Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Xaels válasza Criton (#2349) üzenetére


Xaels
félisten

Igen ez főleg csak a Custom ROM-ok miatt lényeges.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2352) roxan


roxan
senior tag

Nagyon érdekeset produkált tegnap a kamera, eddig ilyen nem volt vele.
Amikor fotóztam, a képernyőn csíkos lett a kép, és a lefotózott kép is ilyen lett.

csikos1
csikos2

Kilőttem mindent a memóriából, akkor sem változott. Nemcsak a hátsó, hanem az előlapi kamera is ezt csinálta, innen gondolom, nem hardveres, hanem szoftveres a hiba.

hátsó1
hátsó2
elsö

Utána kikapcsoltam a gépet, de ugyanez volt a hiba. Aztán az újraindításra mentem, és akkor megjavult.

elötte
utána1
utána2

Az érdekes, hogy a csíkozástól függetlenül is elég gyatra a képminőség, amikor baja volt. Utána már OK.
És még egy: a lefotózott kijelzőn látszik, hogy a képernyővel hosszanti irányú a csíkozás, a lementett fotókon pedig keresztirányúak.

Csak érdekesség, hátha másnak is előjön. Azóta semmi gond vele.

(#2353) mumk1 válasza Xaels (#2351) üzenetére


mumk1
addikt

Sajnos nem csak azokat érinti. Akik egy szimpla permroot-ot szeretnének, azoknak is ki kell nyitni, ami végkép nonszensz garancia szempontjából. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2354) F-ECT$ válasza mumk1 (#2353) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, egy csomó progihoz kell root jog: battery calibration, tbp, stb. A kérdés, hogy kikerülhető lesz-e ez a rendszer, vagy tényleg bukod a garit.

Dive ever, work never.

(#2355) T0rnad0 válasza roxan (#2352) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem egyszer fordult elö ilyen csíkozódás két hét alatt, újraindítás megoldotta.

Z Fold 4

(#2356) CrAck69 válasza F-ECT$ (#2354) üzenetére


CrAck69
senior tag

de most ez nem úgy van hogy ha visszarakod az eredeti romot akkor "nemrootolt" lesz a teló?
eddig ez volt akkor ez most miben lesz más? :)
nem értek hozzá
bocs ha butaságot mondtam :)

Egyszer fenn....

(#2357) mumk1 válasza F-ECT$ (#2354) üzenetére


mumk1
addikt

Ameddig az Alpharev+Unrevoked páros ki tudja nyitni és a készülék azonosító kódok nem a HTC szerverén landolnak, addig nincs gond. Csak akkor ki a bánat fogja rajtuk keresztül kinyitni?? ;]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2358) Szitymó válasza Xaels (#2321) üzenetére


Szitymó
tag

Köszönöm szépen! Ez a Morelocal 2 megoldotta a problémánkat.

(#2359) Anulu79


Anulu79
addikt

Kipróbáltam, hogy meddig bírja a telefon, hogy ha csak tényleg telefonnak használom. Az eredmény: 2n 19ó 7p 17mp jelen állásban és 33%-on áll az akku. Ebben csak némi telefonálás meg pár SMS van.

(#2360) CrAck69 válasza Anulu79 (#2359) üzenetére


CrAck69
senior tag

2nap 19 óra? :)
kijelző mennyit ment?

Egyszer fenn....

(#2361) Anulu79 válasza CrAck69 (#2360) üzenetére


Anulu79
addikt

24% csak mert arra voltam kíváncsi, hogy valami olyan helyen vagyok ahol nem tudok rátölteni akkor meddig megy úgy, hogy ha csak arra használom amire tényleg kell.

(#2362) mumk1 válasza Anulu79 (#2361) üzenetére


mumk1
addikt

Ebből még van egy pár eladó darabom, 1900mAh. Vész esetén jól jöhet. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2363) Anulu79 válasza mumk1 (#2362) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi, de én valahogy idegenkedem az ilyen plussz "ketyeréktől". :)

(#2364) mumk1


mumk1
addikt

Egy jó hír. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2365) Criton válasza mumk1 (#2364) üzenetére


Criton
veterán

ez tényleg nagyon jó hír :R :DD :))

(#2366) CrAck69 válasza Anulu79 (#2361) üzenetére


CrAck69
senior tag

akkor ez szinte a készenléti ideje :)
jó ezt legalább tudni
hamarosan én is beújítok egyet

Egyszer fenn....

