Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) Dzsuri89 válasza bajnokpityu (#15900) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerinted miért írtam, hogy 94-95%-ig töltsd? :DD

(#15902) Sammy Jankis


Sammy Jankis
csendes tag

Sziasztok,

sajnos nincs időm végigolvasni a hozzászólásokat. Olyan bugom van, hogy 4.0.4 alatt GO launcherrel nincs auto-rotation, még akkor sem, ha egy vízszintes tájolású programból kilépek.
Auto-rotation be van kapcsolva.

Szoftveres megoldás van rá vagy a giroscope nem üzemel? Tud valaki erre megoldást?

(#15903) Asbee válasza bajnokpityu (#15900) üzenetére


Asbee
veterán

Gyári kernellel csak addig tölt. Elvileg akksivédelem miatt.

(#15904) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Elindult srácok a Google Drive, amiben 5GB ingyenes tárhelyet kapunk, ellenben a DropBox 2 Gb-jával szemben! :)
Még nem próbáltam ki, úgyhogy tapasztalatot nem tudok mondani róla, majd az este folyamán tervezem a telepítését.

(#15905) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#15896) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy miért bírja tovább, ha nagyobb áramerősséggel töltöd.
Érezhető különbségnek szerintem nem szabadna lennie.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15906) MaCS_70 válasza kolosanyi (#15894) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Ezt a ceruzaelemes töltőt nem értem. Akárhogy vizslatom képet, két elemet látok, ami a gyakorlatban 2,5-3 voltos feszültséget jelent -- ami ugye jóval a lítiumakku 3,6-3,7 voltos feszültsége alatt van.
Vagy van benne inverter? Ahhoz túl olcsó, meg ugye a hatásfoka is erősen leromlana. Más hatékony módját pedig nem ismerem az egyenfeszültség feltranszformálásának -- igaz, nem is értek hozzá. Szerintük viszont 5 V.

Maga az elv egyébként jó, mifelénk a társaságban egészen mindennapos -- csak éppen 4 db. 1,2 voltos akkuval hajtjuk.

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15907) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#15904) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Nem, a Google Drive még nem indult el. A Google szerint legalábbis még nem.

Google: "A Google Drive szolgáltatása még nem áll készen"

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15908) kolosanyi válasza MaCS_70 (#15906) üzenetére


kolosanyi
veterán

jack birtokol egy hasonló kütyüt és működik. Csak megoldják valahogy... :D

[ Szerkesztve ]

(#15909) Dzsuri89 válasza MaCS_70 (#15905) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem csak ennél a telefonnál vettem észre, hanem a Nexus S-t megelőző Galaxy Ace-nél is, plusz még barátnőm is tapasztalta az ő telefonján.

A Google Drive-os hírt én innen szedtem.

[ Szerkesztve ]

(#15910) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#15909) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Érdekes. Nekem a drive.google.com oldalról jött a tagadás.

Ja, és a cikkben szereplő tárhelyvásárlási link a Google Docs vásárlási oldalára mutat.
Megjegyzem, a Google információi is ellentmondásosak. Nekem van 1 GB Docs-tárhelyem, évi 5 $-ért. Az alapoldal szerint ehhez nem jár drive, ha bemegyek a drive-os fizetési oldalra, ott már közli, hogy van 20 GB drive-om.

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15911) MaCS_70 válasza MaCS_70 (#15910) üzenetére


MaCS_70
félisten

Kezd körvonalazódni a megoldás.
Úgy tűnik, a Docs meglevő fizetős tárhelye beolvad a Drive-ba, de ilyen alacsony áron már nem lehet megvenni.

Ez szerintem legalábbis erre utal:
"A jelenlegi csomagját már nem kínálják. A vásárlás után nem fog tudni visszatérni a jelenlegi csomagjához."
Tehát maradok a 20 GB-nál egy évre 5 $-ért, ami ezért nem rossz.

OT: A SugarSynckel folyamatosan szívok, a SpiderOak nem rossz, a DropBox egy kicsit szegényesen konfigurálható -- úgyhogy TeamDrive lesz saját szerveren.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15912) Dzsuri89 válasza MaCS_70 (#15910) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én most várom az Google-ös emailt, amiben tájékoztatnak, hogy elkészült a Drive-os meghajtóm.

