Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9551) Hasek válasza Móci (#9549) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ma már rajzoltam, mit akarsz? Ott van a bejegyzésben! :DDD

Ice!?: Grat!
Legalább egy ASUS 9550GE-t tettél volna. Olyanom volt, és imádtam! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9552) Móci válasza Hasek (#9551) üzenetére


Móci
addikt

MÉG TÖBBET VAZZE! :DD

Bakker, ez bejött, s csak úgy elvitte a 9550-et. :DDD Anno én is szerettem volna nagyon egy ilyet, de 9800SE lett helyette. Az se volt rossz azért.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9553) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szép jó napot mindenkinek.. Majdnem kiszáradtam a buszon. Hallod soha senkinek.. :U

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9554) Móci válasza gamerkiller (#9553) üzenetére


Móci
addikt

Üdvözlet!
Az nem lehetett valami jó... :( Én egyszer összeestem buszon (vagyis le, az ajtóhoz). Érdekes volt, az biztos. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9555) Hasek válasza gamerkiller (#9553) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szia! :)

Miért, mennyit buszozol te?

Üdv. H

(#9556) gamerkiller válasza Hasek (#9555) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Naponta 2,5 órát.. Nagyon szar volt, összeragadt a szám, meg hányingerem lett.. wáwáw. xD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9557) Móci válasza gamerkiller (#9556) üzenetére


Móci
addikt

Amikor az utolsó suliba jártam, nekem is megvolt a napi 120 km buszozás... élmény, az biztos.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9558) Ice!? válasza Hasek (#9551) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem meg ilyenem volt. :DDD
De a kedvedért:

Móci: FAIL.

;]

(#9559) Móci válasza Ice!? (#9558) üzenetére


Móci
addikt

Annyira nem, azért nem volt az egy olyan rossz kártya a 9550-hez képest... ;]
Hasonlóan nézett ki, ha jól emlékszem:

De ezen nem tett túl, ennél szarabb vga-m SOHA sem volt még: link.
Sis... :O

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9560) Ice!? válasza Móci (#9559) üzenetére


Ice!?
őstag

szerk: ezt egy picit benéztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9561) Badman 4ever válasza Móci (#9557) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én meg minden reggel 5 percet trolizok a suliig. :DDD Na az mekkora élmény. :DD
Amúgy sziasztok! Továbbra is nekem van legszebb 9000-es kártyám. :P
Móci: 1 mp különbség... :C

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9562) Móci válasza Ice!? (#9560) üzenetére


Móci
addikt

Az enyémen nem az volt, de háromszor gariztattam kb., és semmit nem lehetett vele csinálni, annyira szarok voltak a driverek. Konkrétan még a vindóz ablakok is összekeveredtek néha. :DDD Játék? Áh...

Szép is az az Asus kártya... tetszik a nyák színe, hasonló asszem az Abitoknak volt még.

Majdnem tökéletes szinkron! :C

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9563) Hasek válasza Ice!? (#9558) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ettől még nem lesz GE. :DDD

Így:

:D

Üdv. H

(#9564) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Most meg egy ilyen fekszik a polcomon:

Nvidia Riva TNT2(Vanta) - Az első VGA-m. Még megvan! :DDD

A ventit arról az Abit alaplapról varázsoltam le, ami nem rég ment tönkre. :D

Viszont a VGA gyártóját nem tudom... :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9565) Móci válasza Hasek (#9564) üzenetére


Móci
addikt

Szép darab! Én egy 1 megás S3 Trio64-et (pci!!)használok sokszor próbának, sőt, az asztali is ment vele párszor már, ha nem akadt vga. :DDD
Nekem az első egy 8 megás S3 Savage volt, természetesen agp-s.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9566) Ice!?


