergő_ válasza Vakegérke (#9620) üzenetére


Gergő_
őstag

9620... mostmár tényleg rákanyarodtunk az 10000-edhez vezető útra :K :C

(#9622) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.
De jó végre itthon lenni, hétvége van! :C
Jövő héten megint nappalos, ergo újabb szombati ledolgozás... :O

Majdcsak eltelik ez is valahogy.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9623) talmida


talmida
Közösségépítő

9623 az enyém! :DD

IN GOD WE TRUST!

(#9624) gamerkiller válasza talmida (#9623) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Őőő.. Jó neked? :F :U Jóó reggelt! Ez a fejfájás..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9625) Móci válasza gamerkiller (#9624) üzenetére


Móci
addikt

Szép reggelt! Megvolt a mai posta is...
Jobbulást, gamerkiller! Bár nekem is fáj a hasam, ha üres... ;] Ezt nem hagyhattam ki, sajnálom...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9626) picur220


picur220
veterán

Szépjóreggelt, Lédiz end Dzsentlmen!
Enyém a #9994! :DD
Amúgy sztem tök jó szolgáltatás lenne a PH! részéről, ha a saját bejegyzésed hozzászólásait moderálhatnád. Mondjuk ahhoz ide kéne kyrabaybee is:D

[ Szerkesztve ]

(#9627) Móci válasza picur220 (#9626) üzenetére


Móci
addikt

Üdv!

Ötletnek tényleg nem rossz, de nagyon vissza lehetne vele élni sajnos... pedig sokszor tényleg jól jönne.
Én a 9993-ra pályáztam! :))

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9628) geprombolo válasza picur220 (#9626) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó reggelit mindenkinek!
Nem moderálhatod a dolgokat, de moderáltathatod. Persze okkal. És ez jó is így, mert amúgy vissza lehetne élni vele, az meg nem jó.
Vakegérke: köszi az elismerő szavakat. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9629) picur220


picur220
veterán

Nem arra gondolok, hogy bannolni lehetne azt, aki 'csög a topikbodban, hanem csak pl a hszek törléséről. Ezzel sztem annyira nem lehet visszaélni.

(#9630) Fecogame


Fecogame
veterán

Forradalmi dologra jöttem rá! Kyra azt akarta üzenni, hogy:

Ha linket csinálsz, az úgy jelenik meg, hogy L:

Nem ismerős? A többit találjátok ki :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9631) picur220 válasza Fecogame (#9630) üzenetére


picur220
veterán

De miért akarta ezt üzenni? Mindenki tudja, hogy az L:. Szerintem inkább arra utalt, hogy miért nincs :L szmályli.:D
Móci: Miért pont arra?

[ Szerkesztve ]

(#9632) geprombolo válasza picur220 (#9631) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem mindegy? A lényeg, hogy gondolkoztok a dolgon, és ez jó!
Móci beírva a 9993-hoz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9633) Móci válasza picur220 (#9631) üzenetére


Móci
addikt

Van benne hármas! :P Amúgy csak.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9634) Badman 4ever válasza Móci (#9633) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jó reggelt!
Így reggeli hastömés után rám jött, hogy ezzel a nagyon értelmes játékkal játsszak. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9635) geprombolo válasza Móci (#9633) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jé, őstag vagy.
Rosszember: ennél gagyibb játékot! Nem semmi. Ha volna időm, tolnám én is, de rendszert kell mentsek, mert haldoklik a winyóm a laptopon.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9636) Móci válasza geprombolo (#9635) üzenetére


Móci
addikt

Már egy hete majdnem... :D Folyamatban van az egyéni avatar is, de arra még várni kell minimum jövő hétig. Ráadásul el is veszett imageshackról, Haseknak remélem még megvan. :DDD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9637) geprombolo válasza Móci (#9636) üzenetére


geprombolo
senior tag

Innen is látszik, mennyit voltam gép előtt a héten... :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9638) picur220 válasza Móci (#9636) üzenetére


picur220
veterán

Én is akarok avatart, csak amit kinézek magamnak, az mind foglalt! Későn jöttem ide, az a baj! :( Ha egy évvel hamarabb jövök, vagy csak simán elkezdek fórumozni akkor, amikor regeltem, simán lehetne most Bud Spenceres avatarom. De így nem lehet :O

(#9639) picur220 válasza picur220 (#9638) üzenetére


picur220
veterán

Még vmi: nagyon megharagszotok, ha lenyúlom cizoe volt avatarját? Kuhvára tetszik!:D

(#9640) Psychonaut válasza picur220 (#9639) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem nem lehet, de ha lehet is, elég nagy pofátlanság.

(#9641) geprombolo válasza picur220 (#9639) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az tényleg pofátlanság lenne, de rajzoltass magadnak Hasek kollégával valamit.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9642) Gergő_ válasza picur220 (#9639) üzenetére


Gergő_
őstag

látom junik vagy :D , legyél inkább tux te is ;)

(#9643) Fecogame válasza picur220 (#9639) üzenetére


Fecogame
veterán

Az elég gázosan jönne ki... Inkább ne :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9644) Móci


Móci
addikt

Ismét üdv!

Mást nem kellene lenyúlni, elhiszem, hogy tetszik, de az nagy tahóság finoman fogalmazva. Körül kell nézni, csak akad valami jó!
Nem leszek sokáig, van még egy kis munka, ez-az... a délelőtti halpucolás letudva, holnap főhet a halászlé... :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9645) picur220


picur220
veterán

Nem konkrétan azt az avatart akartam, ami az övé volt, csak hasonlót. De ha tényleg nagyon nagy pofátlanság lenne, akkor hanyagolom a témát, majd lesz vmi!:D

(#9646) Psychonaut válasza picur220 (#9645) üzenetére


Psychonaut
addikt

Niko akkor is cizoe avatarja volt, és ha még tök idegen lenne is itt, akkor sem nyúlhatnád le. Így meg, hogy birodalmunk állampolgára volt...a mi haragunk vár rád ha megteszed.

(#9647) geprombolo válasza picur220 (#9645) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hasonló lehet. Mondjuk lehet profilból, vagy nézzen felfele :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9648) Badman 4ever válasza picur220 (#9645) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Inkább legyél valami Tux-módosulat, Niko mindig cizoe-ra emlékeztetne engem pl. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9649) Psychonaut válasza Badman 4ever (#9648) üzenetére


Psychonaut
addikt

Badman, jó hogy itt vagy, úgyis veled akartam beszélni. Mesélj már nekem kicsit a Rosetta@Home-ról, érdekelne a dolog. A topikját ismerem, de ott kevés nekem az információ, meg amúgy is jobb dolog a dolgokat egy ismerőstől, személyes tapasztalat alapján hallani. Jöhet priviben is a válasz, ha gondolod. :K

(#9650) picur220 válasza Badman 4ever (#9648) üzenetére


picur220
veterán

Niko elfelejtve!:D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.