(#2367) MerLinh válasza mumk1 (#2364) üzenetére


MerLinh
senior tag

Végre egy jó alternativa ovimaps ellen =) Mindent tervez ami kell, autóutat, bkvt, gyalogost mi kell még?=) Jah igen olcsó korlátlan netcsomagok =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2368) rizso válasza mumk1 (#2364) üzenetére


rizso
addikt

Ugrik a Nokia nagy (igazából egyetlen) előnye :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2369) t.imi válasza MerLinh (#2297) üzenetére


t.imi
addikt

Én sem akarok flamelni, csupán érdekes hogy 1x ez, 1x az.
Sokszor kell fényképet készítenem doksikról, hibás alkatrészekről kb 0.5-1mm a bibis rész, tehát kellene a relativ részletgazdag kép. N8 van, az jó, de kellene valami új :)

B]Nikk köszi, látom hogy videóval nem lehet gond, inkább a fotós része érdekel.

(#2370) Xaels válasza t.imi (#2369) üzenetére


Xaels
félisten

A duplaledes villanó jó kontrasztú képeket csinál sötétben is nem túl messziről. [link] Ezek az én tesztképeim, nézd át őket és döntsd el, hogy megfelelnek-e vagy sem az elvárásaidnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2371) Criton


Criton
veterán

Ma voltam a Mammutban (Saturn, T-Mobile, Vodafone, 2 GSM bolt) és sehol nem volt tok a telefonra, de még akkora sem, ami jó lett volna neki.

Egyre jobban kezdek lemondani arról, hogy én tokot találjak erre a telefonra.

Valamint most vettem észre, hogy a dobozban van egy fekete matrica, annak kéne valahol lennie felragasztva?

(#2372) rono válasza Criton (#2371) üzenetére


rono
csendes tag

Speedshopban nézted már?

(#2373) T0rnad0 válasza Criton (#2371) üzenetére


T0rnad0
addikt

Speedshop-ban sok minden van raktáron, szerintem nézd meg ott...A fekete matrica kérdést még nem válaszolták meg a fórumban :DDD

Z Fold 4

(#2374) Xaels válasza Criton (#2371) üzenetére


Xaels
félisten

[link] , [link] Azt írják jó a Sensation-höz is például, és van raktáron is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2375) zzola válasza Criton (#2371) üzenetére


zzola
félisten

HTC Sensation Case-E_cell
Én ettől a cégtől rendeltem már többször más készülékekhez, meg most az Incredible S-hez is innen vásároltam...

(#2376) rono válasza Criton (#2371) üzenetére


rono
csendes tag

Ha beütöd a keresőbe HTC, majd Sensation, legalább 3 oldalnyi tokot dob ki! :))

[ Szerkesztve ]

(#2377) Criton válasza Xaels (#2374) üzenetére


Criton
veterán

na, ez teljesen jó lenne, főleg feketében :) (köszi a keresésben :R ) na már meg is van a fekete , KÖSZI, KÖSZÖNÖM mindenkinek a keresést, a fekete lett :R :R

a matricára egyébként az van írva, hogy "HTC VOID" fekete a matrica

Arizso : a telefont az Edigitalban vettem, és ez a dobozban volt, nektek ez a matrica van beragasztva ezzel a szöveggel "HTC VOID"?

