Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) bandigyerek válasza mgTerminator (#15249) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Alap romon is. Nem jöttem rá, hogy minek rakták bele...

(#15252) mgTerminator válasza bandigyerek (#15251) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát igen, így már én sem... ennek így nemsok értelme van. Azt hittem hogy cm9-en bugos.

(#15253) Asbee


Asbee
veterán

Kamera nálatok milyen 4.0.4 alatt? Nálam mintha homályosabb csúnyább képeket csinálni, illetve már kétszer eljátszotta hogy nem tud csatlakozni a kamerához, restartot kér. Előző romokon soha nem volt ilyen.

(#15254) tibz03 válasza _NCT (#15220) üzenetére


tibz03
őstag

Te kérted, hogy írjam le, miben jobb az ICS, most meg nem tetszik, hogy sokat írtam. Érdekes vagy. :U Nem tartalmatlan dolgokat írtam, hanem tényeket. Ha neked az nem előrelépés, hogy pl. animálták a képernyő-elfordítást, akkor mi?! Ez nem egy plusz dolog?! Rossz az, ha nincs észérv, és hülyeségbe kötsz bele. :U

"ICS-ben a felsorolt 5-6 hiba közül egy sincs meg GB-ben" - Az a baj, hogy az általad felsorolt inkább 4-5 hibából kb. 4 nem is létezik, tehát - bár utálom ezt a kifejezést, mégis most csak arra tudok gondolni, hogy - user errorral állunk szemben.

Én tudok értelmezni. Az általam leírt dolgok még csak szubjektívnek se tekinthetők, hanem tények. Kár, hogy ezt nem tudod felfogni. Ha te a régebbi és kb. minden szempontból "rosszabb" rendszerhez ragaszkodsz, hát tedd, de ne beszélj már a tények ellen, ember. ;)

(#15255) _NCT válasza tibz03 (#15254) üzenetére


_NCT
őstag

Aha, szóval szerinted amit leírtam az hülyeség, s minden úgy van ahogy Te mondod. Oké, nincs több kérdésem :D Kérted hogy soroljam mi a rossz, leírtam én is, neked sem tettszett, egytől egyig lefikáztad... Maradjunk annyiban, hogy minden felhasználónak más a fontos, de azért ne legyen már valaki hülye, mert felhoz egy olyan hibát, ami esetleg nálad nem fordul elő... Nem unalmamban találom ki ezeket, általában van jobb dolgom ennél. Ahhoz meg már hogy user-error legyen a dologban elég régi motoros vagyok, nem kérek kioktatást köszi. Ha úgy lett volna már elismerném, én nem ragaszkodok görcsösen a saját nézeteimhez, ha esetleg másnak igaza van, azt elismerem. De jelenleg olyanról próbálsz meggyőzni, ami nincs úgy. Szintén gondolom én sem foglak tudni meggyőzni arról, hogy ezek a nyavaják vannak ICS-ben. Hagyjuk egymást lógva szerintem.

Neked sem tettszik, hogy leírtam a tényeket, akkor miről vitatkozunk? Lehet tovább állni, részemről zárva a téma.

ui: melóhelyen egyik kollégám GB-t használ,én ICS-t, nyomkodta fél óráig, a következő jött le neki: "az android minden frissítésnél egyre lassabb lesz?" . Mind2en műszaki beállítottságúak vagyunk, szóval van tapasztalat. Még ha nem tudtam volna összehasonlítani egy másik Nexus-al, akkor nem is szólnék, de így....

[ Szerkesztve ]

(#15256) tibz03 válasza _NCT (#15255) üzenetére


tibz03
őstag

Ha egyszer mindenkinél működik a Naptár szinkron, csak nálad nem, akkor azt minek nevezed?! Ha egyszer mindenkinél számol az SMS karaktereket, csak nálad nem, akkor az mi?! Ezek tények, nem személyes vélemények.

SZERK: A sebesség szubjektív, én - és még sokan mások - nem tartom lassabbnak... sőt. De ha te igen, hát legyen. De ez csak egy szubjektív dolog, olyan, mintha azon vitatkoznánk, hogy a zöld vagy a kék szín a szebb. Szóval ezt az "érvet" nincs is értelme hangoztatni, hogy egyik lassabb/gyorsabb, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

(#15257) _NCT válasza tibz03 (#15256) üzenetére


_NCT
őstag

Értem, csak korábban még azt javasoltad tegyek 2 nexus-t egymás mellé, hogy lássam, mennyire jobb az ICS :S Na mind1. Hagyjuk, mert ha erre tér egy moderátor belénk nyomja a "ban" kolbászt.

(#15258) Asbee


Asbee
veterán

Mondjuk a gyári sms progi szerintem nem számol karaktert. Engem is zavart ment is helyette go sms.

