Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195) icons válasza Cyberpunk (#193) üzenetére


icons
addikt

A fémmel teljes mértékben egyetértek! Talán az lett volna a legjobb, de szerintem ez a kellemes tapintású műanyag eszméletlenül jó. Nekem jobban tetszik a fémházaknál is (cserébe nem annyira ellenálló talán).

Nem értelek. Használati szempontból jobb a műanyag, esztétika szempontjából pedig jobb nem látni az üveg hátlapot (ha látod, akkor az is látja, amire érkezik egy esésnél), akkor miben jobb az üveg?

Ha az üveg borítás hülyeség, akkor miben visszalépés?

Nexus4nek eleje, hátula üveg, ha a szélére esik, akkor pedig úgy hallottam, könnyen törik. Ha meg mégsem, akkor csak kopik a krómkeret.

Ami szerintem is hülyeség, az a kiálló kamera. Így nem ül stabilan az asztalon. Általában nem probléma, de tud zavaró lenni néha. De az anyaghasználaton pont nem cserélnék semmit (komolyan :D még fémre se. ez számomra sokkal kellemesebb)

(#190) Kari1
Igen, én is ilyesmire gondoltam. De ez lehet angol/német/spanyol nyelven is. A probléma az, hogy nem fogunk tőlük (mi, mint Play Store-ból vásárlók) ilyet kapni. Azt se tudom, hova lehetne fordulni, áltlalában sz*rnak a vásárlókra.
Akik pedig Ausztirában vették: hajrá, remélem sikerül gariztatni! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.