Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) #01696768 válasza Soocy (#340) üzenetére


#01696768
törölt tag

Persze. :K

(#352) V.T.


V.T.
aktív tag

Arrol tud valaki infot adni hogy az állapot jelző led hol található? Mert a leírásban olvastam de a képeken én nem látom. Lehet hogy vak vagyok :R

(#353) pepe091 válasza V.T. (#352) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az alsó káván középen. Testreszabásához használd a LightFlow-t. :)

(#354) V.T. válasza pepe091 (#353) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszi a gyors választ. Egyenlőre még nincs meg. Hétfőn rendeli meg ismerősöm német playstoreban. Esetleg egy képet fel tudnál rakni ha majd lesz időd rá? Nagyon megköszönném ;)

(#355) pepe091 válasza V.T. (#354) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Youtube. :)

BTW, egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#356) V.T. válasza pepe091 (#355) üzenetére


V.T.
aktív tag

Köszi a videót. Képeket nézve szerintem sosem találtam volna meg ;)

(#357) cefre00


cefre00
tag

Már vagy másfél éve nem volt olyan droidos mobil, amire felkaptam volna a fejem, de ez nagyon jó lett. Az LG elég komolyan nyomja, mivel a G2 és az L9 II is olyan telefon lett, amiről az emberek beszélnek, és talán ez elég lesz az LG-nek ahhoz, hogy lassan túlnőjék a Samsungot.
Remélem így lesz, és ha majd meguntam a Symbiant, akkor vegyek egy LG Nexust magamnak. :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#358) leslien válasza cefre00 (#357) üzenetére


leslien
nagyúr

te jó ég te beszorultál valahova?! symbian? :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#359) ßrainiac válasza cefre00 (#357) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe, nekem is symbian volt (UIQ3) az elso droidom elott. Persze ez evekkel volt :)) ;]

(#360) Sn00k válasza leslien (#358) üzenetére


Sn00k
veterán

;] :DDD

3njoy the Lif3

(#361) zsirfecske


zsirfecske
addikt

6 napot ír az expansys érkezésre!

(#362) ademfire


ademfire
csendes tag

Ez engem is érdekelne hogy magyar bankkártyával nem rendelhetek a német play store-bol? Itt valaki írta h ezzel probléma volt, más meg azt hogy minden simán ment.....Van aki tud erről konkrétumot?

(#363) Napfénysüti

Jó telefon lett de keményen meg is kérik az árát. Eddig mintha arányaiban olcsóbbak lettek volna az aktuális Nexus készülékek.

Més que un club!

(#364) Uzi74 válasza ademfire (#362) üzenetére


Uzi74
senior tag

Én magyar kártyával rendeltem az enyém, de saját német címre és a google kontóm is német.

(#365) MartOOn válasza Napfénysüti (#363) üzenetére


MartOOn
addikt

Ne az otthoni arakat nezd... Nexus arban van ez is. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#366) assemble válasza Napfénysüti (#363) üzenetére


assemble
addikt

USA/EUR araknal sose volt olcsobb Nexus telefon, ugyanennyiert indult tavaly az N4 16 gigas valtozata, a kulonbseg csak az hogy volt 8-as is olcsobban, most meg 32-es van dragabban. UK ara lett kicsit magasabb mint anno N4 volt asszem, talan arfolyam ingadozasok miatt mert igy is kb ugyanannyi mint az EUR ara.

[ Szerkesztve ]

(#367) djgeg válasza Napfénysüti (#363) üzenetére


djgeg
őstag

LoL...Eddigi Nexusok olcsóbbak? :(

Max N4 volt olcsóbb, amikor megjelent.

Nexus S
$399+adó

Galaxy Nexus (független)
£429 pre-tax ($680)

Nexus 4
US$299 (8 GB) US$349 (16 GB

$350(16GB) $400(32GB).

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#368) #59070464 válasza Pőze (#197) üzenetére


#59070464
törölt tag

Thumb up! :C

(#369) leslien válasza zsirfecske (#361) üzenetére


leslien
nagyúr

nem drága ez egy kicsit?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#370) djgeg válasza leslien (#369) üzenetére


djgeg
őstag

Playeshez képest? Az... Amúgy? Nem... (mivel ez nem playes. )

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#371) moli.hu


moli.hu
őstag

az, aki oda kikototte a robogojat, megis mit gondolt?

