Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) aMolnar


aMolnar
csendes tag

N5 tokok, sajnos képek nélkül:

http://www.gigatel.hu/shop/menu/4/Lg/E980+Nexus+5

Nexus 5

(#702) ßrainiac válasza icons (#699) üzenetére


ßrainiac
addikt

Legkozelebb autoval megyek inni, ha be tudsz rugni helyettem :DDD

(#703) Falka válasza Zakii (#697) üzenetére


Falka
tag

Tökéletesen müködik. Amig 60% alatt nem vagy nem is látszodik, ami nekem pozitivum.

Más: Teljesen kukáztam a Hangouts-ot. Az uj fb-app számomra mindent tud amit a Hangouts nem. :U

Nexus 5

(#704) Revesz válasza Falka (#681) üzenetére


Revesz
aktív tag

Hali, a hatterkeped nagyon bejon, el tudnad kuldeni valahogy? Mondjuk egy link formajaban. Elore is koszi, csao.

[ Szerkesztve ]

(#705) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni a DiTech-től egy nexus 5-öt. Az lenne a kérdésem, hogy regisztrációnál miért csak Ausztriát meg Svájcot lehet választani? :U

[ Szerkesztve ]

(#706) somnia válasza hkari (#705) üzenetére


somnia
őstag

Valószínűleg azért, mert csak oda szállítanak. :F

(#707) hkari válasza somnia (#706) üzenetére


hkari
őstag

Na ez elkerülte a figyelmem :D Csak láttam, hogy sokan onnan rendeltek, gondoltam én is rendelek. :B

(#708) Blaise


Blaise
veterán

Ditech-nél van egyébként a webes rendelésnél személyes átvétel bepipálására lehetőség, vagy csak üzletbe beesve lehet vásárolni foglalás nélkül?

(#709) pepe091 válasza Falka (#681) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A LightFlownak megadtál minden engedélyt?
Beállítások/Kisegítő lehetőségeknél a Light Flow be van kapcsolva? Beállítások/Biztonság/Hozzáférés értesítéseknél engedélyezve van?

(#710) Falka válasza pepe091 (#709) üzenetére


Falka
tag

Yes és Yes. A sima test müködik egyből. De ha programra állitom rá és azt TESTELEM, azmár csak a screen-wake utáni locknál veszi be. Valsz bug. :) Most visszaraktam gyári értesitéseket, eddig hibátlanul megy.

Nexus 5

(#711) djgeg válasza Falka (#710) üzenetére


djgeg
őstag

Csak óvatosan a TESTeléssel csak meg ne sérüljön valaki. :DDD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#712) pepe091 válasza Falka (#710) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Most visszaraktam gyári értesitéseket.."

Magyarul LightFlow alatt kikapcsoltad a Beállítások/Villogó értesítő fény opiót? Ha igen akkor azért nem működik normálisan.

(#713) Falka válasza pepe091 (#712) üzenetére


Falka
tag

Magyarul töröltem a programot és hagyom hogy a KitKat értesítsen. :)

Más:

Google is working on a new android camera api supports camera raw

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#714) pepe091 válasza Falka (#713) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor nem tudom mi lehet a bibi. Pedig már több frissítés érkezett azzal a címszóval, hogy N5 és 4.4 support +bug fixes.

[ Szerkesztve ]

(#715) Falka válasza pepe091 (#714) üzenetére


Falka
tag

Hát én se tudom, de van más aprob bajok az OS-ben, ami utal arra, hogy valami nem stimmel.

- Néha magától megjelenik üres lap. (ahova app iconokat lehet rakni)
- A "taskmanager" néha magától eltünik és csak több tappolás után tudom elöhozni.
- stb...

Factory Reset nem segít. Lehet valamelyik app bssza el az egészet. Hülye vagyok még androidhoz. :B

Nexus 5

(#716) F-ECT$ válasza Falka (#715) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem hiszem, hogy "hülye" lennél, bugok mindenhol vannak, pláne egy ennyire új verzióban. (Az apple sem nagyon tud úgy mostanában kiadni valamit, hogy ne legyen benne hiba.)

Dive ever, work never.

(#717) w333 válasza Falka (#713) üzenetére


w333
félisten

Próbáld ki ezt Link, tökéletesen működik :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#718) Falka


Falka
tag

Akinek van N5-je az megnézné nekem, hogy ha folder-be mozgat appokat, akkor megjelenik-e az utolsó helyen egy üres ablak?