(#15259) tibz03 válasza Asbee (#15258) üzenetére


tibz03
őstag

De számolja kb. a 150. karaktertől (utána folyamatosan). Addig meg mindegy, nem?

(#15257) MMA87:

"Értem, csak korábban még azt javasoltad tegyek 2 nexus-t egymás mellé, hogy lássam, mennyire jobb az ICS" - Nem tudom, ennek hol beszéltem ellen, de itt tényleg hagyjuk, ha akarod, privátban kifejtheted, de én azt se bánom, ha befejezzük.

(#15260) bandigyerek válasza Asbee (#15258) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Számol az, csak 10-ig nem látod. Úgy értem mikor 10 karakter van hátra, akkor már mutatja, hogy 10-9-8...

(#15261) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

recon-MMA : Remélem egy városban,meg egy utcában laktok! :DD Vicces lenne. Könnyebb lenne az összehasonlítás egy sör mellett.

(#15262) Asbee válasza tibz03 (#15259) üzenetére


Asbee
veterán

Nem, mert én szeretek beleférni egy sms-be és úgy jobb ha látom mennyi van hátra.

(#15263) forintuser


forintuser
őstag

Nagyon komoly mgTerminator telepítője.Ajánlom mindenki figyelmébe.Össze kéne fogni Slukk kollégával, és csinálni egy közös Aroma projektet. :B :K :C

Holnapkészítést vállalok.

(#15264) hallerlaller válasza forintuser (#15263) üzenetére


hallerlaller
addikt

na ránézek, root kell hozzá?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#15265) Quqesz


Quqesz
nagyúr

nektek megy a google play market?frissítésnél ,letöltésnél 101 hibakódot dob fel és nem frissít csak teker a saját alkalmazások menüben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15266) Asbee válasza Quqesz (#15265) üzenetére


Asbee
veterán

Nálam rendben, frissítettem és új alkalmazást is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#15267) Quqesz válasza Asbee (#15266) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hányas van fent?nekem 3.4.7

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15268) Asbee válasza Quqesz (#15267) üzenetére


Asbee
veterán

3.5.16

(#15269) Quqesz válasza Asbee (#15268) üzenetére


Quqesz
nagyúr

és az hogyan ment fel?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15270) Asbee válasza Quqesz (#15269) üzenetére


Asbee
veterán

Ez egy jó kérdés mert fogalmam sincs. :D 4.0.4-et felraktam azóta nem frissült. De amúgy nem nézegettem soha melyik verzió van éppen.

[ Szerkesztve ]

(#15271) Dzsuri89 válasza Quqesz (#15269) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szedd le az .apk-t és tedd fel maunálisan: Letöltés

(#15272) Quqesz válasza Dzsuri89 (#15271) üzenetére


Quqesz
nagyúr

és azt meg hogyan,nem vagyok jártas benne...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15273) Dzsuri89 válasza Quqesz (#15272) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Felmásolod az .apk-t a telefonodra, majd egy fájlkezelő program (ES File Explorer) segítségével megkeresed a telefonon és elindítod a telepítést.

(#15274) Quqesz válasza Dzsuri89 (#15273) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ajuuj,pedig a rigot is így csináltam....ciki
köszi:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15275) vamosip válasza Asbee (#15253) üzenetére


vamosip
tag

Tegnap nekem is megjött az update, majd csináltam egy gyári visszaállítást. Annyit vettem észre eddig, hogy a kameránál a hangerőgomb nem a média hangerőt állítja, hanem a csengőhangerőt :/

(#15276) Asbee válasza vamosip (#15275) üzenetére


Asbee
veterán

Majd a 4.0.5. :D

(#15277) rerros


rerros
tag

mi az a mediaszerver? nagyon eszi az akkut nekem..30%

(#15278) Quqesz


Quqesz
nagyúr

az lehet,hogy a play 3.4.7 nem fut az ics 4.0.4 alatt v nálam van gebasz :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15279) keyol válasza rerros (#15277) üzenetére


keyol
aktív tag

nekem meg az OS eszi 50-55%

(#15280) Dzsuri89 válasza keyol (#15279) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Észre is veszed, hogy hamarabb merül? Ha nem veszed észre, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy mi van oda írva. :)
Javasolt egy gyári visszaállítás rendszerfrissítés után, ha még nem tetted meg. Lehet csak beakadt valami progi, azt egy újraindítás megoldja.

(#15281) Quqesz válasza Dzsuri89 (#15280) üzenetére


Quqesz
nagyúr

felraktam,na most meg 921-es hibakódot dob fel.mi a tököm van vele

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15282) Asbee válasza Quqesz (#15281) üzenetére


Asbee
veterán

Próbálj egy alkalmazások: gyorsítótár törlését, ha az nem jó akkor frissítések eltávolítása aztán tegye újra ha az se akkor adatok törlése.