(#15913) lord.lakli válasza slice14 (#15871) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mely telefonok kaptak frissítést hamarabb, mint az NS? Ne új telefont mondj, hanem amelyik update-ben kapta meg. Mikor és melyik verziót kapták meg?

(#15914) slice14


slice14
veterán

Erről mi a véleményetek? Most már hozzá lehet adni a fb fiókot, de mégsem szinkronizálja a névjegyeket. 4.0.4 stock van fent.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15915) slice14


slice14
veterán

Erről mi a véleményetek? Most már hozzá lehet adni a fb fiókot, de mégsem szinkronizálja a névjegyeket. 4.0.4 stock van fent.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15916) slice14


slice14
veterán

Erről mi a véleményetek? Most már hozzá lehet adni a fb fiókot, de mégsem szinkronizálja a névjegyeket. 4.0.4 stock van fent.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15917) slice14 válasza slice14 (#15916) üzenetére


slice14
veterán

Banyek mi a sz@r, ez hogy történt.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15918) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Valaki találkozott olyan buggal gyári 4.0.4. alatt, hogy nem tudta elhúzni teljesen a kis kört, amivel fel lehet oldani a kijelzőt? Kamera irányban elment, de a lakat felé nem. Lekapcsoltam a kijelzőt, majd megismételtem a műveletet és már jó volt.

Itt is előjött az a bug, ami 4.0.3- alatt is, hogy a címtárban szereplő személynek csak a számát írta ki a telefon, a nevét elfelejtette...

[ Szerkesztve ]

(#15919) kolosanyi válasza Dzsuri89 (#15918) üzenetére


kolosanyi
veterán

Írd át +36-os formátumra a névjegyzéked, úgy nincs vele gond. Nálam legalábbis már 4.0.3-nál is megoldotta a dolgot.

(#15920) Dzsuri89 válasza kolosanyi (#15919) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam minden szám úgy van beleírva a címtárba.

(#15921) kolosanyi válasza Dzsuri89 (#15920) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor passz, nálam nem fordul elő ez a bug. Illetve de, egyszer tényleg megtörtént, a bátyám keresett a szolgálati telefonjáról. Viszont azóta nem volt ilyen, mármint nem fordult elő a hiba.

(#15922) Quqesz válasza Dzsuri89 (#15920) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nekem csörgésnél csinált olyat,hogy hiába húztam a felvétel felé a karikát,nem vette fel a hívást.ics alatt ez eddig kétszer fordult elő.de miért????passz

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15923) Dzsuri89 válasza kolosanyi (#15921) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Eddig velem is csak egyszer csinálta, mióta a 4.0.4. van fent, remélem sűrűn nem fog előfordulni.

(#15922) Quqesz
Megnyugodtam, hogy nem az én telefonom ennyire selejtes. :DDD Én se tudom elképzelni, hogy mitől lehet.

(#15924) doddencs válasza Dzsuri89 (#15918) üzenetére


doddencs
senior tag

címtáras dolog nekem is megvan. és egyre sűrűbben jött elő, aztán talán itt javasolta vki, h töröljem a híváslistát. ez segített, de pont ma megint elkezdte.

mindig törölgetni pedig eléggé bosszantó. :((

(#15925) tdk.112 válasza slice14 (#15914) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nálam továbbra sem enged FB accountot hozzárendelni. :N

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#15926) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! 4.0.4 alatt próbálkozott már vki a Tasker nevű app-al? Nekem sehogy nem jön össze...:(

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15927) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Sziasztok, jó reggelt!

A XXX :W :W XXX Neutron Music Playerrel szívok. Egyszer csak megszűnt frissíteni az adatbázisát, magyarul nem látta az újonnan felmásolt zenéket. Újratelepítettem, mappáját töröltem az SD-kártyáról, erre föl semmilyen zenét nem lát a kártyán, akárhogy keresem. Sem újratelepítés, sem kernelcsere nem segített. Csak nem csinálok már factory resetet ezért a halom koreai vagy milyen XXXrért...