Ice!?
őstag

Nekem ez is tetszik :DDD:

Am az első "normális" gépemben GeForce FX5200 volt. [link] Még 2003-ban asszem.
Hú mekkora volt. Itt a környéken még javában a p2-esek, p3-asok voltak elterjedve, erre mi meg beújítottunk egy 2.4HT-vel. :DDD

szerk: Szép kis kártya. :)

[ Szerkesztve ]

(#9567) Móci válasza Ice!? (#9566) üzenetére


Móci
addikt

Ezt én is elfogadnám szívesen! :C
Anno haverékra csodálkozott rá mindenki a 423-as p4-el, meg a rambus ramokkal. P2, P3 mellett 2001-ben az nagy szám volt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9568) Ice!? válasza Móci (#9567) üzenetére


Ice!?
őstag

Mi is az akkori kb legfullosabb konfigot rakattuk össze. 300k volt. Ma nem érne 30at se.

(#9569) Móci


Móci
addikt

Furcsa azért, hogy ennyire nincs értéke már ezeknek, pedig anno tényleg hatalmas pénzekbe kerültek. Emlékszem, egy Gef 2 MX-re is alig tudtam zsebpénzből összeszedni a pénzt, s akkor is a legolcsóbbra tellett. Volt talán 12 ezer forint (MX 200 32Mb).
Méretben hasonló volt, csak kékben, s membordák nélkül.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9570) Hasek válasza Móci (#9569) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Egyszer biztosan lesz. Majd valamelyik múzeum megveszi őket, 50 év múlva. :D

Az én Riva TNT2-esem annó 20k volt... Mivel csak 11 éves voltam akkor, így bevallom hogy nem én vásároltam, hanem a 11. szülinapom alkalmából kaptam(2000). :B

Az első VGA amit saját pénzből vettem, az egy Nvidia MX420-es volt(2003), s aztán követte őt a ASUS Rad.9550GE(2005). Ha már így belekezdtem, akkor megemlíteném az MSI Rad.X1800GTO-t(2006), ami a 9550GE-t követte, majd ezt cseréltem el a HIS Rad.X800XL-re(2007), ami most van. Ennyi VGA-m volt bő 14 év alatt, amióta géppel foglalkozom(most leszek hamarosan 21.) :DDD

Ja, egyébként most jutott eszembe. 2005 december egyik napján álltam a Zuglói vasútállomáson, hátamon egy hátizsákkal, amiben egy frissen vásárolt ASUS Rad.9550GE lapult. Boldog voltam, végre megvan! Aztán hazaértem, és használtam egészséggel. Majd 2006 februárjában egy kicsit csökkent a teljesítménye a VGA-nak, aminek nem örültem. Hogy kiderítsem mi a baj, a frissen bekötött netünket kihasználva, keresgélni kezdtem, hogy találjak egy leírást, és végül egy oldalra akadtam, ahová felregisztráltam... Találjátok ki, melyik volt az... :DDD

Első hsz-em: [link] (Helyesírás 1-es, értelmiszínvonal egy 16 éves szintjén(annyi is voltam), és egy fél évvel korábbi hsz-re reagáltam... Na, tipikus újonc voltam...) :DDD
Megjegyzem, ekkor még Logout sem volt... :K

Üdv. H

(#9571) Badman 4ever válasza Móci (#9569) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Király kártyák ezek, a nagyim gépébe duruzsol egy Geforce 2 MX-400 32 MB. A TrackMania az legalább még fut vele. :D
Nálam is van elfekvőbe pár régebbi kártya: Klikk! (saját fotók)
Nekem még volt Geforce 3 Ti-200-asom, amit a Black Edition szintjére húztam. ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9572) Móci


Móci
addikt

Látom vannak még régiség gyűjtök erre! :DDD
Nekem ezek voltak, remélem nem felejtettem kis semmit: S3 Savage 8MB, Savage 4 32MB, Gef 2 MX, sis xabre 400 (szuperszar), Gef 3 Ti200, Ti4200, Radeon 9100, 9800SE, Gef 6600GT, Radeon X1900XT 256MB, X1950Pro (ez még megvan, mert leégett), Gef 7800GT, Radeon 1050 (asszem). Nem pont sorrendben, de talán mindet sikerült felsorolni. :DDD
Pci-e csak az x1900-tol volt.

