Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) zola-


zola-
őstag

Ha rootolva van a telefonom jelenleg, es twrp recovery van, akkor OTA- fog jonni frissites?

(#602) TOZ válasza zola- (#601) üzenetére


TOZ
addikt

Hát mást nem valtoztattal akkor igen. Más kérdés, hogy telepulni fog-e. Ez ne mindig sikerül. Tapasztalat, más Nexusok eseteben jártam így.

(#603) zola- válasza TOZ (#602) üzenetére


zola-
őstag

Kicsit átalakítottam....Navbart összehúztam, nova laucher ment fel, mert a gyári nekem gáz. A legújabb béta változatban átlátszó a navbar és a statusbar is.Ja meg az ikonokat tudom cserélni.
MÁS: Szerintetek az osztrák vodafone tilt le imei-t számlatrtozás miatt?

[ Szerkesztve ]

(#604) assemble válasza MartOOn (#570) üzenetére


assemble
addikt

Koszi, akkor nagyon ugy tunik hogy ez nem egyedi hiba lesz.

Meg mindig gondolkodom a gariztatason azert (a ket felig beragadt pixel miatt). Csak azert a varakozason tul (amig ott kikuldik plusz meg onnan ide kuldik) kicsit rizikos is, ha peldaul esetleg a replacement peldanynak valami komolyabb gondja lenne, meg egy kort megjarni vele igencsak idoigenyes igy h nem egy supportalt orszagban elek.

[ Szerkesztve ]

(#605) TOZ válasza zola- (#603) üzenetére


TOZ
addikt

A NAV bar piszkalas miatt szerinem nem megyek fel az ota. Launcher nem probléma, a csak egy telepített app.

Még mindig felfosok, milyen gyors ez a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#606) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Köszönöm az aksis infókat. Még olyan kérdésem lenne, hogy zsebben jól elfér? Jelenlegi telóm 3.2es kijelzö, tartok kicsit a méretétöl.
Szintén dilemma, hogy 16 vagy 32gb-osat vegyek. Töbh évre szeretném, és mivel nem bövíthetö, félek,hogy idövel az a 16gb vagyis 12 kevés ne legyen...

(#607) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Mennyit tud a Nexus 5 kijelző idő szempontjából?
Mennyire erős akksi szempontjából?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#608) Ali G. válasza leslien (#540) üzenetére


Ali G.
senior tag

az amoled a feketénél be sem kapcsolja a benne levő ledeket, szóval annál tuti nincs feketébb :D

(#609) TOZ válasza jacis (#607) üzenetére


TOZ
addikt

Egy napos telefon.
30%on az akku.
19 órája megy (wifi, 4G, Sync, Gnow, Viber stb.). Így most van 3 óra 7 perc kijelző. (böngészés, piszkalas, beszélgetés nem nagyon volt)

Soha rosszabbat. És dalvik, nem ART van jelenleg bekapcsolva.

(#610) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehetne kinyerni a factory image-ből az új fehér ikonokat? Témázáshoz kellene. :)

(#611) mrdavid válasza TOZ (#609) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Ez fincsi és ígéretes :-P

A hangszóró az zenével is recseg max hangerőn? Ez is szoftveres hiba lehet?

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#612) TOZ válasza hakydakillah (#606) üzenetére


TOZ
addikt

Farmer zsebben elől siman elfér.
12 Gb. Azt neked kell tudni. Nekem egy életre elég. Aktuális zenék Gmusicból. Akár le is töltöm minden reggel az a két albumot ami éppen kell az útra.
Sygic térkép, alig valami.
Dropboxban minden.
Marad így üresen 8 giga.
Filmet nem nézek rajta.

(#613) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Jönnek át a LG G2 tulajok :D

jacis
Annyit tudok erre írni jobb mint az S4 aksija :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#614) leslien válasza Kunsztler (#613) üzenetére


leslien
nagyúr

szegénynek ripityára tört a teloja..
kérdés h melyik olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#615) mrdavid válasza leslien (#614) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Ah látom kb egy ár... Mármint hardveraprom

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#616) zola-


zola-
őstag

Nincs valaki aki ausztriaban el? Szamlatartozas miatt ott is tiltanak imei-t? Fontos lenne.....

(#617) TheCujo


TheCujo
csendes tag

Sziasztok!
Nexus 5 tulajként kérdezném,hogy hogy lehet működésre bírni a "ok google” parancsot?Akár mit csinálok,nem akar működni...köszi!