Csináltam egy videot megint, hátha érthetöb a dolog. :) (Tudom, hogy potato quality, de ennyit tud a 720p LifeCam...

Nexus 5

(#719) w333 válasza Falka (#718) üzenetére


w333
félisten

Ez bizony egy elég csúnya "bug" a Google launcher -ben ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#720) Falka válasza w333 (#719) üzenetére


Falka
tag

Factory Reset folyamatban. Megnézem hátha csak valamelyik app bszta el. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#721) Falka válasza Falka (#720) üzenetére


Falka
tag

FR-el megjavult. Egyenként felrakom az appokat. Mindjárt kiderül melyik volt a hibás.. :U

Nexus 5

(#722) zsirfecske válasza w333 (#719) üzenetére


zsirfecske
addikt

uhh, ha fr nem segít, ezzel a videóval tökéletesen lehetne reportolni!

(#723) Falka válasza zsirfecske (#722) üzenetére


Falka
tag

Lehetne már normális ScreenRecord app, ami nemigényel rootolást... :)

Nexus 5

(#724) Tisza96


Tisza96
csendes tag

Na szóval, egy kérdésem lenne (újfent), ugye most gondolkozom egy N5-ös beruházáson. Mivel rengeteg zeném van ALAC (Apple Lossless) formátumban, szeretném tudni hogy az alap lejátszó lejátsza-e egyáltalán ezeket vagy konvertálnom kell. :O

Örülnék ha vki esetleg aki rendelkezik N5-tel estleg kipróbálna ha nem lenne túl nagy kérés. Köszönöm.

Amúgy nem tudjátok mikor lesz 32gb-os verzió elérhető itthon?

Nexus 5X + Sony Walkman NWZ-A15 + Nook Simple Touch + Audio Technica ATH-M50x BL

(#725) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Nagyon jó hír :)

[link]

Nexus 5

(#726) TOZ


TOZ
addikt

A Viber reggel óta tolja az FC-t.
Ezzel van valakinek tapasztalata. Reinstall nem használt.
Dalvikkal megy a készülék.

(#727) pepe091 válasza TOZ (#726) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Adatok törlése is megvolt? Ha igen, akkor passz.

[ Szerkesztve ]

(#728) assemble válasza Tisza96 (#724) üzenetére


assemble
addikt

Most epp nincs nalam a cucc, es ilyen formatumu zenem sincs, szoval nem tudom tesztelni, de evileg tamogatja: [link]

Egyebkent ettol fuggetlenul lehet h celszerubb valami ertelmesebb formatumban tarolni a zeneket, pl FLAC-ban, ami tenyleg majd minden lejatszonal tamogatott.
Ja es ha esetleg megsem tamogatna, es konvertalni sem akarsz, van egy harmadik opcio is, hasznalhatsz mas zenelejatszokat is amik tamogatjak, pl a PowerAmp eleg nepszeru.

(#729) TOZ válasza pepe091 (#727) üzenetére


TOZ
addikt

Volt már minden...
Feltelepül, indítanám, azonnal FC.

(#730) Falka válasza TOZ (#729) üzenetére


Falka
tag

ART nekem csak a gondot okozta eddig egyébként. Mind OS mind app téren.

Nexus 5

(#731) TOZ válasza Falka (#730) üzenetére


TOZ
addikt

Dalvik fut.

(#732) Uzi74 válasza DarkByte (#657) üzenetére


Uzi74
senior tag

1,3 amperes 3 óra alatt tölt, korábban posztoltam konkrét tipust

(#733) Falka


Falka
tag

FR-eltem. Ment minden. Átraktam ART-ra. Ment minden. Majd elkezdte a telefon az alap appokat felupdatelni és amint befejezte visszajött az összes OS bug. Érdekes... :U

Szerk1: Most vissszarakom Dalvik-ra és meglátom milesz...

Szerk2: Nope. Ugyan ugy szr maradt. Akkor az egyik default app update okozza... :W

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#734) Falka válasza Falka (#733) üzenetére


Falka
tag

Szerk3: Google Search update-je okozta az összes problémámat. Töröltem és minden nyugis azóta. :C

Nexus 5

(#735) Davey7 válasza Falka (#734) üzenetére


Davey7
senior tag

Nem ertem mi van a guglinal...
Most szerdan kapom meg nexust, de nemreg frissult a hangouts a mostani telomon... eddig mukodott megfeleloen,de most.... hihetetlen. Elore felek :D

(#736) Falka válasza Davey7 (#735) üzenetére


Falka
tag

Hát ugynézki az én N5-öm megnyuffant... Gyári app update-nél errorozik összevissza és a google launcher is messed up. :DDD

Nexus 5

(#737) DarkByte válasza Uzi74 (#732) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszönöm! Meglett közben. Nem is túl drága, ráadásul ingyenes a kiszállítás. Rendelek is :D

[ Szerkesztve ]

(#738) DarkByte válasza Tisza96 (#724) üzenetére


DarkByte
addikt

Bár nem gyári lejátszó de a PowerAmp egy nagyon korrekt lejátszó és többek között ALAC-ot is lejátszik. Olyan a licensze mint a Total Commander-nek, egyszer kell megvenni és kapod az összes update-et.

