Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15751) blt.62


blt.62
őstag

Egyébként elfelejtettem megkérdezni,hogy a gyári menüjében van hívásszűrés?

MegtorloXp

(#15752) bruti01 válasza bodoraudio (#15750) üzenetére


bruti01
őstag

ja! nagyon szerettem én is a sensation-t de ha könnyebb lenne mokolni és 1gb ramja lenne akkor nem is váltottam volna.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#15753) DjTaRsY válasza bruti01 (#15752) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Aki még ICS előtt mókolt, annak baromira egyszerű dolga volt. De az 1-27-es hboot s-offolása sem olyan nagy szám ám, csak kéne egy normális leírás. :)

(#15754) bruti01 válasza DjTaRsY (#15753) üzenetére


bruti01
őstag

igy igaz! a kisütögetős modszert én nem mertem kiprobálni

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#15755) bodoraudio válasza bruti01 (#15754) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Én is féltem tőle,de itteni segítséggel megoldódott.

(#15756) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!

hol tudom beállítani, hogy lehessen bármilyen apk fájlt telepíteni? vmi blokkolja, de nem tudom kikapcsolni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15757) randras válasza petymeg (#15756) üzenetére


randras
veterán

Beállítások/Alkalmazások/Ismeretlen források.

(#15758) blt.62


blt.62
őstag

Egyébként elfelejtettem megkérdezni,hogy a gyári menüjében van hívásszűrés?

MegtorloXp

(#15759) randras válasza blt.62 (#15758) üzenetére


randras
veterán

Van, de nem is felejtetted el... ;]

(#15760) blt.62 válasza randras (#15759) üzenetére


blt.62
őstag

Írnál erről,hogy mit tud? Mit és hogyan lehet szűrni? Gondolom fekete-fehér listát nem lehet beállítani.

MegtorloXp

(#15761) randras válasza blt.62 (#15760) üzenetére


randras
veterán

Fekete listát lehet beállítani hívásokra, és SMS-ekre. Fehér lista nincsen.

(#15762) petymeg válasza randras (#15757) üzenetére


petymeg
addikt

ICS van rajta és nincs ismeretlen források lehetőség ott:-(

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15763) MerLinh válasza petymeg (#15762) üzenetére


MerLinh
senior tag

icsnél a biztonságnál van azt hiszem

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15764) blt.62 válasza randras (#15761) üzenetére


blt.62
őstag

A fekete listánál csak a telefonkönyvben lévő számokat tudja szűrni? Vagy ismeretlent is? Azokkal mit tud csinálni akik ismeretlen-név és szám nélkül hívnak?

MegtorloXp

(#15765) randras válasza blt.62 (#15764) üzenetére


randras
veterán

Csak számra tud! Azokra van Marketben külön app...

(#15766) blt.62 válasza randras (#15765) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi! Majd keresek a Marketen,talán már van magyar menüs is.

MegtorloXp

(#15767) blt.62 válasza randras (#15765) üzenetére


blt.62
őstag

Oké! Ez a "porosodó kijelző" probléma szinte minden Sensationnál fenn áll? Konstrukciós hibái vannak? Mert ezzel is megvádolták.

MegtorloXp

(#15768) randras válasza blt.62 (#15767) üzenetére


randras
veterán

Sokaknak porosodott, nekem is. Ami viszont még ennél is jobban zavart, az a hátlap recsegése. :( Illetve van még egy-két gyenge pontja, igen... :W

(#15769) DjTaRsY válasza randras (#15768) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nekem is porosodik picit, de ez csak arra lesz jó, hogy bevigyen a szervizbe és talán cserélik az előlapot, és nem lesz rajta karc. :D Csak LCD panelt ne cseréljenek, hátha a rosszabbikat kapom
Hátlapba meg beleragasztottam egy intel i5 matricát, azóta tök jól elvan, nem nyöszörög. :D1

(#15770) pap válasza bodoraudio (#15750) üzenetére


pap
senior tag

Én nem cserélném le Samura,kinek a pap,kinek a papné. :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#15771) Viztartály


Viztartály
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék egy custom romot felrakni.
4.0.3 van rajta nekem is 1.27.0000 Hboot van rajta.
Olvastam, hogy van valami kisütős magoldás de egyedül nem merek nekifogni.
Azt hallottam, hogy itt már valakik megcsinálták.

(#15772) Eddie141


Eddie141
senior tag

Ha van egy kék szösz a kijelző és az üveg között, akkor azt meg tudják javítani garanciálisan? Kb 2-3 pixelt fog fel a képből, és kissé zavaró, de nem nagyon.
Illetve amiatt kizárhatnak a garanciából, ha a tetején a készüléknek van egy horzsolás a 3,5mm-es aljzat mellett a fém részen? (ezen kívül karcmentes :) )
Itt egy kép a "szöszről": (a nap felett látható, ötletem sincs hogyan került oda, az előző tulaj már így vette át, csak figyelmetlen volt sajnos :( )

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#15773) DjTaRsY válasza Viztartály (#15771) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Hát ezt meg kitől hallottad? :DD

(#15774) DjTaRsY válasza Eddie141 (#15772) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szerintem az ilyet már visszaveszik garanciális javításra. És a gariból nem zárnak ki a hátlap miatt. Sőt, azt le sem kell adni.