[ Szerkesztve ]

(#372) MartOOn


MartOOn
addikt

En most mar tenyleg nem ertem ezeket a teszteket... :U
Lg l9 II akksijarol az van a tesztben hogy 2150-es akksi bosegesen elegendo ahhoz a hardwerhez, keszenleti ido 1nap, visszafogottabb hasznalat mellett akar 1, 5-2nap.
Ellenben n5 akksi 2300-as es egy csucsgepet visz a teszt szerint is ugyanannyi ideig mint az l9 II. Es ez elmarad az elvarasoktol... Ertekelesben is asszem csak 6pont... L9-nel meg 8 pont Akkor most hogy is van ez?
Az mar csak erdekesseg h egy l9-rol sikerult 1oldallal tobbet irni mint a legujabb androidos referencia mobilrol... Lol...
:F

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#373) F-ECT$ válasza MartOOn (#372) üzenetére


F-ECT$
titán

Az N5-öt a többi S800-as telefonhoz mérik, pl G2 vagy Note3, és azoknál gyengébb ebben. (Az megint más kérdés, hogy a Z1-es a 3000-es akksija ellenére sem bírja tovább, mint az N5...)

A Nexus 5 mellé tedd hozzá a 4.4-ről szóló cikket, máris az lesz a hosszabb ;)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#374) assemble válasza moli.hu (#371) üzenetére


assemble
addikt

Hat nem egy bonyolult ordoglakat hogy finoman fogalmazzak :DDD

(#375) zsirfecske válasza moli.hu (#371) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez nagyon szép találat, gart :))

(#376) leslien válasza djgeg (#370) üzenetére


leslien
nagyúr

140k az mennyivel is drágább mint az osztrákoknál ? 399*305=121700.- jó itt van útiköltség,de akkor is olcsóbb sztem

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#377) zsirfecske válasza leslien (#376) üzenetére


zsirfecske
addikt

átlag magyar ember még az expansys-ig sem jut el (mert nem ismeri, meg bankkártyás vásárlás meg stb.), nemhogy kimenjen bécsbe telefont venni vagy németül levelezzen egy ottani kiskerrel.

ahhoz képest elég jó ez, hogy gyártói garival 24 órán belüli szállítással meg tudod rendelni egy magyar nyelvű weboldalon, ahol van magyar nyelvű support egy angol kereskedőhöz, aki nem mellesleg hamarabb teszi elérhetővé idehaza a nexus5-öt mint az lg magyarország.

tehát örülni kéne hogy nem úgy mérik mint a batár speedshop (189k, holy fuck!). és hogy itt biztosan lesz magyar gari meg IMEI a számlán stb.

(#378) leslien válasza zsirfecske (#377) üzenetére


leslien
nagyúr

ha gyártói gari lesz akkor valóban jó vétel lesz ,de kíváncsi leszek a Telenor majd kártyás csomagban mennyiért fogja adni bár addigra itt is olcsóbb lesz ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#379) mrdavid válasza leslien (#378) üzenetére


mrdavid
aktív tag

én meg arra h számlásan mennyiért és h decemberbe kidobják e

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#380) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Ha repulon vinnek haza 3t mondjuk azt lehet nem? Vagy arra mar fizetni kell ha ujan dobozvan vannak?

(#381) leslien válasza rolcsibácsi (#380) üzenetére


leslien
nagyúr

sogi nyáron hozott 2db N4t nem volt gond

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#382) TOZ válasza rolcsibácsi (#380) üzenetére


TOZ
addikt

Honnan repülsz?

Ja látom, UK. Onnan nem para. Unió. Zöld folyosó.

[ Szerkesztve ]

(#383) Napfénysüti válasza djgeg (#367) üzenetére

Valamiért úgy rémeltt hogy olcsóbb mint a konkurensek és azért is tűnt vonzóbbnak. De ezek szerint nem csak rosszul emlékeztem. :)

Més que un club!

(#384) ßrainiac válasza TOZ (#382) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha USA-bol hoznak repcsivel 2 db-ot azt mar adoztathatjak itthon? Thx elore is :)

(#385) Kunsztler válasza ßrainiac (#384) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Mond annyit a rokonodnak,okos legyél mert hülyéből sok van :D
Csinálja okosan és nem lesz para :)

Nexus 5

(#386) huan


huan
őstag

Én Tegnap rendeltem egyet a Partnero GSM-től, ma megjött.
Minden szép és jó,de az sms-íráshoz telepített Hangouts-helyett hogyan lehet gyári sms-íróm?
Ti milyen tokot és kijelzővédő fóliát használtok?

[ Szerkesztve ]

(#387) DarkByte válasza huan (#386) üzenetére


DarkByte
addikt

Felraksz valami egyedi SMS kezelő progit Play Shop-ról. 4.4-ben a Hangouts vette át a régi Messaging app helyét.

