Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) BDave válasza assemble (#93) üzenetére


BDave
őstag

Honnan vetted és mennyiért?

Flowerstar: az az idő beállítás csak a gyári Google alkalmazásokban van, a Naptárban és az Órában. Ezért kár feltenni másik romot.

[ Szerkesztve ]

(#102) zola-


zola-
őstag

Hat atlagban nekem az antutu 20000pont korul hoz mindig akarhanyszor lefuttatom. Azert akkor is erdekesnek tartom.....szerintem a 4.4 miatt lesz.

(#103) assemble válasza assemble (#93) üzenetére


assemble
addikt

Ezen kívül viszont összességében korrekt tesztnek tűnik.
Az ár/érték arány 7-es pontszámát nem nagyon értem amikor az árkategóriájában meg sem közelíti semmi, de még a kétszer drágább modelleket is a legtöbb dologban elveri. Ha létezik 10/10-es árkategória, akkor azt szerintem ennek a modellnek (illetve általánosan a legtöbb Nexus-nak) meg kéne kapnia, effektíve közvetlen profit nélkül, előállítási költségen árulják. Vagy ha a magyar árak miatt kapta ezt a pontszámot, az még valamennyire megmagyarázza (de még úgy többet érdemelne szerintem, még úgy is kiemelkedő az árkategóriájában), de arról meg sokkal inkább a magyar forgalmazás tehet, mint bármi más...

[ Szerkesztve ]

(#104) #13110016 válasza Ali G. (#100) üzenetére


#13110016
törölt tag

22.252

(#105) djgeg válasza #13110016 (#95) üzenetére


djgeg
őstag

Te most játszod, a hülyét vagy tényleg az vagy? Megjelenik egy újabb Android verzió és mindig ez van. Ha fognál egy GS4 et amit nem tudsz és hármat egymás mellé raknál 4.2 4.3 4.4, és fognád az arra/akkor megjelent bench progikat mind mind más eredményt mutatna... Nehéz felfogni?
Úgy néz ki... :U

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#106) Kari1 válasza #13110016 (#95) üzenetére


Kari1
aktív tag

Akkor pls te is mond meg hogy miért lesz jobb ha egy tesztben az egyik teló pl 1000 pontot kap a másik meg 500-at? Ha a valós körülmények között az a gyorsabb amelyik csak 500 pontot kapott egy szintetikus tesztben.

Vagy te folyamatosan csak benchmarkokat futtatsz a telefonodon?

(#107) dsr


dsr
senior tag

Ennyi pénzért jó vétel :)

(#108) Bog válasza Xero (#80) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Intézzük az anomáliát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#109) pepe091 válasza #13110016 (#104) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Legalább tennéd offba a sok badarságot amit összeírogttál... Ha használtál volna valaha is huzamosabb ideig Nexust, nem nyomnád a hülyeséget. :U

(#110) rolcsibácsi válasza Kari1 (#106) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Eleg buta szegeny:(

(#111) Braddock


Braddock
őstag

Durván jó képeket csinál. :K

(#112) mumk1


mumk1
addikt

Egyértelmű, hogy az alkalmazások zöme nincs optimalizálva 4.4-re. Nálam ART motorral pl. a Titanium Backup el sem indult, csak dalvik alatt. A benchmarkok pedig egyértelműen kevesebb pontot adtak, de ebben semmi csoda nincs. :U

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#113) Peterson_ válasza kacsip (#99) üzenetére


Peterson_
addikt

Ne is mondd, pár ember hozzászólása teljesen nonszensz.
Tök feleslegesen írtam le én is fentebb a véleményem.
A Note 3-mam is kapott 24000 pontot.
Meg 33000-et is.
Most komolyan, aki ezek alapján a programok alapján ítélkezik, az teljesen agyhalott.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#114) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arra a kijelzőre volnék még kíváncsi, mit értünk az alatt, hogy „A technológia IPS, a betekintési szögek óriásiak, a színek viszont lehetnének egy fokkal élénkebbek.”?
Egy Note3 –hoz képest hova tennétek?

Mentségemre szóljon, hogy nem láttam még 5" körüli FHD IPS kijelzőt!

(#115) nikilauda válasza zola- (#88) üzenetére


nikilauda
senior tag

Azért óvatosan azzal a klónnal! :)

(#116) Peterson_ válasza DeathAdder (#114) üzenetére


Peterson_
addikt

Jó kérdés, bár a Note 3 kijelzője annak ellenére, hogy igencsak látványos, meglehetősen túlszaturált is, szóval kár hozzámérni pl egy IPS élénkségét.
Apropó:
Ha már úgy is ennyire rövidre vettétek a cikket, nyugodtan bele lehetne tenni egy fényerő-táblázatot.
Szerintem nem elhanyagolható egy ilyen kategóriájú készüléknél.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#117) razzorr válasza leslien (#94) üzenetére


razzorr
őstag

Ez is azt mutatja, hogy a csámcsung dollármilliókat költ a bencsmarkokra, csak hogy nagyobb legyen az e-pénisze a vásárlóinak.