Én meg abban az évben regisztráltam, amikor 18 lettem. Fene tudja már, hogy mi volt az első postom.

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9573) Badman 4ever válasza Hasek (#9570) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lejárt a szerkesztési idő, szóval én most vagyok 18 és még csak valamivel több, mint egy éve vagyok regisztrálva és az első hozzászólásom üzleti jellegű volt, a mostani procimat bizniszeltem meg. :)
Móci: Nekem nem sok VGA-m volt, de mindegyiket szerettem és 1 kivételével mind meg is van. A sorrend: S3 Trio, ATI Rage Pro Turbo, Geforce 3 Ti-200 (ez nincs meg) és a mostani ASUS Radeon 9600 XT-m van még. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9574) geprombolo válasza Badman 4ever (#9573) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kiráj végéákok, meg egyébbbbb nyalánkságok! Jesz!
Na jó, visszaállok helyesbe, mert nehéz elviselnem magam, ha helytelenül írok :DDD
Első karim a melóban volt, egy Maxtor 2MB-os, egy P1-esen. Utána lett saját gépem, otthonra, benne egy Geforce4 MX400 32MB (ha jól emlékszem), azt iszonyú gyorsan lecseréltem, miután szétcsodálkoztam az agyam, hogy mennyivel szebb a képe videólejátszásban egy vacak Radeon VE-nek (lebutított 7000-es), szóval amazt gyorsan megvettem. Aztán következett egy Radeon 9000, később egy 9600XT, most meg van a HD3650 Silent Magic, zajosítva, de akkoris hangtalan :C
Gyerekek, nincs valakinek egy Radeon 9200, vagy annál erősebb karija, Low profile? A Dell asztali gépembe kellene. :R
Jujj, de offolunk, gyorsan valaki egy újfajta értelmezést!

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9575) Hasek válasza geprombolo (#9574) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Báttyámnak 9200-ese van, de nem tudom, hogy LP-e. Szerintem nem. :N

Üdv. H

(#9576) Ice!? válasza Hasek (#9570) üzenetére


Ice!?
őstag

Én le se merem írni, hogy mennyi vagyok. Sőt, bele se merek gondolni, hogy lassan 3 éve milyen üzeneteket írhattam. :B :DDD

(#9577) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Na spontán egyet.
:D Végre itt a hétvége, :Lehet pihenni. Biztos kyra is pihen már az alternatív valóságban.
:DD Küldjünk neki :Levelet, hívjuk meg bulizni.
:(( Csak a NASA teleszkópját kell megszerezni, meg egy tekerencses térbizgentő genrátort.
:O Sose találjuk meg kyrabaybee-t!
;) De biztosan idetalál ő is egyszer.
:C És akkor lesz ám ereszd el a hajad.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9578) geprombolo válasza Hasek (#9575) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igazán megkérdezhetnéd tőle! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9579) Fecogame


Fecogame
veterán

No, egyre közelebb van a 10k-ik hsz. Az enyém lesz :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9580) Hasek válasza Ice!? (#9576) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Azt hiszem ki tudom találni. :D

geprombolo: Megkérdezem, ha találkozom vele. Már nem lakik itthon, de időnként átnéznek. OK? ;) Bár ő még használja, szóval szerintem csak úgy fog menni a dolog, ha te meg adsz helyette egy másikat. :U

Fecogame: Ez még viccnek is rossz... :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9581) Ice!? válasza Fecogame (#9579) üzenetére


Ice!?
őstag

Olvass a:Lapelveket.

Hasek: :DDD

76 nap. :D

[ Szerkesztve ]

(#9582) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...már megint mi történt? :U :( ...[link]...

