Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) szponzor válasza ruskop (#16750) üzenetére


szponzor
senior tag

Elfelejtettem írni, de ha már ott vagy, akkor szedj le hozzá egy 19.5-ös Matr1x-ot. Ha nem játszol, akkor CFS-t.

(#16752) havri1


havri1
félisten

Én nem tudom mi van, de ma megint előjött az új miuiban használat közbeni akadozgatás. A görgetések akadoznak, az ablakok akadozva jönnek elő, tűnnek el..
Most matrix 19.5 bsf volt fent, előtte cfs..
Mi az istentől akad ez a szar, én nem tudom felfogni!!!!

havri

(#16753) ruskop válasza szponzor (#16751) üzenetére


ruskop
senior tag

Na most szétnéztem a kernel között de ott csak 15.0-ig van. Vagy elnéztem? :F
A másik meg, hogy ezt az apex Romot feltelepítem recoveryből majd utána ismét recoveryből a mátr1x kernelt?

(#16754) szponzor válasza ruskop (#16753) üzenetére


szponzor
senior tag

Itt van a többi. 19.5-öst használd szerintem.
Apex-et felhúzod, ha jól emlékszem, akkor kell hozzá gapps is, és utána mehet a kernel. Én ezt a 3-at raktam fel és csak utána reboot-oltam, de sokan minden telepítés után csinálnak egy reboot-ot. A gapps és a kernel telepítése is ugyanúgy megy, mint a ROM-é (install zip from sd card).

szerk.: itt meg van egy gapps csomag.

[ Szerkesztve ]

(#16755) ruskop válasza szponzor (#16754) üzenetére


ruskop
senior tag

És mi a különbség a cfs és a bfs között?

(#16756) szponzor válasza ruskop (#16755) üzenetére


szponzor
senior tag

Le van írva a Matr1x-os oldalon, de leegyszerűsítve annyi, hogy a multitasking-hoz kell a CFS, egy komolyabb alkalmazás futtatásához (pl. játék) pedig BFS. Én eddig csak CFS-t próbáltam, nagyon ritkán játszom.

Más: Bár az Apex-ben jól szinkronizálja a Facebook kontaktokat, de egy másik készülékre keresnék olyan programot, ami hasonlóan megcsinálja ezt. HaxSync-et próbáltam, ami szinkronizálja a kontaktokat, csak pont a telefonszámot nem, ami elég fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#16757) nexusking válasza ruskop (#16755) üzenetére


nexusking
aktív tag

Szerintem csak akkor rakj bfs-t ha cfs mellett tapasztalsz akadást 3d-s játékoknál(ha egyáltalán használsz ilyeneket)
Egy elég érthető magyarázatot találsz itt
Ha nem játszol 3d-s játékokat akkor szerintem egyértelműen CFS! :K

[ Szerkesztve ]

(#16758) ruskop válasza nexusking (#16757) üzenetére


ruskop
senior tag

Köszönöm a segítségeket. :R

(#16759) keyol válasza ruskop (#16755) üzenetére


keyol
aktív tag

CFS az valós multitaszk módban működik, tehát azonos időszeleteket kap minden futó alkalmazás, az is ami a háttérben fut. A BFS viszont az éppen futó, és látható programot támogatja jobban, a háttérben futók rovására.

Kicsit lemaradtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16760) ruskop válasza szponzor (#16756) üzenetére


ruskop
senior tag

Azt mondja a teló, hogy:
"E:signature verification failed
Installation aborted."

Mindjárt az első percben. Ezmeg micsoda? :((

(#16761) havri1


havri1
félisten

Apex, cm9, hasonló romokban a tárcsázó méretét lehet kisebbre venni?
Mert nagyon nagyok a számok, és csak 1 sor nevet jelenít meg.

havri

(#16762) ruskop


ruskop
senior tag

Egy idióta kérdés:
Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy a 4.0.4-nél a híváskép mekkora, hogy legalább normálisan lehessen látni? Mert most a Google címtárból veszi a képeket és baromi picik és ebből adodóan nagyon felismerhetetlenek nagyítva.

(#16763) szponzor válasza ruskop (#16760) üzenetére


szponzor
senior tag

Ezt minek a telepítésekor adja? MD5 egyezik?

Én se nagyon szoktam ellenőrizni az MD5-öket, aztán múltkor fura volt, hogy nagyon hamar lejött Chrome-mal a CM9 nightly. Ránéztem, a 120 mega helyett leszedett 6MB-ot. Azóta inkább parancssorból, wget-tel töltök le.

Slukkica: Láttam, hogy a te ROM-jaidban meg van oldva a Facebook szinkronizálás. Az is HaxSync-kel van megoldva, vagy van rá valami más workaround?

