Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9401) gamerkiller válasza geprombolo (#9397) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Sajnos körülbelül 2.000km budapest-től, de mind1, távolság nem számít..:D Én már voltam 2*, csináltam fényképeket, majd ha hazamegyek linkelem őket..:D Nagyon tuti hely!

10.000? Kíváncsi leszek mi lesz.. Remélem egy megható kis szösszenet írást olvashatunk.. :) Én azért mindenesetre 9.990-nél kiszállok..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9402) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#9400) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gratula! :C Én tartogatom magam a 9999-re. Ha valaki még nem tudná: a 10000 a Vakegérke kizárólagos előjoga! Ha valaki beleköp a dolgunkba, a Birodalom rettenetes bosszújával fog szembenézni! És ez nem vicc.
gamerkiller: pedig gondoltam elvinnéd mondjuk a 9998-at.... még szabad... itt lehet jelentkezni

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9403) gamerkiller válasza geprombolo (#9402) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na jó, azt hiszem egy 9998-at megérdemlek..:) Elvinném..:) Már kicsit kezdek izgulni is, elvégre nem olyan sokára káosz lesz.. :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9404) Móci válasza Mr.Csizmás (#9400) üzenetére


Móci
addikt

DDR2-t mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALL HAIL DDR2!!!!!!!!!!!!!!!
Én nem viszek el semmi különleges számot, meghagyom az itteni magasabb rendű birodalmi cimboráknak. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9405) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Megosztom veletek, hogy mire kárhoztattam. Egy ideig költözős család lévén, csupán mobilinternet van a tarsolyban. Még hozzá a Yodafone jóvoltából. És sík ideg vagyok, mert lazán benne van a ketyerében, a 400kb/s letöltési sebesség, ami már kurva nagy csoda számba megy. Korlátlan a net, azonban 5 és 10gb után korlátozza a sebességet. 5 gb után alig észrevehető. Ez oké, havi 6k, ez van. De az, hogy a büdösszájú, káposztatetvek akkor korlátozzák 3-5-10kb/s-re amikor akarják? Az kib@ssza a biztosítékot. Több mint 2 hete nincs internetem, ami használható lenne, akárcsak egy youtube-on való vidi megnézéshez. Máshoz? Ugyan már...

A ma esti zombizást (CoD: WaW) is tönkrecseszte. Alapvetően, ha ilyen lassú, mint most, akkor skype és online game együtt nem élhet. Akkor a skype vinnyog, visít, mint a parfüm fürdőt vett légy. Ergó le kell lőnni, nem megy az operation úgy ahogy kéne. Döntsön már így körrekordot az ember. A másik az, hogy most a 14. szintnél, amikor már megvolt a továbbjutáshoz szükséges cucc, akkor egyszerűen elfogyott alólam a net. És szegény cod, ennek hííján ledobott a francba, a 3 bajtársam meg ott szenved. Mert hogy, ugye, LAN.

Elnézést az egybegyűltektől, hogy ezt idehánytam, de olyan síkideg vagyok, hogy szétrobbanok. Igen kis híjja volt, hogy ne küldjek egy csakis obszcént kifejezéseket felvonultató irományt a nyavalyás piros tűzrevalónak.

Elnézéseteket kérem, és kellemes estét mindenkinek :)

ui.: a vodaphone meg égjen porrá, a pokol legmélyebb bugyrai várnak rá

vettem volna 9400GT-t a mostani karim helyett. több pénzem maradt volna netre. miért nem szóltatok előbb :(

más:

most jut eszembe. a matematika tudományának elég sokat vagyok kénytelen áldozni, de ha keveri az ember a bash.hu-val, akkor még jó is kisülhet belőle :DDD

következő a kérdésem. hogyan távolítod el az integrált videokártyát az alaplapról? - 10.000.000ós kérdés ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9406) gamerkiller válasza hoffman_ (#9405) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Csavarhúzó, kalapács...:) :U Nyertem?:) Senior tag lettem..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9407) hoffman_ válasza gamerkiller (#9406) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Üdv a klubban, nekem szép pillanataim akadtak abban a kasztban :DDD

Nem nyert, mivel a dolog hardveresen tökéletes, a szerketyű 1megabyte/s-ot tud, ami nem rossz, és a hálózat is megvan, hogy ennek a fele azért menjen is. 500kb/s pedig már jónak számít, az én nyomorúságos környezetemben. Semmi egyetemi szerver, vagy 150Mbit-es net, vagy ilyenek ugyebár.