(#15775) Something_


Something_
őstag

Na kb 1 hónap után dobok fel új romot:D Az ICE-ra esett a választásom. Ebbe is néha kifagy/kidob a kamera? Ha igen, akkor a HQ Camera mod-dal ki lehet ezt cselezni?

Óóóó, őstag lettem:D a hsz-eim 90%-át itt szedtem/offoltam össze:D köszönöm nektek:D

[ Szerkesztve ]

(#15776) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Használ valaki HTC Location-t navigálásra?
30 nap után hogy megy a fizetés és mennyi?
kösz

[ Szerkesztve ]

(#15777) Eddie141 válasza DjTaRsY (#15774) üzenetére


Eddie141
senior tag

Értem. És felmerülhet bármilyen költség a garanciáztatásnál? Mennyi ideig szokott általában tartani? Köszönöm a segítséget! :R

(#15778) Something_ válasza Eddie141 (#15777) üzenetére


Something_
őstag

Ha nem volt szétszedve és nincs betörve a kijelző akkor cserélni fogják, nincs plusz költség.
Ha T-be viszed be, akkor 1,5-2 hét (ha bp-i vagy), ha E-Care-ba akkor 1-1,5 hét max.

(#15779) Something_


Something_
őstag

Ez de komoly, visszarakja a market az alkalmazásaimat, amik legutóbb voltak fent. Fél év alatt tettem már fel jó pár romot, de még ilyet nem csinált:D

Remélem csak az előző romba feltett appokat rakja fel:D Mindjá kiderül:D

(#15780) DjTaRsY válasza Eddie141 (#15777) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nekem semmi költség nem volt, és nem is lehet igazából. Ha nem garis lenne, akkor adnak egy árajánlatot, amit nem kell elfogadni kötelezően. De sima ügy. Én készülékem Speedshopos, oda vittem mert közelebb van mint az e-care. Hétfőn bevittem, pénteken meg már mentem érte, pedig alaplapcserés volt.

(#15781) Something_ válasza DjTaRsY (#15780) üzenetére


Something_
őstag

Ha nem garis, akkor árajánlatot is 4.500 Ft-ért ad az E-Care:D Habár ilyen látható gondra tuti egyből mondanak egy borsos árat:D

Csak az előző rendszeren lévő alkalmazásokat rakta vissza a telefon:)

Első "érdekesség", hogy az ICE-nél az értesítősáv nem úgy jön le, mint IC RC-nél, ott a felső hasáb szakaszosan jött le, itt pedig egybe az egész.

Azt nem tudom felfogni, hogy android alatt miért ilyen "haszontalan" ez az értesítősáv. Haverom i4s-énél be lehet rakni csomó mindent, igaz jb-vel, de akkor is. Tök jól ki lehetne használni, akár hírekkel, ikonokkal, stb.
Plusz az is gáz, hogy nincs gyorsbeállítások, mint régen. Az is jópofa volt:(

Szerk.:
ohh, hogy kibővült a tweaks:D Már meg is találtam valami hasonlót:D

[ Szerkesztve ]

(#15782) DjTaRsY válasza Something_ (#15781) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

nyomj rá szolgáltatód nevére az értesítési sávon ;) EQS
Amúgy még mindig az OrDroidot ajánlom inkább

Szerk: Tweaks-ről. Az a tweaks még a korábbi, a pokemon romban már az új van. Az hanyattvágódós. Meg az abban lévő EQS is tabbed mint a 3.6 Sense-ben. Csak még az ICE meg az OrDroid nem kapta meg a jogot hogy használja :(((

[ Szerkesztve ]

(#15783) Something_ válasza DjTaRsY (#15782) üzenetére


Something_
őstag

Amúgy miből jobb az ordroid? Már régóta IC-t használok, nem vesztette el a bizalmamat, nagyon pöpec volt mindig is.

Köszi, a QS-t már megtaláltam, de ezt a szolgáltatóranyomóst nem tudtam:D

(#15784) randras válasza Something_ (#15775) üzenetére


randras
veterán

Jó gyorsan ment.. emlékszek még a DHD topikban kezdted! :C

(#15785) pg1966


pg1966
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy hogy lehetne a telefonszám formátumot megadni?
Tehát pl. ne azt írja a telefonhívásnál, hogy +3612345678 , hanem pl. +36 (1) 234-5678, vagy +36701234567 helyett +36 (70) 123-4567 jelenjen meg.
Nincs rootolva a telefonom, lehet hogy ezért nem lehet rá telepíteni a "Contact Clean-Up" alkalmazást, ami elképzelhető, hogy ezt a problémát oldaná meg?

