Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) Zirowe válasza hito (#15349) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig de+hivatalos nyitás is kell, szóval érdemes inkább várni.

HGabor89 : mert tuti nem a gyártónak küldik.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15352) hito válasza Zirowe (#15351) üzenetére


hito
nagyúr

Ha meg hivatalosan nyitom ki akkor a gari bukó gondolom. Downgrade-elni nem lehet? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15353) Zirowe válasza hito (#15352) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elméletben nem teljesen bukó, gyakorlatban ecare bmikor ráfoghatja, hogy azért lett rossz.

Nem lehet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15354) Something_ válasza Zirowe (#15351) üzenetére


Something_
őstag

Errol beszelek en is, nem is amerikaba es nem is kinaba, de meg sztem az e-care-ba se kuldik.
Fogjak, szetkapjak, megfujjak, visszakuldik a tulajnak:D
Gondolom az ecare egy alaplapcserere elkerne alaphangon 50e-et.

Viccet felreteve, szted hogy javitanak a sufnigsmbe pl egy alaplapot? Alkatreszhez hozza tudnak jutni?

(#15355) hito válasza Zirowe (#15353) üzenetére


hito
nagyúr

És mennyit kell vajon várni erre az s-offra? Mert akkor inkább eladom és veszek egy hackelt-et :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15356) f27 válasza Something_ (#15350) üzenetére


f27
aktív tag

Mikor vettem akkor a T-mobilnál dominoba volt 110k
gondoltam akkor függetlenbe vegveszem 120k-ba
Most ahogy néztem függetlenbe 116k?
Elég jól tartja magát.

A másik kérdésedre pedig ..Te sem olyan modszerrel javitod a 3ledes gepeket, mint pl a Microsoft.
Ebbe is igazad van mert ők nem javítják én viszont hasonló gépekkel javítom ( 1 hétmulva pont olyannal) Mint amivel meggyárják őket :K :))

[ Szerkesztve ]

(#15357) KonzolKartel válasza f27 (#15356) üzenetére

95e-ért már kapni függetlenül, újonnan. [link]

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#15358) xors válasza KonzolKartel (#15357) üzenetére


xors
senior tag

nah jah, csak ha 1kicsit lejebb görgetsz megtudod miért: "Az Akciós árú készülékek Magyar nyelvű menü nélkül és tartozékok nélkül kaphatóak!"
télleg jól tartja az árát :C

(#15359) Zirowe válasza f27 (#15348) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én októberben vettem 80k-ért, független+gyári gari. :U

hito: igen, érdemesebb.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15360) KonzolKartel válasza xors (#15358) üzenetére

Itt pl nem ír ilyet: 12 hó garancia 94980 Ft

Eladási ár: 94.990 Forint A készüléket 2 év garanciával, dobozában, az összes gyári alaptartozékkal értékesítjük!

Sanszos, hogy ezek a 0 perces, használt telefonok, azaz 0%-ás áfa meg tudom is én, ezért ennyi az áruk.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#15361) Something_ válasza f27 (#15356) üzenetére


Something_
őstag

Akkor nekem dragabban adtak:)

(#15362) xors válasza KonzolKartel (#15360) üzenetére


xors
senior tag

én is áfa nélkül vettem még, dobozosan 2év HTC garanciával, magyar nyelvű menüvel kb. akkori legjobb áron :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15363) arzz


arzz
tag

És mikorra várható rendes s-off az 1.27-re ?

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#15364) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Valahogy le tudom menteni az sms-eket a gmail fiókomba?

(#15365) bbalika81 válasza szegto (#15364) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Én az SMS Backup+ -t használom, nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

(#15366) szegto válasza bbalika81 (#15365) üzenetére


szegto
senior tag

Igen köszi már rájöttem. :)

(#15367) Balinov


Balinov
félisten

Masnal nem fordul elo, hogy gyari ICS-vel kozbe kozbe ujraindul a telefon? Teljesen random, hogy milyen esemeny utan. Tegnap pl. hivas utan, de volt mar Play Store-bol valo kilepes utan, FBReader utan, twitter utan,stb.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15368) T0rnad0 válasza Balinov (#15367) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az újraindulás nem jelent valami jót, lehet szervíz lesz belőle. Érdemes letörölni a legutoljára telepített progikat vagy factory reset...Nekem most fordult elő a napokban, miután felraktam az Adobe Air-t, hogy kikapcsolt magától...