A probléma a szolgáltató, mert ő korlátoz, nagyjából gombnyomásra :(((

ui.:

Ó, én hülye, rossz dologra ültettem a válaszod :DDD De sajnos nem talált. És az utánam szóló sem trafálta el. Legegyszerűbb megoldás, ha deriválod.

Mellesleg *gamerkiller* most nézem csak, milyen rosszfiú voltál. Látom meg is bünettek :D De az hogy lehet, hogy az adatlapodon most is fel vagy függesztve, de mégis post-olsz itt vidáman, mint hal a vízben? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9408) Móci válasza hoffman_ (#9407) üzenetére


Móci
addikt

VODAFONE=KAKSI!

A kisflex meg a legjobb az integrált vga leszedésére. Hidd el. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9409) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Na, jó éjszakát kívánok minden egyes KBK tagnak..
Mellesleg csak úgy halkan jegyzem meg, hazafelé pestről délután láttam egy olyan rendszámú magyar kamiont hogy : KBK-111.. Na gyerekek, valaki lebukott.. ki volt az?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9410) Móci válasza gamerkiller (#9409) üzenetére


Móci
addikt

Jóéjtet! Én ma busszal mentem, szóval kiestem a körből. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9411) geprombolo válasza gamerkiller (#9403) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor te leszel a 9998-as. Beírom a listába. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9412) Mr.Csizmás válasza Móci (#9404) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Én nem viszek el semmi különleges számot,

én se, csak két karton DDR2 chipet a hónom alatt :DDD

(#9409) gamerkiller én céges autóval :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9413) Móci válasza Mr.Csizmás (#9412) üzenetére


Móci
addikt

:R :R :R
Imádunk, DDR2!
Nem kellene egy DDR2 rajongói klubot létrehozni? Esetleg egyenruha, himnusz? :DDD

Eltűnök mára, jóéjt a birodalomnak!

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9414) geprombolo válasza Móci (#9413) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hihi, a HD3650-esemben is DDR2 van. Persze GDDR. meg a rendszermemóm is 2 giga 1066-os ddr2. Szóval éljen a ddr2!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9415) Mr.Csizmás válasza Móci (#9413) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

támogatom :)) :DDD

jóccak!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9416) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#9415) üzenetére


geprombolo
senior tag

Részemről is jó8.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9417) geprombolo válasza geprombolo (#9416) üzenetére


geprombolo
senior tag

Túlfutottam az időn.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9418) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szunnyadjatok csak, barátaim. Hamarosan én is ágyba dőlök egy fárasztó délutános műszak után.
Álmodjunk hintát, homokozót, álmodjunk rétet, kis patakot.

Álmodtam egy világot magamnak...
Általában saját magamnak álmodom, de ezt a világot nekünk álmodtam meg. Nem potyára. Nem vagyok egyedül, együtt álmodjuk a semmiből teremtett birodalmat.
Még pár letöltés, és megvan a 111.000. Még (jó)pár hozzászólás, és megvan a 10.000.
Na, ezt pipálja le valaki.

Valami különös hangulatban vagyok.
Ilyenben.
Édes-szomorú dallam, körülölel, elvarázsol.

Töprengek.
Meglesz az a tízezer, már tuti meglesz. Vele együtt elmúlik a varázs, elmúlik a vágy, hogy elérjük.
Valahogy olyan ez, mint a szeretkezés. Petting, aktus, cél a kielégülés. A végén fáradtan omlunk össze, és sajnáljuk, hogy vége. Jó, persze, újra éled a vágy, és talán sokkal nagyobb élvezet részesei lehetünk, mint amit átéltünk idáig. Remélem, hogy itt is ez lesz, hiszen evés közben jön meg az étvágy.