(#15786) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv MIndenkinek !
Ott hagytam a Desire topicot, most Sensation-om lett.
Sajna 1.27 a HBOOT, de most még nem érdekel.
Esetleg tudja valaki hogy a gyári rom miért nem csüsztatja a hátteret?
Úgy emlékszem az elején csinálta , de most meg már egy jó idelye nem teszi.
Valamit elnyomkodtam, mert nem emlékszem.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#15787) blt.62 válasza Kiss67 (#15786) üzenetére


blt.62
őstag

Kérdezném,hogy az élő időjárást be lehet állítani állandó élő háttérképnek (mint más élő háttereket) vagy csak ha megnyitom a progit akkor mutatja élőben és nem állandóan?

Ui: Nem ez a lényeg a mobilban csak tetszik,hogy ilyen is van benne.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#15788) kaciokos válasza Kiss67 (#15786) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem már GB-vel sem csúsztatta, én arra gondolok, hogy azért, mert végteleítve van, vagyis a balszélsőről tovább haladva balra a jobbszélsőre kerülsz, és ilyenkor hülyén nézne ki, hogy az ikonok jobbra hagyják el a képernyőt, a háttér meg egy nagyot scrollozik balra.

(#15789) Balinov


Balinov
félisten

Udv sracok,

talan emlekeztek, 1-2 hete panaszkodtam random reboot-ra, gyari ICS rommal, abszolut buheralatlan sw-vel. Nos, akkor leszedtem minden az utobbi kb 1 honapban feltett cuccot, hellyel-kozzel megoldodtak, tegnap viszont ujra elkezdodott.

Tok random modom ujraindul a telo, hol a twitter-t nezve, hol HVG-n hirt olvasva, vagy dropbox feltoltesnel, de neha akar egy screen lock feloldas vagy htc weather widget megnezesnel is. Elmult 2 napban ugy 8-10x jott elo, ugy, hogy nem sokszor volt a telefon nyaggatva.

Soot, tegnap este meg a gyari kamera app is elszallt, utana semilyen app-al nem birtam a kameramodult elerni, csak kezdemenyezett reboot utan javult meg.

Akkor, mikor eloszor panaszkodtam elso korben az appgyalu-t javasoltatok (ami mint lathato, nemigazan jott be) aztan meg a factory resetet. Azt este megprobalom, ha nem, sajna szerviz lesz tenyleg, ahogy gyanitottatok.

Aprop, tudtok olyan app-ot, ami a telora feltelepitett marketes alkalmazasokat listazza es a listat meg tudom osztani?

Udv & koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15790) randras válasza Balinov (#15789) üzenetére


randras
veterán

"Nos, akkor leszedtem minden az utobbi kb 1 honapban feltett cuccot, hellyel-kozzel megoldodtak, tegnap viszont ujra elkezdodott."

Factory reset volt?

Titanium Backup/Menü gomb/Adatok küldése, és onnan már megtalálod. Asszem root nélkül is működik ez a funkció, de legrosszabb esetben print screeneld végig. xD

(#15791) Balinov válasza randras (#15790) üzenetére


Balinov
félisten

nem, FR-et el szerettem volna kerulni, de most egyenlore ugy nez ki, megkerulhetetlen. app-ot mar talalta, de koszi a TB-s ajanlast :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15792) madmike válasza randras (#15790) üzenetére


madmike
őstag

a Titanium backup tudtommal nem müködik root nélkül.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#15793) randras válasza Balinov (#15791) üzenetére


randras
veterán

Hát FR nélkül be ne add szervizbe... :N

madmike: Ez a funkciója talán még igen.. :F

[ Szerkesztve ]

(#15794) pap válasza Something_ (#15783) üzenetére


pap
senior tag

Azért próbáld ki az ordroidot,nekem bejött. :B

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#15795) nimfas


nimfas
addikt

Ez normális fogyasztás egy Gyári ICS-s telónak ???:

(#15796) bodoraudio válasza nimfas (#15795) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

igen,gyári ics.

(#15797) pap válasza nimfas (#15795) üzenetére


pap
senior tag

Igen

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#15798) T0rnad0 válasza Balinov (#15789) üzenetére


T0rnad0
addikt

Esetleg még egy másik akksival lehetne kipróbálnod, de ha az nem megoldható, akkor csak az FR, aztán szervíz. Hátha kapsz helyette One S-t :DDD

Z Fold 4

(#15799) Balinov válasza T0rnad0 (#15798) üzenetére


Balinov
félisten

FR megvolt, eleg hamar mindenfele 3rd party app nelkul visszalaktam, hala a marketnek. azota stabil, nade altalaban napkozben jelentkeznek a reboot-ok.

ha lesz meg reboot, megy vissza a szolgaltatonak, aztan johet az S4

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15800) T0rnad0 válasza Balinov (#15799) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ott hátha nem szivatnak javítgatással, itthon szokták húzni-halasztani a cserét :((

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.