Más: ki milyen romot használ most? IC 5.5-nél megakadt, mióta fent van jobban merül, mást is ki kellene próbálni.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#15369) szegto válasza T0rnad0 (#15368) üzenetére


szegto
senior tag

Én ezt használom most:
Link

A kernel menü alatti kernelt felteszed, sokkal jobb lesz a fogyasztás a bricked kernelnél amit az IC használ..... és nem szaggat egyáltalán.
Egy próbát megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#15370) T0rnad0 válasza szegto (#15369) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez sajnos nem játszik, mert kell az internet megosztás. Ez a kernel rámegy IC 5.5-re is? :F

Z Fold 4

(#15371) Balinov válasza T0rnad0 (#15368) üzenetére


Balinov
félisten

Azt mondod szerviz? Nem hangzik valami tul jol. Nemreg feltett apok gyalujat kiprobalom, par cucc volt, koztuk egy Adobe-os is (asszem a Reader, de mult heten mintha lett volna egy AIR update is PS-en).

Nem szeretnem szervizbe vinni, megmondom oszinten, a rosseb tudja, mennyi ideig tart. Felnem nem kell, sose buheraltam meg eddig. Ami jo lehet a dolgban, hogy a szolgaltatomnal nincs mar a Sensation, csak az One szeria meg a Wildfire S, ha tenyleg be fog szarni, es makom lesz, megjatszom az upgrade-t egy S-re vagy X-re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15372) randras válasza Balinov (#15371) üzenetére


randras
veterán

Ahhoz ennél komolyabb gondnak kéne lennie... bár még úgy sem hiszem, harmadik főalkatrész cseréje után élhetnél a készülékcserével, azt meg az E-Care megoldja. :(

(#15373) Balinov válasza randras (#15372) üzenetére


Balinov
félisten

Hat, ha - neadjisten szerviz lesz belole (bar addig meg van egy ket hibakeresesi mod, reset pl), akkor ha nem csinaljak meg jol, kiverem a balhet es valtok mas tipusra. Kulfoldon vagyok, igy nem E-care, halistennek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15374) randras válasza Balinov (#15373) üzenetére


randras
veterán

Ja, értem. Hát lehet, hogy máshol így működik, felénk sajnos nem. Mondjuk ebben az a mázli, hogy ahogy írtad, random jön elő. Beviszed szervízbe, áll bent két hetet, visszadobják azzal, hogy nem találtak hibát, megint visszaviszed, és már lehet is balhézni. ;]

(#15375) Balinov válasza randras (#15374) üzenetére


Balinov
félisten

hatja, latod erre nem is gondoltam. Azert kerulnem a szervizes mokolast, imadom a telot

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15376) szegto válasza T0rnad0 (#15370) üzenetére


szegto
senior tag

Azt nem tudom hogy Sense 3.6-on megy e mert én csak Sense 4-en próbáltam.
De elvileg simán kéne mennie, elvileg az is Android 4.

Egyébként ittvan az eredeti kernel:
Link

Amit az előbb linkeltem az ebből lett kicsit átalakítva.
Kicsit olvasgass a hozzászólások közt aztán ha látsz Sense 3.6-ot amit írnak hogy működik akkor az IC-vel is menni fog.

Egyébként ha felrakod és nem megy vagy akad vagy akármi akkor még mindig vissza tudod rakni a mostanit és ugyan úgy fog menni tovább.
Itt a Bricked 1.1 ami most van IC-n.

[ Szerkesztve ]

(#15377) claire78


claire78
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék Sensation-re váltani, tudnátok tanácsot adni, mire figyeljek?
Független, vagy Tnoros-ra lenne szükségem, érdemes más szolgáltatósat venni és függetleníteni?
Gondolom ilyenkor ugrik a garancia.
Bármelyiket lehet root-olni?

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#15378) Balazs_ válasza claire78 (#15377) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A legtöbb magyarországi telefon független. Már amelyiket szolgáltatótól veszed.
Az ICS-t még nem nagyon érdemes rootolni, ha jól tudom még a rootos módszer sem 100%-os.

[ Szerkesztve ]

(#15379) claire78 válasza Balazs_ (#15378) üzenetére


claire78
senior tag

Van hátránya a szolgáltatós Sensation-öknek?
Figyelnem kell, h van-e Voda logó boot-oláskor, érdemes elkerülni az olyan készüléket?

(#15380) Zsirmanc válasza claire78 (#15379) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nekem olyan van. Semmi baja. Frissül szépen, megy hiba nélkül.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#15381) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy néha elfelejt a beállított csengőhangon csörögni a teló... be van állítva neki egy adott mp3 file, ami a ringtone (vagy ringtones...) mappában van az SD kártyán.

