Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Be lehet valahogy állítani a készüléken, hogyha hívnak és nem veszem fel....esetleg kinyomom akkor a hívó fél számára gyorsválaszt dobjon "hogy X perc múlva visszahívom vagy vmi"? - találtam ilyen opciót a 4.0.4-be...de beállítani nem tudom...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16152) kolosanyi válasza volvoguy (#16151) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha felfele húzod a gyűrűt bejövő hívásnál, akkor ott vannak a gyorsválaszok, szerkeszteni is lehet őket.

(#16153) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egy gyors összehasonlítás:

Hát gyerekek, ez b@szott nagy tepsi lett, nem kéne, Wolfson ide vagy oda.

(#16154) slice14 válasza kolosanyi (#16153) üzenetére


slice14
veterán

Nagy tepsibe, nagyobb piskótát lehet sütni. De 4,8 coll tényleg b@..ott nagy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16155) Asbee


Asbee
veterán

Én úgy vagyok vele a nexus s mérete az nekem pont tökéletes. Annál nagyobb használat során már zavarna. Előnye is van neki de összességében már túl nagy. Múltkor Note-ot tapiztam. Hát mindennapi használatra mint telefon nem bírnám. :D

[ Szerkesztve ]

(#16156) Gabócza válasza kolosanyi (#16153) üzenetére


Gabócza
senior tag

Talán lesz majd egyszer SGS3 Mini, 4"-os kijelzővel... :DD

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#16157) csabibmx


csabibmx
tag

Apex launcher-hez feldobott valami frissítési lehetőséget pár napja amit le is töltöttem 1.1.1 vagy valami ilyesmi apk fájl de nem a Playből (külső helyről) töltötte le.Feltettem de ezután a Playről is frissült mégegyszer.
Ezután kezdődött a mizéria.A heytell-es értesítés hangom ugyanaz mint az sms-é.
Beakadt és folyamatosan kb 10-15 percenként jelzett de nem jött semmi.
Újraindítottam,töröltem az adatokat heytell és sms is de az se segített próbáltam gyári launcher-el használva de úgy is jöttek a jelzések...majd végül töröltem a heytell-t is és újra telepítettem.
Így meg is javult.Sajna újra fel kell vennem mindenkit. :W
Viszont este feltöltöttem a telót és reggelre közel 30%-ot merült később néztem rá és az Android rendszer 78%-on állt azóta újraindítottam de nem sokat változott jelenleg 71%-ot mutat a képernyő 6%. :Y
Valaki találkozott már ezzel a frissítéssel aki Apex-et használ.?
Lehet,hogy valami sz@r vírust töltöttem le Apex apk néven és az kavar be? :U

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#16158) doddencs válasza csabibmx (#16157) üzenetére


doddencs
senior tag

nekem play-en frissítve továbbra is szépen fut. :)

(#16159) feliks válasza Gabócza (#16156) üzenetére


feliks
senior tag

Én is ebben reménykedek.. :DDD

[Be Happy]

(#16160) Quqesz válasza csabibmx (#16157) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem is csinált gyorsabb merülést és ilyen százalékos android rendszert,de újraindítás után rendbejött.lehet csak egy gyári vissza segít?!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16161) noxon válasza csabibmx (#16157) üzenetére


noxon
őstag

Ha nem a playről frissíti magát, hanem felajáln valami apk-t hát az már gyanús....tanulópénz :P :)

We live in a simulated world...

(#16162) noxon válasza kolosanyi (#16153) üzenetére


noxon
őstag

Jóaazzz, idevele :C

We live in a simulated world...

(#16163) Slukkica válasza noxon (#16161) üzenetére


Slukkica
őstag

Az Apex direktbe is le tudja húzni a frissítését. Nem kell a a playről tölteni.
A másik az hogy a beta frissítés nem is kerül fel a playre. Ha meg betára frissít valaki az számoljon kisebb kellemetlenséggel is :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#16164) OberMotz válasza Slukkica (#16163) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Sziasztok, van egy nyűgöm, ami már több ICS alapú romnál is előjött, de csak most tudtam behatárolni az okát: ha a Rendszerbeállítások / Fejlesztői lehetőségek / Nem kapcsolódik ki (képernyőt töltés közben) opciót bepipálom, a lockscreen egyszerűen eltűnik. A lezárógombra a képernyő kikapcsol, de a telefon nem zárja le magát. Hiába kapcsolom ki ezt az opciót/indítom újra a telefont/törlöm a dalvik cache-t, a lockscreen nem jön vissza. Tud valaki valami trükköt a lockscreen előcsalogatására?