Más: közben az enyém is úton van már Magyarországra. Holnap végre kezembe kapom. :K

(#388) rep3at válasza moli.hu (#371) üzenetére


rep3at
őstag

Hogy egyesek nem szeretnek emelgetni..

Végülis egy fához se kösd oda, hátha kivágják :U

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#389) #01696768 válasza ßrainiac (#384) üzenetére


#01696768
törölt tag

Igazából az a lényeg, hogy hol laksz. Nyilván 10 db-nál nem így működik, meg pl. ha totál bontatlan az is probléma, de ha a fóliákat leveszi róla az ember, akkor ugyebár a sajátját (meg a feleségéét, stb.) hozza magával. Ha hazafele hozol valamit, számlával, az már gáz lehet. Mindez persze csak akkor, ha megállítanak, ami nem gyakori. Nálunk a családban volt már lefülelés, dhát túl őszinte fejünk van. :DDD Innen Svájcból viszont nyugodt szívvel vinnék haza bármit, hiszen itt lakom, továbbá sosem állítottak még meg senkit.

(#390) Zitta


Zitta
őstag

Szerintem erdemesebb varni meg egy kicsit, mert amik majd ezutan jonnek, azokon mar javitva lesz 1-2 hiba - foleg fizikalis problémakra gondolok...

Amugy az expansys tunik a legmegfelelobbnek, hivatalos garancia miatt foleg!

32GB vasarlashoz csatlakozhattok ha gondoljatok - jovohet vege fele szerintem mar lesz nekik!?.

:K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#391) V.T.


V.T.
aktív tag

Valaki abban tudna utmutatot adni hogy a német playon keresztul hogy kell rendelni németből? Ismerősöm rendelné, de nem teljesen perfekt :) meg nem is csinált még ilyet olyanra gondolok hogy mi után mit kellene nyomni meg hogy milyen adatokat kell megadni? Vagy azért annyira nem bonyolult? Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#392) icons válasza V.T. (#391) üzenetére


icons
addikt

Nem bonyolult, csak meg kell adni sorban az adatokat:D Chrome-mal le is lehet fordítani a weboldalt (gondolom más böngészővel is).

De olyanokat, hogy cím, bankkártya szám, stb csak tud :) Ezeket kell csak kitöltögetni!

(#393) Karinho válasza V.T. (#391) üzenetére


Karinho
csendes tag

Teljesen egyértelmű a dolog:
Az http://www.google.com/nexus/5/ oldalon megkeresni a Buy Now gombot, majd a vásárlási lehetőségek közül a Google Play-re kattintani. Ezután az IP alapján a Német Play Store-ban kell landolnia. Itt a kívánt verziót kosárba rakni, majd fizetni kell. Név, szállítási cím és bankkártya adatok kellenek.

Nekem a fehér 32-es 4 nap alatt megjött, olyan gyorsan, hogy alig győztem MicroSIM-vágó gépet rendelni hozzá - egy napot így is céges kártyával ment :D

Mi 11 Lite 5G

(#394) V.T. válasza icons (#392) üzenetére


V.T.
aktív tag

Persze az alapok mennek. Csak pl hogy a színt meg a méretet mikor kell kiválasztani? Meg hogy német bankkártya számot kell megadni vagy elfogadják a magyart is? Illetve telefonszámot kell e megadni hogy ha hozzák a címre telefonálnak e előtte? :)

Karinho:
Köszönöm leírtam havernak hàtha segit neki. Én is fehér 32est szeretnék de azt irják csak november 22.tol lesz ha jol értelmeztem ;)

[ Szerkesztve ]

(#395) zola- válasza Zitta (#390) üzenetére


zola-
őstag

Milyen fizikális problémákra gondolsz?Nincs semmi baja sem.

(#396) Algotis


Algotis
addikt

Sziasztok!
Szerintetek ez a tok vagy ez lenne a jobb választás?
üdv.

(#390) Zitta Mik azok a hibák amiket javítaniuk kéne?

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#397) TOZ válasza Karinho (#393) üzenetére


TOZ
addikt

Ilyenkor jól jön, hogy újabban már micro perforált simeket adnak. A Telenor legalábbis ilyet adott pár hónapja. Holnap csak kitorom belőle és öröm.

(#398) huan


huan
őstag

Az akku %-os beállítását merre találom?
Rootolni hogyan lehet a legegyszerűbben?

[ Szerkesztve ]

(#399) Sn00k válasza Algotis (#396) üzenetére


Sn00k
veterán

12 $-ért(szállítással együtt) spigen tokot? Háááát azt nem tudom , mennyire lehet VALID.... :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#400) hakydakillah válasza Algotis (#396) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Én inkább ebbe a Spigenbe szerettem bele, mindkét színben nagyon ütős:
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.