(#16764) ruskop válasza szponzor (#16763) üzenetére


ruskop
senior tag

Ez a néhány bejegyzéssel feljebb lévő Apex 1.1.2-es Rom. Becsomagolva vagy 117 Mb. Szóval mérete az jó. Lehet, hogy egy steril 4.0.4 kell hozzá és nem rootolt. Nem tudom. :(

(#16765) Dzsuri89 válasza ruskop (#16764) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minden ÚJ rom telepítés előtt wipe Data/Factory reset, wipe cache partition és advanced/wipe dalvik-cache. ha főzött romot raksz fel lényegtelen, hogy aktuálisan mi van a készüléken.

(#16766) janston


janston
aktív tag

Én is felraktam ezt az Apex rom + Matr1x cfs kombot, MIUI után, nagyon gyors és sok a memoria, és eddig két olyan dolgot találtam benne, ami szerintem elengedhetetlen!! Egyik, hogy a lock képernyőn be tudjam állítani milyen progikat akarok elérni, a másik, hogy a hangerő gombbal tudjak zeneszámot váltani(még nem teszteltem).
Negatívum, hogy a fényerő kezelése kissé labilis (eléggé testre szabható gondolom van valami optimális beállítás). Ha jobb az üzemidő is, akkor egyenlőre marad (bár MIUI még mindig jobban tetszik :D)
Várjuk Slukk DragTSM-jét!

(#16767) havri1 válasza janston (#16766) üzenetére


havri1
félisten

Ha a tárcsázó méretét kisebbre lehetne állítani, nekem is tetszene,de egyelőre a miui sokkal jobban használható.

havri

(#16768) janston válasza havri1 (#16767) üzenetére


janston
aktív tag

Valóban szemet szúr..Össze kéne hozni a két ROM-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#16769) Dzsuri89 válasza janston (#16766) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Keress vissza a topikban, pár napja beszéltünk pont a fényerő beállításról. Vannak fent screentshotok, amik segítségével be tudod lőni faszentosan, és ha neked nem megfelelő az itt megtalálható, onnantól kezdve úgy finomítasz rajta, ahogy neked jól esik. :)

(#16770) Asbee


Asbee
veterán

Na 2 napja miui 2.5.18 + ICUP 3.1.10 kernel. Eddig nagyon tetszik. Semmi restart, gyors , nem lassul akksi is igen jól bírja.

(#16771) KillBorn


KillBorn
senior tag

Na itt a Matr1x 20.0 :) Ha majd romot cserélek akkor MIUI lenne az én választásom is, mert Apexnél zavar az a 4-5 hiba:) De addigra talán kinövi azokat. Mondjuk ami most felkeltette a figyelmem az ez.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#16772) kasee válasza janston (#16766) üzenetére


kasee
aktív tag

Hello

Én ezt a kombót használom és be lehet állítani a lock képernyön a progikat, és a zeneváltást is!

(#16773) janston válasza kasee (#16772) üzenetére


janston
aktív tag

Igen, pont ezt mondtam én is, csak éreztettem, hogy ezek hiányoztak nekem a MIUI-ból, pedig fontosak! :)

(#16774) szponzor válasza janston (#16773) üzenetére


szponzor
senior tag

Meg lehet oldani MIUI alatt is, csak át kell írni a lockscreen fájlját.

@ruskop: Nekem is ez a fájl van feltéve, szóval elképzelni nem tudom, hogy mi lehet a hiba. Semelyik custom ROM nem megy fel vagy csak konkrétan ez a fájl nem?

[ Szerkesztve ]

(#16775) N_A_S


N_A_S
veterán

Próbálta már valaki az APEX 1.1.3-at? :U

... vagy az új matr1x kernelt esetleg... ?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#16776) havri1


havri1
félisten

AIR kernelnél mi a 2 verzió között a különbség, illetve mit jelent a colors meg a 65fps egy kernelnél?
Az, hogy szín, meg 65fps alapban értem, de nem tudom, hogy jön egy kernelhez. (az a bizonyos bug javítás, ami a tesztekben látszik?)

Download New Version :

(All versions are No bootanimation)
[Only Voodoo Colors], [65 Fps + Blue Colors],

havri

(#16777) szponzor válasza N_A_S (#16775) üzenetére


szponzor
senior tag

XDA-n azt írják, hogy problémák vannak az 1.1.3 tárcsázójával, ezért az 1.1.2 az aktuális stabil ROM.

Matr1x-nak néztem a changelog-ját, lehet, hogy a közeljövőben felteszem.

(#16778) ruskop válasza Asbee (#16770) üzenetére


ruskop
senior tag

Ezt az ICUP kernelt nem találom. Merre leledzik? Kipróbálnám. Egyébként a magyar miui portálról szedted le a ROM-ot vagy xda-ról a catalyst-ot?

szponzor: Szerintem az lesz a gond amit írnak itt, hogy wipe-olni kell mindent. Majd ma kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#16779) Asbee válasza ruskop (#16778) üzenetére


Asbee
veterán

Kernel

Miui

[ Szerkesztve ]

(#16780) ruskop válasza Asbee (#16779) üzenetére


ruskop
senior tag

És magyar nyelvi csomagnak a 2.3.2.est kell ugyanerről az oldalról?
Hülye kérdés volt hiszen az Desirére való.