Aztán van hogy csak rezeg, van hogy más csengőhangon jelez (az szerintem vmi. belső hangja lehet annyira gagyi....)

A teló hálófüggetlen, gyári ICS van rajta, nincs root...

Mi lehet ilyenkor a gond ill. a megoldás?

Üdv.

(#15382) gazfickó


gazfickó
tag

2.3.5-ös Androidos sensation xl 4.0-ára frissítéséhez kérnék segítséget. Olvastam már a topikot, és keresgéltem is, de nem találtam meg a megoldást. Meg nem is konyítok hozzá sokat, mert haveromé van nálam és ma délután meg kéne ejteni. Please help! :R

(#15383) hito


hito
nagyúr

Jelenleg csak az 1.27.0000-ás Hboot nem s-offolható úgy, hogy a gari ne legyen bukó? Gondolkozom a készülék lecserélésén egy olyan Sensation-re amit gari bukfenc nélkül lehet mókolni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15384) Zirowe válasza T0rnad0 (#15370) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sikerült találnod kisebb fogyasztású kernelt ic 5.5-höz vagy inkább romot váltottál?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15385) T0rnad0 válasza Zirowe (#15384) üzenetére


T0rnad0
addikt

Azt raktam fel 5.5-höz, amit szegto fórumtárs ajánlott. Még töltöm a telót ( "érdekes" módon most elég sokáig tölti ), hétvégén tesztelgetem, ha lesz időm.

Z Fold 4

(#15386) Zirowe válasza T0rnad0 (#15385) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, majd jelezd kérlek, hogy jobban bírja-e, köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15387) T0rnad0 válasza Zirowe (#15386) üzenetére


T0rnad0
addikt

Neked meddig bírta 5.5-el? Nekem nagyon harmatos volt, 2 óra ( közepes fényerőn ) kijelzőhasználattal lemerült :(

Z Fold 4

(#15388) Zirowe válasza T0rnad0 (#15387) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, nekem is baromi gyorsan merül, először azt hittem, hogy a megváltozott felhasználás miatt.

Tegnap próbáltam a 3.6/4.0 hibrideket, de még nem igazán győztek meg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15389) hito


hito
nagyúr

Na úgy néz ki sikerült leakasztanom egy másik Sensation-t. Kérdésem az lenne, hogy az 1.18-as Hboot-ot tudom S-offolni garivasztés nélkül? Vagy az sem megy? Rom gyári 2.3.5, sense 3.5-el.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15390) randras válasza hito (#15389) üzenetére


randras
veterán

(#15391) hito válasza randras (#15390) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, köszi, de ez azt jelenti, hogy vissza is tudom állítani nyom nélkül? Bár mondjuk a recovery tool -ból kiindulva igen. Na mindjárt leguglifordítom. :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15392) randras válasza hito (#15391) üzenetére


randras
veterán

Egy RUU telepítés + fastboot oem writesecureflag 3 ADB-n keresztül, ennyiből áll a visszaállítás, ehhez szerintem nem kell fordító! ;)

[ Szerkesztve ]

(#15393) hito válasza randras (#15392) üzenetére


hito
nagyúr

Már akinek :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15394) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Ha nem nyomok a telefonra RUU-t mielőtt fastboot oem writesecureflag 3-azok akkor lesz valami? Ha igen akkor miért? Mi változik, ha felrakok rá gyári szoftvert újra?

[ Szerkesztve ]

(#15395) randras válasza Balazs_ (#15394) üzenetére


randras
veterán

A parancs kiadása előtt mindenképp kell RUU-t futtatni, amúgy fél tégla lesz belőle. Mármint (elvileg) visszahozható tégla állapotba áll, azt hogy miért, azt nem tudom, de szerintem téged sem érdekel. ;) Lényeg, hogy csináld, különben pórul járhatsz.

(#15396) Eddie141


Eddie141
senior tag

Van mód a bootloader downgrade-re? Tegnap vásároltam egy HTC Sensationt, és sajnos pont 1.27.0000-verziószámú a loader, így nem tudom S-Offolni, és recovery-t tenni rá.
Ezt a romot szeretném használni rajta, de a rövidre-zárós S-Off megoldás nekem nem pálya, ahhoz túl drága játékszer.

(#15400) hito válasza claire78 (#15399) üzenetére


hito
nagyúr

Claire78: most tettem fel az enyémet (független) apróba, ha érdekel írj, kitalálunk valami korrekt árat :)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.