Nem rossz ez a Nexus, csak az a kiálló kamera rész :F

(#118) MartOOn válasza Wa2x_ (#17) üzenetére


MartOOn
addikt

Miert van az h kameraban jobban hiszek a te velemenyednek? :D

Batai: engem lehurrogtak amikor kb ugyanezt irtam a n5-os MaTV adashoz. Egy "laikus" tobb infot osszeszed a telorol mint a fiuk, mert ot erdekli a dolog. Nem nagyon ertettek mi nem tetszik.
A tesztben probaltak mar nem annyira sarkosan fogalmazni, viszont tenyleg egy spec eleg lett volna. Meg par link hogy hol vannak hosszabb leirasok, tesztek a keszulekrol. :U
Azt hogy a magyar araknal a speedshopot veszitek alapul... 140.000 ft-ert. Az se hivatalos, ott sincs gari csak bóti. Ertem en h reklam de azert meg lehetett volna emliteni hogy kis utana jarassal kb egy 20-assal olcsobban is be lehet szerezni ugyanolyan nulla garival mint a gyorsboltbol.
Fotozasra visszaterve: ertem h ertetek hozza, el is hiszem. Viszont masok is. Legyszi olvassatok el a hsz-eket, hogy mik a reakciok a kepekre. Na ezert volt a tegnapi osszezorrenes a "szar" kamera miatt... Peace.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#119) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos kijött a Csoda? Igaz majdnem mindent tud.müszakilag.Az "Ára??" hazánkban szokás szerintmagas.Se baj 2-év mulva kukás lessz ez is,.Ha igy folytatodik átlag ban biz 2-évente lehet méregdrágán,új csoda telefont venni,A népnek ere többség biz nem tellik,hja átlag a "Telefonnal telfonál" s amig ara megfelel nem dobja el. ;]

föolvaso

(#120) hallerlaller válasza Zoli0726 (#10) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nézd már meg milyen gyakran frissítik ezeket a programokat. Quadrant egy kb fél éve volt utoljára, linpack 2011, smartbench 2012 itt ugye nem kell mondani semmit, talán valamennyire antutu releváns, de gyanítom azt sem frissítették még 4.4 ha megnézed utolsó logot, orosz nyelv meg új gui került bele.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#121) zenefan


zenefan
aktív tag

Úristen mekkora porfelhő lett itt a sok(k) számból.

Kérdés, hány N5 felhasználó van már itt a fórumon? 10? 20?

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#122) galaxy07


galaxy07
tag

Megint gyorsak és profik voltatok sràcok. Szerintem ez lesz a nexus 4 utódja nàlam. De addig is megjöhetne màr az n4-re is a kitkat.

...

(#123) MartOOn válasza zenefan (#121) üzenetére


MartOOn
addikt

Szamoljuk ossze... :)

1

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#124) Csapoati válasza Wa2x_ (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is szuper képeket lő. A két Nokiát leszámítva meg kevés fénynél mindegyik mobil szar képeket csinál. Itt még a vakus kép is meglepően jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#125) v_angelus


v_angelus
tag

Megjelent a PartNero-nál is.

[ Szerkesztve ]

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#126) margithid válasza v_angelus (#125) üzenetére


margithid
veterán

Szeritnem nem sokan fogják venni, mikor ugyanennyibe fáj G2 is. Kinti play áron megérné, de ugye az nem játszik itt Abszurdisztánban...

(#127) leslien


leslien
nagyúr

2 :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#128) Draken


Draken
őstag

A partneronál feltüntetett árak LG márka esetében hivatalos garanciát jelentenek?

(#129) kovadika válasza Draken (#128) üzenetére


kovadika
őstag

Nem.

(#130) djgeg válasza margithid (#126) üzenetére


djgeg
őstag

G2 ugyan ennyi? Normálsi garis 32 GB osat csak 160 körül láttam. Fos szürkeimportos gari nélkül oké van 140-150 ért is...(130 ért 16 os) de ilyen Nexus 5 öt meg megkapsz majd 120 körl már. Mint fenti linken is 128... boltból...a ki tudja honnan származó gari nélküli...
G2 nálam pl a hátlapi nyomi gombnál elhasal... eszméleten szar... (szerintem)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#132) zenefan válasza djgeg (#130) üzenetére


zenefan
aktív tag

A normális garancia milyen voltaképp?

Közben lássuk ki lesz a 4. N5 tulajdonos?

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#133) djgeg válasza zenefan (#132) üzenetére


djgeg
őstag

Gyártói Garis elvileg... Igaz azért az elbizonytalanító, hogy normális Boltokban 170-180... a 32gb os LG G2. GSM bolt meg ki tudja kategória :D Expansysnál 163 (+posta)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#134) DeathAdder válasza margithid (#126) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk nekem meg nem fordulna a fejemben a G2 vétele a N5-el szemben.
Az a hátlap és a hátlapi gombok... másrészt rosszabbul optimalizált, néztem böngésző teszteket, az oké, hogy lassabb, de gyakran be-be röccent a N5 mellett. Aztán ott van még a felhasználói felület, a holo nálam mindent visz. Kinézetre is sokkal bejövősebb a N5 és a frissítések sem elhanyagolhatók :N
Egy ami jobban tetszik az az, hogy 5.2"-os a kijelzője :))

(#135) margithid válasza djgeg (#130) üzenetére


margithid
veterán

140k t-mobile-nál, telenornál is asszem ennyi.
Nekem biztos ez érné meg jobban, már csak aksi miatt is.
Mondom ezt úgy, hogy nexus párti vagyok, nekem is egy nexus s-em van.
Egyébként kb fele ennyit vagyok hajlandó kifizetni egy telefonért, de ebben a kategóriában nekem a G2 jobbnak tűnik.