(#618) Integra


Integra
titán


2 db fehér 16gb
2 db fekete 16gb
3 db fehér 32gb
1 db fekete 32gb
16gb -> 135.000 Ft
32gb -> 149.000 Ft
irányár.
nem az enyém, találtam neten.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#619) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Ha jol emlekszem csak angol nyelvnel mukodik

(#620) rolcsibácsi válasza n0_gAboR (#619) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

abbol is csak az amerikaival

(#621) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Tokot vett mar ra valaki?

En a spiegen slim armort neztem ki, de visszatartott a sok panasz amit az Amazonon olvastam. Allitolag a power gombnal sok peldany nem illeszkedik rendesen.

(#622) TheCujo válasza rolcsibácsi (#620) üzenetére


TheCujo
csendes tag

Igaz,ki is próbáltam...
Köszi

(#623) assemble


assemble
addikt

Microsim telenor-nal tema ha valakinek aktualis:

Elotte is felhivtam azert oket h hogy megy, azt mondtak ha sajat neven van a kartya akkor egy szemelyi eleg, es helyben megcsinaljak ingyen. Ha viszonylag uj a kartya akkor elvileg kivagjak, ha regebbi akkor ujat adnak. Nekem ilyen feher volt amire meg pannon volt rairva, de mar uj logoja volt. Biztos ami biztos kicsereltek. Egy papirt kellett alairni, 5 perc az egesz. Ilyen szep kis fekete a kartya es nyilvan olyan fajta, hogy vissza lehet pattintani a keretebe es ugy regi telokban is mukodik (sima minisim-esekkel). Elvileg 24 oras aktivacios ido van, de azt mondtak nehany perc alatt meg szokott lenni, ott helyben be is raktam a telomba es mire bekapcsolt azonnal fel is ment vele a halozatra. Szoval gyorsan es korrekten ment, ingyen, semmi szorakozas nem volt, pozitivan csalodtam bennuk :)

(#624) zsirfecske válasza assemble (#623) üzenetére


zsirfecske
addikt

na ez a t-nél nem így megy, sanszos a 4000 ft, full nonszensz. céges esetben még aláírási címpéldány és meghatalmazás is kell. legutóbb kifordultunk tőlük és inkább 500-ért levágattuk első mobilosnál.

(#625) TOZ válasza assemble (#623) üzenetére


TOZ
addikt

Nekem, mikor fél éve az új munkahelyem miatt migralni kellett Telenorhoz, már olyan kártyát adtak, aminek csak kézzel kinyomtam tegnap a közepét és kész volt a micro sim.

A céges notebookhoz kapott adatkartya is ilyen volt (szoptunk is vele elsőre, mert microkent tört ki, lehetett celluxozni, hogy be tudjuk rakni a gépbe)

[ Szerkesztve ]

(#626) szuladam válasza zsirfecske (#624) üzenetére


szuladam
aktív tag

ezt én is meg tudom erősíteni. Ténél voltam fél éve, hogy kéne micro sim. Azt mondták, itt vettem a telefont? Mondom nem. Akkor 4 ezer péz lesz. Erre én: Akkor csókolom a kezit aranyom. (+ a jó **** anyátok).
Első mobilos bolt 500 ért úgy vágták le, hogy a "kerete" meg maradt egyben, lecsiszolták és így ha bármikor a régi nagy simre lenne szükségem csak visszapattintom és olyan mint régen.

(#627) Algotis válasza szuladam (#626) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem Telenoros SIM-em van és ki tudom törni/nyomni a mini simből a microt. Szerintem ez a legésszerűbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#628) einperson


einperson
csendes tag

Én a héten voltam Ténél hogy cseréltessem a sim kártyám, nekem cserélték is egyből.
Annyi hogy nagyon ritkán eldobta a hálozatot ezt mondtam is és nem is kérdezett mást hozta az uj simet.
Szerintem arra kell hivatkozni hogy dobálja a hálózatot és akkor cserélik szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

LG Nexus 5x

(#629) zola-


zola-
őstag

ilyen lett a navbarom.

(#630) ßrainiac válasza szuladam (#626) üzenetére


ßrainiac
addikt

Omg, nemar. Vodanal kivagjak ingyen.. nyomi T-nek nincs ilyen kutyuje? :F

(#631) szuladam válasza ßrainiac (#630) üzenetére


szuladam
aktív tag

Velem idén januárba ezt csinálták. Kérdezték hogy minek nekem micro sim, mondom új telóba, erre mondták ha nem náluk vettem (ténél) akkor 4000 pénz lesz. Ha náluk vettem volna, akkor cserélik ingyen.
Gondolom arra hivatkozva, hogy nem áll érdekükbe kicserélni ingyen nekem a régi simet.