...(#9583) Hasek : :DDD ...pedig elég régen ismerem...több mint egy éve...lassan kettő is van... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#9583) Hasek válasza Str8 sk8r (#9582) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

gamerkiller de büszke lesz... megint átvert valakit. :D Ha jól megnézed, az csak a "város, ahol lakik"... :D

Üdv. H

(#9584) Fecogame válasza Hasek (#9583) üzenetére


Fecogame
veterán

:DDD Jaja, már többen benézték, én is :U ;] :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9585) Badman 4ever válasza Fecogame (#9584) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én meg ravasz vagyok és azonnal kiszúrtam a komiszságot. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9586) Psychonaut válasza Badman 4ever (#9585) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ahogy én sem álltam be az átvertek egyre sokasodó sorába... :D

(#9587) Hasek válasza Badman 4ever (#9585) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ravasz mint a pingvin... :F

Tux&Fox - Tox

:B

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9588) geprombolo válasza Hasek (#9587) üzenetére


geprombolo
senior tag

VUX! Egyik kedvenc mesém :C
Fecogame: a 10K a Vakegéré, senki nem veheti el tőle. Jár neki, mert neki köszönhetjük, hogy ez a topic a játszóterünk lett, nem egy halott semmi. Aki elveszi tőle a 10K-t, az halott. Halál komolyan. Mondjuk lehet a tied a 9997

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9589) Badman 4ever válasza Hasek (#9587) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DDD Elkészült az új Birodalmi közmondás. :C
Az első kép nagyon meredek... :))
Közeledik a 9600, na ki viszi el? Én figyelek... ;]
geprombolo: Jól megaszondtad, aki elveszi Vakegérke hozzászólását az halálnak halálávul hul... :DD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9590) geprombolo válasza Badman 4ever (#9589) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen. Azt kivetjük a hidegbe, ahol lesz félelem és fogcsikorgatás.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9591) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

9600.. hmm..:) Sziasztok amúgy.. De szép este! Szerelmes vagyok már megint.. :K

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9592) Badman 4ever válasza gamerkiller (#9591) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, milyen szép az est! Ma megismertem pár új arcot, meg ki is fáradtam mentálisan a témazárók miatt, szóval ilyen nyugis-fáradt hangulatom van. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9593) gamerkiller válasza Badman 4ever (#9592) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én nekem is.. Ellazulós, boldog, mosolygós este..:) Jajj ezek a nők.. Milyen régen voltam már ilyen..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9594) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Mi lesz a téma estére? Én nagyon be vagyok lazulva.. ;]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9595) Badman 4ever válasza gamerkiller (#9594) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Először is szerezzük meg a 9600-at. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9596) gamerkiller válasza Badman 4ever (#9595) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Rajtam nem múlik..:) Akárkié lehet.. :D
Lazuljatok...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9597) Badman 4ever válasza gamerkiller (#9596) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy valaki hirtelen előugrik, amikor odáig jutunk és elviszi. :D
Uh, most dübörög nálam a Gn'R-től a Paradise City és társai. :)
A tarantula is jó, a poén változatát ismertem hamarabb, az milyen már. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9598) gamerkiller válasza Badman 4ever (#9597) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez a tarantula egy igazi kultusz zene..:) Én nagyon szeretem a Raggae-t, a jamaicai életérzést!! Egy időben mg akartam tanulni jamaicai patoa nyelven.. XD
Nem hiszem hogy valaki beugrik..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9599) geprombolo válasza Badman 4ever (#9597) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha a #10000-nél is előugrik valaki, az nagyon csúnya lesz. Fél perc és beírom a dolgot az aláírásomba.
Ki viszi a 9.6-ot?

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9600) gamerkiller válasza geprombolo (#9599) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Majd én..:) Volt nekem egyszer egy jó kis HIS 9600XT-m.. :) De szerettem, aztán egyszer csak megjelent a X1950XTX a légkörben, és beleugrott egy új AB9-Quad GT-be..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.