DeathAdder

Minimális akadások nem érdekelnek, szeritnem nexus 5 is képes rá.
Egyébként meg lesznek rá jó kis cm Romok, szeritnem érdemes midnegyik készülékre ezeket feltenni, messze a legjobbak, ég és föld a különbség a gyártók és e között!

[ Szerkesztve ]

(#136) djgeg válasza margithid (#135) üzenetére


djgeg
őstag

Most komolyan egy Függő telefon árát egy függetlenével álítasz szembe? Állítsd a függetlennel szembe... jaaa ,hogy ott már drágább... :P 160-180 a 32 es? Jaaa.... :P

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#137) zenefan válasza djgeg (#133) üzenetére


zenefan
aktív tag

A Pa....-t itt/fórumon sokan "dícsérték", illetve meg voltak elégedve vele. (Volt aki pont a G2-t vette náluk)

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#138) DeathAdder válasza rolcsibácsi (#131) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kijelző kérdésben mi a véleményed az S4 után a N5 -ről?
Feketében már a videókon látom, hogy mennyire elhasal, de a mindennapi használatban mi erről a véleményed? :)
Szeretem az amoledet, de nem vagyok elfogult, kíváncsi vagyok egy 5"-os fhd ips-re :K

(#139) djgeg válasza zenefan (#137) üzenetére


djgeg
őstag

Ha GSM boltra gondolsz, akkor nekem is volt már jó... de rossz tapasztalatom is GSM boltal... Ne éppen életbiztosítás...
és valahogy a normális garijegyes történek jéé drágább a GSM boltban :)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#140) zola-


zola-
őstag

Na megegyszer.....nektek ha van nemfogadott hivasotok akkor villog a led? Nekem nem megy.

(#141) joey04


joey04
titán

LG G2 egy tízezressel olcsóbb, néhány ezressel drágábban pedig Sony Xperia Z1-et lehet kapni.
mondjuk ez a 2 készülék a nyomába sem ér szvsz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#142) F-ECT$ válasza djgeg (#136) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha már hasonlítunk, akkor 1 helyről tegyük. P..ro-nál: N5 16 GB: 128e, G2 16 GB: 125e, G2 32 GB: 129e. A legtöbb külföldi teszt azért is értékelte jóra az N5-öt, mert 300 euróért tudja majdnem azt (sőt), amit az 500 eurós versenytársak. Nálunk messze nincs ekkora különbség az árban, így azt kell mérlegelni, hogy kinek mi a fontosabb. Akinek a Holo UI és a frissítések, az vegyen N5-öt, akinek a +30% akksi, szebb kijelző, jobb kamera, az meg vegyen G2-t.

A hátlapi gombok meg lehet, hogy szokatlanok, de a kijelző kopogtatással való felébresztéséhez olyan könnyű hozzászokni, hogy a gombokat szinte nem is használja az ember, csak telefonáláskor.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#143) Jeanne d'Arc

Gyorsan teszteltétek! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#144) MartOOn válasza F-ECT$ (#142) üzenetére


MartOOn
addikt

Na igen, az arakkal is hadilabon allnak a fiuk... :N

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#145) aMolnar válasza zenefan (#132) üzenetére


aMolnar
csendes tag

én. :)

4.

Nexus 5

(#146) Steven


Steven
addikt

110 a 16gb-s angliába... nagyon baba ár... ha hivatalossan nagybátyám megveszi és ide küldi nincs itthon gar az LG nél ?

worldwide garancia? nem kötelező 1 év az euba?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#147) djgeg válasza F-ECT$ (#142) üzenetére


djgeg
őstag

Aztán semelyikre nincs gari :D

(#146) Steven

Google Playből, Google adja a garit és a ott gariztatja egyéb forrás meg kérdéses. de ha pl nincs IMEI szám a számlán akkor végkép bukta.

(#144) MartOOn

Ja.. Hadilábon. hozok én neket mind 2 őt 110 ért. Aztán ne keress ha gari kell.
Garis N5 140 G2 150-160? Ezt nézzük ne egy xy gsm bolt árát.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#148) jozso1989


jozso1989
őstag

Új álomtelefon!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#149) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Jó kis telefon :)

Képek is nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#150) MartOOn válasza djgeg (#147) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezert is nem ertettem miert mondjak hogy g2 egy tizessel olcsobb... :F

Mas... Camera fv5 csak nekem nem akar szuperalni? Folyamatosan egy total zold kepet csinal es hello. Pedig a napokban jott ra 2 frissites is... N5 tulajok, kiprobalnatok? Koszi!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.