[ Szerkesztve ]

(#2378) rizso válasza Criton (#2371) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy olvasgatom itt a fórumot, azt hiszem, hogy a fekete matricát a hátlap alá kell ragasztani ;]

Amúgy párommal mi is szembesültünk azzal a ténnyel, hogy nem könnyű tokot venni (WaveII-je van). A legjobb megoldás: ebay.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2379) t.imi válasza Xaels (#2370) üzenetére


t.imi
addikt

:R :R :R :R Végre használható képek, nem a 0% tesztképek. Így már látszik az alagut vége. Köszönöm még egyszer. :K

(#2380) Criton válasza rizso (#2378) üzenetére


Criton
veterán

ha az a matrica, mennyire probléma, hogy nincs beragasztva :F
Edigitalos a telefon, ezt szerintem nekem nem kellett volna tudni, hogy annak ott kellett volna lennie.

Egy képet tudsz róla csinálni? Akkor megtudom nétni, hogy az-e az :R

(#2381) rizso válasza Criton (#2380) üzenetére


rizso
addikt

A matrica poén/irónia volt :) Illetve volt itt a fórumban egy kedves kolléga (elnézést, de hirtelen nem ugrik be ki volt, visszakeresni meg lusta vagyok), aki megmutatta a saját megoldását.
Szóval lehet, hogy a HTC nem véletlenül rakta bele, gondolt azokra akiknek majd mozogni fog a kijelző/hátlap ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2382) Criton válasza Xaels (#2374) üzenetére


Criton
veterán

A feketét már meg is rendeltem, szombaton tudom átvenni, köszi :R
Nem nézz ki rossznak!

Fóliának ez jó? A speedshopban fel is rakják azt tudom, Desire ott rakták fel nekem.

(#2383) rizso válasza Criton (#2382) üzenetére


rizso
addikt

Ha nem ebay-ről rendelsz, akkor tudom ajánlani innen PH-ról cilo9 kollégát, és a hirdetését!
Már többször is vettem tőle fóliát, és eddig mindegyik bevált!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2384) Criton válasza rizso (#2381) üzenetére


Criton
veterán

scapegt és Xaels beszélgettek erről a fekete matricáról a #550 #555 #574 nél.
Meg Jossuah777 a #579 nél.

Itt most minden van, ha nincs fent akkor nincs gari..de nehogy már szívjak ha most az Edigital elfelejtette mondjuk felrakni... másnak akkor a dobozban nem volt?

Fóliának még találtam ezt

A másik amit előbb linkeltem valami noname gondolom.

P1eTr0 : én pár napja mikor venni akartam még a telefont, szóval 2-3 napja, akkor a speedshop még ha jól emlékszem 2év garanciát írt oda.

[ Szerkesztve ]

(#2385) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Aki speedshopban vette, meg tudná mondani, mennyi garanciát adtak rá? Most 1 évvel árulják...

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#2386) Criton


Criton
veterán

Most olvasom, hogy akinek független a telefonja gyárilag annak a dobozában kell lennie ilyen matricának "HTC Void" . xda-developer oldalon írnak erről : its standard practice from HTC on non branded/network phones. LINK
Másnak akinek független a telefonja, nem volt ilyen? Szóval nem T,V,Pnél vásárolt...

(#2387) zonusz


zonusz
tag

Még mindig eltűnik az Opera és a Skype ikonja, pontosabban mintha nem ismerné az ikont csak egy kis android látszik mind a kettő helyén. Egyébként működik mind a kettő csak tudni kell, hogy a zöldikéket kell megnyomni. De olyan is volt, hogy eltűntek az alkalmazás listából, azután újra megjelentek. A listában egyébként, ha láthatók, mindig a saját ikonjukkal virítanak. Erre valaki?
Köszi

(#2388) zzola válasza Criton (#2386) üzenetére


zzola
félisten

Nekem ma jött meg az Incredible S, (elvileg) 2 év gyártói garanciával, és bizony ott csücsül a dobozban az a bizonyos fekete matrica...

(#2389) Tibi09 válasza zonusz (#2387) üzenetére


Tibi09
tag

Az ikon változás nálam is volt már. Azután jött elő, hogy a játékokat/appokat átraktam a memóriakártyára. Azután töröltem az ikonokat az adott asztalról és kiraktam újra. Azóta nincs gondom vele.

Alkalmazáslistás dolgot még nem tapasztaltam.