Gondoltad volna ezt, kyrabaybee?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9419) gamerkiller válasza Vakegérke (#9418) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A varázs.. Szerintem nem múlik el, miért tenné. A 10.000hsz elérése utána tudunk találni célt.. A saját topikot, a bűvös 50.000-ret.. Ne legyél szomorú, nem fog elmúlni semmi, itt leszünk, és játszunk tovább.. Elvégre... Ezért hoztad nekünk létre ezt a játszóteret.. Azóta ápolgatjuk, tereljük az útját.. Ez a miénk, nem veheti el nyomós ok nélkül senki.

Jó reggelt kívánok kedves KBK tagok..:) Senior tag lettem..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9420) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Jó reggelt mindenkinek! :)

Iszonyatos torokfájással köszöntött a reggel, amihez némi láz is társult, hogy véletlenül se legyek egészséges... :(((

(#9421) Mr.Csizmás válasza Psychonaut (#9420) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jobbulást :))

nekem csak a szokásos meghűlésem van, illetve az abból való kijövetel (tegnap a zsíroskenyér hagymával, és a pálinka segített)

de még mindig rekedt a hangom, néha meg egy asztmás farkaskölyökhöz hasonló hangokat adok ki :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9422) gamerkiller válasza Psychonaut (#9420) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jó reggelt..:) De legalább nm kell menned suliba! (vagy dogzani..:))

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9423) Móci


Móci
addikt

Jó reggelt, és jobbulást a szenvedőknek!
Még itthon, de nemsokára indulhatok a könyvtárba... :(
Szerintem 10 000 után is lesz itt élet, hiszen közösség az van, s igény is lesz rá, az fix.
Éljen a birodalom 10 000 felett is! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9424) puttputt


puttputt
őstag

Két jó sztorim nekem is van:

Édesapám most váltott Pannon Mobilnetről T-Mobilra.
A Pannon nem sok sávszélt adott, de ugye le volt kötve 2 évre... :U
Eléggé kell a munkájához a net, szóval sok nehézsége volt...
Most örömködtünk az új felett, mert szépen vitte, 200kb/sec. letöltés, stb.
Kellett is, mert a laptopjára rá kellett dobni a netről letöltendő drivereket.
Hirtelen azt vettük észre, hogy 0, azaz 0kb/sec. az átvitel.
Azt mondta, hogy néha belassítják, ha sok az adatforgalom. Na de ennyire? :))
Ennél még a GPRS-em is jobb..., azzal is többet tudok kezdeni.
Igaz, azt a múltkor a Google Earth online intézte el - műholdas képpel -, szépen lefogyasztotta.

A DDR-ről az jut eszembe, hogy kb. 1,5-2 éve vettem 3x1Gb DDR1 400-as Kingston ramokat, összesen kb. 12-13 ezer lehetett.
Fél évvel ezelőtt ugyanezen ramokat 18-19e Ft.-ért akarták tőlem megvenni. Érdekes ez az "inflálódás".
A DDR2 ramjaimat meg 17k-ért vettem, PH-s tagtól, pesti átvétellel, jó kis tuningramok...
Végül is, jól jártam.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9425) puttputt válasza Mr.Csizmás (#9421) üzenetére


puttputt
őstag

Jobbulást mindenkinek!

Csizmás úr: Megvan az első utcám a Monopolyban! :D Nagyon nem akartak eddig "local" eladni... Rájöttem, külföldiektől kell "csórni". Ők könnyebben ráállnak.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9426) Mr.Csizmás válasza puttputt (#9425) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hmm, be kellene már néznem, a héten még nem is vótam. :))

hehe, nekem NYC, Manhattanban is van uccám, bleeee

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9427) puttputt válasza Mr.Csizmás (#9426) üzenetére


puttputt
őstag

Az igen!
Pedig ott nem lehet könnyű... a sok amcsi közt jó áron "megüresedni vágyó" utcára lelni.