(#15283) Quqesz válasza Asbee (#15282) üzenetére


Quqesz
nagyúr

semmi.ugyan az a hiba...újratelepítés után is.a 4.0.4 települése után mondjuk én nem csináltam gyári visszaállítást.lehet ez az oka?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15284) keyol válasza Dzsuri89 (#15280) üzenetére


keyol
aktív tag

gyári visszállítás volt ,10 óra alatt merült 35%ra.szerintem az nem valami jó.... :(

(#15285) Asbee válasza Quqesz (#15283) üzenetére


Asbee
veterán

Próbálj meg gépről playből feltenni valsmit hogy megy-e, meg hátha attól megjavul. Ha nem mèg rendszer visszaállítást próbálhatsz, más ötletem nincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#15286) Quqesz válasza Asbee (#15285) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi a segítséget de egyik sem.az XDA-n volt fent a megoldás.Ha ilyen probléma van akkor a gmail címet törölni kell, majd újból hozzáadni.ekkor a play is bejelentkezik telepítés közben és utánna minden fut rendesen. :C :W
szóval térdeltem egyett(meg hullott a hajam) :O
most megy a 3.5.16...király

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15287) Asbee válasza Quqesz (#15286) üzenetére


Asbee
veterán

Na ezt jó tudni. :) Nem semmi.

(#15288) janston


janston
aktív tag

Nagyon süti ez a MIUI !!! Egyre jobban tetszik, kis optimalizálás és memóriából is több van. Milyen kernelt ajánlotok hozzá, amiben esetleg jobb a wifi driver és a power management?

(#15289) forintuser válasza hallerlaller (#15264) üzenetére


forintuser
őstag

CWM alól kell feltolni...Így igen. :B :K

Holnapkészítést vállalok.

(#15290) tibz03 válasza forintuser (#15289) üzenetére


tibz03
őstag

CWM-hez mióta kell root? :F

(#15291) DonMedve válasza tibz03 (#15290) üzenetére


DonMedve
addikt

Slukk,egy kis segítséget kérnék.
A mostani miuikban van az új négyutas billzár,azon valamiért nekem kínai vagy milyen az írás,lehet valahogy ezen segítteni?Előre is köszi.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15292) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Nekem meg nem jott meg az OTA gyaru 4.0.3ra...igaz rootolt..nem ez a baj?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15293) bandigyerek válasza volvoguy (#15292) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ha már eleve root jogod van, akkor miért nem rakod fel magad?

(#15294) keyol válasza volvoguy (#15292) üzenetére


keyol
aktív tag

nem baj ha rootolt,attól még meg kell jönnie. :K

(#15295) Quqesz válasza volvoguy (#15292) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rerros kolléga 14968 bejegyzésében lévő eljárással letöltheted simán.én is így csináltam és mükszik.nem kell root.. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15296) vamosip válasza vamosip (#15275) üzenetére


vamosip
tag

Na, megvan a megoldás, kijavították a 4.0.3 hibáját.

GB alatt ugyanígy működött, hogy ha a telefon néma módban volt, akkor a kamera nem adott hangot. 4.0.3 alatt ez nem működött, a kamerában a média hangerőt lehúzva lehetett csendben fotózni. Most ez visszaállt a szerintem kényelmesebb módra.

(#15297) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Hali.Szerintetek melyik a legjobb ICS rom most?Jelenleg cm el nyomulok most próbáltam ki a CyberGR-MOD-ot ami rohadt sok plusz személyre szabási lehetőséggel kecsegtet DE nem indul az MC3 RR2 meg ilyenek és bűn lassú.

(#15298) szponzor válasza janston (#15288) üzenetére


szponzor
senior tag

Én Matr1x-szal használom, szvsz elég jól megy hozzá, Wi-Fi-t is erősebbnek érzem. Viszont nekem az időmérő óra FC-zik az új MIUI-ban. Remélem, hogy nem sokára megoldják a témázást is.

DonMedve: Tudom, hogy hülye megoldás, de ha annál a lockscreen-nél akarsz maradni, akkor át lehet írni a szövegét.

(#15299) DonMedve válasza szponzor (#15298) üzenetére


DonMedve
addikt

A világóra nekem megy,bár még az alap kernel van alatta.

Ami nekem szólt: Köszi!Esetleg segíttenél hogyan tehetem ezt meg?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15300) Slukkica válasza szponzor (#15298) üzenetére


Slukkica
őstag

A miui.hu -s verzióban nem FC-zik mert javítottam benne.

Az "át kell írni a szöveget" az hogyan gondolod? Jól jönne egy kis segítséget, mert jelen pillanatban csak angol és kínai nyelven erhető el az új fajta lockscreen. Nem sikerült magyaritani mert meghaladja a tudásom.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.