(#2390) Criton válasza zzola (#2388) üzenetére


Criton
veterán

Akkor egy kicsit nyugodtabb vagyok.
Más helyen azt írják ezt véletlen pluszba rakták be, vagy elfelejtették felrakni...
Most még olyanokra vagyok kíváncsi akik gyárilag függetlenül vették a telefont, expansysnél vagy edigtalnál...

(#2391) zzola válasza Criton (#2390) üzenetére


zzola
félisten

Én GSMHome-nál vettem...

(#2392) T0rnad0 válasza Criton (#2386) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is volt matrica, pedig V-s ( valszeg független )

A speedshoptól azt az olcsóbbik fóliát ne vedd meg, én először hasonlót rendeltem tőlük: kicsi, vastag és eleve karcosan jött, ha nem puha anyaggal rakod fel, akkor tuti szép karcok lesznek a fólián :U

Z Fold 4

(#2393) MerLinh válasza Criton (#2390) üzenetére


MerLinh
senior tag

Én is kaptam, Vodánál vettem, igaz hogy teljesen független minden téren =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2394) zonusz válasza Tibi09 (#2389) üzenetére


zonusz
tag

Köszi, ezt én is megpróbálom, majd reggel megnézem újra.

(#2395) Criton válasza T0rnad0 (#2392) üzenetére


Criton
veterán

ok rendben, akkor a kérdés az, hogy másnál miért nincs matrica, ha nálad is van mint V-snél :)
A matrica akkor maradjon a dobozban gondolom. :F
Fóliát majd szerintem a speedshopnál személyesen megkérdezem, és ha van nekik valami jó akkor ők felrakják, elég jól feltudják rakni, tokom már van :R

Ja, az tetszik még pluszba, hogy a legtöbb programot már az sdre tudom telepíteni :) Desire után szokatlan egy kicsit :K

[ Szerkesztve ]

(#2396) T0rnad0 válasza Criton (#2395) üzenetére


T0rnad0
addikt

Vékony fóliát vegyél és rakasd fel, az a biztos ( nekem soha sem sikerült olyan szépre, mint ahogy felrakják boltokban :DDD )
Neked mennyire merül egyébként?

Z Fold 4

(#2397) roxan


roxan
senior tag

No lecseréltem a gyári 8GB-os kártyát egy 32-es class10-re. Átmásoltam mindent, és be. Vagy én kutyultam el vmit, vagy nem, de azokat a programokat, amik az SD-n csücsültek, újra kellett raknom, mert nem tudta indítani. Azóta minden OK.
Van 32GB tárhely. Rádugom a laptopra, és másolhatok rá bármit. (nem úgy, mint a 16gigás szifonnál, semmire sem mentem vele)

(#2398) Anulu79 válasza Criton (#2371) üzenetére


Anulu79
addikt

Én az SGS 2-höz vett tokomat használom a Sensationhoz is. :) A t-ben vettem akik meg a gigateltől rendelték. Néz szét az oldalukon.

(#2399) szasz1


szasz1
tag

Hmm a mai reggelen, sikerült felfedezzek egy "lemoshatatlan" koszt, ami miután jobban megnéztem egy pixelhiba lett. Szerintetek ezért cserél a T vagy mit mondanak? múlt keddi a teló.

(#2400) Nikk válasza szasz1 (#2399) üzenetére


Nikk
senior tag

Elég sok pixeles sensation van sajnos a piacon... Nekem is az, de csak egy szubpixel és az is a szélén. Külföldi siteokon, elég sok ilyen van, ráadásul nem csak egy darab pixellel, hanem akár többel is. Sajnos a Sony az utóbbi időben eléggé lecsúszott, egy harmadrangú gyártóvá... :S Nem biztos, hogy HTC jól teszi, hogy tőlük rendel. Másfelől meg egy pixelhiba nem pixelhiba, írtam a HTC-nek és visszaírtak, hogy 2-3 esetén is csak akkor csere, ha 5mm-nél közelebb esnek a hibák a kijelzőn, vagyis elé lehetetlen garanciális feltétel...

DIGIC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.