Most próbálkozom Dél-Nyugat Angliában, abban a városkában, ahol megaludtam pár hétre olyan 10 évvel ezelőtt... :U :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9428) Mr.Csizmás válasza puttputt (#9427) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem újonnan vettem, másik tulajtól, de amúgy 2 izé van rajta, rövid utca. de jól fizet :K

igaz a rekord az egy dél-pesti utcám, vhol a havanna lakótelep környékén, ~800k-t ad helyből.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9429) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szép jó napot mindenkinek!
Lassan csak eltelik ez a hét is. Holnap péntek, ráadásul fizetés is. Egy teljes fél napig lesz pénzem. :C Utána sajnos fel kell adnom a csekkeket, és bevásárolni a fontosabb dolgokat, így a nagy részétől kénytelen leszek elbúcsúzni. :O

De nem panaszkodom. Ugyan nem vagyok gazdag, de nem is kell a kukákat túrnom egy kis maradék ehető szemét után... :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9430) Móci válasza Vistaboy (#9429) üzenetére


Móci
addikt

Hejhó, munkás pajtás! :D
Én tegnap levettem már a lóvét, és csoda, 20 ezer kemény forintot félre tudtam rakni! Kemény ez a hónap...
Ismét könyvtár, ismét elcseszett xp-s gépek...
Már egy munkanaplót is kaptam, de ebben nincs net használat, így mi a francot kezdjek vele.
Érdekes.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9431) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, megy a sós vízzel öblögetés, meg valami sz*r aeroszol fújás orrba-szájba. Utóbbi szerintem nem használ semmit. Viszont a Strepsils cukora tényleg segít.

gamerkiller: Egyelőre suli.

Móci: Na, akkor ez egy jó hónap!

(#9432) Móci válasza Psychonaut (#9431) üzenetére


Móci
addikt

Az valóban jó kis 'cukorka', nekem is szokott használni mindig.
Hát jó, de még korántsem biztos, hogy majd sok marad belőle. :D
Egy ilyenre kellene spórolnom szerintem:

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9433) Mr.Csizmás válasza Móci (#9432) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a fülekre, vagy a csajra? ;]

Vistamen :DDD egyszerre post :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9434) Vistaboy válasza Móci (#9430) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na az valóban ritka eset. Nálunk is örömünnepnek számít, ha marad következő fizetésig egy kis extra pénz, amin mást is tudsz venni, nem csak azt, amit muszáj. :K

Tegnap elég szar napom volt. Behívtak minket 1 órára, hogy eligazítás lesz, mert Audit-ot tartanak a nagyfejűek, és hogy tudjuk, hogy mit kell válaszolni, ha esetleg kérdeznek. Bementünk egyre - a komplett délutános szak -, majd utána háromnegyed kettőig csak ott álltunk, mint valami rakás szerencsétlenség. Két óra előtt 10 perccel jött a termelésvezető... helyett a művezető, aki csak annyit mondott, hogy a főnök rá bízta, hogy okítson ki minket. Ez a kiokítás annyi volt, hogy mindenki tudja, hogy mit kell mondania, mert ki vannak már plakátolva mindenfelé a Kontroll Pont-ok, úgyhogy azokat olvassuk el, és megtudjuk a válaszokat. Majd sietve hozzátette, hogy ideje nekilátni a melónak, mert mindjárt két óra van... Na bumm! Többen dühösen benyögték, hogy akkor most legalább 9-kor elmennek haza, ha nem fizetik ki nekik ezt a plusz órát, de a főnök persze hallani sem akart róla. "Majd jó lesz a kajaidő-ledolgozásba." - volt a válasz. :(((

Még jó, hogy mindenre van válasz, ha arról van szó, hogy ingyen dolgozzál, vagy szimplán csak ne maradhassál otthon. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9435) Móci válasza Vistaboy (#9434) üzenetére