(#16165) kolosanyi válasza OberMotz (#16164) üzenetére


kolosanyi
veterán

A fejlesztői beállításoknak pont az a lényege, hogy ne az átlag user piszkálja. Amennyiben fejlesztő vagy, és számodra fontos opció ez, akkor bocsi, én viszont nem értek hozzá, ezért sem nyúlkálok bele ilyesmibe. Ha ébren akarod tartani a kijelzőt, akkor a képernyő lekapcsolását állítsd maximum időtartamra, vagy szedj le valami keep screen on appot, biztos van ilyesmi is. Persze ez csak személyes vélemény. :)

(#16166) tdk.112 válasza OberMotz (#16164) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Szerintem ennek így kell működnie.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#16167) OberMotz válasza OberMotz (#16164) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Na mindegy, megoldódott: a Security beállításoknál van egy Lock type menü, ezt állítja át valami rejtélyes okból kifolyólag None-ra Slide-ról.

(#16168) RAID 2


RAID 2
aktív tag

Helló! A kijelző körüli keretet lehet külön cserélni?

(#16169) ShadowX válasza RAID 2 (#16168) üzenetére


ShadowX
őstag

[link]

Hogyne lehetne.

(#16170) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Van vmi app ami szinkronizáláskor kirak egy kis ikont a status bar-ra mert ICS alatt ha szinkronizál nem jelez...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16171) slice14 válasza volvoguy (#16170) üzenetére


slice14
veterán

Ha a google-val szinkronizál, akkor a wifi és vagy a térerő jel kék.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16172) RAID 2 válasza slice14 (#16171) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Szerintem ez nem így van, ha mind a kettő kék, akkor felcsatlakozott a netre. Ha szinkronizál, akkor Nekem két görbe nyilat mutat a wifi ikon mellett

(#16173) mgTerminator válasza slice14 (#16171) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez nem így teeeeeeeee... Akkor kékül be a wifi és a térerő ikonok hogyha van internetkapcsolat! Ha szürke és wifire vagy mobilnetre vagy csatlakozva akkor gáz van mert nincs net :D Ilyen eccerű :D

(#16174) bandigyerek válasza mgTerminator (#16173) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Hát ezt csak úgy lehetne kideríteni, hogy valaki Netezik egy frissen telepített telóval, google login nélkül. Nekem már frissített úgy a SIMI Clock időjárást, hogy szürke volt minden...

(#16175) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok,
egy baratomnak kellene a nexus s-re a legujabb stock rom, manualian szeretne feltenni. Ami az elso hsz-ban van, az aktualis?
Elore is koszi!

Mar nem aktualis, koszi, kozben frissult neki magatol ;-)

[ Szerkesztve ]

(#16176) Quqesz válasza slice14 (#16171) üzenetére


Quqesz
nagyúr

én is ezt tapasztaltam.mikor szürke akkor simán feltudtam menni wifin a netre :K
viszont a gmailokat nem hívta le,míg be nem léptem az appba v nem lett kék. :(

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16177) volvoguy válasza RAID 2 (#16172) üzenetére


volvoguy
addikt

Elvileg nekem is azt kéne de sose mutatja a két görbe nyilat szinkronizáláskor....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16178) bandigyerek válasza volvoguy (#16177) üzenetére


bandigyerek
senior tag

ICS nekem sem mutatja. Azért van a kék szín, hogy mutassa, hogy van kapcsolat a Google-al. A régebbiekben volt nyilas parádé. Ha a bemész a gmail-ba (Menü gomb) ott ott a szinkron kézi lehetősége, de ott is csak a az a gomb "pörög" az értesítősávon semmi.

(#16179) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

Az Index for Androidot Te fel tudjátok tenni? (az index.hu appja)

Nekem a telefonon a Play-ben eleve nem jelenik meg, ha meg a PC-ről próbálkozom, aszongya, hogy nem támogatott a telefon.

:F :F :F

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16180) Asbee válasza MaCS_70 (#16179) üzenetére


Asbee
veterán

Kompatibilitás: az alkalmazás 2.2-es és 2.3-as verziójú telefonokon működik jól, néhány tableten is elfut de nem azokra készült. Az új 4-es rendszerre történő optimalizációja folyamatban van. ?

(#16181) mgTerminator válasza bandigyerek (#16178) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hányszor mondjam még el hogy megértsétek, hogy annak a kék színnek semmi köze a googlehoz meg a szinkronizáláshoz???
Ha nem hiszitek el akkor töröljétek a google fiókotokat, vagy tegyetek fel egy cyanogen romot gapps csomag nélkül és menjetek fel wifire....

(#16182) Quqesz válasza mgTerminator (#16181) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hát most nem kekeckedésből,de nekem csinált olyat,hogy a szokásos wifi kapcsolatnál wifi bekapcsoláskor a nyilt hálózatos dumát dobja fel értesítőben,nem kékül el az ikon és emellett simán megy a böngésző bármelyik oldalon(opera).akko most mivan.....:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#16183) bandigyerek válasza Quqesz (#16182) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Én hiszek mindenkinek. :R

(#16184) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#16181) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem meg van köze a Gmail-os szinkronizációhoz. Suliban úgy van beállítva a wifi, hogy csomó oldalt letiltottak (Facebook, Youtube, játék oldalak és még sorolhatnám) és amikor felcsatlakozok rá telefonnal, akkor mindig szürke marad a wifi & térerő ikon. Gondolom valamit leblokkoltak, és ezért nincs szonkronizáció. A PLAY-ről simán le tudok tölteni ingyenes appokat, DE amikor egyszer vettem fizetős játékot, akkor semmilyen értesítés nem jött meg és a játékot se tudtam letölteni. Amikor olyan wifire csatlakoztam, ahol volt szinkronizáció, ott minden további nélkül lejött a játék és kaptam róla levelet.