[ Szerkesztve ]

(#16781) ruskop válasza Dzsuri89 (#16765) üzenetére


ruskop
senior tag

Tök poén. Most a Miui-s ROM-ot akartam feltenni és előtte töröltem mindet cashet meg data-t és ugyan ezt írja ki. Az beleszólhat, hogy nem nevezi át az ember update.zip-re? Esetleg még az, hogy a bootloadr nyitva van? Másra már nem tudok gondolni. :W

(#16782) molnarpeter válasza havri1 (#16776) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A 65 fps az, hogy a képernyőfrissítés 56 helyett 65 Hz lesz.

mp

(#16783) ruskop válasza ruskop (#16781) üzenetére


ruskop
senior tag

Hoppá. Megvan. Nem volt fent frissítés után a CWM recovery. :W

(#16784) havri1 válasza ruskop (#16781) üzenetére


havri1
félisten

A booatloaernek nyitva kell lenni főzött romhoz!
Cwm-ből mind1 mi a neve, kitallózod.

Mp: észre lehet ezt venni gyakorlatban?

havri

(#16785) ruskop válasza havri1 (#16784) üzenetére


ruskop
senior tag

Miui tesztelés alatt!

[ Szerkesztve ]

(#16786) kasee


kasee
aktív tag

Ti mennyivel tudtok az SD re másolni háttértároló módban?
Ez fájom pontja nekem hogy win7 62bit alatt max 400-450 kb/sec el tudok csak Apex + Matrix 20 bfs rommal.

Van valami módja ezt gyorsítani?

(#16787) ruskop válasza ruskop (#16785) üzenetére


ruskop
senior tag

A MIUI-ban most komoly, hogy csak az asztalról érhetőek el a programok? Nincs neki alkalmazás/programok menüje? :F

(#16788) molnarpeter válasza ruskop (#16787) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez a miui lényege :D

mp

(#16789) havri1 válasza ruskop (#16785) üzenetére


havri1
félisten

Egy jó kernelt tegyél fel, és be kell állítani, mert alapban Igen Igen akadozik. Most nálam jól megy, aláírás ban van a jelenlegi mód.

havri

(#16790) szponzor válasza ruskop (#16783) üzenetére


szponzor
senior tag

Gondoltam, hogy nem a wipe-okkal lesz a gond, mert felmenne anélkül is, csak lehet, hogy belassulna.

(#16791) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

ezt nem értem....tegnap szépen futott a teló, most töltőn van, és megint random újraindulgat....

(#16792) Slukkica válasza kasee (#16786) üzenetére


Slukkica
őstag

Ha max sebességgel akarsz nagy file-okat másolni SD-re akkor recovery-ben meg tudod tenni :-)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#16793) ruskop


ruskop
senior tag

Rég szenvedtem ennyit telefonnal. Visszatettem a 2.3.6-ot majd a 4.0.4-re frissítettem. Bootloader nyitva, CWM feltéve, rotolom recoveryből, majd amikor felteszek egy titanium Backupot vagy Root expolorert azt mondja, hogy nincs rootolva a teló. Viszont a Superusert feltette a root. Na most ilyenkor mi van? Mindent ugyanúgy csináltam mint eddig és most meg nem működik. Még a CWM recovery is eltűnik. :W :F
Full resetet csinálok szerintem.

(#16794) feliks válasza Slukkica (#16792) üzenetére


feliks
senior tag

Na ezt én sem tudtam, hogy akkor jobb a sebesség.. :D Mindig tanul valamit az ember.. :)

[Be Happy]

(#16795) N_A_S válasza szponzor (#16777) üzenetére


N_A_S
veterán

:R

Számkijelzést hol tudom beállítani? Nem találom sehol :(

https://tinyurl.com/phnas

(#16796) havri1 válasza N_A_S (#16795) üzenetére


havri1
félisten

Vissza kellett raknom a SG-NS-ICS_27022012_HIGH_HZ(Steve-Garon) kernelt, mert az 1.4 es Sparkernel, bár baromi gyors, akadásmentes, de 7 óra alatt leszívta az akksim. (mondjuk végig neteztem).
A másikkal (SG-NS-ICS_27022012_HIGH_HZ(Steve-Garon) ) kibírta délután 4ig ugyanígy netezve, de akadozgat..

havri

(#16797) havri1 válasza Asbee (#16770) üzenetére


havri1
félisten

Milyen beállításokkal használod ezt a kernelt?

havri

(#16798) kasee válasza Slukkica (#16792) üzenetére


kasee
aktív tag

Hát így 12000 kb/sec, "kicsit" gyorsabb:-)

(#16799) Asbee válasza havri1 (#16797) üzenetére


Asbee
veterán

Teljesen alap. Se tuning se semmi, nem telepítettem hozzá semmit. Nekem csak az kell hogy ne restartoljon. A miui-t is azért tettem fel mert untam az ics kinézetét. :D

(#16800) havri1 válasza Asbee (#16799) üzenetére


havri1
félisten

Alapban sio/conservative módan van. Letesztelem.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.