Kérdések:
1. szerintetek hova szemetel a disznaja, hogy root explorerrel kiszedjem?
2. honnan lehetne normálisan működő, régibb verzióját beszerezni?
3. még mindig nincs alternatívája? Borzalom, amit ez a program levág...

Köszi!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#15928) kolosanyi válasza orrlyuk (#15927) üzenetére


kolosanyi
veterán

Üdv.

Nekem semmi bajom vele. Próbáltad újra megadni neki a sources pontnál, hogy melyik mappát vegye figyelembe?

(#15929) orrlyuk válasza kolosanyi (#15928) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Persze, kéri is minden alkalommal. Lefut a keresés, és üres minden fül.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#15930) kolosanyi válasza slice14 (#15916) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálam is ez a helyzet. Azt ugyan írja, hogy névjegyek szinkronizálása, de nem történik semmi.

(#15929) orrlyuk
Hm. Ez fura. Nálam nincs ilyen gond vele, ugyanúgy működik minden, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15931) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Milyen kerneled van? Gyári 4.0.4 kernelhez van valakinek linkje?

Dalvik cachéban nem találtam semmit.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#15932) kolosanyi válasza orrlyuk (#15931) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most teljesen stock 4.0.4 van fent, Slukkica telepítőjében elvileg van stock kernel is ha jól emlékszem.

(#15933) slice14 válasza kolosanyi (#15930) üzenetére


slice14
veterán

Hát akkor nem én vagyok a béna, megnyugodtam. A gugli igazán engedhetné az fb sync-et,mert csak a felhasználóknak okoznak ezzel kellemetlenséget. Mert őszíntén a g+-t ki használja, nekem be van állítva de semmire nem használom. Az fb sync meg hasznos is, mert nem kel az alkalmazásba keresgélni az emberkét akinek akkarsz írni, elég bemenni a névjegyekhez és ott máris tudtál írni neki.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15934) Quqesz válasza Dzsuri89 (#15923) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nem rossz a telod csak az os szivat mint mindig.pl a win7 esetében nálam: nem mindig indul el a wifi pedig dell laptopról van szó(broadcom a wifi kártya).csak hülye az os és ennyi.ezen ne idegeskedj....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15935) slice14


slice14
veterán

Srácok a 4.0.4-nél megy a voodoo plus? Mert a play-n azt írja hogy Nexus S: 4.0.3 added.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15936) orrlyuk válasza slice14 (#15935) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Megy.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#15937) kolosanyi válasza slice14 (#15933) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ilyen szempontból a WP köröket ver a droidra. A névjegyzék nagyon jól meg lett csinálva. Persze inkább ne legyen Facebook integráció, minthogy egy ilyen korlátolt fos legyen az egész. Nehogy már egy háttérképet ne tudjak belőni... Ráadásul az értesítési rendszer egy rakás szar, nagyon nem tetszik az a megoldás. A droid megoldása klasszisokkal jobb, ami azért inkább fontos, mint a közösségi marhaság. Persze itt nálam az iOS a mérce, az értesítési rendszer nagyon jó.

(#15938) csabibmx válasza Dzsuri89 (#15918) üzenetére


csabibmx
tag

Ez az elhúzásos feloldásos probléma nálam is jelentkezett és néha nevek csak késve jelennek meg.Valamint a Skype indításakor az első 2-3 alkalommal folyamatosan kilépkedett.Mostanra megjavult.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#15939) palesz53 válasza Sammy Jankis (#15902) üzenetére


palesz53
senior tag

nálam deodexed, majd most a slukk féle rom van fenn + go launcher, és nem találkoztam ilyennel... sőt, most még fejjel lefele is elforog... :-D

Drive - nálam tegnap este frissült, tudom használni, pc-re (is) a chrome-hoz kiegészítőket lehet állítólag letölteni a használat egyszerűsítése végett...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#15940) jackbacsi87 válasza volvoguy (#15926) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Nàlam műxik a tasker.Stock kernel+rom