Móci
addikt

Nekem annyi az előnyöm, hogy itthon lakom. Így nincs albérlet, különben elmenne a pénzem a fenébe.
Elég genyók nálatok, de mindenhol így van. Tegnap este 7 felé is felhívtak, pont étteremben voltam kivételesen, hogy könyvek így, munkanapló, pakold ezt... Rokon az illető, de bakker ha nem voltunk otthon leeshetett volna neki, hogy no zavarás. Mindegy.
Én szinte alig vagyok otthon, hiszen 10-18-ig van a műszak. Felkelek fél kilenc felé, de volt már olyan, hogy reggel is behívtak. Meg lesz is. Minden hétfőn egy plusz óra van 'kötelezően' helyettesíteni, így csak szerdán érek haza fél négyre. Csoda.
És örülnöm kell, mert van mókahely, hiába rángatnak ide-oda, csak jönnek a plusz órák, ki meg nem fizetik, max lecsúszhatom...
Mindez közmunkásként.

A csajra gyűjtenék, még szép! :DD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9436) gamerkiller válasza Móci (#9432) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Minek gyűjteni ilyenre? Nézz tükörbe... :DDD

'ÉKE!!

Mingyá jönnek a nem féész, hú de bátor vagy stílusú postok.. :D
Na jó, ez volt az utsó..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9437) Hasek válasza gamerkiller (#9436) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Sziasztok, mindenki!

Mi a manó az a "'ÉKE"? Jöhet privátban is, ha nem publikus... :DDD

Üdv. H

(#9438) Móci válasza gamerkiller (#9436) üzenetére


Móci
addikt

Hát, ha egyik reggel így ébredek fel, akkor lesz baj! :DDD
A kinyírlak, neszivassávazze már volt? Én nem hiszek az utolsóban... ;]
Amúgy üdv!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9439) Psychonaut válasza Hasek (#9437) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én Kérek Elnézést. ;)

(#9440) Hasek válasza Psychonaut (#9439) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ohh... először néztem, hogy már megint kinek nem köszöntem, vagy kit felejtettem ki a most nem is létező listából, hogy itt "Én kérek elnézést", de aztán leesett. Nem vágom én az ilyen ultramodern rövidítéseket. A lol-nál már megáll a tudományom... :DDD

Köszönöm a felvilágosítást. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9441) Móci válasza Hasek (#9440) üzenetére


Móci
addikt

Van mindig mit tanulni... :DDD
Én ma különösen elfoglalnám az egész világot. Fene tudja, hogy miért, csak úgy jött.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9442) gamerkiller válasza Móci (#9441) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kreatívoskodjunk..:D Szkennelj mindent amit látsz xD Unatkoztam nagyon..:)
Látszik nagyon kipihentem magam?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9443) Móci válasza gamerkiller (#9442) üzenetére


Móci
addikt

Igen, ez annak a jele! :D Bogár nincs? Mi anno cégnél azokat fénymásoltuk, nagyítgattuk, lőttük lézerrel...
A darázs 300x-os nagyításban majdnem 10 centi hosszan egy papíron bődületesen jól mutat!
Én szkennelni sajna nem tudok, így marad a ph.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9444) gamerkiller válasza Móci (#9443) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az nincs, de van egy aranyhalam.. megpróbáljam?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9445) Hasek válasza gamerkiller (#9442) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Szkennelj már egy monitort :DDD

Üdv. H

(#9446) Psychonaut válasza gamerkiller (#9442) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szkennelj egy szkennert... :U

Na, most megfogtalak... :P

(#9447) Móci válasza gamerkiller (#9444) üzenetére


Móci
addikt

Naná! ;] Vagy kapj el valakit az utcáról, s nyomd bele a fejét a szkennerbe. Lányoknál más is odanyomható... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9448) gamerkiller válasza Hasek (#9445) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Monitort sajna nem tudok.. De... Pill!
Scanner scann..:) Nem fogtál meg!
Mócinak is pill!! (anyám jó lesz?:D)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9449) Móci válasza gamerkiller (#9448) üzenetére


Móci
addikt

Hát, ha valami hasonló, akkor igen. :B

Élnézést, de nem hagyhattam ki. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9450) Psychonaut válasza gamerkiller (#9448) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kis csaló, kettő van nekije... :D

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.