[ Szerkesztve ]

(#632) assemble válasza szuladam (#631) üzenetére


assemble
addikt

Ez mekkora allatsag mar... Telenornal meg se kellett mutatnom egyaltalan az uj telot, csak szoban mondtam hogy van egy uj telom (amit kulon mondtam is h nem naluk vettem) amibe csak microsim megy, szo nelkul azonnal ingyen csereltek.

(#633) leslien


leslien
nagyúr

most ezt dobta :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#634) Algotis válasza leslien (#633) üzenetére


Algotis
addikt

Na ez már szebb azoknál, mint amiket a youtubera felraknak :C

Csak sikerül optimalizálni a 4.4-re a cuccokat :)

Androidos Outlookból küldve

(#635) zsirfecske válasza einperson (#628) üzenetére


zsirfecske
addikt

erre a trükkre nekem azt mondták hogy akkor várni kell kicsit, mert a szerviz ránéz. nincs semmi egységes policy náluk, bolttól/ügyfélszolgálatostól is függ.

(#636) monroe8609 válasza zola- (#629) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Hali! Ez melyik időjárás app??

(#637) zola- válasza monroe8609 (#636) üzenetére


zola-
őstag

Android weather&clock widget

(#638) huan válasza zola- (#637) üzenetére


huan
őstag

Szia!
Kipróbáltad a Nexus Root Toolkit v1.7.6 -ot? Rootolta?
Root után automatikusan fognak jönni a frissítések?

(#639) Mr.Chow


Mr.Chow
tag

Hi! A nexus5 nek aztmondjátok hogy dobozhangja van , ez hardveresen vagy szoftveresen orvosolhato?

iPhone 14 Pro

(#640) zola- válasza huan (#638) üzenetére


zola-
őstag

Igen, azzal rootoltam. Utana visszaraktam a stock romot. Jelenleg gyari van rootolva twrp recoveryvel. Szerintem nem fog jonni a friisites, majd felrakom recoverybol .zip fajlbok.

(#641) huan válasza zola- (#640) üzenetére


huan
őstag

Ha csak rootolom,akkor sem fog jönni az automata frissítés vajon? Nem tudod?

(#642) DarkByte válasza Mr.Chow (#639) üzenetére


DarkByte
addikt

Valamennyit valószínűleg lehet EQ-val is javítani rajta, de a kialakítása olyan hogy inkább csak a mélyközép hallatszik. Ha a füled felé fordítod az alját több magasat hallasz. Ezen szerintem nem sokat lehet javítani, de én komolyabb zenehallgatáshoz (ami kb. a kocsimat jelenti) úgy is A2DP-t használok. Fülest majd még vennem kell hozzá. Nem tudom melyik csatlakozó kiosztású headsetekkel passzol bár tippre az Apple féle 4 érintkezőset használja már kb. mindegyik gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#643) zola- válasza huan (#641) üzenetére


zola-
őstag

Szerintem nem...az eddigi telefonjaimon nem jott. Ha jon frissites akkor majd visszarakod a gyari romot meg lefrissit, vagy felrakod .zip fajbol.

(#644) einperson válasza zsirfecske (#635) üzenetére


einperson
csendes tag

Igen attól is függ milyen embert fogsz ki, szerencsére nálam egy Tés hölgy volt és nem kérdezett mást csak hozta az új kártyát.

LG Nexus 5x

(#645) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Budapesten mely boltokban lehet kipróbálni, megtapogatni a Nexus5-öt?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#646) einperson válasza leslien (#633) üzenetére


einperson
csendes tag

kíváncsiságból lefuttattam 2x az antutut de 19 ezer pár száz pontnál nem lett jobb eredményem.
Nem értem hogy miért, nem kapcsolna be mind a 4 mag vagy mi lehet a gond?
Algotis
az lehet csak kicsit furcsáltam hogy a mobilarenás tesztben is 27 ezer pontot hozott.

[ Szerkesztve ]

LG Nexus 5x

(#647) Algotis válasza einperson (#646) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem csak még az optimalizálatlanság miatt kap kevesebb pontot a vártnál...

Androidos Outlookból küldve

(#648) pepe091 válasza RocknRoller (#645) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szerintem még sehol. Még csak a sufni GSM-ek árulják, azok meg nem engedik meg bekapcsolni szerintem. Max kézbe fogni.

(#649) zola- válasza Algotis (#647) üzenetére


zola-
őstag

A forum elejen rengeteg hozzaszolas szuletett ezzel kapcsolatban....valoszinu a 4.4-et nem tudja lekezelni.

(#650) Algotis válasza zola- (#649) üzenetére


Algotis
addikt

Ezt mondom én is... :D

Androidos Outlookból küldve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.