(#15941) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Szerintem nagyon jó lett a Google Drive, úgyhogy leváltom a DropBox-ot, mert a Drive-ban 3GB-tal több helyet kaptam. :)

(#15942) F_Gergely


F_Gergely
őstag

A csúszkás probléma bejvő hívásnál nálam is volt de csak pár alkalommal és 2.3.6 alatt, 4.0.4 alatt eddig nem. Pontosabban a Play szokta kiírni miután frissítek egy alkalmazást hogy nincsen elég hely a kezdőlapon, de én meg pont lesz@rom :D

Más:
Valami oknál fogva azok az ismerőseim, akiknek van beállítva gmail-es cimük a telefonkönyvben látom a fényképüket, viszont nincsen google+-os account-uk csak facebook. Erről valaki tud valamit, hogy ez hogyan lehetséges? Én semmit nem állítottam be, semmit nem szinkronizáltam, egyszer csak megjelent a fényképük a telefonkönyvben. De hogy a fénykép hogy került oda azt senki nem tudja. Ők nem töltöttek fel fényképet magukról a google-hoz.

(#15943) slice14 válasza F_Gergely (#15942) üzenetére


slice14
veterán

Saját magadnak tudsz beállítani profilképet, és nem kel hozzá google+. Valószínű állított be magának profilképet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#15944) tdk.112 válasza Dzsuri89 (#15941) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A PC-s kliens kaki. :( De az androidossal sem vagyok elégedett. A Dropbox mérföldekkel kényelmesebb. Én még elodázom az átállást Drive-ra. :K

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#15945) Dzsuri89 válasza tdk.112 (#15944) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Te biztos jó programot néztél? :D
Nem teljesen értem, hogy miért írtad a kaki kifejezést a PC-és verzióra, mert ekte ugyan az, mint a DropBox. Behúzom a fájlt a PC-re készített mappába, az feltöltődik és csókolom. Az androidossal miért nem vagy elégedett? Szerintem ugyan úgy kell használni, csak a Drive-nak jobban tetszik a rendezése.

[ Szerkesztve ]

(#15946) PpenoO


PpenoO
őstag

Üdv Mindenkinek!

Stock 4.0.4 + SG kernellel azt tapasztalom, hogy nem mindig azt a csengőhangot használja a telefon mint amit az adott hívófélre beállítottam. A beállított csengőhangok mp3ak és az SD gyökérbe a Ringtones mappába vannak tárolva. Ilyenkor az alapértelmezett csengőhang szólal meg...

Olyan is előfordul, hogy nem mindig jeleníti meg a hívóhoz rendelt képet, ilyenkor fekete kép fogad. A képek Google contactsba is levannak szinkronizálva.

Van ezekre valamilyen megoldás? Eléggé idegesítő egy bug.

[ Szerkesztve ]

(#15947) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintetek bevállalható? Lehet gond ezekkel a kínai akksikkal? :D Ennyiért nagyon baráti áron van...

(#15948) tdk.112 válasza Dzsuri89 (#15945) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Pl.: mi ez a hülyeség, hogy a status bar ikonon akármelyik egérgombbal kattintasz ugyanúgy egy menü jön elő? Dropboxnál nem így van.

Továbbá az ikonon nem látszik, ha éppen van aktív szinkronizálás a háttérben. Ez nekem fontos, Dropboxnál szintén nem így van.

Az androidos kliensben meg pont a rendezés nem tetszik...

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#15949) lord.lakli válasza doddencs (#15924) üzenetére


lord.lakli
őstag

Pár telefonnal ezelőtt volt windows 5.1-es az is így működött, sőt egyre később kezdett el csengeni :). Eddig több android 1.5-4.0.4-ig csinálja ugyanezt. Meg kellene nézni a kódot, hogy hol kezd számot keresni. Előfordulhat, hogy először a hívások között, mert az jó darabig kisebb méretű, mint a névjegyzék. Ha ott nincs, valószínűleg csak akkor nézni meg a névjegyzékben. De ez csak egy okoskodás ;]

(#15950) molnarpeter válasza kolosanyi (#15947) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pl. felrobbanhatnak. :D

mp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.