[ Szerkesztve ]

(#16185) MaCS_70 válasza Asbee (#16180) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi -- de akkor hogyhogy panaszmentesen fut a 4.0.3-as SGS2-mön?

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16186) Asbee válasza MaCS_70 (#16185) üzenetére


Asbee
veterán

Hmmm hát az érdekes. Akkor nincs tippem. Néztem kíváncsiságból én is, nálam se akar települni, hogy nem támogatott.

(#16187) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Csináltam egy MIUI desktopot. Visszatértem kicsit régi kedvencem új verziójára. :)

(#16188) feliks válasza Dzsuri89 (#16184) üzenetére


feliks
senior tag

Valeszeg a kettő közt lehet az igazság. Ha bekékül, azzal jelzi hogy van net, se többet, se kevesebbet. de honnan tudja hogy van net? Nyilván megpingel(vagy valami hasonló) egy oldalt, ha jön válasz, akkor azt hiszi h van nett, ha nem, akkor nincs. Egy google féle rendszer mit pingelne meg? Hát igen, a google-t. Szal szerintem ezért lehet az, hogy ha ki van tiltva valahonnan a kugli akkor nem kékül.. Persze ez csak feltételezés, de így lenne logikus..

[Be Happy]

(#16189) forintuser válasza kolosanyi (#16187) üzenetére


forintuser
őstag

Ne haragudj, de nem tetszik. :U

De a MIUI-nak respect. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#16190) kolosanyi válasza forintuser (#16189) üzenetére


kolosanyi
veterán

Még alakítgatom. De nem gond egyébként, egyelőre még nekem se. No meg ízlés kérdésében nem érdemes vitatkozni szerintem. :)

Egyelőre nehezen áll össze egyébként az egész. Nem találok a widgetekhez olyan témákat, amik illenének az egészhez. Szerintem csinálok saját skint a Pure Grid calendarhoz, mindig azt szoktam kitenni. Így legalább biztosan beleillik majd az egészbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#16191) nexusking


nexusking
aktív tag

Valaki tud ajánlani főzött romot, ami job mint a CM7?

Ugyanis az előbb említett rommal számtalan problémám adódott, ide tartozik fagyás(sötét kijelző, világító gombok, csak akku kivétel segített), laggolás, oknélküli újraindulás, launcher akadozása, és még sorolhatnám.

Vagy csak a gyári romok biztosak? :F

(#16192) forintuser válasza nexusking (#16191) üzenetére


forintuser
őstag

Most jött ki nemrég az új Oxygen ROM.Stabilitásban állítólag verhetetlenek.[link]

Holnapkészítést vállalok.

(#16193) nexusking válasza forintuser (#16192) üzenetére


nexusking
aktív tag

Köszönöm, utána nézek, de azért még jöhetnek az ötletek.

(#16194) forintuser válasza nexusking (#16193) üzenetére


forintuser
őstag

Ha stabilat szeretnél, és semmi extra, akkor tényleg csak a gyári.Viszont ha kell az extra, a lehetőségek nagyon nagyok.Mivel minden telefonon másként teljesít az adott ROM, ezért neked kell végigpróbálni a dolgokat.

Holnapkészítést vállalok.

(#16195) nexusking válasza forintuser (#16194) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ezért kérdeztem a saját telefonom topikjában, hátha vannak tapasztalatok ;)

(#16196) forintuser válasza nexusking (#16195) üzenetére


forintuser
őstag

Úgy értem minden Nexus S-n másként teljesít az adott ROM,...... :U

Holnapkészítést vállalok.

(#16197) Gabócza válasza nexusking (#16195) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem ez a ROM:

MIUI.hu_NexusS_1.12.2_Signed.zip

ezzel a kernellel:

SG-11UV-DeadLazy-EzMod-NKD-Boost-17112011.zip

nagyon bevált. Mióta megvettem a telefont (3 hónapja) ezt használom, semmi gond nincs vele...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#16198) OberMotz válasza nexusking (#16195) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Na, hogy legyen még egy variáns: nekem ICS alapú ROM-ból eddig az Androxide vált be legjobban, Air kernellel .

(#16199) forintuser válasza nexusking (#16195) üzenetére


forintuser
őstag

Látod, mindenkinek más. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#16200) nexusking válasza forintuser (#16199) üzenetére


nexusking
aktív tag

Ujjujj :D

Ezeket a kernel dolgokat még nem vágom. annyit tudok hogy hogy kell romolni, de kernelt cserélni nem tudok :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.