Mod: opsz, már előttem javasolták.

[ Szerkesztve ]

(#739) Falka válasza Falka (#736) üzenetére


Falka
tag

Kb így érzem magam.

Akinek kedves az élete ne probálgassa az ART-ot... Mire helyreállitottam a telefont. :U

Rengeteg program beakad ART alatt és (késöbbiekben) csak a gondot okozza.

Nexus 5

(#740) TOZ válasza Falka (#739) üzenetére


TOZ
addikt

Factory image felrakás, mint végső opció?

(#741) kovadika


kovadika
őstag

Spigen vagy Ringke tokot érdemesebb vásárolni (az átlátszó hátlapúra gondolok)? A Spigenhez jár fólia is.
Telefon megrendelve USA-ban ismerőshöz, remélem karácsonyra ideér (egy fekete és fehér, a nekem és a páromnak), 1 hónap dec.11-én küldik ki a raktárból. :D

(#742) Zeze94 válasza Falka (#703) üzenetére


Zeze94
tag

Hogy birtad ra a csillivilli uj FB Messenger appot, hogy olyan szepen egyuttmukodjon az SMSekkel is, mint a regi? Mert en most, miota feluletvaltas volt,meg ugy teljesen megujult az app, nemtudok a telefonkonyvben levo kontaktoknak SMSt kuldeni.. Regen, amikor raboktem, hogy uj uzenet, ki tudtam valasztani hogy Szabo Joskanak most SMSt akarok kuldeni, vagy FB uzenetet. Ezt most nemtalalom

Szerk.: amugy, egyelore Nexus 4em van, bar ez nemhiszem, hogy sokat valtoztatna. Az N4 topicot nem olvasom mar, lassan ugyis jovok az N5 tabort nepesiteni, ezt meg visszakapja a fater.

[ Szerkesztve ]

(#743) TOZ


TOZ
addikt

Viber-gate megoldva. Unistall, reboot, install. Reboot nélkül FC volt csak.

(#744) ßrainiac válasza kovadika (#741) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem a Spigen jobbnak tunt, ugyhogy abbol rendeltem (10-et, kb. pont 2 marad, ha erdekel 1-2 het mig ideer - fekete mind).

(#745) rolcsibácsi válasza Falka (#739) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

nekem viszont semmi kulonbseget nem eredmenyezett az art-ra valtas azon kivul hogy jobb az akku idom. (egyelore) mar kb egy hete lehet igy.

(#746) Falka válasza rolcsibácsi (#745) üzenetére


Falka
tag

Nekem javitott mindenen kb 5-10%-ot. Viszont most Dalvik megy, mert egyszerüen szétesik ART alatt minden... Túl sok app-al nem kompatibilis még. Mondjuk még így is csinálja a fake-üres homescrene-eket a launcher...

Az új Facebook-ból kivették az sms supportot mert, idézem "nem használták elegen". Valami másik úton probálják az sms dolgok megoldani, kicsit olvass utána. Telefonszám alapján tudsz embereket megtalálni vagy ilyesmi, nem igazán értettem mit akarnak most...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#747) Zeze94 válasza Falka (#746) üzenetére


Zeze94
tag

Mekkora sz@r... Pedig szerettem, hogy egy helyen van minden.

(#748) rolcsibácsi válasza Zeze94 (#747) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ja nekem is jobban tetszett mint ez a fostalicska hangouts, de remelem ezt is osszefoltozzak majd es akkor egy ujabb remek google appal gazdagodunk. en imadom a googlet:)

(#749) Falka


Falka
tag

Engem az érdekelne, miért nincs magyar helyesirás ellenörző alapbol benne... :U

Nexus 5

(#750) Mattheo


Mattheo
tag

Akinek ez nem eleg egy telefontol, az vegyen tukorreflexest sztem
Nem tudom ide feltolteni.
alap
snapseed

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.